Autor Wątek: Respev [NPC] (zadanie szkoleniowe)  (Przeczytany 35928 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Isentor

• Arystokrata
  • Reputation Power: 558
  • Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Król Valfden - Isentor I AquilaTarcza lojalności - za 6 lat na forum.Zielona mikstura aktywności - za 100 dni online na forum.Order sympatii - za przekroczenie 10000 punktów reputacji....
    • Tawerna Gothic
Respev [NPC] (zadanie szkoleniowe)
« dnia: 17 Październik 2010, 19:56:55 »

- No dalej dzieciaki ruszać się! Jak stoisz jeden z drugim! - krzyczał ktoś na całe gardło gdy zbliżałeś się do posterunku straży miejskiej. - Cholera jasna kto was do czorta uczył maszerować! Wyglądacie jak łamagi! - krzyki nasilały się tym bardziej im bliżej się znajdowałeś. Na niewielkim placu stało kilku rekrutów w przyniszczonych skórzanych pancerzach wpatrujących się w postawnego wojownika odzianego w piękny płytowy pancerz, rycerz zapewne był dowódcą. Dostrzegając Cię pokręcił głową z politowaniem i żołnierskim krokiem podszedł do Ciebie.
- Następny młodziak tak? - zapytał krzywiąc się. - No pewnie. Przejdźmy do konkretów. Jestem Respev i jestem tu po to aby trzymać pieczę nad podstawowym przeszkoleniem wojskowym każdego nowego obywatela. Przychodząc tu miałeś już zapewne jakąś styczność z orężem a jak nie to za chwilę będziesz ją miał. - rzekł mierząc Cię wzrokiem.
- Słuchaj sprawa jest prosta. Dostaniesz zlecenie, które będziesz miał wykonać w miarę sprawnie powiesz mi tylko jakim rodzajem oręża się posługujesz a ja wymyślę coś czym będziesz mógł się zająć.
- Aha o sprzęt nie musisz się martwić. Na czas szkolenia otrzymasz odpowiedni oręż.

Nazwa wyprawy: zadanie szkoleniowe [nick]
Prowadzący wyprawę: Patricia de Drake
Wymagania do uczestnictwa w wyprawie: 50% znajomości technik walki dowolną bronią
Uczestnicy wyprawy: [twój nick]

Wymagania:
- Znajomość podstawowych technik walki dowolnym orężem.
- Zadanie u tego NPC możesz wykonać tylko raz.
- Chcąc pobrać zadanie zobowiązany jesteś zapisać się w tym temacie.
- Zadania pobierać możesz codziennie.
« Ostatnia zmiana: 20 Lipiec 2014, 20:36:37 wysłana przez Isentor »

Offline Torn

• Kret
  • *
  • Reputation Power: 1
  • Torn nie ma żadnego wpływu.

Odp: Respev [NPC] (zadanie szkoleniowe)
« Odpowiedź #21 dnia: 31 Październik 2010, 17:37:11 »
Przybyłem by dowiedzieć się jakie będzie moje pierwsze zadanie, mam nadzieję że będziesz mógł mi w tym pomóc...

Forum Tawerny Gothic - Marant

« Odpowiedź #21 dnia: 31 Październik 2010, 17:37:11 »

Offline Devristus Morii

• Arystokrata
  • Reputation Power: 166
  • Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Hrabia Verran - Devristus MoriiSzlachcic Kallar, Numin i Zartos - Devristus MoriiBrązowy puchar - za dotacje do 50 złotych.Hełm odwagi - za rozpoczęcie 100 wątków....
    • http://gothic.gram.pl
« Odpowiedź #22 dnia: 08 Listopad 2010, 17:52:58 »
Przybyłem by dowiedzieć się jakie będzie moje pierwsze zadanie, mam nadzieję że będziesz mógł mi w tym pomóc...

Spotkajmy się na posterunku za 5 minut

Witaj Respev. Chciałbym Ci pomóc w wykonywaniu Twoich umiejętności

Offline Gordian MoriiAutor wtku

• Weteran
  • Reputation Power: 203
  • Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Najbardziej klimatyczna wyprawa - zwycięzca I edycji.Wilk MorskiWicehrabia Verran - Gordian Tinuvel MoriiBrązowy puchar - za dotacje do 50 złotych....
    • Domek
« Odpowiedź #23 dnia: 08 Listopad 2010, 18:00:16 »
Gordian również przybył do Respeva. - Witaj. Jeśli pozwolisz to udam się z mym uczniem by go trochę przypilnować.

Offline Devristus Morii

• Arystokrata
  • Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Hrabia Verran - Devristus MoriiSzlachcic Kallar, Numin i Zartos - Devristus MoriiBrązowy puchar - za dotacje do 50 złotych.Hełm odwagi - za rozpoczęcie 100 wątków....
« Odpowiedź #24 dnia: 08 Listopad 2010, 18:23:18 »
Jak chcesz Mistrzu Gordianie

Offline Eric

• Weteran
  • Reputation Power: 154
  • Eric budzi postrach.Eric budzi postrach.Eric budzi postrach.Eric budzi postrach.Eric budzi postrach.Eric budzi postrach.Eric budzi postrach.Eric budzi postrach.Eric budzi postrach.Eric budzi postrach.Eric budzi postrach.Eric budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
     Czeladnik krawiectwaNajbardziej klimatyczna wyprawa - zwycięzca I edycji.Najlepsza sygnaturka - zwycięzca VII edycji.ÂŚwięta aura Innosa - za napisanie 5000 postów....
« Odpowiedź #25 dnia: 11 Grudzień 2010, 23:29:26 »
- Również chcę wykonać to zadanie. Indywidualnie.

Offline Devristus Morii

• Arystokrata

• Karta postaci

• Nagrody:
« Odpowiedź #26 dnia: 16 Grudzień 2010, 15:12:12 »
Dobrze spotkajmy się na post runku za 5 minut

Offline Hagmar

• Obywatel
  • Reputation Power: 329
  • Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.

• Karta postaci

« Odpowiedź #27 dnia: 05 Styczeń 2011, 21:46:09 »
-Witam, w takim razie zapraszam pod posterunek.
Jestem pieprzonym kwiatem lotosu na chędożonej tafli jeziora.

Offline Istedd

• Magnat
  • Reputation Power: 15
  • Istedd nie ma żadnego wpływu.

« Odpowiedź #28 dnia: 13 Styczeń 2011, 16:42:17 »
Istedd, przepasawszy przez plecy swój miecz, nazwany poetycko "Czerepołamaczem", posłyszawszy krzyki i musztrowanie bogom ducha winnych rekrutom poczuł się dziwnie. Z drogi towarzyskiego moczymordy, ubogiego dawniej szlachetki i zgubionego przez swoją głupotę miał stać się kimś, kto podnosić będzie miecz w walce? Tym, który (być może) w przyszłości, jeżeli w ogóle przeżyje te czasy; zabijać będzie. Dziwne te myśli minęły go od razu, kiedy zoczył tylko rosłą postać Respeva. Uczuł w sobie, że spotkanie owej persony z pewnością jest jednym z wielu (a może niewielu?) kroków do całkowitej zmiany siebie.
- Witajcie! Przybyłem tu w celu, a jakże innym, od rozpoczęcia swego szkolenia. Wyprawa i świat czekają! - powiedział z przekonaniem w głosie.
« Ostatnia zmiana: 16 Styczeń 2011, 18:57:50 wysłana przez Istedd »

Offline Hagmar

• Obywatel
  • Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.

• Karta postaci

« Odpowiedź #29 dnia: 13 Styczeń 2011, 17:00:16 »
-Pod posterunek zapraszam waść.

Offline Ravix

• Kret
  • *
  • Reputation Power: 0
  • Ravix nie ma żadnego wpływu.

« Odpowiedź #30 dnia: 16 Styczeń 2011, 17:50:31 »
-Jestem gotów podjąć się szkolenia.

Offline Hagmar

• Obywatel

• Karta postaci

« Odpowiedź #31 dnia: 16 Styczeń 2011, 17:52:56 »
-Zapraszam więc.

Offline Lucas Paladin

• Starszy redaktor
  • Reputation Power: 57
  • Lucas Paladin posiada potężną wolę.Lucas Paladin posiada potężną wolę.Lucas Paladin posiada potężną wolę.Lucas Paladin posiada potężną wolę.Lucas Paladin posiada potężną wolę.Lucas Paladin posiada potężną wolę.Lucas Paladin posiada potężną wolę.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Baron Gowen. szlachcic Tergon, Nakas i Sakar - Lucas Paladin.Czeladnik kowalstwaBrązowy puchar - za dotacje do 50 złotych.Amulet oświecenia - za napisanie 2000 postów....
    • Najlepsza muzyka dla każdego ;)
« Odpowiedź #32 dnia: 13 Marzec 2011, 12:08:35 »
Morean zjawił się w Atusel w celu podjęcia się pierwszego zadania.
- Witaj Respevie, chcę wykonać Twoją misję, czekam na polecenia.
The deepest solace lies in understanding. This ancient unseen stream, a shudder before the beautiful.

Offline Hagmar

• Obywatel

• Karta postaci

« Odpowiedź #33 dnia: 13 Marzec 2011, 14:10:38 »
-Zapraszam na poligon.

Offline Akatosh

• Obywatel
  • Akatosh nie ma żadnego wpływu.

• Karta postaci

« Odpowiedź #34 dnia: 10 Kwiecień 2011, 09:54:44 »
Akatosh w pochmurny dzień zawitał do Atusel. Po pewnym czasie odnalazł Respeva.
-Witam. Słyszałem ,że można tu dostać jakieś zlecenie i troszkę zarobić. To prawda? Masz coś dla mnie?

Offline Hagmar

• Obywatel

• Karta postaci

« Odpowiedź #35 dnia: 10 Kwiecień 2011, 10:35:22 »
-Zapraszam na poligon.

Offline Akatosh

• Obywatel
  • Akatosh nie ma żadnego wpływu.

• Karta postaci

« Odpowiedź #36 dnia: 10 Kwiecień 2011, 11:50:22 »
-Dobrze. Dziś jeszcze udam się do rynku i załatwię jakiś ekwipunek. To jutro na poligonie...

Akatosh odszedł.

//Nie zauważyłem ,że na start dostaje się 4 talenty.

Offline Hagmar

• Obywatel

• Karta postaci

« Odpowiedź #37 dnia: 10 Kwiecień 2011, 11:51:44 »
//Spokojnie, mamy czas.  :)

Offline Izabell Ravlet

• Weteran
  • Reputation Power: 84
  • Izabell Ravlet oczarowuje swoją aurą.Izabell Ravlet oczarowuje swoją aurą.Izabell Ravlet oczarowuje swoją aurą.Izabell Ravlet oczarowuje swoją aurą.Izabell Ravlet oczarowuje swoją aurą.Izabell Ravlet oczarowuje swoją aurą.Izabell Ravlet oczarowuje swoją aurą.Izabell Ravlet oczarowuje swoją aurą.Izabell Ravlet oczarowuje swoją aurą.Izabell Ravlet oczarowuje swoją aurą.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Brązowa mikstura aktywności - za 50 dni online na forum.Tarcza lojalności - za 4 lata na forum.Amulet oświecenia - za napisanie 2000 postów.Witaj w Tawernie Gothic!
« Odpowiedź #38 dnia: 13 Kwiecień 2011, 15:45:07 »
-Witam. Chciałbym przejść misjęszkoleniową...

Offline Hagmar

• Obywatel

• Karta postaci

« Odpowiedź #39 dnia: 13 Kwiecień 2011, 16:09:52 »
-Zapraszam na poligon.

Offline Alistair

• Kret
  • *
  • Alistair nie ma żadnego wpływu.

« Odpowiedź #40 dnia: 17 Kwiecień 2011, 12:24:14 »
Witaj. Chciałbym trochę zarobić. Masz jakieś zadanie dla mnie?

Forum Tawerny Gothic - Marant

« Odpowiedź #40 dnia: 17 Kwiecień 2011, 12:24:14 »

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 
SMF 2.0.15 | SMF © 2017, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzezone.