Autor Wątek: Jan [NPC] (nauka specjalizacji)  (Przeczytany 38841 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Isentor

• Arystokrata
  • Reputacja: 551
  • Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.

• Nagrody:
    Król Valfden - Isentor I AquilaTarcza lojalności - za 6 lat na forum.Zielona mikstura aktywności - za 100 dni online na forum.Order sympatii - za przekroczenie 10000 punktów reputacji....
    • Tawerna Gothic
Jan [NPC] (nauka specjalizacji)
« dnia: 05 Październik 2010, 17:55:41 »

- Witaj. Jestem kapitanem tutejszej straży a moje imię to Jan. - rzekł wysoki mężczyzna o bystrych błękitnych oczach i kruczoczarnych włosach związanych za głową rzemieniem. - Z rozkazu króla jestem tu po to, aby szkolić w walce orężem wszystkich chętnych obywateli naszego miasta. Nauka przeprowadzana jest kilka razy w tygodniu a dokładnie w każdy wtorek, środę i weekend tygodnia. Zazwyczaj przychodzę tutaj po służbie i pozostaję aż do zamknięcia bram miasta. - dodał i na tablicę przypiął dosyć duży pergamin.

Nie zapomnij odwiedzić Karena kupca z przedmiotami i Eleny nauczycielki umiejętności.

Imię: Jan
Rasa: człowiek
Data urodzenia: 24.03.26503, eI
Opis: Kapitan Straży Miejskiej Valfden oddelegowany do miasta jako nauczyciel sztuk fechtunku wśród pospólstwa miejskiego.

Nauka:
Brązowy talent
Srebrny talent
Złoty talent

Kolor specjalizacji odpowiada talentowi jaki musisz wykorzystać na naukę. Przed każdą z nich upewnij się, że posiadasz dostateczną ilość złota i odpowiednich talentów.

Walka bronią sieczną:
Lekcja I [50%] - Podstawowe techniki walki - miecz | Koszt: 50 grzywien
Lekcja I [50%] - Podstawowe techniki walki - sztylet | Koszt: 50 grzywien
Lekcja I [50%] - Podstawowe techniki walki - topór | Koszt: 50 grzywien

Lekcja II [75%] - Zaawansowane techniki walki - miecz | Koszt: 300 grzywien (nauka dostępna po wygraniu 10 walk na arenie)
Lekcja II [75%] - Zaawansowane techniki walki - sztylet | Koszt: 300 grzywien (nauka dostępna po wygraniu 8 walk na arenie)
Lekcja II [75%] - Zaawansowane techniki walki - topór | Koszt: 300 grzywien

Lekcja III [100%] - Mistrzowskie techniki walki - miecz | Koszt: 1500 grzywien (nauka dostępna po wygraniu 20 walk na arenie)
Lekcja III [100%] - Mistrzowskie techniki walki - sztylet | Koszt: 1500 grzywien (nauka dostępna po wygraniu 16 walk na arenie)

Walka bronią obuchową:
Lekcja I [50%] - Podstawowe techniki walki - kij | Koszt: 50 grzywien

Lekcja II [75%] - Zaawansowane techniki walki - kij | Koszt: 300 grzywien (nauka dostępna po wygraniu 4 walk na arenie)

Lekcja III [100%] - Mistrzowskie techniki walki - kij | Koszt: 1500 grzywien (nauka dostępna po wygraniu 8 walk na arenie)

Walka bronią dystansową:
Lekcja I [50%] - Podstawowe techniki walki - kusza | Koszt: 60 grzywien
Lekcja I [50%] - Podstawowe techniki walki - łuk długi | Koszt: 60 grzywien
Lekcja I [50%] - Podstawowe techniki walki - łuk krótki | Koszt: 60 grzywien
Lekcja I [50%] - Podstawowe techniki walki - łuk refleksyjny | Koszt: 60 grzywien
Lekcja I [50%] - Podstawowe techniki walki - proca | Koszt: 60 grzywien

Walka tarczą:
Lekcja I [50%] - podstawowe techniki walki - pawęż | Koszt: 50 grzywien
Lekcja I [50%] - podstawowe techniki walki - puklerz | Koszt: 50 grzywien
Lekcja I [50%] - podstawowe techniki walki - tarcza | Koszt: 50 grzywien

Noszenie odzień:
- Używanie zbrój miękkich - uczysz się umiejętnie korzystać ze zbrój miękkich | Koszt: 200 grzywien

Wymagania:
- Możesz uczyć się tylko jednej specjalizacji w ciągu 24h - liczone od akceptacji nauki przez NPC.
- Nauka prowadzona jest we poniedziałki, środy, piątki, soboty i niedziele w godzinach 15:00-23:00.
- Chcąc skorzystać z nauki zobowiązany jesteś zapisać się w tym temacie.
- W czasie nauki nie możesz znajdować się na zadaniach czy wyprawach. Dopuszczalne jest natomiast przebywanie w domach, zakładach czy sklepach innych graczy oraz w instytucjach takich jak np. Ratusz czy Skarbiec.
« Ostatnia zmiana: 01 Styczeń 2015, 14:52:03 wysłana przez Isentor »

Offline Anv

• Weteran
  • Reputacja: 82
  • Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.

• Karta postaci

Odp: Jan [NPC] (nauczyciel specjalizacji)
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Październik 2010, 21:30:34 »
- Witaj. Nazywam się Anvarunis. Jestem jednym z nowo przybyłych w tym mieście. Walczyć właściwie nie potrafię, wiec chciałbym abyś nauczył mnie podstaw walki bronią sieczną.

Lekcja I - podstawowe techniki walki [50%] Koszt: 40 - sztuk złota

100 - 40 = 60 szt. zł.

4 - 1 = 3 Brązowe Talenty
Marantowa postać: Faust - Domek
zUo

Gunsesie kupa! - rzekła Joanna w starowampirycznym.
Grzesiak, idź k*rwa spać pojebie!
Julek, do chuja! Znaj swe miejsce!

------ Anvusiowy zestaw tawernowych cytat

Offline Gordian MoriiAutor wątku

• Weteran
  • Reputacja: 203
  • Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Najbardziej klimatyczna wyprawa - zwycięzca I edycji.Wilk MorskiWicehrabia Verran - Gordian Tinuvel MoriiBrązowy puchar - za dotacje do 50 złotych....
    • Domek
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Październik 2010, 21:34:50 »
- Witaj. Nazywam się Anvarunis. Jestem jednym z nowo przybyłych w tym mieście. Walczyć właściwie nie potrafię, wiec chciałbym abyś nauczył mnie podstaw walki bronią sieczną.

Lekcja I - podstawowe techniki walki [50%] Koszt: 40 - sztuk złota

100 - 40 = 60 szt. zł.

4 - 1 = 3 Brązowe Talenty

-Witaj.- rzekł nauczyciel - Ja jestem Jan. Teraz zagłębisz się w podstawy walki broniami siecznymi. Siadaj i słuchaj...

Anvarunis nauczony; Walka bronią sieczną 50% (Specjalizacje); tracisz 1 brązowy talent

Offline Elrond Ñoldor

• Weteran
  • Reputacja: 299
  • Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Baron Zarkos - Elrond Ñoldor z ElanoiSzlachcic Leamis - Elrond Ñoldor z ElanoiWilk MorskiNajlepszy avatar - zwycięzca VII edycji....
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Październik 2010, 13:51:02 »
Do nauczyciela podszedł człowiek.
- Witam. Chciałbym zgłębić sztukę walki bronią sieczną na poziomie podstawowym...

Walka bronią sieczną:

Lekcja I - podstawowe techniki walki [50%] Koszt: 50 - sztuk złota

Offline Isentor

• Arystokrata
  • Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.

• Nagrody:
    Król Valfden - Isentor I AquilaTarcza lojalności - za 6 lat na forum.Zielona mikstura aktywności - za 100 dni online na forum.Order sympatii - za przekroczenie 10000 punktów reputacji....
    • Tawerna Gothic
« Odpowiedź #4 dnia: 20 Październik 2010, 13:58:24 »
Do nauczyciela podszedł człowiek.
- Witam. Chciałbym zgłębić sztukę walki bronią sieczną na poziomie podstawowym...

Walka bronią sieczną:

-Witaj.- rzekł nauczyciel - Ja jestem Jan. Teraz zagłębisz się w podstawy walki broniami siecznymi. Siadaj i słuchaj...

Nikolai nauczony; Walka bronią sieczną 50% (Specjalizacje); tracisz 1 brązowy talent

Offline Chabacik

• Magnat
  • Reputacja: 1
  • Chabacik nie ma żadnego wpływu.

« Odpowiedź #5 dnia: 20 Październik 2010, 14:39:56 »
-Witam, jestem Elveon. Chciałbym opanować podstawy walki bronią. Myślę że mogą mi pomóc w przyszłości.

