Autor Wątek: Zapisz się do gry Marant  (Przeczytany 127782 razy)

Description:

0 użytkowników i 8 Gości przegląda ten wątek.

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #280 dnia: 02 Grudzień 2014, 19:17:01 »
Chłopak powiedział,
-Dziń bry! - i wszedł przez teleport.

Zostałeś przyjęty do gry, zaś po przejściu przez portal twoim oczom ukazała się polana i mieniący się w oddali obraz miasta Efehidonu.

Offline Eddar aeb Shar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 315
  • Reputacja: 325
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #281 dnia: 02 Grudzień 2014, 19:25:45 »
- Hop! - zawołał wesoło krasnolud i przeszedł przez portal.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #281 dnia: 02 Grudzień 2014, 19:25:45 »

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #282 dnia: 02 Grudzień 2014, 19:28:13 »
- Hop! - zawołał wesoło krasnolud i przeszedł przez portal.

Zostałeś przyjęty do gry, zaś po przejściu przez portal twoim oczom ukazała się polana i mieniący się w oddali obraz miasta Efehidonu.

Offline Ragthar

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 93
  • Reputacja: 95
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #283 dnia: 07 Grudzień 2014, 21:18:19 »
Czas coś zmienić. Pomyślał sobie ork i wszedł w portal.

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #284 dnia: 07 Grudzień 2014, 21:20:05 »
Czas coś zmienić. Pomyślał sobie ork i wszedł w portal.

Zostałeś przyjęty do gry, zaś po przejściu przez portal twoim oczom ukazała się polana i mieniący się w oddali obraz miasta Efehidonu.

Offline Quinn

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 366
  • Reputacja: 505
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #285 dnia: 07 Grudzień 2014, 21:51:59 »
Mężczyzna przeszedł przez portal.

Offline Edemar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #286 dnia: 07 Grudzień 2014, 21:54:37 »
Po chwili namysłu odpowiedziałem- siedząc tutaj nic nie zdziałam, życie jest tylko jedno i zamierzam z niego korzystać jak najlepiej. Po tej krótkiej przemowie robię krok ku portalowi

« Ostatnia zmiana: 07 Grudzień 2014, 22:07:29 wysłana przez Edemar »

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #287 dnia: 07 Grudzień 2014, 21:56:18 »
Mężczyzna przeszedł przez portal.

Zostałeś przyjęty do gry, zaś po przejściu przez portal twoim oczom ukazała się polana i mieniący się w oddali obraz miasta Efehidonu.

Po chwili namysłu odpowiedziałem- siedząc tutaj nic nie zdziałam, życie jest tylko jedno i zamierzam z niego korzystać jak najlepiej. Po tej krótkiej przemowie robię krok ku portalowi



A Pana odsyłam do tematu: klik ;)

Offline Edemar

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #288 dnia: 07 Grudzień 2014, 22:17:43 »
Po chwili namysłu wskakuje w portal

Offline Gordon

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 13
  • Reputacja: 15
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #289 dnia: 07 Grudzień 2014, 22:34:16 »
Biegnę do portalu krzycząc z radość

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #290 dnia: 07 Grudzień 2014, 23:11:37 »
Po chwili namysłu wskakuje w portal
Zostałeś przyjęty do gry, zaś po przejściu przez portal twoim oczom ukazała się polana i mieniący się w oddali obraz miasta Efehidonu.


Biegnę do portalu krzycząc z radość
Zostałeś przyjęty do gry, zaś po przejściu przez portal twoim oczom ukazała się polana i mieniący się w oddali obraz miasta Efehidonu.

Offline Ulf

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 16
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #291 dnia: 18 Grudzień 2014, 19:18:04 »
Po chwili wahania zakapturzony mężczyzna przeszedł przez portal.

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #292 dnia: 18 Grudzień 2014, 19:31:50 »
Po chwili wahania zakapturzony mężczyzna przeszedł przez portal.

Zostałeś przyjęty do gry, zaś po przejściu przez portal twoim oczom ukazała się polana i mieniący się w oddali obraz miasta Efehidonu.

Offline Pani Jeziora

  • NPC
  • ***
  • Wiadomości: 68
  • Reputacja: 74
Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #293 dnia: 22 Grudzień 2014, 00:18:40 »
Noc. Skraj lasu. Wąska ścieżka pośród drzew. Pałki, kije i trzech napastników. On, sztylet i trzy trupy. Iwerin otarł czoło wierzchem dłoni. Był zły. Głodny i zmarznięty, a do tego ubrudzony juchą jednego z oprychów, która obryzgała mu twarz i koszulę.
ÂŚwiat schodzi na psy. Kłamstwo kryje się pod woalem prawdy, próbując przechytrzyć inną prawdę, która też skrywa za swym obliczem kłamstwo. Czcigodni kapłani, łgarstwo. Iwerin przekręcił głową w jedną i drugą stronę, trzasnęło w kręgach. Rozruszał ramionami, bolącą łopatką na której czuł uderzenie jednej z lag napastników. Gdyby dostał pod innym kątem teraz to jego krew wsiąkałaby w ziemię. Schylił się i przeszukał ich kieszenie.
Ruszył ścieżką dalej. Biegł. Trenował. Trening była dla niego ważny. Powtarzany codziennie rytuał zmieniał mięśnie, szlifował organizm, hartował ciało. Dawał możliwości. Kilka lat temu nie mógłby dać rady trójce zbirów. Przygotowywał się. Czy był gotowy?
Po kolejnej godzinie biegu dotarł do karczmy. Przychodził tam od trzech lat, co tydzień i pytał o to samo. O Valfden. I rzeczy, które go ciekawiły. Pytał konkretnie, a rozmówców intrygowały jego pytania.
***
Minęły dwa miesiące od napotkania zbirów. ÂŁajdaki mieli znajomych. Znajomych, którzy poszczuli za nim innych znajomych. Jedni gorsi od drugich. Nie miał kompanów, nie miał możliwości by stanąć im oko w oko. Zebrał w pośpiechu tylko kilka swoich drobiazgów i pobiegł w stronę portalu. Zostawił w domu kartkę. Dla niej. Krótki acz treściwy list. Wkraczając w portal powtórzył ostatnie zdanie swej krótkiej spowiedzi. Zdanie, które teraz rozpływało się na kartce w kroplach jej łez.
"ÂŚwiat niech spłonie w mym szaleństwie. Niech odrodzi się z mego pragnienia."

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #294 dnia: 22 Grudzień 2014, 12:23:19 »
Noc. Skraj lasu. Wąska ścieżka pośród drzew. Pałki, kije i trzech napastników. On, sztylet i trzy trupy. Iwerin otarł czoło wierzchem dłoni. Był zły. Głodny i zmarznięty, a do tego ubrudzony juchą jednego z oprychów, która obryzgała mu twarz i koszulę.
ÂŚwiat schodzi na psy. Kłamstwo kryje się pod woalem prawdy, próbując przechytrzyć inną prawdę, która też skrywa za swym obliczem kłamstwo. Czcigodni kapłani, łgarstwo. Iwerin przekręcił głową w jedną i drugą stronę, trzasnęło w kręgach. Rozruszał ramionami, bolącą łopatką na której czuł uderzenie jednej z lag napastników. Gdyby dostał pod innym kątem teraz to jego krew wsiąkałaby w ziemię. Schylił się i przeszukał ich kieszenie.
Ruszył ścieżką dalej. Biegł. Trenował. Trening była dla niego ważny. Powtarzany codziennie rytuał zmieniał mięśnie, szlifował organizm, hartował ciało. Dawał możliwości. Kilka lat temu nie mógłby dać rady trójce zbirów. Przygotowywał się. Czy był gotowy?
Po kolejnej godzinie biegu dotarł do karczmy. Przychodził tam od trzech lat, co tydzień i pytał o to samo. O Valfden. I rzeczy, które go ciekawiły. Pytał konkretnie, a rozmówców intrygowały jego pytania.
***
Minęły dwa miesiące od napotkania zbirów. ÂŁajdaki mieli znajomych. Znajomych, którzy poszczuli za nim innych znajomych. Jedni gorsi od drugich. Nie miał kompanów, nie miał możliwości by stanąć im oko w oko. Zebrał w pośpiechu tylko kilka swoich drobiazgów i pobiegł w stronę portalu. Zostawił w domu kartkę. Dla niej. Krótki acz treściwy list. Wkraczając w portal powtórzył ostatnie zdanie swej krótkiej spowiedzi. Zdanie, które teraz rozpływało się na kartce w kroplach jej łez.
"ÂŚwiat niech spłonie w mym szaleństwie. Niech odrodzi się z mego pragnienia."

Zostałeś przyjęty do gry, zaś po przejściu przez portal twoim oczom ukazała się polana i mieniący się w oddali obraz miasta Efehidonu.

Offline Ukah

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 747
  • Reputacja: 18
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #295 dnia: 22 Grudzień 2014, 13:37:46 »
Młody przystojny mężczyzna z opaską na oku bardzo uważnie wsłuchiwał się w opowieść mężczyzny.
Zaciekawiło go to niezmiernie.
A gdy usłyszał o tym że można się tam dostać pomyślał to nie dla mnie.
Zamówił kolejną kolejkę i udał się do wyjścia.
-Nigdzie nie pójdziesz-odezwał się zakapturzony typ-oddawaj to co masz najcenniejsze to wtedy cię puszczę.
-Jestem biedny nic przy sobie nie mam nawet tamto piwo wziąłem na kredyt-odpowiedział Ukah bo tak temu mężczyźnie było na imię.
Zakapturzony bandyta spojrzał na niego i jego uwagę przykuł wspaniały medalion.
-Oddawaj medalion gnido- mówiąc to rzucił się na niego i jednym szybkim ruchem zabrał mu błyskotkę.
-Oddaj mi go ten medalion jest dla mnie wyjątkowy w środku jest portret mojej córki którą zabrała i moja podła żona błagam cię człowieku oddaj mi go-odezwał się Ukah.
Bandyta otworzył medalion i spojrzał na portret pięknej córki Ukaha.
-Ru****bym-powiedział bandyta.
Ukah nie wytrzymał i rzucił się na niego.
-Homer Yordan weźcie ode mnie tego śmiecia-powiedział bandyta.
Jak powiedział tak zrobili.
Bandyta nie miał skrupułów.
-Na tym medalionie pisze Atasel być może tam też jest twoja córka koniecznie muszę przejść przez ten portal.
Poszedł i znikął w blasku portalu.
Ukah pomyślał że jedyne co może zrobić to podążyć za tym bandytą.
Przypomniał sobie czasy gdy służył w straży królewskiej i dość łatwo pokonał Homera i Yordana.
-Panie barmanie zapłacę jak wrócę-powiedział Ukah i wszedł do portalu mając tylko to co znalazł przy Homerze i Yordanie czyli trochę jedzenia i kilka butelek gorzały.

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #296 dnia: 22 Grudzień 2014, 14:29:55 »
Młody przystojny mężczyzna z opaską na oku bardzo uważnie wsłuchiwał się w opowieść mężczyzny.
Zaciekawiło go to niezmiernie.
A gdy usłyszał o tym że można się tam dostać pomyślał to nie dla mnie.
Zamówił kolejną kolejkę i udał się do wyjścia.
-Nigdzie nie pójdziesz-odezwał się zakapturzony typ-oddawaj to co masz najcenniejsze to wtedy cię puszczę.
-Jestem biedny nic przy sobie nie mam nawet tamto piwo wziąłem na kredyt-odpowiedział Ukah bo tak temu mężczyźnie było na imię.
Zakapturzony bandyta spojrzał na niego i jego uwagę przykuł wspaniały medalion.
-Oddawaj medalion gnido- mówiąc to rzucił się na niego i jednym szybkim ruchem zabrał mu błyskotkę.
-Oddaj mi go ten medalion jest dla mnie wyjątkowy w środku jest portret mojej córki którą zabrała i moja podła żona błagam cię człowieku oddaj mi go-odezwał się Ukah.
Bandyta otworzył medalion i spojrzał na portret pięknej córki Ukaha.
-Ru****bym-powiedział bandyta.
Ukah nie wytrzymał i rzucił się na niego.
-Homer Yordan weźcie ode mnie tego śmiecia-powiedział bandyta.
Jak powiedział tak zrobili.
Bandyta nie miał skrupułów.
-Na tym medalionie pisze Atasel być może tam też jest twoja córka koniecznie muszę przejść przez ten portal.
Poszedł i znikął w blasku portalu.
Ukah pomyślał że jedyne co może zrobić to podążyć za tym bandytą.
Przypomniał sobie czasy gdy służył w straży królewskiej i dość łatwo pokonał Homera i Yordana.
-Panie barmanie zapłacę jak wrócę-powiedział Ukah i wszedł do portalu mając tylko to co znalazł przy Homerze i Yordanie czyli trochę jedzenia i kilka butelek gorzały.

Zostałeś przyjęty do gry, zaś po przejściu przez portal twoim oczom ukazała się polana i mieniący się w oddali obraz miasta Efehidonu.

Offline Eren

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 4
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #297 dnia: 25 Grudzień 2014, 19:16:27 »
Haha.. całe życie przesiedziałem na tyłku w tej zapchlonej karczmie, nie zamierzam dalej tu siedzieć i użalać się nad sobą pijąc tanie piwo
Mówiąc to Eren wszedł do portalu

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #298 dnia: 25 Grudzień 2014, 19:35:38 »
Haha.. całe życie przesiedziałem na tyłku w tej zapchlonej karczmie, nie zamierzam dalej tu siedzieć i użalać się nad sobą pijąc tanie piwo
Mówiąc to Eren wszedł do portalu

Zostałeś przyjęty do gry, zaś po przejściu przez portal twoim oczom ukazała się polana i mieniący się w oddali obraz miasta Efehidonu.

Offline Armin

  • Krwawe Kruki
  • ***
  • Wiadomości: 1658
  • Reputacja: 2475
  • Płeć: Kobieta
  • Nikt nic nie słyszał...
    • Karta postaci

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #299 dnia: 28 Grudzień 2014, 17:04:44 »
Ciemność. Krzyki ustały, bitewny kurz opadł, krew wsiąknęła w piach. Przecieram oczy i najpierw widzę niewyraźnie leżące sylwetki ludzi, potem odzyskuję sprawność widzenia, podnoszę się z ziemi, a przede mną rozpościera się obraz minionej walki. Teraz już dokładnie widzę krew na ciałach moich pobratymców, poranione członki, niektórych przykrył już piach wiejący znad pustyni. Na horyzoncie nagle spostrzegam konnych krzyczących coś do siebie, uzbrojonych i jak gdyby sprawdzających dokładnie teren. Wśród poległych szukam swego miecza. Znajduję go i w jednym momencie zrywam się i zaczynam biec.
Biegnij. Biegnij. Dasz radę. Biegnij. Byle dotrzeć za skały...
Mężczyźni ścigają mnie jeszcze paręset metrów przez wydmy. Nie nadrabiają na szczęście dzielącej nas odległości. Potykam się, upadam, grzęznę w gorącym piachu. Biegnę dalej. Płuca mi płoną od wdzierającego się do nich kurzu. Byłam od nich szybsza.
Znalazłam cień w jaskini. To miejsce jednak nie jest dla mnie bezpieczne. Ruszę o zmroku, kierując się znakami na niebie.



Długa podróż przez pustynie, skały, pola usłane żwirem odebrała mi siły. Mam spierzchnięte usta, wysuszoną skórę i jedyne o czym marzę to kubek wody, czy proszę o zbyt wiele? Zaczynam mieć majaki.
Budzę się dopiero w karczmie pełnej ciemnoskórych mężczyzn. Nikt jednak nie zajmuje się mną. Obok stoi tylko woda do picia, a wszyscy zgromadzili się wokół starca, mówiącego po cichu. Stąd nie słyszę o czym rozprawia. Wypijam całą wodę od razu; to i tak mało ale nie jestem już wyczerpana, odzyskałam część sił i zaraz ruszę dalej. Wstaję z niewygodnego posłania i podchodzę do grupki ludzi słuchających opowieści.

Nie pytam się nikogo o pozwolenie. Sprawdzam jedynie czy mam przy sobie medalion od babci i wchodzę w portal.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Zapisz się do gry Marant
« Odpowiedź #299 dnia: 28 Grudzień 2014, 17:04:44 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top