Autor Wątek: Jan [NPC] (nauka specjalizacji)  (Przeczytany 68544 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Isentor

• Arystokrata
  • Reputation Power: 559
  • Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Król Valfden - Isentor I AquilaTarcza lojalności - za 6 lat na forum.Zielona mikstura aktywności - za 100 dni online na forum.Order sympatii - za przekroczenie 10000 punktów reputacji....
    • Tawerna Gothic
Jan [NPC] (nauka specjalizacji)
« dnia: 05 Październik 2010, 17:55:41 »

- Witaj. Jestem kapitanem tutejszej straży a moje imię to Jan. - rzekł wysoki mężczyzna o bystrych błękitnych oczach i kruczoczarnych włosach związanych za głową rzemieniem. - Z rozkazu króla jestem tu po to, aby szkolić w walce orężem wszystkich chętnych obywateli naszego miasta. Nauka przeprowadzana jest kilka razy w tygodniu a dokładnie w każdy wtorek, środę i weekend tygodnia. Zazwyczaj przychodzę tutaj po służbie i pozostaję aż do zamknięcia bram miasta. - dodał i na tablicę przypiął dosyć duży pergamin.

Nie zapomnij odwiedzić Karena kupca z przedmiotami i Eleny nauczycielki umiejętności.

Imię: Jan
Rasa: człowiek
Data urodzenia: 24.03.26503, eI
Opis: Kapitan Straży Miejskiej Valfden oddelegowany do miasta jako nauczyciel sztuk fechtunku wśród pospólstwa miejskiego.

Nauka:
Brązowy talent
Srebrny talent
Złoty talent

Kolor specjalizacji odpowiada talentowi jaki musisz wykorzystać na naukę. Przed każdą z nich upewnij się, że posiadasz dostateczną ilość złota i odpowiednich talentów.

Walka bronią sieczną:
Lekcja I [50%] - Podstawowe techniki walki - miecz | Koszt: 50 grzywien
Lekcja I [50%] - Podstawowe techniki walki - sztylet | Koszt: 50 grzywien
Lekcja I [50%] - Podstawowe techniki walki - topór | Koszt: 50 grzywien
Lekcja I [50%] - Podstawowe techniki walki - halabarda | Koszt: 50 grzywien

Lekcja II [75%] - Zaawansowane techniki walki - miecz | Koszt: 300 grzywien (nauka dostępna po wygraniu 10 walk na arenie)
Lekcja II [75%] - Zaawansowane techniki walki - sztylet | Koszt: 300 grzywien (nauka dostępna po wygraniu 8 walk na arenie)
Lekcja II [75%] - Zaawansowane techniki walki - topór | Koszt: 300 grzywien
Lekcja II [75%] - Zaawansowane techniki walki - halabarda | Koszt: 300 grzywien (nauka dostępna po wygraniu 6 walk na arenie)

Lekcja III [100%] - Mistrzowskie techniki walki - miecz | Koszt: 1500 grzywien (nauka dostępna po wygraniu 20 walk na arenie)
Lekcja III [100%] - Mistrzowskie techniki walki - sztylet | Koszt: 1500 grzywien (nauka dostępna po wygraniu 16 walk na arenie)
Lekcja III [100%] - Mistrzowskie techniki walki - halabarda | Koszt: 1500 grzywien (nauka dostępna po wygraniu 12 walk na arenie)

Walka bronią obuchową:
Lekcja I [50%] - Podstawowe techniki walki - kij | Koszt: 50 grzywien

Lekcja II [75%] - Zaawansowane techniki walki - kij | Koszt: 300 grzywien (nauka dostępna po wygraniu 4 walk na arenie)

Lekcja III [100%] - Mistrzowskie techniki walki - kij | Koszt: 1500 grzywien (nauka dostępna po wygraniu 8 walk na arenie)

Walka bronią dystansową:
Lekcja I [50%] - Podstawowe techniki walki - kusza | Koszt: 60 grzywien
Lekcja I [50%] - Podstawowe techniki walki - łuk długi | Koszt: 60 grzywien
Lekcja I [50%] - Podstawowe techniki walki - łuk krótki | Koszt: 60 grzywien
Lekcja I [50%] - Podstawowe techniki walki - łuk refleksyjny | Koszt: 60 grzywien
Lekcja I [50%] - Podstawowe techniki walki - proca | Koszt: 60 grzywien

Lekcja II [75%] - Zaawansowane techniki walki - proca | Koszt: 300 grzywien

Lekcja III [100%] - Mistrzowskie techniki walki - proca | Koszt: 1500 grzywien

Walka tarczą:
Lekcja I [50%] - podstawowe techniki walki - pawęż | Koszt: 50 grzywien
Lekcja I [50%] - podstawowe techniki walki - puklerz | Koszt: 50 grzywien
Lekcja I [50%] - podstawowe techniki walki - tarcza | Koszt: 50 grzywien

Noszenie odzień:
- Używanie zbrój miękkich - uczysz się umiejętnie korzystać ze zbrój miękkich | Koszt: 200 grzywien

Wymagania:
- Możesz uczyć się tylko jednej specjalizacji w ciągu 24h - liczone od akceptacji nauki przez NPC.
- Nauka prowadzona jest we poniedziałki, środy, piątki, soboty i niedziele w godzinach 15:00-23:00.
- Chcąc skorzystać z nauki zobowiązany jesteś zapisać się w tym temacie.
- W czasie nauki nie możesz znajdować się na zadaniach czy wyprawach. Dopuszczalne jest natomiast przebywanie w domach, zakładach czy sklepach innych graczy oraz w instytucjach takich jak np. Ratusz czy Skarbiec.
« Ostatnia zmiana: 12 Maj 2019, 18:29:10 wysłana przez Dragosani »

Offline Kazmir MacBrewmann

• Obywatel
  • Reputation Power: 37
  • Kazmir MacBrewmann mógłby pewnego dnia być kimś...Kazmir MacBrewmann mógłby pewnego dnia być kimś...Kazmir MacBrewmann mógłby pewnego dnia być kimś...Kazmir MacBrewmann mógłby pewnego dnia być kimś...

• Karta postaci

Odp: Jan [NPC] (nauka specjalizacji)
« Odpowiedź #1041 dnia: 12 Maj 2015, 15:01:02 »
- Powiedzieli mie że musza ja czym walczyć umić. No to ucz waść jak toporkiem skalpować.

Zostaje

50grz
2BT

Forum Tawerny Gothic - Marant

« Odpowiedź #1041 dnia: 12 Maj 2015, 15:01:02 »

Offline Dragosani

• Król
  • Reputation Power: 234
  • Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Król Valfden - Dragosani I AntaresCzeladnik płatnerstwaBrązowy puchar - za dotacje do 50 złotych.Hełm odwagi - za rozpoczęcie 100 wątków....
    • Super tajne akta Pentagonu
« Odpowiedź #1042 dnia: 12 Maj 2015, 15:21:42 »
- Powiedzieli mie że musza ja czym walczyć umić. No to ucz waść jak toporkiem skalpować.

Zostaje

50grz
2BT

Kazmir aep Groth nauczony: Podstawowe techniki walki - Topór, tracisz 1 brązowy talent.
(\__/)
( o.O)
(")_(")

Dragosani Antares

Offline Gaorth

• Kopacz
  • **
  • Reputation Power: 2
  • Gaorth nie ma żadnego wpływu.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Lubię Tawernę Gothic na Facebooku!Witaj w Tawernie Gothic!
« Odpowiedź #1043 dnia: 16 Maj 2015, 10:41:56 »
- Chciałbym się nauczyć walczyć mieczem

Lekcja I [50%] - Podstawowe techniki walki - miecz
|Koszt: 50 grzywien 

100GR - 50GR = 50GR

3 BZ - 1 BZ = 2 BZ

« Ostatnia zmiana: 16 Maj 2015, 10:48:37 wysłana przez Gaorth »

Offline Dragosani

• Król
  • Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Król Valfden - Dragosani I AntaresCzeladnik płatnerstwaBrązowy puchar - za dotacje do 50 złotych.Hełm odwagi - za rozpoczęcie 100 wątków....
« Odpowiedź #1044 dnia: 16 Maj 2015, 11:04:23 »

- Chciałbym się nauczyć walczyć mieczem

Lekcja I [50%] - Podstawowe techniki walki - miecz

100GR - 50GR = 50GR

3 BZ - 1 BZ = 2 BZ

Gaorth nauczony: Podstawowe techniki walki - miecz, tracisz 1 brązowy talent.
(\__/)
( o.O)
(")_(")

Dragosani Antares

Offline Gaorth

• Kopacz
  • **

• Karta postaci

• Nagrody:
« Odpowiedź #1045 dnia: 17 Maj 2015, 09:35:40 »
Lekcja I [50%] - podstawowe techniki walki - tarcza |Koszt: 50 grzywien 

200GR - 50GR = 150GR

3 BZ - 1 BZ = 2 BZ
« Ostatnia zmiana: 17 Maj 2015, 09:48:46 wysłana przez Gaorth »

Offline Dragosani

• Król

• Karta postaci

• Nagrody:
« Odpowiedź #1046 dnia: 17 Maj 2015, 09:53:05 »
Lekcja I [50%] - podstawowe techniki walki - tarcza |Koszt: 50 grzywien 

200GR - 50GR = 150GR

3 BZ - 1 BZ = 2 BZ

Gaorth nauczony: Podstawowe techniki walki - tarcza, tracisz 1 brązowy talent.
(\__/)
( o.O)
(")_(")

Dragosani Antares

Offline Thulhu

• Obywatel
  • Reputation Power: 3
  • Thulhu nie ma żadnego wpływu.

• Karta postaci

• Wierszę Szaleńca.
« Odpowiedź #1047 dnia: 18 Maj 2015, 14:34:55 »
Rozejrzałem się wokół. Wiele osób trenujących w tej okolicy. Zasyczałem jednak, ignorując wszystkich wokół. Ja miałem udać się do Jana, to on miał poprawić moje umiejętności posługiwania się sztyletami.
- Dobry- Powiedziałem, w myślach jednak przeleciała mi myśl. ,,Dobry moment, aby cię zabić"- Chciałbym poprawić, swoje umiejętności walki sztyletami. - Syknąłem znowu wyciągając język.

Lekcja I [50%] - Podstawowe techniki walki - Sztylet

100GR - 50GR = 50GR

3 BZ - 1 BZ = 2 BZ

Offline Dragosani

• Król

• Karta postaci

• Nagrody:
« Odpowiedź #1048 dnia: 18 Maj 2015, 14:43:26 »
Rozejrzałem się wokół. Wiele osób trenujących w tej okolicy. Zasyczałem jednak, ignorując wszystkich wokół. Ja miałem udać się do Jana, to on miał poprawić moje umiejętności posługiwania się sztyletami.
- Dobry- Powiedziałem, w myślach jednak przeleciała mi myśl. ,,Dobry moment, aby cię zabić"- Chciałbym poprawić, swoje umiejętności walki sztyletami. - Syknąłem znowu wyciągając język.

Lekcja I [50%] - Podstawowe techniki walki - Sztylet

100GR - 50GR = 50GR

3 BZ - 1 BZ = 2 BZ

Thulhu nauczony: Podstawowe techniki walki - sztylet, tracisz 1 brązowy talent.
(\__/)
( o.O)
(")_(")

Dragosani Antares

Offline Gaorth

• Kopacz
  • **

• Karta postaci

• Nagrody:
« Odpowiedź #1049 dnia: 20 Maj 2015, 15:16:21 »
Lekcja I   50% - Podstawowe techniki walki - sztylet / Koszt 50 grzywien

2 BZ - 1 BZ = 1 BZ

97 grzywien - 50 grzywien = 47 grzywien

Offline Dragosani

• Król

• Karta postaci

• Nagrody:
« Odpowiedź #1050 dnia: 20 Maj 2015, 15:28:29 »
Lekcja I   50% - Podstawowe techniki walki - sztylet / Koszt 50 grzywien

2 BZ - 1 BZ = 1 BZ

97 grzywien - 50 grzywien = 47 grzywien

Gaorth nauczony: Podstawowe techniki walki - sztylet, tracisz 1 brązowy talent.
(\__/)
( o.O)
(")_(")

Dragosani Antares

Offline Szeklan Caved

• Weteran
  • Reputation Power: 113
  • Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Szlachcic Lafos, Vomin, Caten, Blev i Coru - Szeklan CavedBaron Noran - Szeklan CavedTarcza lojalności - za rok na forum.Amulet sily - za napisanie 1000 postow....
« Odpowiedź #1051 dnia: 23 Maj 2015, 13:37:48 »
Lorn przyszedł do Jana by pobrać kolejną nauke w walce mieczem.
- Witaj Janie. Pokaż mi jak lepiej walczyć mieczem. - powiedział do Jana i podał mu stosowne dokumenty.

IX walka
I walka losowa

Lekcja II [75%] - Zaawansowane techniki walki - miecz | Koszt: 300 grzywien (nauka dostępna po wygraniu 10 walk na arenie)

1083 - 300 = 783 grzywien
12st - 1st = 11st
Zapraszamy na naszego bloga!

Oficjalny blog grupy DarkModders Team

Offline Dragosani

• Król

• Karta postaci

• Nagrody:
« Odpowiedź #1052 dnia: 23 Maj 2015, 13:45:28 »
Lorn przyszedł do Jana by pobrać kolejną nauke w walce mieczem.
- Witaj Janie. Pokaż mi jak lepiej walczyć mieczem. - powiedział do Jana i podał mu stosowne dokumenty.

IX walka
I walka losowa

1083 - 300 = 783 grzywien
12st - 1st = 11st

Lorn (Szeklan z Tihios) nauczony: Zaawansowane techniki walki - miecz, tracisz 1 srebrny talent.
(\__/)
( o.O)
(")_(")

Dragosani Antares

Offline Szarleǰ

• Krwawe Kruki
  • Reputation Power: 69
  • Szarleǰ ma siłę by piąć się wyżej.Szarleǰ ma siłę by piąć się wyżej.Szarleǰ ma siłę by piąć się wyżej.Szarleǰ ma siłę by piąć się wyżej.Szarleǰ ma siłę by piąć się wyżej.Szarleǰ ma siłę by piąć się wyżej.Szarleǰ ma siłę by piąć się wyżej.Szarleǰ ma siłę by piąć się wyżej.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Lubię Tawernę Gothic na Facebooku!Tarcza lojalności - za 6 lat na forum.Amulet oświecenia - za napisanie 2000 postów.Witaj w Tawernie Gothic!
« Odpowiedź #1053 dnia: 27 Maj 2015, 19:01:29 »
U Jana pojawił się Szarlej i jak zwykle, bez zbędnych ceregieli przeszedł do konkretów.
- Chciałbym, byś pokazał mi jak strzelać z kuszy.

1bt - 1bt = 0bt
120g - 60g = 60g
Dom Szarleja

Offline Dragosani

• Król

• Karta postaci

• Nagrody:
« Odpowiedź #1054 dnia: 27 Maj 2015, 19:07:56 »
U Jana pojawił się Szarlej i jak zwykle, bez zbędnych ceregieli przeszedł do konkretów.
- Chciałbym, byś pokazał mi jak strzelać z kuszy.

1bt - 1bt = 0bt
120g - 60g = 60g

Szarlej nauczony: Podstawowe techniki walki - kusza, tracisz 1 brązowy talent.
(\__/)
( o.O)
(")_(")

Dragosani Antares

Offline Jaren

• Obywatel
  • Reputation Power: 0
  • Jaren nie ma żadnego wpływu.

• Karta postaci

« Odpowiedź #1055 dnia: 31 Maj 2015, 14:23:51 »
Jaren pojawił się w okolicy, kiedy posłyszał, że u jednego z tutejszych strażników można potrenować walkę. Okolica robi się bardzo niebezpieczna, najwyższy moment przypomnieć mięśniom, do czego służą.
- Witaj. Ludzie mówią, że uczysz ich obycia z bronią. Przypomnij mi zatem, jak walczy się mieczem..

100g - 50g = 50g

Offline Dragosani

• Król

• Karta postaci

• Nagrody:
« Odpowiedź #1056 dnia: 31 Maj 2015, 20:47:11 »
Do Jana znów przybył Drago, aby podszkolić się niego w sztukach walki. Tym razem wybrał walkę toporem. Nie, żeby zamierzał walczyć takim orężem. Po prostu chciał to potrafić, aby zwiększyć swój bojowy potencjał.
- Witaj, Janie - rzekł na powitanie. - Chciałbym poznać zaawansowane techniki władania toporem.

Lekcja II [75%] - Zaawansowane techniki walki - topór | Koszt: 300 grzywien

5008 g - 300 g = 4708 g

23 ST - 1 ST = 22 ST

Dragosani nauczony: Zaawansowane techniki walki - topór, tracisz 1 srebrny talent.
(\__/)
( o.O)
(")_(")

Dragosani Antares

Offline Huum

• Obywatel
  • Reputation Power: 0
  • Huum nie ma żadnego wpływu.

• Karta postaci

« Odpowiedź #1057 dnia: 01 Czerwiec 2015, 19:08:40 »
-Naucz mnie posługiwać się Mieczem

//Lekcja I Podstawowe Techniki Walki- Mieczem
Talenty: 3-1=2
Grzywny: 100-50

Offline Dragosani

• Król

• Karta postaci

• Nagrody:
« Odpowiedź #1058 dnia: 01 Czerwiec 2015, 19:36:15 »
-Naucz mnie posługiwać się Mieczem

//Lekcja I Podstawowe Techniki Walki- Mieczem
Grzywny: 100-50

Huum nauczony: Podstawowe Techniki Walki- Miecz, tracisz 1 brązowy talent.
(\__/)
( o.O)
(")_(")

Dragosani Antares

Offline Elizabeth

• Magnat
  • Reputation Power: 18
  • Elizabeth ledwie co się liczy.Elizabeth ledwie co się liczy.

• Karta postaci

« Odpowiedź #1059 dnia: 02 Czerwiec 2015, 20:26:18 »
Elizabeth z uśmiechem spojrzała na strażnika. Jej uśmiech pokazywał śnieżnobiałe ząbki. Zaś gdy on odwzajemnił spojrzenie speszyła się troszeczkę i skuliła się odrobinę jakby się go bała. Jednak po chwili jej oczy jak brylanty ponownie zaczęły wpatrywać się na o wiele większego od niej strażnika, a z jej usta popłynęły słowa słodkie jak miód:
- Strażniku, czy nauczysz mnie walki? - zapytała nieśmiale.

Walka bronią sieczną:
Grzywny: 100-50=50
« Ostatnia zmiana: 02 Czerwiec 2015, 20:48:57 wysłana przez Elizabeth »

Offline Dragosani

• Król

• Karta postaci

• Nagrody:
« Odpowiedź #1060 dnia: 02 Czerwiec 2015, 21:31:25 »
Elizabeth z uśmiechem spojrzała na strażnika. Jej uśmiech pokazywał śnieżnobiałe ząbki. Zaś gdy on odwzajemnił spojrzenie speszyła się troszeczkę i skuliła się odrobinę jakby się go bała. Jednak po chwili jej oczy jak brylanty ponownie zaczęły wpatrywać się na o wiele większego od niej strażnika, a z jej usta popłynęły słowa słodkie jak miód:
- Strażniku, czy nauczysz mnie walki? - zapytała nieśmiale.

Walka bronią sieczną:
Grzywny: 100-50=50

Elizabeth nauczona: Podstawowe techniki walki - miecz, tracisz 1 brązowy talent.
(\__/)
( o.O)
(")_(")

Dragosani Antares

Forum Tawerny Gothic - Marant

« Odpowiedź #1060 dnia: 02 Czerwiec 2015, 21:31:25 »

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 
SMF 2.0.15 | SMF © 2017, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzezone.