Autor Wątek: Zapisz się do gry Marant  (Przeczytany 127674 razy)

Description:

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Akijl

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Reputacja: 41
Odp: Rozpocznij swoją przygodę i przejdź przez portal prowadzący do Valfden
« Odpowiedź #40 dnia: 19 Kwiecień 2011, 12:25:10 »
Uciekając przed trollem zobaczyłem portal więc przebiegłem aby ujść z życiem.


Przyjęty.
« Ostatnia zmiana: 19 Kwiecień 2011, 16:04:30 wysłana przez Isentor »

Offline Rikka Malkain

  • Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 1874
  • Reputacja: 2598
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Rozpocznij swoją przygodę i przejdź przez portal prowadzący do Valfden
« Odpowiedź #41 dnia: 22 Kwiecień 2011, 20:38:30 »
- Co mam do stracenia, czas spróbować czegoś nowego - Powiedział cicho mężczyzna, który nie ściągając kaptura i nie ujawniając dalej swej rasy przeszedł przez portal.

Przyjęty.
« Ostatnia zmiana: 23 Kwiecień 2011, 02:50:01 wysłana przez Isentor »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Rozpocznij swoją przygodę i przejdź przez portal prowadzący do Valfden
« Odpowiedź #41 dnia: 22 Kwiecień 2011, 20:38:30 »

Offline Ainur

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 981
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Rozpocznij swoją przygodę i przejdź przez portal prowadzący do Valfden
« Odpowiedź #42 dnia: 03 Czerwiec 2011, 19:20:08 »
W oddali zbliżała się zakapturzona postać u boku dysponująca długim mieczem. Pragnęła wejść do karczmy w celu zapewnienia sobie noclegu. W chwili kiedy miał się tam dostać, drzwi otworzyły się z hukiem, z gospody zaś wyszło wiele osób rozgłaszających o rzekomym portalu prowadzącym do Valfden. Ze zrozumiałych przyczyn zaciekawiony wszedł do karczmy gdzie usiadł przy ladzie następnie zaczepiając karczmarza układającego kufle.
- Powiedz mi człowieku, o jakim dokładnie portalu osoby te uprzednio mówiły ?
- Rzecz jasna o tym portalu, o którym powiadał człowiek będący tutaj ! Znajduje się on niedaleko stąd. Przykro mi nie wiem o nim za wiele.
Mężczyzna opuścił natychmiastowo karczmę, by móc zacząć podążać za ludźmi w kierunku niego idącymi.
Niedługo potem udało mu się go znaleźć. - Niebieski strumień zapewni bezpieczeństwo i czystość. - myślał. Powoli podszedł do portalu, włożył nogę i zniknął. Być może na zawsze.

Przyjęty.
« Ostatnia zmiana: 03 Czerwiec 2011, 19:29:40 wysłana przez Isentor »

Offline Mortal

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 6
Odp: Rozpocznij swoją przygodę i przejdź przez portal prowadzący do Valfden
« Odpowiedź #43 dnia: 06 Czerwiec 2011, 17:22:50 »
W tłumie pojawił się też Mortal. Czarnoskóry mężczyzna nie wdawał się w nikim w rozmowy, nie wiedział też dokładnie dokąd zmierza, po prostu szedł przed siebie. "Jeżeli to prawda.... To jedyna szansa, żeby uciec stąd nie pozostawiając żadnych śladów." Pomyślał idąc dalej. Droga do miejsca, gdzie otwarto owy portal nie była przyjemna. Ale gdy już doszedł do nań miejsca, tam, nie czekając na żadne nakazy przeszedł przez portal szybkim krokiem.... i zniknął....
« Ostatnia zmiana: 06 Czerwiec 2011, 17:29:08 wysłana przez Mortal »

Offline Elegron

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 1
Odp: Rozpocznij swoją przygodę i przejdź przez portal prowadzący do Valfden
« Odpowiedź #44 dnia: 20 Czerwiec 2011, 18:03:21 »
Nie zastanawiąc się dłużej,widząc jak dużo osób przekroczyło portal,postawnowiłem zrobić to samo w ciekawości jaka przygoda może mnie tam czekać

Przyjęty.
« Ostatnia zmiana: 20 Czerwiec 2011, 20:26:07 wysłana przez Isentor »

Offline bezi441

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 1
Odp: Rozpocznij swoją przygodę i przejdź przez portal prowadzący do Valfden
« Odpowiedź #45 dnia: 22 Czerwiec 2011, 19:50:19 »
Powiedziałem-raz się żyję-i wszedłem przez portal

Przyjęty.
« Ostatnia zmiana: 23 Czerwiec 2011, 21:56:25 wysłana przez Isentor »

Offline SonyaBurzum

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Kobieta
Odp: Rozpocznij swoją przygodę i przejdź przez portal prowadzący do Valfden
« Odpowiedź #46 dnia: 25 Czerwiec 2011, 19:54:51 »
Czy to kobieca ciekawość mnie tam ciągnie, czy też przeznaczenie? Portal zaciekawia, coraz bardziej... Czy chcę? Czy na pewno chcę?!   ~Wchodzę!

Przyjęta
« Ostatnia zmiana: 25 Czerwiec 2011, 20:33:37 wysłana przez Isentor »

Offline Hangvul

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 29
  • Reputacja: 31
Odp: Rozpocznij swoją przygodę i przejdź przez portal prowadzący do Valfden
« Odpowiedź #47 dnia: 27 Czerwiec 2011, 20:47:49 »
Och... Ale łeb mnie boli... Co to był za porter? Mocniejszy niż nasz! Pomyśleć tylko... Ludzki porter mocniejszy od krasnoludzkiego, ha! Ale co to ja miałem... A tak! Portal... Za dużo długów mam w tym świecie! Czas wiać do innego!

Przyjęty
« Ostatnia zmiana: 27 Czerwiec 2011, 21:05:29 wysłana przez Isentor »

Offline Cezus

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Reputacja: 53
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Rozpocznij swoją przygodę i przejdź przez portal prowadzący do Valfden
« Odpowiedź #48 dnia: 12 Lipiec 2011, 14:28:40 »
Cezus siedząc i patrząc pomyślał :
- Nie ma co muszę tam być - powiedział Cezus po czym ruszył w kierunku portalu.


Przyjęty
« Ostatnia zmiana: 12 Lipiec 2011, 16:42:35 wysłana przez Isentor »

Offline Orion

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 64
  • Reputacja: 137
Odp: Rozpocznij swoją przygodę i przejdź przez portal prowadzący do Valfden
« Odpowiedź #49 dnia: 23 Lipiec 2011, 16:27:13 »
Kierując się swoim mottem życiowym, iż świat do odważnych należy, postanowiłem przejść przez portal i zacząć nowe życie pełne przygody.

Przyjęty
« Ostatnia zmiana: 23 Lipiec 2011, 17:50:24 wysłana przez Isentor »

Offline Ireth

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 15
  • (...)
Odp: Rozpocznij swoją przygodę i przejdź przez portal prowadzący do Valfden
« Odpowiedź #50 dnia: 30 Lipiec 2011, 15:39:54 »
DOBRA ZOBACZYMY CO PO DRUGIEJ STRONIE - POWIEDZIAÂŁA IVY

Przyjęta
« Ostatnia zmiana: 30 Lipiec 2011, 16:35:05 wysłana przez Isentor »

Offline momo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 895
  • Reputacja: 87
  • Płeć: Mężczyzna
  • gothiczeQ
Odp: Rozpocznij swoją przygodę i przejdź przez portal prowadzący do Valfden
« Odpowiedź #51 dnia: 02 Sierpień 2011, 14:59:57 »
Drzwi powoli otworzyły się i do karczmy powoli wtoczył się elf. Kilka głów zwróciło się w jego kierunku. Był przystojny... Przynajmniej gdyby jego twarz skontrastować z odzieniem które miał na sobie. Płaszcz który nosił przypominał bardziej szmatę którą karczmarz doprowadzał do porządku zarzyganą podłogę, niźli część czyjejkolwiek garderoby. Pustym wzrokiem ogarnął pomieszczenie, by nieopodal wejścia dostrzec pusty stolik ogarnięty mrokiem. Oliwa w oświetlającej go niegdyś lampie już dawno się ulotniła, zupełnie jak wola walki elfa który zdezorientowany stał w wejściu do karczmy, zastanawiając się co go spotka gdy przekroczy jej próg. Nagle pewnym krokiem ruszył ku upatrzonemu miejscu. Niby zwykły klient karczmy, usiadł w zaciemnionym zakątku, poczuł na sobie spojrzenie jednego z klientów siedzących nieopodal. Gość wyglądem przypominał zwykłego wieśniaka, elf jednak nie mógł znieść tego, że ktoś patrzy na niego w ten sposób. Rzucił jegomościowi spojrzenie pełne gniewu. Ten odwrócił nagle wzrok, po czym upił kilka łyków piwa i wrócił do wpatrywania się w dziewki krzątające się po gospodzie. Elf oddał się zadumie. Oczy jego koił półmrok który go otaczał, uszy zaś typowy panujący w karczmach gwar, którego już dawno nie było mu dane usłyszeć. Momo, tak mu było na imię, delektował się tą chwilą którą spędzał wśród istot wielu różnych ras, potrafiących siedzieć w ciasnej karczmie nie szukając między sobą zwady, pomimo różnic, jakie ich dzieliły. Nie spodziewał się, że będzie mógł jeszcze kiedyś odwiedzić tak wspaniałe miejsce.
Z zadumy wyrwał go donośny głos, głos mężczyzny. Z początku wprawiło go to w złość, jednak im dłużej wsłuchiwał się w jego słowa, tym bardziej przenosił się w krainę marzeń, której odpowiednikiem była ta opisywana przez głośnego faceta stojącego pośrodku sali. Właśnie tego teraz potrzebował. Miejsca do którego może uciec, gdzie nie będzie zemsty, z którego nie ma powrotu...
Nadzieja która przed momentem powróciła, zgasła niczym płomień na świecy zdmuchnięty przez wiatr. Powoli już godził się z tym, że to kolejna historyjka opowiadana przez bardów pragnących datków łatwowiernych i rozmarzonych, bo pijanych już bywalców karczmy. Wtem do środka wpadł młodzik, wykrzykując coś o portalu który może przenieść do ziemi obiecanej. Część osób przebywających w karczmie poderwało i natychmiast ruszyło do teleportu. Elf był jednym z nich. To była jego jedyna szansa na ucieczkę. Bez wahania wkroczył w portal...


Przyjęty
« Ostatnia zmiana: 02 Sierpień 2011, 20:51:01 wysłana przez Isentor »

Offline Adaś

  • Podskarbi Koronny
  • ***
  • Wiadomości: 7907
  • Reputacja: 8331
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Rozpocznij swoją przygodę i przejdź przez portal prowadzący do Valfden
« Odpowiedź #52 dnia: 14 Sierpień 2011, 21:15:49 »
Od stolika wstał niski mężczyzna, z długą brodą, co zdradzało że jest krasnoludem. Widać było po jego ruchach że jest już mocno wstawiony. Poszedł w kierunku telepotu, tuż przed nim odwrócił się w stronę kompanów i powiedział:
-Tak się wasza psiamać, to robi!- splunoł i ruszył przed siebie.


Przyjęty
« Ostatnia zmiana: 15 Sierpień 2011, 17:16:13 wysłana przez Isentor »

Offline Axel Ontero

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 387
  • Reputacja: 520
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Każdy z nas w życiu jakiś kurs obrał."
    • Karta postaci

Odp: Rozpocznij swoją przygodę i przejdź przez portal prowadzący do Valfden
« Odpowiedź #53 dnia: 16 Sierpień 2011, 09:32:11 »
Do karczmy wszedł niski elf z długimi jasnymi włosami wszyscy się na niego dziwnie patrzyli ale on miał tylko jeden cel: przejść przez teleport w głowie chodziła mu tylko jedna myśl: "Może tam znajdę lepsze miejsce dla siebie"- więc  bez zastanowienia  przeszedł przez teleport

Przyjęty
« Ostatnia zmiana: 21 Sierpień 2011, 20:54:27 wysłana przez Isentor »

Reptile

  • Gość
Odp: Rozpocznij swoją przygodę i przejdź przez portal prowadzący do Valfden
« Odpowiedź #54 dnia: 16 Sierpień 2011, 15:40:16 »
Skryty pod szarym płaszczem wędrowiec szedł w stronę portalu.- Nic mnie tu nie trzyma.- Pomyślał - Tam może być tylko gorzej.... Ale.... Ch*j z tym! - I przekroczył wrota wiodące ku nieznanym światom.....

Przyjęty
« Ostatnia zmiana: 21 Sierpień 2011, 20:54:49 wysłana przez Isentor »

Offline Daeris

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 28
  • Reputacja: 35
  • Płeć: Kobieta
  • Ocian to ja :D
Odp: Rozpocznij swoją przygodę i przejdź przez portal prowadzący do Valfden
« Odpowiedź #55 dnia: 25 Sierpień 2011, 00:09:27 »
Do karczmy weszła niewysoka elfka. Wyróżniała się jednak od swoich przedstawicieli gatunku. Czemu? Jej skóra była ciemniejsza. Praojciec tłumaczył to tym, że pochodzą z rodu Dunmerów, czyli tak zwanych mrocznych elfów. Jednak kto słuchał opowiadań starego sklerotyka? Daeris strasznie ciekawił prawdziwy powód ich koloru. Czy słowa dziada były prawdziwe? Czy może był to zwykły przypadek że ich skóra była inna. Elfka myślała o tym prawie każdej nocy. Któregoś dnia usłyszała o pewnej opowieści, w której ktoś twierdzi, że istnieje portal prowadzący do innego świata. Daeris postanowiła się tam udać. Wybrała niczym nie wyróżniający się stolik i poprosiła o wino. Z racji jej urody do stolika podszedł adorator. Odezwał się:
- Witaj panienko, co taka piękna damulka robi w takim miejscu? Nie wie ona, że to niebezpieczne miejsce? - Kobieta zilustrowała mężczyznę wzrokiem. Typowy brzydal zalotnik, alkoholik i awanturnik. Pewnie stały bywalec tego miejsca. Może będę mogła go wykorzystać. Przerzuciła sobie włosy przez ramię, zatrzepotała uwodzicielsko rzęsami i rzekła:
- Szukam informacji chłopcze. Jej głos był tak melodyjny, że wydawać się mogło że śpiewa.
Mężczyzna zaśmiał się, najwyraźniej rozbawiło go słowo chłopcze.
- Już nie chłopcze, oj nie. Chcesz to pójdziemy na zaplecze i pokażę ci, że jestem prawdziwym mężczyzną. - usta faceta ułożyły się w szyderczy uśmiech, ukazując ubytki w zębach. Reszta i tak była w fatalnym stanie, aż dziw brał, że może mówić w miarę wyraźnie.
- Jak już powiedziałam, poszukuję informacji na temat portalu, prowadzącym na jakąś wyspę. Słyszałeś coś o niej? I uważaj co do mnie mówisz, jestem elfem, i żyję już ponad sto czterdzieści lat. - pijaka trochę to zszokowało, bowiem z jego twarzy zniknął uśmiech. Zamiast jego, pojawił się wyraz lekkiego szoku. Po chwili ciszy, wydobył z siebie kilka słów:
-Taa, był tu jakiś typ jeden, opowiadał o tym całym portalu. Jak chce staruszka, to wskażę miejsce, gdzie to całe coś się znajduje. Byłem tam kiedyś, jakoś mnie nie ciągnie do przejścia. Mi tu się dobrze żyje. Tobie też, nie radzę, słyszałem, że podobno gdy ktoś przechodzi na drugą stronę, to ciało może rozerwać. Takiej jak ty nie może się coś stać. Za ładniutka jest, ot co. Chłopa potrzebuje.
- Sama stwierdzę, czego potrzebuję. Prowadź.
Gdy już się tam znaleźli, awanturnik zrobił oczywistą rzecz - zaatakował elfkę. Była to najgłupsza rzecz, bowiem nie dała się złapać. Walnęła go za to pięścią w twarz. Poleciała krew i wypadło kilka zębów.
- Masz, do kolekcji. Teraz ci jeszcze ładniej, a może w dodatku nie będziesz już tyle klepać o swojej męskości. Papa, może jeszcze kiedyś się spotkamy - Pocałowała go w policzek i przeszła przez portal


Przyjęta
« Ostatnia zmiana: 25 Sierpień 2011, 00:18:07 wysłana przez Isentor »

Offline Mako

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 1
Odp: Rozpocznij swoją przygodę i przejdź przez portal prowadzący do Valfden
« Odpowiedź #56 dnia: 10 Wrzesień 2011, 12:02:42 »
Zakaptużona postać weszła do karczmy rozejrzała się i bez słowa weszła w teleport.

Przyjęty.
« Ostatnia zmiana: 10 Wrzesień 2011, 13:32:09 wysłana przez Isentor »

got2

  • Gość
Odp: Rozpocznij swoją przygodę i przejdź przez portal prowadzący do Valfden
« Odpowiedź #57 dnia: 25 Październik 2011, 17:28:50 »
Do karczmy wszedł elf, na którego wszyscy patrzyli się.Ale on miał cel przejść przez portal i zacząć przygodę.


Przyjęty
« Ostatnia zmiana: 25 Październik 2011, 21:31:06 wysłana przez Isentor »

Offline stefan666

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1504
  • Reputacja: 1328
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Rozpocznij swoją przygodę i przejdź przez portal prowadzący do Valfden
« Odpowiedź #58 dnia: 26 Październik 2011, 18:52:51 »
Do portalu poszedł mężczyzna w bardzo młodym wieku, obejrzał się za siebie i zdumiony wyszeptał pod nosem:
-Po tej stronie nigdy nie osiągnąłem nic, także nie wiele ryzykuje, nie mam pojęcia co może mnie tam czeka, może wreszcie poznam mężczyznę swojego życia.

Po czym wszedł śmiałym krokiem do portalu.


Przyjęty
« Ostatnia zmiana: 26 Październik 2011, 19:30:59 wysłana przez Isentor »

Offline Crisis

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1177
  • Reputacja: 412
  • Płeć: Mężczyzna
  • What are you waiting for! Get to work!
Odp: Rozpocznij swoją przygodę i przejdź przez portal prowadzący do Valfden
« Odpowiedź #59 dnia: 21 Listopad 2011, 16:25:25 »
Spojrzał na portal i otworzył szeroko usta. Jeszcze nie widział takich cudów. Wiedział natomiast dokąd to go zaprowadzi. Chciał to zrobić. Musiał, skoro zdecydował się zrealizować swoje marzenia. Wziął głęboki oddech i zrobił parę kroków naprzód. Zielone oczy były szeroko otwarte i starały się wyłapać każdy szczegół otaczający go. W końcu to zrobił. Nie wszedł, a wbiegł w portal, jego przygoda miała się rozpocząć.


Przyjęty
« Ostatnia zmiana: 21 Listopad 2011, 17:07:46 wysłana przez Isentor »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Rozpocznij swoją przygodę i przejdź przez portal prowadzący do Valfden
« Odpowiedź #59 dnia: 21 Listopad 2011, 16:25:25 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top