Autor Wątek: Elena [NPC] (nauka umiejętności)  (Przeczytany 22770 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Elena

• NPC
  • Reputacja: 0
  • Elena nie ma żadnego wpływu.

Elena [NPC] (nauka umiejętności)
« dnia: 07 Październik 2010, 21:42:21 »

- Mam na imię Elena i jestem tutaj po to aby nauczyć Cię kilku przydatnych umiejętności, które na pewno docenisz w czasie twoich podróży. - rzekła bardzo ładna młoda dziewczyna o długich rudych włosach targanych przez wiatr. Ładnie wykonana kolczuga z płaszczem w barwach Valfden zdradzała jej przynależność do straży miejskiej. - Jeśli chcesz o to zapytać to jestem jedną z niewielu kobiet w stopniu oficerskim służących w straży ale o tym możemy porozmawiać kiedy indziej. Teraz ważna jest nauka. - dodała rozkładając zapisany zwój. - Tego wszystkiego jestem w stanie Cię nauczyć jeśli oczywiście masz pieniądze. Nauczam wieczorami praktycznie przez cały tydzień. Wyjątkami są poniedziałki i czwartki gdzie nawał obowiązków nie pozwala mi na to.

Nie zapomnij odwiedzić Karena kupca z przedmiotami i Jana nauczyciela specjalizacji walki.

Imię: Elena
Rasa: człowiek
Data urodzenia: 12.02.26508, eI
Opis: Oficer straży miejskiej Valfden oddelegowana do miasta jako nauczycielka umiejętności.

Nauka:
Brązowy talent
Srebrny talent
Złoty talent

Kolor specjalizacji odpowiada talentowi jaki musisz wykorzystać na naukę. Przed każdą z nich upewnij się, że posiadasz dostateczną ilość złota i odpowiednich talentów.

Umiejętności alchemiczne:
Rozpoznawanie roślin | Koszt: 80 grzywien [link]

Umiejętności myśliwskie:
Podstawy łowiectwa | Koszt: 120 grzywien [link]

Umiejętności skrytobójcze:
Akrobatyka | Koszt: 350 grzywien [link]

Pozostałe umiejętności:
Jeździectwo | Koszt: 220 grzywien [link]
Perswazja | Koszt: 500 grzywien [link]
Wilk morski | Koszt: 450 grzywien [link]

Wymagania:
- Możesz uczyć się tylko jednej umiejętności w ciągu 24h - liczone od akceptacji nauki przez NPC.
- Nauka prowadzona jest we poniedziałki, środy, piątki, soboty i niedziele w godzinach 15:00-23:00.
- Chcąc skorzystać z nauki zobowiązany jesteś zapisać się w tym temacie.
- W czasie nauki nie możesz znajdować się na zadaniach czy wyprawach. Dopuszczalne jest natomiast przebywanie w domach, zakładach czy sklepach innych graczy oraz w instytucjach takich jak np. Ratusz czy Skarbiec.
« Ostatnia zmiana: 09 Maj 2017, 16:13:55 wysłana przez Dragosani »

Offline Kendes z śniącego ognia

• Obywatel
  • Reputacja: 47
  • Kendes z śniącego ognia zasłużył na uznanie.Kendes z śniącego ognia zasłużył na uznanie.Kendes z śniącego ognia zasłużył na uznanie.Kendes z śniącego ognia zasłużył na uznanie.Kendes z śniącego ognia zasłużył na uznanie.

• Karta postaci

Odp: Elena [NPC] (nauka umiejętności)
« Odpowiedź #581 dnia: 10 Lipiec 2018, 17:03:48 »
-Dobry wieczór eleno przyszedłem po porady nad lepszym panowaniem nad moim ciałem.

Akrobatyka | Koszt: 350 grzywien

6 - 1 = 5BT

1554 - 315 = 1249 grzywien

//Perswazja

Offline Patricia Morii

• Kanclerz Koronny
  • Reputacja: 128
  • Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Wilczyca MorskaCzeladnik płatnerstwaSzlachciankaNajlepszy tekst osobisty - zwycięzca III edycji....
« Odpowiedź #582 dnia: 10 Lipiec 2018, 18:03:08 »
-Dobry wieczór eleno przyszedłem po porady nad lepszym panowaniem nad moim ciałem.

Akrobatyka | Koszt: 350 grzywien

6 - 1 = 5BT

1554 - 315 = 1249 grzywien

//Perswazja

Kendes z śniącego ognia nauczony: Akrobatyka, tracisz 1 brązowy talent.

Offline Szeklan Caved

• Weteran
  • Reputacja: 106
  • Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.Szeklan Caved budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Baron Noran - Szeklan CavedSzlachcic Lafos, Vomin, Caten i Blev - Szeklan CavedTarcza lojalności - za rok na forum.Amulet sily - za napisanie 1000 postow....
« Odpowiedź #583 dnia: 18 Lipiec 2018, 13:30:17 »
U Eleny zjawił się Lorn. Dawno już nie miał okazji nauczenia się czegoś nowego i przydatnego. Teraz zapragnął z powrotem wrócić na stare tory, i jak Szeklan wyruszać na wyprawy i walczyć ramię w ramię z przeciwnikami.
- Witaj Eleno. Chciałbym nauczyć się podstawowych zasad łowiectwa. Nauczysz mnie tego?

Podstawy łowiectwa | Koszt: 120 grzywien

17bt - 1bt = 16bt
2 982 - 120 = 2 862 grzywny
Zapraszamy na naszego bloga!

Oficjalny blog grupy DarkModders Team

Offline Patricia Morii

• Kanclerz Koronny
  • Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Wilczyca MorskaCzeladnik płatnerstwaSzlachciankaNajlepszy tekst osobisty - zwycięzca III edycji....
« Odpowiedź #584 dnia: 18 Lipiec 2018, 13:33:53 »
U Eleny zjawił się Lorn. Dawno już nie miał okazji nauczenia się czegoś nowego i przydatnego. Teraz zapragnął z powrotem wrócić na stare tory, i jak Szeklan wyruszać na wyprawy i walczyć ramię w ramię z przeciwnikami.
- Witaj Eleno. Chciałbym nauczyć się podstawowych zasad łowiectwa. Nauczysz mnie tego?

Podstawy łowiectwa | Koszt: 120 grzywien

17bt - 1bt = 16bt
2 982 - 120 = 2 862 grzywny
- Nie. Wróć ze swoim opiekunem.

//Aby uczyć najemnika musisz go osobiście przyprowadzić do nauczyciela.

Offline Patricia Morii

• Kanclerz Koronny

• Karta postaci

• Nagrody:
« Odpowiedź #585 dnia: 19 Lipiec 2018, 11:12:34 »
Do Eleny przybyła anielica w towarzystwie swojej wiernej marueńskiej służki.
- Witaj Eleno, chciałabym byś nauczyła Sarę jak się poprawnie wysławiać i rozmawiać z ludźmi.

2 779 - 500 = 2279 grzywien
1 - 1 = 0 brązowych talentów

Sara [Patricia Morii] nauczona: Perswazja, tracisz 1 brązowy talent.

Online Funeris Venatio

• Arystokrata
  • Reputacja: 175
  • Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.Funeris Venatio budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Czeladnik kowalstwa
    • Kanał YouTube
« Odpowiedź #586 dnia: 27 Sierpień 2018, 20:31:57 »
- Dobry. Mogę jednocześnie nauczyć czegoś swoich trzech najemników?
TL;DR

Offline Marduk Draven

• Marszałek Koronny
  • Reputacja: 74
  • Marduk Draven ma wielki potencjał.Marduk Draven ma wielki potencjał.Marduk Draven ma wielki potencjał.Marduk Draven ma wielki potencjał.Marduk Draven ma wielki potencjał.Marduk Draven ma wielki potencjał.Marduk Draven ma wielki potencjał.Marduk Draven ma wielki potencjał.Marduk Draven ma wielki potencjał.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Szlachcic ziemi Gear, Rudar i Feros - Marduk DravenAmulet siły - za napisanie 1000 postów.Amulet życia - za napisanie 500 postów.Lubię Tawernę Gothic na Facebooku!
« Odpowiedź #587 dnia: 28 Sierpień 2018, 11:57:34 »
- Dobry. Mogę jednocześnie nauczyć czegoś swoich trzech najemników?

- Można.
W ciemności będę światłem, w czasach zwątpienia będę wierny, W trudach będę hartowany.
Nie okażę litości w zemście, Nie okażę strachu w chaosie bitwy.
Nie okażę żalu w obliczu śmierci

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 
SMF 2.0.15 | SMF © 2011, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzeżone.