Autor Wątek: Karczma "Obieżyświat"  (Przeczytany 48427 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Karczmarz

• NPC
  • Reputation Power: 1
  • Karczmarz nie ma żadnego wpływu.

Karczma "Obieżyświat"
« dnia: 30 Wrzesień 2010, 20:13:00 »

Przechodząc się przepiękną główną ulicą starego miasta spostrzegasz budynek z którego dobiega wiele wrzasków, śpiewów i śmiechu. Zaciekawiony wchodzisz do środka i widzisz przepych połączony ze swobodą. Kilkadziesiąt stolików i cztery razy tyle klienteli wprawia cie w osłupienie. Jedzenie i napoje alkoholowe widać dosłownie wszędzie, a całej rozrywce dogrywają śpiewy i tańce pijanych już ludzi. Mija cię urodziwa kelnerka, która zachęcająco się pyta:
- A ty, kochanieńki, chcesz się najeść, wypić czy odpocząć?

Karczma jest to miejsce w którym możesz zjeść, napić się czy dobrze wypocząć. Możesz coś zamówić lub porozmawiać z przyjaciółmi na różne luźne tematy związane z Valfden i systemem RPG. Na całym Valfden istnieją podobne tej tawerny z takimi samymi niemal cenami, co pozwala podczas wyprawy na odpoczynek i schronienie.

- Piwo - 2 grzywny
- Mocne Piwo - 3 grzywny
- Gin - 5 grzywien
- Wino - 3 grzywny
- Ryżówka - 1 grzywna
- Mleko - 1 grzywna
- Miód - 2 grzywny
- Woda - darmowa
- Kawa - 1 grzywna
- Herbata - 1 grzywna

- Pieczeń z dzika - 10 grzywien
- Kurczak - 3 grzywny
- Kaczka - 4 grzywny
- Szybkie Danie (ziemniaki+kotlet) - 2 grzywny
- Stek - 2 grzywny

- Pokój na 24h - 30 grzywien
« Ostatnia zmiana: 08 Kwiecień 2015, 23:38:02 wysłana przez Isentor »

Offline IsentorAutor wtku

• Arystokrata
  • Reputation Power: 558
  • Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Król Valfden - Isentor I AquilaTarcza lojalności - za 6 lat na forum.Zielona mikstura aktywności - za 100 dni online na forum.Order sympatii - za przekroczenie 10000 punktów reputacji....
    • Tawerna Gothic
Odp: Karczma "Obieżyświat "
« Odpowiedź #21 dnia: 19 Październik 2010, 22:30:34 »
- Wiele musiały widzieć Twoje młode oczy?

Forum Tawerny Gothic - Marant

« Odpowiedź #21 dnia: 19 Październik 2010, 22:30:34 »

Offline Anette Du'Monteau

• Zakon Keitai
  • Reputation Power: 257
  • Anette Du'Monteau budzi postrach.Anette Du'Monteau budzi postrach.Anette Du'Monteau budzi postrach.Anette Du'Monteau budzi postrach.Anette Du'Monteau budzi postrach.Anette Du'Monteau budzi postrach.Anette Du'Monteau budzi postrach.Anette Du'Monteau budzi postrach.Anette Du'Monteau budzi postrach.Anette Du'Monteau budzi postrach.Anette Du'Monteau budzi postrach.Anette Du'Monteau budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    SzlachcicNajlepszy avatar - zwycięzca XIII edycji.
« Odpowiedź #22 dnia: 19 Październik 2010, 22:40:28 »
-Tak królu. Wiele cudownych i zadziwiających aspektów tego świata. Niestety widywałem też rzeczy, których ludzkie oko nie powinno oglądać. Są widoki nie warte wspominania...
Ich dzień jest pożądliwy jak pętla w powietrzu.
Ich noc jest wytchnieniem od furii stali, która niebawem zada cios.

• Arystokrata
  • Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Król Valfden - Isentor I AquilaTarcza lojalności - za 6 lat na forum.Zielona mikstura aktywności - za 100 dni online na forum.Order sympatii - za przekroczenie 10000 punktów reputacji....
    • Tawerna Gothic
« Odpowiedź #23 dnia: 19 Październik 2010, 22:41:17 »
- Opowiesz mi o tych wspaniałych i cudownych rzeczach?

Offline Gordian Morii

• Weteran
  • Reputation Power: 203
  • Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Najbardziej klimatyczna wyprawa - zwycięzca I edycji.Wilk MorskiWicehrabia Verran - Gordian Tinuvel MoriiBrązowy puchar - za dotacje do 50 złotych....
    • Domek
« Odpowiedź #24 dnia: 19 Październik 2010, 22:43:39 »
Gordian podniósł wzrok na przybysza, który tytułował się magiem. -Przysiądź się tu do mnie.- rzekł wskazując na krzesło obok.-Usłyszałem, że starasz się o przyłączenie do Gildii magów i że sam jesteś magiem. Opowiedz coś o sobie.

• Zakon Keitai
  • Anette Du'Monteau budzi postrach.Anette Du'Monteau budzi postrach.Anette Du'Monteau budzi postrach.Anette Du'Monteau budzi postrach.Anette Du'Monteau budzi postrach.Anette Du'Monteau budzi postrach.Anette Du'Monteau budzi postrach.Anette Du'Monteau budzi postrach.Anette Du'Monteau budzi postrach.Anette Du'Monteau budzi postrach.Anette Du'Monteau budzi postrach.Anette Du'Monteau budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
« Odpowiedź #25 dnia: 19 Październik 2010, 22:44:43 »
-Nie chciałbym zajmować twego czasu Królu, są tu również inni ludzie pragnący zamienić z Tobą kilka słów. Jeśli król pozwoli udam się po jakiś trunek.

• Arystokrata

• Karta postaci

• Nagrody:
    • Tawerna Gothic
« Odpowiedź #26 dnia: 19 Październik 2010, 22:45:34 »
- A proszę.

Offline Gordian Morii

• Weteran
  • Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Najbardziej klimatyczna wyprawa - zwycięzca I edycji.Wilk MorskiWicehrabia Verran - Gordian Tinuvel MoriiBrązowy puchar - za dotacje do 50 złotych....
    • Domek
« Odpowiedź #27 dnia: 19 Październik 2010, 22:48:24 »
-Czekaj szkoda nóg.- uśmiechnął się Gordian i za pomocą mortokinezy przytrzymał młodego podróżnika usadawiając go ponownie na krześle. -O trunek się nie martw tylko opowiadaj.- dodał
i ponownie posługując się mortokinezą przyciągnął do stołu cały dzban wina.
-No pić już jest co. Jeść będzie za chwilę. Mów. Bo szczerze też jestem ciekawy.

• Zakon Keitai

• Karta postaci

• Nagrody:
« Odpowiedź #28 dnia: 19 Październik 2010, 22:57:17 »
-Dziękuje panie. - odrzekłem do maga po czym wziąłem duży łyk wina. Jak wspomniałem odwiedzałem różne zakątki ziemi po której stąpamy. Podczas podróży widywałem świątynie, które dorównywały swoją wielkością bogom, w imię których zostały pobudowane. Zwiedzałem wielkie i piękne w swej naturalnej formie podziemne miasta krasnoludów. W zachwyt wprowadzała mnie też niesamowita architektura elfów, nie raz me oko cieszyło się na widok tych budynków. Musicie zrozumieć, że dla człowieka, który przez większość życia widział jedynie piach jest to coś niesamowitego.

Offline Anv

• Weteran
  • Reputation Power: 82
  • Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.

• Karta postaci

« Odpowiedź #29 dnia: 19 Październik 2010, 22:59:19 »
Anvarunis przysunął lekko krzesło w stronę Gordiana.
- Jak już wspomniałem, zajmowałem się kiedyś magią. Dokładniej specjalizowałem się w dziedzinie Lindangol, którą poznałem do drugiego stopnia włącznie. Gdy usłyszałem, że w Valfden jest Gildia Magów postanowiłem, że będę się starał o członkostwo w niej. Mam nadzieje rozwinąć swoją specjalizację oraz poprawić moją umiejętność koncentracji, która obecnie nie stoi u mnie na wybitnym poziomie.
Marantowa postać: Faust - Domek
zUo

Gunsesie kupa! - rzekła Joanna w starowampirycznym.
Grzesiak, idź k*rwa spać pojebie!
Julek, do chuja! Znaj swe miejsce!

------ Anvusiowy zestaw tawernowych cytat

Offline Gordian Morii

• Weteran

• Karta postaci

• Nagrody:
    • Domek
« Odpowiedź #30 dnia: 19 Październik 2010, 23:06:15 »
-A więc mag wiatru.- zamyślił się Gordian lecz chwilę później rzekł -Dziwne, że nie uczyli was tak podstawowych umiejętności jak koncentracja. Wiesz co porozmawiamy o tym przy okazji. Teraz muszę już uciekać. Dobrej nocy życzę Panowie.- rzekł i lekko kłaniając się zniknął teleportując się do swego domu.

Offline Anv

• Weteran
  • Reputation Power: 82
  • Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.

• Karta postaci

« Odpowiedź #31 dnia: 19 Październik 2010, 23:11:40 »
- ÂŻegnaj. - odpowiedział młodzieniec odchodzącemu magowi, po czym nachylił się z zaciekawieniem w stronę Zeyfara opowiadającego swoją historię. Słuchając tak podniósł butelkę do ust i napił się.
Marantowa postać: Faust - Domek
zUo

Gunsesie kupa! - rzekła Joanna w starowampirycznym.
Grzesiak, idź k*rwa spać pojebie!
Julek, do chuja! Znaj swe miejsce!

------ Anvusiowy zestaw tawernowych cytat

• Zakon Keitai

• Karta postaci

• Nagrody:
« Odpowiedź #32 dnia: 19 Październik 2010, 23:23:25 »
-Ale chyba nie przyszliśmy rozprawiać tu jedynie o mnie, czyż nie? Nie należę do ludzi, którzy za wszelką cenę próbują zyskać rozgłos. Jestem ciekaw historii innych obywateli z zapewne bardziej ciekawymi życiorysami. - dodałem i pociągnąłem kolejny łyk wina rozkoszując się jego smakiem.

• Arystokrata

• Karta postaci

• Nagrody:
    • Tawerna Gothic
« Odpowiedź #33 dnia: 20 Październik 2010, 00:00:16 »
- Przypominam wam drodzy towarzysze o zadaniu będącym wstępem do przygodny w naszym państwie. Odwiedźcie Respeva.

Offline Gunses

• Arystokrata
  • Reputation Power: 283
  • Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Hrabia Revar - Gunses CadacusBrązowy puchar - za dotacje do 50 złotych.Tarcza lojalności - za 6 lat na forum.II Edycja Gali Statuetek Innosa - za: Najbardziej uczynny user....
« Odpowiedź #34 dnia: 20 Październik 2010, 00:32:41 »
Do Karczmy wkroczyła postać osnuta w czerń. Karczmarz i goście popatrzyli nań mętnym już wzrokiem. Późna pora nie służyła zebranym, sen zamykał powieki, garbił plecy, głowa szukała ukojenia... Tym dziwniejsze było, że od owej osoby biła niezwykła wręcz witalność. Ubrany w czerń mężczyzna popatrzył po zgromadzonych, w końcu wypowiedział słowa powitania, a słowa były wręcz sykiem, jaki mieć może miejsce tylko w koszmarach
- Vaaitesarm...

• Arystokrata

• Karta postaci

• Nagrody:
    • Tawerna Gothic
« Odpowiedź #35 dnia: 20 Październik 2010, 00:38:35 »
- Witaj wampirze.

Offline Gunses

• Arystokrata
  • Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Hrabia Revar - Gunses CadacusBrązowy puchar - za dotacje do 50 złotych.Tarcza lojalności - za 6 lat na forum.II Edycja Gali Statuetek Innosa - za: Najbardziej uczynny user....
« Odpowiedź #36 dnia: 20 Październik 2010, 00:56:34 »
- Witaj królu - rzekł Wampir, po czym usiadł przy stole.

Offline Dragosani

• Król
  • Reputation Power: 232
  • Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Król Valfden - Dragosani I AntaresCzeladnik płatnerstwaBrązowy puchar - za dotacje do 50 złotych.Hełm odwagi - za rozpoczęcie 100 wątków....
    • Super tajne akta Pentagonu
« Odpowiedź #37 dnia: 20 Październik 2010, 16:22:58 »
- Masz rację, królu. - odezwał się nagle Zeleris. - Przydałoby się odwiedzić owego Respeva. Chociaż niespieszno mi tam, gdyż imię te źle mi się kojarzy. Ma takie paskudne brzmienie. Ale trudno. Będę miał to przynajmniej z głowy. Tak więc, bywajcie i nie zdemolujcie karczmy, gdy już schlejecie się w trzy dupy. - mag wstał i ruszył do wyjścia, by zniknąć za drzwiami.
(\__/)
( o.O)
(")_(")

Dragosani Antares

• Arystokrata

• Karta postaci

• Nagrody:
    • Tawerna Gothic
« Odpowiedź #38 dnia: 20 Październik 2010, 16:42:29 »
- Muszę zająć się sprawami państwa. Bywajcie towarzysze kufla!

Offline Hagmar

• Obywatel
  • Reputation Power: 329
  • Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.Hagmar budzi postrach.

• Karta postaci

« Odpowiedź #39 dnia: 20 Październik 2010, 18:39:14 »
-Bywajcie Panie, i ja Was opuszczę sprawy Gildii. Rzekł elf i wyszedł.
Jestem pieprzonym kwiatem lotosu na chędożonej tafli jeziora.

Offline Gunses

• Arystokrata

• Karta postaci

• Nagrody:
« Odpowiedź #40 dnia: 20 Październik 2010, 20:05:26 »
Wampir siedzący za stołem uniósł kielich wina, zajrzał weń. Klarowna substancja błyszczała czerwienią w świetle świec. Bukiet najrówniejszych smaków zachęcał , kusił, pieścił zmysły. Wampir przyłożył kielich do ust, pił długo, po czym rzekł
- Valfdeńczycy! Trzeba przyznać, że portal, który właśnie został aktywowany niesie ze sobą wiele korzyści. Napływ ludności a także wieści ze świata umocni naszą krainę. Obawiam się jednak o unoszące się dookoła wyspy opary. Sam Mag ÂŻywiołów Gordian mówił jak słyszałem o próbach przebicia się przez tą barierę. Nie udało się, a więc Meaneb postarał się o mocną aurę tego zaklęcia - Wampir zamyślił się, po czym podsumował wypowiedź głosem zimniejszym niż lód i twardszym niźli metal
- Raz wzniesione ostrze do uderzenia, nigdy już nie powróci bez zdania ciosu...

Forum Tawerny Gothic - Marant

« Odpowiedź #40 dnia: 20 Październik 2010, 20:05:26 »

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 
SMF 2.0.15 | SMF © 2017, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzezone.