Autor Wątek: Jan [NPC] (nauka specjalizacji)  (Przeczytany 68098 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Isentor

• Arystokrata
  • Reputation Power: 558
  • Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Król Valfden - Isentor I AquilaTarcza lojalności - za 6 lat na forum.Zielona mikstura aktywności - za 100 dni online na forum.Order sympatii - za przekroczenie 10000 punktów reputacji....
    • Tawerna Gothic
Jan [NPC] (nauka specjalizacji)
« dnia: 05 Październik 2010, 17:55:41 »

- Witaj. Jestem kapitanem tutejszej straży a moje imię to Jan. - rzekł wysoki mężczyzna o bystrych błękitnych oczach i kruczoczarnych włosach związanych za głową rzemieniem. - Z rozkazu króla jestem tu po to, aby szkolić w walce orężem wszystkich chętnych obywateli naszego miasta. Nauka przeprowadzana jest kilka razy w tygodniu a dokładnie w każdy wtorek, środę i weekend tygodnia. Zazwyczaj przychodzę tutaj po służbie i pozostaję aż do zamknięcia bram miasta. - dodał i na tablicę przypiął dosyć duży pergamin.

Nie zapomnij odwiedzić Karena kupca z przedmiotami i Eleny nauczycielki umiejętności.

Imię: Jan
Rasa: człowiek
Data urodzenia: 24.03.26503, eI
Opis: Kapitan Straży Miejskiej Valfden oddelegowany do miasta jako nauczyciel sztuk fechtunku wśród pospólstwa miejskiego.

Nauka:
Brązowy talent
Srebrny talent
Złoty talent

Kolor specjalizacji odpowiada talentowi jaki musisz wykorzystać na naukę. Przed każdą z nich upewnij się, że posiadasz dostateczną ilość złota i odpowiednich talentów.

Walka bronią sieczną:
Lekcja I [50%] - Podstawowe techniki walki - miecz | Koszt: 50 grzywien
Lekcja I [50%] - Podstawowe techniki walki - sztylet | Koszt: 50 grzywien
Lekcja I [50%] - Podstawowe techniki walki - topór | Koszt: 50 grzywien
Lekcja I [50%] - Podstawowe techniki walki - halabarda | Koszt: 50 grzywien

Lekcja II [75%] - Zaawansowane techniki walki - miecz | Koszt: 300 grzywien (nauka dostępna po wygraniu 10 walk na arenie)
Lekcja II [75%] - Zaawansowane techniki walki - sztylet | Koszt: 300 grzywien (nauka dostępna po wygraniu 8 walk na arenie)
Lekcja II [75%] - Zaawansowane techniki walki - topór | Koszt: 300 grzywien
Lekcja II [75%] - Zaawansowane techniki walki - halabarda | Koszt: 300 grzywien (nauka dostępna po wygraniu 6 walk na arenie)

Lekcja III [100%] - Mistrzowskie techniki walki - miecz | Koszt: 1500 grzywien (nauka dostępna po wygraniu 20 walk na arenie)
Lekcja III [100%] - Mistrzowskie techniki walki - sztylet | Koszt: 1500 grzywien (nauka dostępna po wygraniu 16 walk na arenie)
Lekcja III [100%] - Mistrzowskie techniki walki - halabarda | Koszt: 1500 grzywien (nauka dostępna po wygraniu 12 walk na arenie)

Walka bronią obuchową:
Lekcja I [50%] - Podstawowe techniki walki - kij | Koszt: 50 grzywien

Lekcja II [75%] - Zaawansowane techniki walki - kij | Koszt: 300 grzywien (nauka dostępna po wygraniu 4 walk na arenie)

Lekcja III [100%] - Mistrzowskie techniki walki - kij | Koszt: 1500 grzywien (nauka dostępna po wygraniu 8 walk na arenie)

Walka bronią dystansową:
Lekcja I [50%] - Podstawowe techniki walki - kusza | Koszt: 60 grzywien
Lekcja I [50%] - Podstawowe techniki walki - łuk długi | Koszt: 60 grzywien
Lekcja I [50%] - Podstawowe techniki walki - łuk krótki | Koszt: 60 grzywien
Lekcja I [50%] - Podstawowe techniki walki - łuk refleksyjny | Koszt: 60 grzywien
Lekcja I [50%] - Podstawowe techniki walki - proca | Koszt: 60 grzywien

Lekcja II [75%] - Zaawansowane techniki walki - proca | Koszt: 300 grzywien

Lekcja III [100%] - Mistrzowskie techniki walki - proca | Koszt: 1500 grzywien

Walka tarczą:
Lekcja I [50%] - podstawowe techniki walki - pawęż | Koszt: 50 grzywien
Lekcja I [50%] - podstawowe techniki walki - puklerz | Koszt: 50 grzywien
Lekcja I [50%] - podstawowe techniki walki - tarcza | Koszt: 50 grzywien

Noszenie odzień:
- Używanie zbrój miękkich - uczysz się umiejętnie korzystać ze zbrój miękkich | Koszt: 200 grzywien

Wymagania:
- Możesz uczyć się tylko jednej specjalizacji w ciągu 24h - liczone od akceptacji nauki przez NPC.
- Nauka prowadzona jest we poniedziałki, środy, piątki, soboty i niedziele w godzinach 15:00-23:00.
- Chcąc skorzystać z nauki zobowiązany jesteś zapisać się w tym temacie.
- W czasie nauki nie możesz znajdować się na zadaniach czy wyprawach. Dopuszczalne jest natomiast przebywanie w domach, zakładach czy sklepach innych graczy oraz w instytucjach takich jak np. Ratusz czy Skarbiec.
« Ostatnia zmiana: 12 Maj 2019, 18:29:10 wysłana przez Dragosani »

Offline Adaś

• Weteran
  • Reputation Power: 166
  • Adaś budzi postrach.Adaś budzi postrach.Adaś budzi postrach.Adaś budzi postrach.Adaś budzi postrach.Adaś budzi postrach.Adaś budzi postrach.Adaś budzi postrach.Adaś budzi postrach.Adaś budzi postrach.Adaś budzi postrach.Adaś budzi postrach.

• Karta postaci

Odp: Jan [NPC] (nauczyciel specjalizacji)
« Odpowiedź #201 dnia: 06 Luty 2012, 20:08:12 »
Przybyłem do Jana wraz z piękną kobieta której stałem się "właścicielem" dość nie dawno. Zbliżyłem się do Jana i podając mu sakiewkę powiedziałem:
Chciałbym nauczyć ją:

Walka bronią sieczną:

Lekcja I - podstawowe techniki walki [50%]

330-50= 280 Sz
14-1= 13 Bt

Forum Tawerny Gothic - Marant

« Odpowiedź #201 dnia: 06 Luty 2012, 20:08:12 »

Offline Elrond Ñoldor

• Weteran
  • Reputation Power: 299
  • Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    SzlachcicWilk MorskiNajlepszy avatar - zwycięzca VII edycji.Screen tygodnia - zwycięzca I edycji....
« Odpowiedź #202 dnia: 06 Luty 2012, 20:09:55 »
Przybyłem do Jana wraz z piękną kobieta której stałem się "właścicielem" dość nie dawno. Zbliżyłem się do Jana i podając mu sakiewkę powiedziałem:
Chciałbym nauczyć ją:

Walka bronią sieczną:

Lekcja I - podstawowe techniki walki [50%]

330-50= 280 Sz
14-1= 13 Bt

Niewolnica Adasia/Adamusa nauczona: Walka bronią sieczną: Lekcja I - podstawowe techniki walki [50%]; tracisz 1 brązowy talent

Offline Iddeous

• Magnat
  • Reputation Power: 7
  • Iddeous nie ma żadnego wpływu.

• Karta postaci

« Odpowiedź #203 dnia: 11 Luty 2012, 21:55:03 »
Pewnym krokiem wszedłem do izby Jana. Z grzecznością rzekłem:
Witaj mistrzu Janie, przybyłem, abyś nauczył mnie używać zbroi miękkich.

300 szt. złota- 200 szt.= 100 szt. złota
6 bt-1bt= 5 brąz. talentów
Hej, ty tam! – zaryczał, biorąc się pod boki. – Smoku chędożony! Słuchaj,
co ci rzeknie herold! Znaczy się ja! Jako pierwszy honorowo weźmie się za
ciebie obłędny rycerz Eyck z Denesle! I wrazi ci kopie w kałdun, wedle świętego
zwyczaju, na pohybel tobie, a na radość biednym dziewicom...

Offline Devristus Morii

• Arystokrata
  • Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Hrabia Verran - Devristus MoriiSzlachcic Kallar, Numin i Zartos - Devristus MoriiBrązowy puchar - za dotacje do 50 złotych.Hełm odwagi - za rozpoczęcie 100 wątków....
    • http://gothic.gram.pl
« Odpowiedź #204 dnia: 11 Luty 2012, 22:02:23 »
Pewnym krokiem wszedłem do izby Jana. Z grzecznością rzekłem:
Witaj mistrzu Janie, przybyłem, abyś nauczył mnie używać zbroi miękkich.

300 szt. złota- 200 szt.= 100 szt. złota
6 bt-1bt= 5 brąz. talentów

Iddeous nauczony: Używanie zbroi miękkich(Specjalizacja); tracisz jeden brązowy talent

Offline Rikka Malkain

• Magnat
  • Reputation Power: 51
  • Rikka Malkain jest wznoszącą się gwiazdą.Rikka Malkain jest wznoszącą się gwiazdą.Rikka Malkain jest wznoszącą się gwiazdą.Rikka Malkain jest wznoszącą się gwiazdą.Rikka Malkain jest wznoszącą się gwiazdą.Rikka Malkain jest wznoszącą się gwiazdą.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Szlachcianka Ombros - Rikka Malkain
« Odpowiedź #205 dnia: 12 Luty 2012, 10:11:30 »
Witaj, chciałbym się nauczyć...

Walka bronią dystansową:

Lekcja II - zaawansowane techniki walki [75%] Koszt: 320 - sztuk złota

1087-320=767

1-1-0
Nieznajomość zła nie jest cnotą, lecz głupotą;
zachwycanie się nią to jakby nagradzanie za uczciwość człowieka, który nie ukradł ci zegarka, bo nie wiedział,
że go masz. 

Offline Devristus Morii

• Arystokrata
  • Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Hrabia Verran - Devristus MoriiSzlachcic Kallar, Numin i Zartos - Devristus MoriiBrązowy puchar - za dotacje do 50 złotych.Hełm odwagi - za rozpoczęcie 100 wątków....
« Odpowiedź #206 dnia: 13 Luty 2012, 10:49:07 »
Witaj, chciałbym się nauczyć...

Walka bronią dystansową:

Lekcja II - zaawansowane techniki walki [75%] Koszt: 320 - sztuk złota

1087-320=767

1-1-0

Garik nauczony: Walka bronią dystansową[75%](Specjalizacja); tracisz jeden srebrny talent.

Offline LilithBlade

• Obywatel
  • Reputation Power: 20
  • LilithBlade ledwie co się liczy.LilithBlade ledwie co się liczy.

« Odpowiedź #207 dnia: 13 Luty 2012, 21:40:43 »
Maureen szybko wbiegła do Jana i rzuciła na stół sakiewkę ze złotem.
-Zbroje miękkie raz! Byle szybko!

- Używanie zbrój miękkich Koszt: 200 - sztuk złota

Miałam:

350 szt zł - 200 szt zł= 150 szt zł
5 b.t - 1 b.t = 4 b.t

Offline Hagmar

• Obywatel
  • Reputation Power: 330
  • Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.

• Karta postaci

« Odpowiedź #208 dnia: 14 Luty 2012, 14:44:46 »
Maureen szybko wbiegła do Jana i rzuciła na stół sakiewkę ze złotem.
-Zbroje miękkie raz! Byle szybko!

- Używanie zbrój miękkich Koszt: 200 - sztuk złota

Miałam:

350 szt zł - 200 szt zł= 150 szt zł
5 b.t - 1 b.t = 4 b.t

Lilith nauczona: Używanie zbrój miękkich, tracisz brązowy talent.
Jestem pieprzonym kwiatem lotosu na chędożonej tafli jeziora.

Offline Koza123

• Obywatel
  • Reputation Power: 27
  • Koza123 toruje sobie drogę ku górze.Koza123 toruje sobie drogę ku górze.Koza123 toruje sobie drogę ku górze.

• Karta postaci

« Odpowiedź #209 dnia: 26 Luty 2012, 21:59:44 »
-Witaj, Janie. Chciałbym opanować podstawowe techniki walki bronią dystansową.

Lekcja I - podstawowe techniki walki [50%] Koszt: 60 - sztuk złota

//Dom (aby MG mógł sprawdzić złoto i talenty)- http://marant.tawerna-gothic.pl/index.php?topic=23348.msg254999#msg254999
Jaszczurka, gdyż mężczyzna w szklankę niby pudełko azaliż wielbłąd podążąjąc ku kryzys osioł niczym piwo w kartce.

Offline Devristus Morii

• Arystokrata

• Karta postaci

• Nagrody:
« Odpowiedź #210 dnia: 27 Luty 2012, 13:32:57 »
-Witaj, Janie. Chciałbym opanować podstawowe techniki walki bronią dystansową.

Lekcja I - podstawowe techniki walki [50%] Koszt: 60 - sztuk złota

//Dom (aby MG mógł sprawdzić złoto i talenty)- http://marant.tawerna-gothic.pl/index.php?topic=23348.msg254999#msg254999

Koza nauczony: Walka bronia dystansową[50%](Specjalizacja); tracisz jeden brązowy talent

Offline Thorek

• Kret
  • *
  • Reputation Power: 1
  • Thorek nie ma żadnego wpływu.

« Odpowiedź #211 dnia: 27 Luty 2012, 20:28:35 »
Witaj Janie - powiedział Thorek podchodząc do nauczyciela - chciałbym nauczyć się:

zaawansowane techniki walki bronią obuchową [75%] Koszt: 320 - sztuk złota

400 - 320 = 80 sztuk złota

1st - 1st = 0st

« Ostatnia zmiana: 03 Marzec 2012, 23:00:27 wysłana przez Thorek »

Offline Ragnar123

• Kret
  • *
  • Reputation Power: 0
  • Ragnar123 nie ma żadnego wpływu.

« Odpowiedź #212 dnia: 03 Marzec 2012, 22:46:59 »
-Witaj - powiedział mężczyzna do nauczyciela - Jestem Ragnar. Pragnę nauczyc się:

Lekcja I - podstawowe techniki walki bronią sieczną,  Koszt: 50 - sztuk złota

4BT - 1BT = 3BT
100 - 50 = 50 sztuk złota
« Ostatnia zmiana: 03 Marzec 2012, 22:50:30 wysłana przez Ragnar123 »

Offline Ulfir

• Kret
  • *
  • Reputation Power: 0
  • Ulfir nie ma żadnego wpływu.

« Odpowiedź #213 dnia: 03 Marzec 2012, 22:55:09 »
-Jestem Ulfir mistrzu Janie - rzekłem basowym głosem - chcę się od ciebie nauczyć :
Lekcja I - podstawowe techniki walki bronią obuchową,  Koszt: 60 - sztuk złota

4bt - 1bt = 3bt
100 - 60 = 40 sztuk złota
« Ostatnia zmiana: 03 Marzec 2012, 22:57:38 wysłana przez Ulfir »

Offline Isentor

• Arystokrata
  • Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Król Valfden - Isentor I AquilaTarcza lojalności - za 6 lat na forum.Zielona mikstura aktywności - za 100 dni online na forum.Order sympatii - za przekroczenie 10000 punktów reputacji....
    • Tawerna Gothic
« Odpowiedź #214 dnia: 04 Marzec 2012, 13:14:15 »
Witaj Janie - powiedział Thorek podchodząc do nauczyciela - chciałbym nauczyć się:

zaawansowane techniki walki bronią obuchową [75%] Koszt: 320 - sztuk złota

400 - 320 = 80 sztuk złota

1st - 1st = 0st
Thorek nauczony: zaawansowane techniki walki bronią obuchową [75%], tracisz srebrny talent.

-Witaj - powiedział mężczyzna do nauczyciela - Jestem Ragnar. Pragnę nauczyc się:

Lekcja I - podstawowe techniki walki bronią sieczną,  Koszt: 50 - sztuk złota

4BT - 1BT = 3BT
100 - 50 = 50 sztuk złota
Ragnar123 nauczony: podstawowe techniki walki bronią sieczną [50%], tracisz brązowy talent.

-Jestem Ulfir mistrzu Janie - rzekłem basowym głosem - chcę się od ciebie nauczyć :
Lekcja I - podstawowe techniki walki bronią obuchową,  Koszt: 60 - sztuk złota

4bt - 1bt = 3bt
100 - 60 = 40 sztuk złota
Ulfir nauczony: podstawowe techniki walki bronią obuchową [50%], tracisz brązowy talent.

Online Dragosani

• Król
  • Reputation Power: 234
  • Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Król Valfden - Dragosani I AntaresCzeladnik płatnerstwaBrązowy puchar - za dotacje do 50 złotych.Hełm odwagi - za rozpoczęcie 100 wątków....
    • Super tajne akta Pentagonu
« Odpowiedź #215 dnia: 10 Marzec 2012, 14:36:30 »
Do kapitana straży przyszedł nowy przybysz na Valfden. Był to młody mężczyzna, średniego wzrostu o czarnych, długich włosach i bardzo jasnych oczach.
- Witaj... - zaczął, może nieco niepewnie. Jan był pierwszą osobą, do której odezwał się na tej wyspie. I owo odezwanie się, nie miało formy "Zjeżdżaj, żulu, nie mam drobnych". - Słyszałem, że za drobna opłatą uczysz fechtunku. Zatem chciałbym, abyś udzielił mi podstawowej lekcji walki bronią sieczną - powiedział.

Lekcja I - podstawowe techniki walki [50%] Koszt: 50 - sztuk złota

100 sz - 50 sz = 50 sz
4 BT - 1 BT = 3 BT
(\__/)
( o.O)
(")_(")

Dragosani Antares

Offline Isentor

• Arystokrata

• Karta postaci

• Nagrody:
    • Tawerna Gothic
« Odpowiedź #216 dnia: 10 Marzec 2012, 14:58:24 »
Do kapitana straży przyszedł nowy przybysz na Valfden. Był to młody mężczyzna, średniego wzrostu o czarnych, długich włosach i bardzo jasnych oczach.
- Witaj... - zaczął, może nieco niepewnie. Jan był pierwszą osobą, do której odezwał się na tej wyspie. I owo odezwanie się, nie miało formy "Zjeżdżaj, żulu, nie mam drobnych". - Słyszałem, że za drobna opłatą uczysz fechtunku. Zatem chciałbym, abyś udzielił mi podstawowej lekcji walki bronią sieczną - powiedział.

Lekcja I - podstawowe techniki walki [50%] Koszt: 50 - sztuk złota

100 sz - 50 sz = 50 sz
4 BT - 1 BT = 3 BT
Dragosani nauczony: podstawowe techniki walki bronią sieczną [50%], tracisz brązowy talent.

Offline Lord Hejgen

• Magnat
  • Reputation Power: 11
  • Lord Hejgen nie ma żadnego wpływu.

• Karta postaci

« Odpowiedź #217 dnia: 16 Marzec 2012, 23:03:50 »
Pewien młody człowiek podchodzi do mężczyzny i mówi - chciałbym się nauczyć walki bronią sieczną.-
Lekcja I - podstawowe techniki walki [50%]Koszt: 50 - sztuk złota
« Ostatnia zmiana: 17 Marzec 2012, 10:44:56 wysłana przez Lord Hejgen »
Jeden pierścien by wrzystkimi władać

Offline Isentor

• Arystokrata

• Karta postaci

• Nagrody:
    • Tawerna Gothic
« Odpowiedź #218 dnia: 17 Marzec 2012, 23:07:02 »
Pewien młody człowiek podchodzi do mężczyzny i mówi - chciałbym się nauczyć walki bronią sieczną.-
Lekcja I - podstawowe techniki walki [50%]Koszt: 50 - sztuk złota
Lord Hejgen nauczony: Walka bronią sieczną Lekcja I - podstawowe techniki walki [50%], tracisz jeden brązowy talent.

Offline Aharo

• Obywatel
  • Reputation Power: 6
  • Aharo nie ma żadnego wpływu.

• Campers Elite - MultiGaming Clan
« Odpowiedź #219 dnia: 30 Marzec 2012, 22:01:51 »
Witaj, jestem Aharo. Chciałbym abyś nauczył mnie podstaw walki bronią sieczną.

Lekcja I - podstawowe techniki walki [50%] Koszt: 40 - sztuk złota

100 - 40 = 60 szt. zł.
UWAGA TO NIE SOM BLEDY!:

"Najleprza sygnatórka 2012 rokó na tafernie gothica, zagłosój a DaM iC na niom popczacec"

Dziękuje za uwagE.

Offline Devristus Morii

• Arystokrata

• Karta postaci

• Nagrody:
« Odpowiedź #220 dnia: 01 Kwiecień 2012, 12:24:29 »
Witaj, jestem Aharo. Chciałbym abyś nauczył mnie podstaw walki bronią sieczną.

Lekcja I - podstawowe techniki walki [50%] Koszt: 40 - sztuk złota

100 - 40 = 60 szt. zł.

Aharo nauczony: Walka bronią sieczną[50%](Specjalizacja), tracisz 1 brązowy talent.

Forum Tawerny Gothic - Marant

« Odpowiedź #220 dnia: 01 Kwiecień 2012, 12:24:29 »

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 
SMF 2.0.15 | SMF © 2017, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzezone.