Autor Wątek: Respev [NPC] (zadanie szkoleniowe)  (Przeczytany 55924 razy)

Description:

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Respev [NPC] (zadanie szkoleniowe)
« dnia: 17 Październik 2010, 19:56:55 »


- No dalej dzieciaki ruszać się! Jak stoisz jeden z drugim! - krzyczał ktoś na całe gardło gdy zbliżałeś się do posterunku straży miejskiej. - Cholera jasna kto was do czorta uczył maszerować! Wyglądacie jak łamagi! - krzyki nasilały się tym bardziej im bliżej się znajdowałeś. Na niewielkim placu stało kilku rekrutów w przyniszczonych skórzanych pancerzach wpatrujących się w postawnego wojownika odzianego w piękny płytowy pancerz, rycerz zapewne był dowódcą. Dostrzegając Cię pokręcił głową z politowaniem i żołnierskim krokiem podszedł do Ciebie.
- Następny młodziak tak? - zapytał krzywiąc się. - No pewnie. Przejdźmy do konkretów. Jestem Respev i jestem tu po to aby trzymać pieczę nad podstawowym przeszkoleniem wojskowym każdego nowego obywatela. Przychodząc tu miałeś już zapewne jakąś styczność z orężem a jak nie to za chwilę będziesz ją miał. - rzekł mierząc Cię wzrokiem.
- Słuchaj sprawa jest prosta. Dostaniesz zlecenie, które będziesz miał wykonać w miarę sprawnie powiesz mi tylko jakim rodzajem oręża się posługujesz a ja wymyślę coś czym będziesz mógł się zająć.
- Aha o sprzęt nie musisz się martwić. Na czas szkolenia otrzymasz odpowiedni oręż.



Nazwa wyprawy: zadanie szkoleniowe [nick]
Prowadzący wyprawę: Patricia de Drake
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: 50% znajomości technik walki dowolną bronią
Uczestnicy wyprawy: [twój nick]





Wymagania:
- Znajomość podstawowych technik walki dowolnym orężem.
- Zadanie u tego NPC możesz wykonać tylko raz.
- Chcąc pobrać zadanie zobowiązany jesteś zapisać się w tym temacie.
- Zadania pobierać możesz codziennie.
« Ostatnia zmiana: 20 Lipiec 2014, 20:36:37 wysłana przez Isentor »

Offline Patty

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Respev [NPC] (zadanie szkoleniowe)
« Odpowiedź #280 dnia: 11 Sierpień 2014, 18:37:14 »
Faye była oburzona faktem, że odgórnie ustalono dla niej obowiązek wypełnienia jakiegoś zadania nim zostanie prawowitym obywatelem. Jak ktokolwiek śmiał decydować o tym, co ma robić? To było nie do pomyślenia. Sfrustrowana i wzburzona kroczyła pośpiesznie ulicami brudnego portowego miasta. To miejsce ją przerażało. Było zakątkiem degeneratów. Zza rogów wyglądały zbereźne mordy parszywych pijusów i nieprzyzwoicie śmiałych majtków, którzy ledwo zeszli z pokładu. Od strony portu dobiegał paraliżująco ohydny zapach ryb. To miasto było jak zwłoki. ÂŻycie zawdzięczało tylko żerującym na nim licznie muchom i podobnie odpychającym insektom. Silnie zaciśnięte, blade wargi nie zdradzały żadnej emocji poza jedną - pogardą. Nie tylko to wyróżniało Faye idącą brukowanymi ulicami. W jej kroku nie było nawet grama przypadku czy niepewności, całość tak mocno emanowała dostojnością, że można było odnieść wrażenie, iż sama królowa postanowiła zaszczycić niewdzięcznych prostaczków swoją niezapowiedzianą wizytą. Faye nie zwracała uwagi na mijanych przez nią ludzi. Powstrzymywała wstręt, myśląc tylko o tym, jak najszybciej dostać się do niejakiego Respeva. Wkrótce dobiegł ją odgłos instruowanych przez starszego stopniem wojaka żołdaków. Tam musiał znajdować się jej cel. Przeciskając, a raczej prześlizgując się przez tłum, unikając kontaktu z ciałami innych ludzi, jakby bała się jakiejś wyniszczającej choroby zakaźnej, dotarła do doświadczonego żołnierza.
- Respev, tak? - powiedziała obojętnym głosem. - Masz dla mnie zadanie - nie było to pytanie, raczej stwierdzenie faktu. Faye zdecydowała, że w interakcji z tą tłuszczą ograniczy się jedynie do najprostszych funkcji komunikacyjnych. Z frustracji drżała lekko na całym ciele.
- Zapraszam.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Respev [NPC] (zadanie szkoleniowe)
« Odpowiedź #280 dnia: 11 Sierpień 2014, 18:37:14 »

Offline Croy

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 100
  • Reputacja: 106
  • Płeć: Mężczyzna
  • ÂŚwiat jest piękny, tylko ludzie to kurwy!
    • Karta postaci

Odp: Respev [NPC] (zadanie szkoleniowe)
« Odpowiedź #281 dnia: 24 Sierpień 2014, 22:55:18 »
Przybywszy do Atusel, portowego miasta, Croy zdecydował się ruszyć na spotkanie z Respevem. Jak zrozumiał, miał on dla niego jakieś zadnie. Cóż, pomyślał, może trochę grosza wpadnie do kieszeni. Będzie na piwo.
Dotarł na miejsce i zmierzył swoim świdrującym wzrokiem rycerza. No, no. Budzi autorytet.
-Słyszałem, że masz dla mnie jakieś zajęcie.
« Ostatnia zmiana: 24 Sierpień 2014, 23:02:41 wysłana przez Croy »

Offline Patty

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Respev [NPC] (zadanie szkoleniowe)
« Odpowiedź #282 dnia: 25 Sierpień 2014, 00:29:00 »
Przybywszy do Atusel, portowego miasta, Croy zdecydował się ruszyć na spotkanie z Respevem. Jak zrozumiał, miał on dla niego jakieś zadnie. Cóż, pomyślał, może trochę grosza wpadnie do kieszeni. Będzie na piwo.
Dotarł na miejsce i zmierzył swoim świdrującym wzrokiem rycerza. No, no. Budzi autorytet.
-Słyszałem, że masz dla mnie jakieś zajęcie.
- Zapraszam.

Offline Wincent

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 12
    • Karta postaci

Odp: Respev [NPC] (zadanie szkoleniowe)
« Odpowiedź #283 dnia: 03 Wrzesień 2014, 23:00:54 »
Był już tak cholernie znudzony, że postanowił wykonać jakieś zadanie dla tego miasta. Szybkim krokiem wszedł na plac, stanął przed Respep... nie.... Resped? Aaa, no tak Respev.... Przyjacielu, nie ma jakiejś robótki w tym mieście, dla wprawionego w boju krasnoluda?.
Zacisnął pięść na rękojeści swojego wyrobu broni-podobnego i zacisnął zęby Jak za dawnych lat... Dopiero po chwili zdał sobie sprawę jak żałośnie musiał wyglądać, w końcu nie był już żołnierzem, wyglądał bardziej jak żebrak w tych ciuszkach, z tym czymś w ręku. No, ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma.

Offline Patty

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Respev [NPC] (zadanie szkoleniowe)
« Odpowiedź #284 dnia: 03 Wrzesień 2014, 23:16:39 »
Był już tak cholernie znudzony, że postanowił wykonać jakieś zadanie dla tego miasta. Szybkim krokiem wszedł na plac, stanął przed Respep... nie.... Resped? Aaa, no tak Respev.... Przyjacielu, nie ma jakiejś robótki w tym mieście, dla wprawionego w boju krasnoluda?.
Zacisnął pięść na rękojeści swojego wyrobu broni-podobnego i zacisnął zęby Jak za dawnych lat... Dopiero po chwili zdał sobie sprawę jak żałośnie musiał wyglądać, w końcu nie był już żołnierzem, wyglądał bardziej jak żebrak w tych ciuszkach, z tym czymś w ręku. No, ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma.
- Zapraszam.

Offline Shandris

  • Konkordat puszczy i kniei
  • ***
  • Wiadomości: 281
  • Reputacja: 281
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Respev [NPC] (zadanie szkoleniowe)
« Odpowiedź #285 dnia: 16 Wrzesień 2014, 15:16:25 »
-Witam, podobno przeprowadzane są tu jakieś szkolenia. Chciałabym wziąć w nich udział.

Offline Patty

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Respev [NPC] (zadanie szkoleniowe)
« Odpowiedź #286 dnia: 16 Wrzesień 2014, 15:16:50 »
-Witam, podobno przeprowadzane są tu jakieś szkolenia. Chciałabym wziąć w nich udział.
- Zapraszam.

Offline Leo

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 70
  • Reputacja: 72
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ilesh
    • Karta postaci

Odp: Respev [NPC] (zadanie szkoleniowe)
« Odpowiedź #287 dnia: 28 Wrzesień 2014, 23:48:17 »
- Witaj, jestem gotowy na wyprawę szkoleniową.

Offline Patty

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Respev [NPC] (zadanie szkoleniowe)
« Odpowiedź #288 dnia: 29 Wrzesień 2014, 11:48:17 »
- Witaj, jestem gotowy na wyprawę szkoleniową.
- Zapraszam.

Offline Egharod

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 67
  • Reputacja: 73
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Respev [NPC] (zadanie szkoleniowe)
« Odpowiedź #289 dnia: 04 Październik 2014, 08:54:33 »
Niziołek nie był pocieszony z powodu obowiązkowej służby wojskowej, ale kto wie, czym jeszcze świat go zaskoczy. Koniec końców, może mu się to przyda? Dlatego dziarskim krokiem ruszył w stronę dowódcy i przystanął przy nim, by wysłuchać jego przemowy.
- Zwą mnie Egharod, jaśniepanie. - Powiedział, kłaniając się w pas. - Pomimo wielu talentów, nie wiem czy nadaję się na żołnierza. W końcu strach narażać tą piękną buźkę na niebezpieczeństwo, czyż nie? - Rzekł to z nieprzeciętnym uśmiechem, ale nie spotykając się z podłapaniem żartu, lekko zmarkotniał.
- W przypadku tych cacek, wiem, który koniec kierować w stronę napastnika. Czy to wystarczy? - Spytał, klepiąc lekko rękojeści dwóch sztyletów wiszących u pasa.

Offline Patty

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Respev [NPC] (zadanie szkoleniowe)
« Odpowiedź #290 dnia: 04 Październik 2014, 11:44:51 »
Niziołek nie był pocieszony z powodu obowiązkowej służby wojskowej, ale kto wie, czym jeszcze świat go zaskoczy. Koniec końców, może mu się to przyda? Dlatego dziarskim krokiem ruszył w stronę dowódcy i przystanął przy nim, by wysłuchać jego przemowy.
- Zwą mnie Egharod, jaśniepanie. - Powiedział, kłaniając się w pas. - Pomimo wielu talentów, nie wiem czy nadaję się na żołnierza. W końcu strach narażać tą piękną buźkę na niebezpieczeństwo, czyż nie? - Rzekł to z nieprzeciętnym uśmiechem, ale nie spotykając się z podłapaniem żartu, lekko zmarkotniał.
- W przypadku tych cacek, wiem, który koniec kierować w stronę napastnika. Czy to wystarczy? - Spytał, klepiąc lekko rękojeści dwóch sztyletów wiszących u pasa.
- Zapraszam.

Offline Orruk Wielki

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 26
  • Reputacja: 35
  • Płeć: Mężczyzna
  • Orruk Orruk WIELKI !!
    • Karta postaci

Odp: Respev [NPC] (zadanie szkoleniowe)
« Odpowiedź #291 dnia: 14 Październik 2014, 15:52:46 »
-Ja również chcę dostać moje pierwsze Zadanie Respevie

Offline Patty

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Respev [NPC] (zadanie szkoleniowe)
« Odpowiedź #292 dnia: 14 Październik 2014, 18:56:02 »
-Ja również chcę dostać moje pierwsze Zadanie Respevie
- Zapraszam.

Offline Sajid ibn Ahmann

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 116
  • Reputacja: 125
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chorobą wiedzy jest zapomnienie.
    • Karta postaci

Odp: Respev [NPC] (zadanie szkoleniowe)
« Odpowiedź #293 dnia: 22 Październik 2014, 16:22:27 »
Sajid musiał przejść szkolenie bojowe. Jakby wcześniej już nie potrafił sam o siebie zadbać. Maureni to lud, który skazany był na brak pomocy ze strony innych nacji. Samowystarczalny. Sajid również za takiego się uważał. Dlatego na wieść o specjalnym zadaniu zareagował śmiechem. Nie miał jednak wyjścia, takie były odgórne założenia. Odbył więc długą podróż do Atusel, miasta portowego. Mnóstwo wody, smród ryb, niezbyt wysoka temperatura, tzw. warunki niesprzyjające. Nie zrażało to jednak Maurena, który mijając kolejne drewniane domostwa dotarł do posterunku strażników miejskich, gdzie dostrzegł instruktora walki, który nieustannie pokrzykiwał na ludzi trenujących przy manekinach. Założył, że to ten. Respev. Ten, który miał go przeszkolić. Będzie ciekawie, pomyślał. Nie chciał tracić więcej czasu, więc przerwał trening i powiedział:
- Respev? Jestem Sajid, przybyłem odbyć obowiązkowe szkolenie.

Offline Patty

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Respev [NPC] (zadanie szkoleniowe)
« Odpowiedź #294 dnia: 22 Październik 2014, 17:12:32 »
Sajid musiał przejść szkolenie bojowe. Jakby wcześniej już nie potrafił sam o siebie zadbać. Maureni to lud, który skazany był na brak pomocy ze strony innych nacji. Samowystarczalny. Sajid również za takiego się uważał. Dlatego na wieść o specjalnym zadaniu zareagował śmiechem. Nie miał jednak wyjścia, takie były odgórne założenia. Odbył więc długą podróż do Atusel, miasta portowego. Mnóstwo wody, smród ryb, niezbyt wysoka temperatura, tzw. warunki niesprzyjające. Nie zrażało to jednak Maurena, który mijając kolejne drewniane domostwa dotarł do posterunku strażników miejskich, gdzie dostrzegł instruktora walki, który nieustannie pokrzykiwał na ludzi trenujących przy manekinach. Założył, że to ten. Respev. Ten, który miał go przeszkolić. Będzie ciekawie, pomyślał. Nie chciał tracić więcej czasu, więc przerwał trening i powiedział:
- Respev? Jestem Sajid, przybyłem odbyć obowiązkowe szkolenie.
- Zapraszam.

Offline Saet

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 66
  • Reputacja: 70
    • Karta postaci

Odp: Respev [NPC] (zadanie szkoleniowe)
« Odpowiedź #295 dnia: 27 Październik 2014, 17:38:39 »
Piesza podróż do Atusel zajęła trochę czasu, ale jak mus to mus. Przyjmując tytuł obywatela Valfden elf musiał liczyć się z tym, że przynależność do tego państwa to nie tylko prawa, ale również obowiązki. Podstawowe szkolenie obywatelskie było więc czymś, od czego nie sposób było się wywinąć. Zresztą, Saet wcale nie zamierzał unikać pracy. W wyznaczonym terminie stawił się przed lokalnym dowódcą i zgłosił chęć przejścia próby.

Offline Patty

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Respev [NPC] (zadanie szkoleniowe)
« Odpowiedź #296 dnia: 27 Październik 2014, 17:41:51 »
Piesza podróż do Atusel zajęła trochę czasu, ale jak mus to mus. Przyjmując tytuł obywatela Valfden elf musiał liczyć się z tym, że przynależność do tego państwa to nie tylko prawa, ale również obowiązki. Podstawowe szkolenie obywatelskie było więc czymś, od czego nie sposób było się wywinąć. Zresztą, Saet wcale nie zamierzał unikać pracy. W wyznaczonym terminie stawił się przed lokalnym dowódcą i zgłosił chęć przejścia próby.
- Zapraszam.

Offline Edgard

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 60
  • Reputacja: 64
    • Karta postaci

Odp: Respev [NPC] (zadanie szkoleniowe)
« Odpowiedź #297 dnia: 02 Listopad 2014, 10:54:53 »
Wielka, barczysta postać pojawiła się na posterunku i od razu wzbudziła zainteresowanie szkolących się tu osób. Niemal dwa i pół metra chodzącej zwały mięśni nie widzi się co dzień. O dziwo, ork nie wykrzyczał kilku koślawo brzmiących słów, a dość biegle wyłożył, po co przybył.
- Podobno przeprowadzacie tu szkolenia. Zgłaszam się zatem. - Warknął, nie tyle ze złości co po prostu takiego sposobu mówienia. Na koniec dodał, wyciągając broń. - Mam własny miecz i to nim będę walczył.

Offline Patty

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Respev [NPC] (zadanie szkoleniowe)
« Odpowiedź #298 dnia: 02 Listopad 2014, 10:55:54 »
Wielka, barczysta postać pojawiła się na posterunku i od razu wzbudziła zainteresowanie szkolących się tu osób. Niemal dwa i pół metra chodzącej zwały mięśni nie widzi się co dzień. O dziwo, ork nie wykrzyczał kilku koślawo brzmiących słów, a dość biegle wyłożył, po co przybył.
- Podobno przeprowadzacie tu szkolenia. Zgłaszam się zatem. - Warknął, nie tyle ze złości co po prostu takiego sposobu mówienia.
- Zapraszam.

Nastil

  • Gość
Odp: Respev [NPC] (zadanie szkoleniowe)
« Odpowiedź #299 dnia: 06 Listopad 2014, 23:11:26 »
- Tyś Respev? Powiedziano mi, że muszę tutaj odbyć jakieś obowiązkowe szkolenie - powiedział mauren swoje słowa kierując do dojrzałego mężczyzny. Wyglądał na odpowiednią osobę na odpowiednim miejscu, a takich właśnie Nastil lubił. Gardził życiowymi nieudacznikami, a Respev takiego wrażenia na pewno nie sprawiał.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Respev [NPC] (zadanie szkoleniowe)
« Odpowiedź #299 dnia: 06 Listopad 2014, 23:11:26 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top