Walka bronią sieczną:
« Ostatnia zmiana: 20 Październik 2010, 14:56:18 wysłana przez Elveon »
To co wygląda łatwo - jest trudne.
To co wygląda trudno - jest niemożliwe.

Offline Isentor

• Arystokrata

• Nagrody:
    • Tawerna Gothic
« Odpowiedź #6 dnia: 20 Październik 2010, 15:21:44 »
-Witam, jestem Elveon. Chciałbym opanować podstawy walki bronią. Myślę że mogą mi pomóc w przyszłości.

Walka bronią sieczną:

Elveon nauczony; Walka bronią sieczną 50% (Specjalizacje); tracisz 1 brązowy talent

Offline Altair

• Magnat
  • Reputacja: 12
  • Altair nie ma żadnego wpływu.

« Odpowiedź #7 dnia: 20 Październik 2010, 16:28:04 »
- Witaj, panie - rzekł z respektem Altair do postawnego mężczyzny - miło mi poznać. Przypomnij proszę staremu weteranowi, jak tym machać...

Walka bronią sieczną:

Offline Isentor

• Arystokrata

• Nagrody:
    • Tawerna Gothic
« Odpowiedź #8 dnia: 20 Październik 2010, 16:38:24 »
- Witaj, panie - rzekł z respektem Altair do postawnego mężczyzny - miło mi poznać. Przypomnij proszę staremu weteranowi, jak tym machać...

Walka bronią sieczną:

Altair nauczony; Walka bronią sieczną 50% (Specjalizacje); tracisz 1 brązowy talent

Offline Dragosani

• Król
  • Reputacja: 219
  • Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Król Valfden - Dragosani I AntaresCzeladnik płatnerstwaBrązowy puchar - za dotacje do 50 złotych.Hełm odwagi - za rozpoczęcie 100 wątków....
    • Super tajne akta Pentagonu
« Odpowiedź #9 dnia: 20 Październik 2010, 16:45:55 »
Na plac na którym odbywały się treningi przybył Zeleris. Rozejrzał się po nim i podszedł w końcu do Jana.
- Słyszałem, ze uczysz walki różnorakim orężem. Cóż... z reguły uważam taka walkę za barbarzyństwo, ale nie można polegać wyłącznie na magii. Tak więc naucz mnie podstaw fechtunku.

Walka bronią sieczną:
(\__/)
( o.O)
(")_(")

Dragosani Antares

Offline Isentor

• Arystokrata

• Nagrody:
    • Tawerna Gothic
« Odpowiedź #10 dnia: 20 Październik 2010, 18:07:57 »
Na plac na którym odbywały się treningi przybył Zeleris. Rozejrzał się po nim i podszedł w końcu do Jana.
- Słyszałem, ze uczysz walki różnorakim orężem. Cóż... z reguły uważam taka walkę za barbarzyństwo, ale nie można polegać wyłącznie na magii. Tak więc naucz mnie podstaw fechtunku.

Walka bronią sieczną:

Drăgăşani nauczony; Walka bronią sieczną 50% (Specjalizacje); tracisz 1 brązowy talent

Offline Szarleǰ

• Krwawe Kruki
  • Reputacja: 69
  • Szarleǰ ma siłę by piąć się wyżej.Szarleǰ ma siłę by piąć się wyżej.Szarleǰ ma siłę by piąć się wyżej.Szarleǰ ma siłę by piąć się wyżej.Szarleǰ ma siłę by piąć się wyżej.Szarleǰ ma siłę by piąć się wyżej.Szarleǰ ma siłę by piąć się wyżej.Szarleǰ ma siłę by piąć się wyżej.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Lubię Tawernę Gothic na Facebooku!Tarcza lojalności - za 6 lat na forum.Amulet oświecenia - za napisanie 2000 postów.Witaj w Tawernie Gothic!
« Odpowiedź #11 dnia: 21 Październik 2010, 01:10:54 »
Peanut wkroczył na plac, ukłonił się, po czym podszedł do nauczyciela.
"Witaj! Chciałbym, abyś nauczył mnie walki bronią sieczną."

Dom Szarleja

Offline Isentor

• Arystokrata

• Nagrody:
    • Tawerna Gothic
« Odpowiedź #12 dnia: 21 Październik 2010, 14:18:56 »
Peanut wkroczył na plac, ukłonił się, po czym podszedł do nauczyciela.
"Witaj! Chciałbym, abyś nauczył mnie walki bronią sieczną."

peanut. nauczony; Walka bronią sieczną 50% (Specjalizacje); tracisz 1 brązowy talent

Offline masatschusets

• Kret
  • *
  • masatschusets nie ma żadnego wpływu.

« Odpowiedź #13 dnia: 25 Październik 2010, 16:06:54 »
Pewnym krokiem Masatschusets wkroczył na plac treningowy i rzekł:
-Czy jest tu ktoś kto nauczy mnie podstaw walki bronią sieczną?

Walka bronią sieczną:

• Weteran
  • Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Najbardziej klimatyczna wyprawa - zwycięzca I edycji.Wilk MorskiWicehrabia Verran - Gordian Tinuvel MoriiBrązowy puchar - za dotacje do 50 złotych....
    • Domek
« Odpowiedź #14 dnia: 25 Październik 2010, 16:12:13 »
Pewnym krokiem Masatschusets wkroczył na plac treningowy i rzekł:
-Czy jest tu ktoś kto nauczy mnie podstaw walki bronią sieczną?

Walka bronią sieczną:

-Oczywiście, jestem tutaj po to aby Cię szkolić. Jeśli masz odpowiednią ilość pieniędzy zostaniesz nauczony.

Offline masatschusets

• Kret
  • *

« Odpowiedź #15 dnia: 25 Październik 2010, 16:18:21 »
-Naturalnie - rzekł Masatschusets otwierając sakiewkę.

50 - 50 = 0 szt. złota
4 - 1 = 3 brązowe talenty

• Weteran

• Karta postaci

• Nagrody:
    • Domek
« Odpowiedź #16 dnia: 25 Październik 2010, 16:40:28 »
-Naturalnie - rzekł Masatschusets otwierając sakiewkę.

50 - 50 = 0 szt. złota
4 - 1 = 3 brązowe talenty

-Więc siadaj i słuchaj. - rzekł nauczyciel

Masatschusets nauczony; Walka bronią sieczną 50% (Specjalizacje); tracisz 1 brązowy talent

Offline masatschusets

• Kret
  • *

« Odpowiedź #17 dnia: 29 Październik 2010, 23:53:10 »
Masatschusets po powrocie z ciężkiej wyprawy, wstąpił na plac treningowy.
-Chciałbym się nauczyć walczyć na dystans - rzekł

Walka bronią dystansową:
Lekcja I - podstawowe techniki walki [50%] Koszt: 60 - sztuk złota

Po czym otworzył sakiewkę i wyciągnął monety.

200 - 60 = 140 szt. złota

5 - 1 = 4 brązowe talenty

• Weteran

• Karta postaci

• Nagrody:
    • Domek
« Odpowiedź #18 dnia: 29 Październik 2010, 23:56:53 »
Masatschusets po powrocie z ciężkiej wyprawy, wstąpił na plac treningowy.
-Chciałbym się nauczyć walczyć na dystans - rzekł

Walka bronią dystansową:
Lekcja I - podstawowe techniki walki [50%] Koszt: 60 - sztuk złota

Po czym otworzył sakiewkę i wyciągnął monety.

200 - 60 = 140 szt. złota

5 - 1 = 4 brązowe talenty

Masatschusets nauczony; Walka bronią dystansową 50% (Specjalizacje); tracisz 1 brązowy talent.

Offline Szarleǰ

• Krwawe Kruki
  • Reputacja: 69
  • Szarleǰ ma siłę by piąć się wyżej.Szarleǰ ma siłę by piąć się wyżej.Szarleǰ ma siłę by piąć się wyżej.Szarleǰ ma siłę by piąć się wyżej.Szarleǰ ma siłę by piąć się wyżej.Szarleǰ ma siłę by piąć się wyżej.Szarleǰ ma siłę by piąć się wyżej.Szarleǰ ma siłę by piąć się wyżej.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Lubię Tawernę Gothic na Facebooku!Tarcza lojalności - za 6 lat na forum.Amulet oświecenia - za napisanie 2000 postów.Witaj w Tawernie Gothic!
« Odpowiedź #19 dnia: 30 Październik 2010, 00:05:52 »
Peanut wszedł na arenę i ujrzawszy Jana podszedł do niego, przywitał się i rzekł.
- Witaj, Janie! Chciałbym, abyś nauczył mnie używania zbrój miękkich. Pieniądze oczywiście mam.

Używanie zbrój miękkich Koszt: 200 - sztuk złota

4bt - 1bt = 3bt
550 - 200 = 350 sztuk złota
Dom Szarleja

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 
SMF 2.0.15 | SMF © 2011, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzeżone.