Autor Wątek: Respev [NPC] (zadanie szkoleniowe)  (Przeczytany 55746 razy)

Description:

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Respev [NPC] (zadanie szkoleniowe)
« dnia: 17 Październik 2010, 19:56:55 »


- No dalej dzieciaki ruszać się! Jak stoisz jeden z drugim! - krzyczał ktoś na całe gardło gdy zbliżałeś się do posterunku straży miejskiej. - Cholera jasna kto was do czorta uczył maszerować! Wyglądacie jak łamagi! - krzyki nasilały się tym bardziej im bliżej się znajdowałeś. Na niewielkim placu stało kilku rekrutów w przyniszczonych skórzanych pancerzach wpatrujących się w postawnego wojownika odzianego w piękny płytowy pancerz, rycerz zapewne był dowódcą. Dostrzegając Cię pokręcił głową z politowaniem i żołnierskim krokiem podszedł do Ciebie.
- Następny młodziak tak? - zapytał krzywiąc się. - No pewnie. Przejdźmy do konkretów. Jestem Respev i jestem tu po to aby trzymać pieczę nad podstawowym przeszkoleniem wojskowym każdego nowego obywatela. Przychodząc tu miałeś już zapewne jakąś styczność z orężem a jak nie to za chwilę będziesz ją miał. - rzekł mierząc Cię wzrokiem.
- Słuchaj sprawa jest prosta. Dostaniesz zlecenie, które będziesz miał wykonać w miarę sprawnie powiesz mi tylko jakim rodzajem oręża się posługujesz a ja wymyślę coś czym będziesz mógł się zająć.
- Aha o sprzęt nie musisz się martwić. Na czas szkolenia otrzymasz odpowiedni oręż.



Nazwa wyprawy: zadanie szkoleniowe [nick]
Prowadzący wyprawę: Patricia de Drake
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: 50% znajomości technik walki dowolną bronią
Uczestnicy wyprawy: [twój nick]





Wymagania:
- Znajomość podstawowych technik walki dowolnym orężem.
- Zadanie u tego NPC możesz wykonać tylko raz.
- Chcąc pobrać zadanie zobowiązany jesteś zapisać się w tym temacie.
- Zadania pobierać możesz codziennie.
« Ostatnia zmiana: 20 Lipiec 2014, 20:36:37 wysłana przez Isentor »

Offline Dragosani

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Respev [NPC] (zadanie szkoleniowe)
« Odpowiedź #400 dnia: 15 Lipiec 2015, 16:37:43 »
Po kilkugodzinnym treningu z jednym z najlepszych wojowników Efehidionu Janem, Andreos zastał przez niego wysłanu do Atusel by przejść test jego zdolności u niejakiego Respeva. Podróż do tego portowego miasta trwała co najmniej godzinę, lecz dla turdnaszana trwała ona bardzo krótko. A to za sprawą, ze powtarzał w głowie wszystkie podstawowe zasady użytkowania długiego łuku. Będąc już w Atusel zapytał się o drogę tamtejszego mieszkańca, który w kilku prostych zdaniach wytłumaczył jak dojść do Respeva. Idąc we wskazanym kierunku Andreos poczuł, ze zaczyna boleć go brzuch ze zdenerwowania oraz niepewności swoich umiejętności. Nie chciał zawieść, szczególnie że postanowił rozpocząć tu swoje nowe życie. To była jego druga szansa. Kiedy wszedł na plac treningowy odrazu rzuciła mu się w oczy potężna sylwetka Respeva, który wojskowym głosem wydawał rozkazy rekrutom. Podszedł z niepewnością do rycerza i powiedział:
Dzień dobry. Zostałem przysłany przez Jana z Efehidionu, który mówi, że sprawdzi Pan moje umiejętności bojowe

- Ach, nowy do sprawdzenia. Zapraszam więc. Zobaczymy jak ci pójdzie. - Respev wskazał miejsce, gdzie miał się udać turdnaszan.



Nazwa wyprawy: Zadanie szkoleniowe [twój nick]
Prowadzący wyprawę: Dragosani
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: 50% znajomości technik walki dowolną bronią
Uczestnicy wyprawy: [twój nick]

Forum Tawerny Gothic

Odp: Respev [NPC] (zadanie szkoleniowe)
« Odpowiedź #400 dnia: 15 Lipiec 2015, 16:37:43 »

Offline Elis

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 21
  • Reputacja: 24
    • Karta postaci

Odp: Respev [NPC] (zadanie szkoleniowe)
« Odpowiedź #401 dnia: 20 Lipiec 2015, 23:11:21 »
-To tutaj organizują te obowiązkowe szkolenia? Jestem następny w kolejce.

Offline Dragosani

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Respev [NPC] (zadanie szkoleniowe)
« Odpowiedź #402 dnia: 20 Lipiec 2015, 23:16:09 »
-To tutaj organizują te obowiązkowe szkolenia? Jestem następny w kolejce.
- Następny w kolejce, więc zapraszam od razu - odparł Respev.


Nazwa wyprawy: Zadanie szkoleniowe [twój nick]
Prowadzący wyprawę: Dragosani
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: 50% znajomości technik walki dowolną bronią
Uczestnicy wyprawy: [twój nick]

Offline Osgar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 60
  • Reputacja: 71
    • Karta postaci

Odp: Respev [NPC] (zadanie szkoleniowe)
« Odpowiedź #403 dnia: 23 Lipiec 2015, 10:20:23 »
Osgar spokojnym krokiem podszedł do Respeva. Miał tutaj niby przejść jakieś szkolenie. Zaintrygowało go to, gdyż spodziewał się jakiejś urzędniczej gadaniny, a jego oczom ukazał się widok wojownika. Może więc jednak nie będzie tak nudno jak sądził.

-Dzień dobry! Ja tutaj przyszedłem na szkolenie.

Offline Dragosani

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Respev [NPC] (zadanie szkoleniowe)
« Odpowiedź #404 dnia: 23 Lipiec 2015, 10:29:48 »


Osgar spokojnym krokiem podszedł do Respeva. Miał tutaj niby przejść jakieś szkolenie. Zaintrygowało go to, gdyż spodziewał się jakiejś urzędniczej gadaniny, a jego oczom ukazał się widok wojownika. Może więc jednak nie będzie tak nudno jak sądził.

-Dzień dobry! Ja tutaj przyszedłem na szkolenie.

- Zapraszam więc. Nie ma się czego bać. Chyba - odparł Respev.


Nazwa wyprawy: Zadanie szkoleniowe [twój nick]
Prowadzący wyprawę: Dragosani
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: 50% znajomości technik walki dowolną bronią
Uczestnicy wyprawy: [twój nick]

Offline Nawaar

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 9629
  • Reputacja: 11037
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Respev [NPC] (zadanie szkoleniowe)
« Odpowiedź #405 dnia: 25 Lipiec 2015, 12:17:58 »
Ork przybył do ludzkiego wojownika w celu przejścia pierwszego zadania szkoleniowego. Jeżeli człowiek odeśle go z kwitkiem, bo ork jest bez broni uda się niezwłocznie ją zakupić u handlarza. Jednak pomyślał sobie, że warto spróbować najpierw porozmawiać z wojownikiem.
- Witaj wojowniku. Chciałbym przejść podstawowe szkolenie.
Powiedział z powagą choć bez broni.

Offline Dragosani

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Respev [NPC] (zadanie szkoleniowe)
« Odpowiedź #406 dnia: 25 Lipiec 2015, 12:21:08 »
Ork przybył do ludzkiego wojownika w celu przejścia pierwszego zadania szkoleniowego. Jeżeli człowiek odeśle go z kwitkiem, bo ork jest bez broni uda się niezwłocznie ją zakupić u handlarza. Jednak pomyślał sobie, że warto spróbować najpierw porozmawiać z wojownikiem.
- Witaj wojowniku. Chciałbym przejść podstawowe szkolenie.
Powiedział z powagą choć bez broni.

- Zapraszam więc. Widzę, że nie masz broni, ale coś na to zaradzimy - odparł Respev.


Nazwa wyprawy: Zadanie szkoleniowe [twój nick]
Prowadzący wyprawę: Dragosani
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: 50% znajomości technik walki dowolną bronią
Uczestnicy wyprawy: [twój nick]

Offline Kilian

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 47
  • Reputacja: 50
    • Karta postaci

Odp: Respev [NPC] (zadanie szkoleniowe)
« Odpowiedź #407 dnia: 31 Lipiec 2015, 18:34:08 »
- Co mam zrobić? - zapytał Kilian bawiąc się swoim mieczem.

Offline Dragosani

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Respev [NPC] (zadanie szkoleniowe)
« Odpowiedź #408 dnia: 31 Lipiec 2015, 19:00:17 »
- Co mam zrobić? - zapytał Kilian bawiąc się swoim mieczem.
- Jeśli jesteś tutaj z powodu szkolenia, to idź tam - odparł Respev wskazując odpowiednie miejsce na placu.


Nazwa wyprawy: Zadanie szkoleniowe [twój nick]
Prowadzący wyprawę: Dragosani
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: 50% znajomości technik walki dowolną bronią
Uczestnicy wyprawy: [twój nick]

Offline Yarrin

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 60
  • Reputacja: -189
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Respev [NPC] (zadanie szkoleniowe)
« Odpowiedź #409 dnia: 04 Sierpień 2015, 15:58:19 »
Młody poszukiwacz przygód wedle wskazówek otrzymanych w Efehidon udał się na wybrzeże do miasta portowego. Choć był tu nowy nie musiał błądzić po ulicach szukając celu wędrówki, albowiem siedzibę straży miejskiej było widać z daleka. Także znalezienie Respeva nie było żadnym wyzwaniem. W takim miejscu tylko dowódca straży mógłby pozwolić sobie na pełną zbroję płytową. Nie zazdroszczę, chodzenie w takim ciężkim żelastwie musi być męczące. Pewnie ubiera to tylko dla budzenia respektu wśród rekrutów. Pomyślał Yarrin.
- Witam - przywitał się miło. - Respev, dowódca straży w Atusel, tak? - zapytał, a może tylko stwierdził, bo zaraz kontynuował dalej. - Przyszedłem na szkolenie - mówiąc to wskazał na swój miecz, jakby chciał dać do zrozumienia, że jest już przygotowany.




Offline Dragosani

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Respev [NPC] (zadanie szkoleniowe)
« Odpowiedź #410 dnia: 04 Sierpień 2015, 16:03:44 »
Młody poszukiwacz przygód wedle wskazówek otrzymanych w Efehidon udał się na wybrzeże do miasta portowego. Choć był tu nowy nie musiał błądzić po ulicach szukając celu wędrówki, albowiem siedzibę straży miejskiej było widać z daleka. Także znalezienie Respeva nie było żadnym wyzwaniem. W takim miejscu tylko dowódca straży mógłby pozwolić sobie na pełną zbroję płytową. Nie zazdroszczę, chodzenie w takim ciężkim żelastwie musi być męczące. Pewnie ubiera to tylko dla budzenia respektu wśród rekrutów. Pomyślał Yarrin.
- Witam - przywitał się miło. - Respev, dowódca straży w Atusel, tak? - zapytał, a może tylko stwierdził, bo zaraz kontynuował dalej. - Przyszedłem na szkolenie - mówiąc to wskazał na swój miecz, jakby chciał dać do zrozumienia, że jest już przygotowany.

- Zapraszam więc. - Respev dał znak, aby ochotnik poszedł za nim.


Nazwa wyprawy: Zadanie szkoleniowe [twój nick]
Prowadzący wyprawę: Dragosani
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: 50% znajomości technik walki dowolną bronią
Uczestnicy wyprawy: [twój nick]

Offline Laen

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: 18
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

Odp: Respev [NPC] (zadanie szkoleniowe)
« Odpowiedź #411 dnia: 07 Sierpień 2015, 22:50:17 »
Wiele razy gdy włóczyła się bez celu po ulicy do jej uszu doleciało imię Respev. Postanowiła go odwiedzić. Gdy już usłyszała co ma do powiedzenia, dotknęła znacząco rękojeści i powiedziała:
- Chciałabym spróbować.
« Ostatnia zmiana: 07 Sierpień 2015, 22:55:30 wysłana przez Laen »

Offline Dragosani

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Respev [NPC] (zadanie szkoleniowe)
« Odpowiedź #412 dnia: 07 Sierpień 2015, 22:55:33 »
Wiele razy gdy włóczyła się bez celu po ulicy do jej uszu doleciało imię Respev. Postanowiła go odwiedzić. Gdy już usłyszała co ma do powiedzenia, dotknęła znacząco rękojeści i powiedziała:
- Chciałabym spróbować.
- No to sprawdzimy jak sobie poradzisz. Zapraszam. - Respev pokazał dłonią, aby ochotniczka poszła za nim.


Nazwa wyprawy: Zadanie szkoleniowe [twój nick]
Prowadzący wyprawę: Dragosani
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: 50% znajomości technik walki dowolną bronią
Uczestnicy wyprawy: [twój nick]

Offline Kiki Złotousty

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 82
  • Reputacja: -8
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Respev [NPC] (zadanie szkoleniowe)
« Odpowiedź #413 dnia: 09 Sierpień 2015, 20:38:35 »
Gdy już Kiki odbył trening bronią oraz wyposażył się odpowiedni oręż, przybył w miejsce, gdzie zapewne trafiali wszyscy nowi obywatele Valfden lub przynajmniej tak mu się zdawało. Z ciężkim sercem odwiedził posterunek straży miejskiej, gdzie słychać był niemiłe dla ucha pobrzękiwanie wszelakich broni. 

- Kiki teraz dobry wojownik, przyszedł pokazać co potrafi - powiedział dumnie.

Offline Dragosani

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Respev [NPC] (zadanie szkoleniowe)
« Odpowiedź #414 dnia: 09 Sierpień 2015, 20:44:31 »
Gdy już Kiki odbył trening bronią oraz wyposażył się odpowiedni oręż, przybył w miejsce, gdzie zapewne trafiali wszyscy nowi obywatele Valfden lub przynajmniej tak mu się zdawało. Z ciężkim sercem odwiedził posterunek straży miejskiej, gdzie słychać był niemiłe dla ucha pobrzękiwanie wszelakich broni. 

- Kiki teraz dobry wojownik, przyszedł pokazać co potrafi - powiedział dumnie.

Respev podrapał się po głowie.
-  Ee... - Rozejrzał się wokół, jakby sprawdzając czy nowy ochotnik komuś przypadkiem nie uciekł. Wszystko wskazywało jednak na to, że on naprawdę był ochotnikiem. - No to zapraszam. - Wskazał odpowiednie miejsce.

Nazwa wyprawy: Zadanie szkoleniowe [twój nick]
Prowadzący wyprawę: Dragosani
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: 50% znajomości technik walki dowolną bronią
Uczestnicy wyprawy: [twój nick]

Gestath.

  • Gość
Odp: Respev [NPC] (zadanie szkoleniowe)
« Odpowiedź #415 dnia: 25 Sierpień 2015, 01:02:41 »
Gestath wszedł do sali szkoleniowej gdzie przebywają wszyscy nowi rekruci mówiąc do Respeva ,jestem zainteresowany twoim pierwszym zadaniem

Offline Dragosani

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Respev [NPC] (zadanie szkoleniowe)
« Odpowiedź #416 dnia: 25 Sierpień 2015, 05:44:05 »

Gestath wszedł do sali szkoleniowej gdzie przebywają wszyscy nowi rekruci mówiąc do Respeva ,jestem zainteresowany twoim pierwszym zadaniem

- Zapraszam. - Respev pokazał dłonią, aby ochotnik poszedł za nim.


Nazwa wyprawy: Zadanie szkoleniowe [twój nick]
Prowadzący wyprawę: Dragosani
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: 50% znajomości technik walki dowolną bronią
Uczestnicy wyprawy: [twój nick]

Offline Jean

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 7
    • Karta postaci

Odp: Respev [NPC] (zadanie szkoleniowe)
« Odpowiedź #417 dnia: 20 Wrzesień 2015, 19:17:57 »
Jean przechadzał się tędy. Lubił spacery, szczególnie po rejonach, których jeszcze nie poznał. Tak było w tym przypadku. Chciał koniecznie zwiedzić ten kąt i zobaczyć co się tu dzieje, a działo się sporo. Jeden rekrut za drugim, noga w nogę, maszerowali słuchając swego mentora. Mężczyzna przyglądał się im na uboczu, nie chciał przeszkadzać, ale mimo to podszedł do niego belfer i zaczął coś prawić o szkoleniach, broniach i temu podobnych. Jean zrobił wielkie oczy, bo kompletnie nie wiedział czego ten człowiek oczekuje.
- Przepraszam, - Rozejrzał się dookoła. - nie pomylił mnie pan z kimś?
Najwyraźniej nie pomylił.
- A więc tak... Jakby to powiedzieć... Ja nie walczę. Jestem pisarzem, kronikarzem, skrybą, czasem prawnikiem, ale nie żołnierzem. Dzisiaj rano pierwszy raz trzymałem miecz w dłoni i teraz tylko tędy przechodzę. Nie chciałem się nigdzie zapisywać. To nieporozumienie.
Przyznać musiał, że czuł się bardzo zakłopotany. Nie spodziewał się takiej sytuacji i nie wiedział jak ma się w niej zachować. Liczył, że ten człowiek, imieniem Respev, zwyczajnie przeprosi, odwróci się i będzie kontynuował swoje obowiązki. Ostatecznie to może i wyszedłby z tego ciekawy wpis do dziennika, ale niekoniecznie musi to być dzisiejszy wpis.

Offline Dragosani

  • Król
  • ***
  • Wiadomości: 13737
  • Reputacja: 11794
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwalmy Tawernę!
    • Karta postaci

Odp: Respev [NPC] (zadanie szkoleniowe)
« Odpowiedź #418 dnia: 20 Wrzesień 2015, 20:44:51 »
Jean przechadzał się tędy. Lubił spacery, szczególnie po rejonach, których jeszcze nie poznał. Tak było w tym przypadku. Chciał koniecznie zwiedzić ten kąt i zobaczyć co się tu dzieje, a działo się sporo. Jeden rekrut za drugim, noga w nogę, maszerowali słuchając swego mentora. Mężczyzna przyglądał się im na uboczu, nie chciał przeszkadzać, ale mimo to podszedł do niego belfer i zaczął coś prawić o szkoleniach, broniach i temu podobnych. Jean zrobił wielkie oczy, bo kompletnie nie wiedział czego ten człowiek oczekuje.
- Przepraszam, - Rozejrzał się dookoła. - nie pomylił mnie pan z kimś?
Najwyraźniej nie pomylił.
- A więc tak... Jakby to powiedzieć... Ja nie walczę. Jestem pisarzem, kronikarzem, skrybą, czasem prawnikiem, ale nie żołnierzem. Dzisiaj rano pierwszy raz trzymałem miecz w dłoni i teraz tylko tędy przechodzę. Nie chciałem się nigdzie zapisywać. To nieporozumienie.
Przyznać musiał, że czuł się bardzo zakłopotany. Nie spodziewał się takiej sytuacji i nie wiedział jak ma się w niej zachować. Liczył, że ten człowiek, imieniem Respev, zwyczajnie przeprosi, odwróci się i będzie kontynuował swoje obowiązki. Ostatecznie to może i wyszedłby z tego ciekawy wpis do dziennika, ale niekoniecznie musi to być dzisiejszy wpis.

- Pisarczyk czy nie, trochę treningu nigdy nie zaszkodzi. Przynajmniej będziesz potrafił obronić się przed zbirem w ciemnej uliczce! - Respev pokazał dłonią, aby niezbyt ochoczy ochotnik poszedł za nim.


Nazwa wyprawy: Zadanie szkoleniowe [twój nick]
Prowadzący wyprawę: Dragosani
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: 50% znajomości technik walki dowolną bronią
Uczestnicy wyprawy: [twój nick]

Offline Jean

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 7
    • Karta postaci

Odp: Respev [NPC] (zadanie szkoleniowe)
« Odpowiedź #419 dnia: 21 Wrzesień 2015, 22:09:49 »
- A... Ale! - Respev najwyraźniej nie chciał słyszeć żadnego "ale". Wydawał się być pewnym, że Jean pójdzie za nim, lecz ten stał w miejscu zdezorientowany. Kurde, dziwni są ci ludzie... - pomyślał - Lecz w sumie, to co mi szkodzi? Najwyżej się zmyję. Nikt tam nie będzie mnie przetrzymywał, a może wyjść z tego ciekawa historia. A co mi tam!
 Po dłuższej chwili wahania mężczyzna ruszył za belfrem. Truchtem, by dorównać mu kroku. Niezbyt czuł się na siłach, aby przechodzić, drugie już dzisiaj, szkolenie czy gdzie tam ten facet go prowadzi. Pisarz nie należał do najbardziej sprawnych i poranna nauka posługiwania się mieczem była dla niego wystarczającą dawką wysiłku jak na jeden dzień. Nie wiedział jak podoła kolejnemu wyzwaniu, ale wiedział, że jutro nie będzie mógł podnieść się z łóżka.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Respev [NPC] (zadanie szkoleniowe)
« Odpowiedź #419 dnia: 21 Wrzesień 2015, 22:09:49 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top