Autor Wątek: Zapisz się do gry Marant  (Przeczytany 36111 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MG Marantu

• Obywatel
  • Reputacja: 0
  • MG Marantu chowa się w cieniu.

• Zasady Gry
Zapisz się do gry Marant
« dnia: 30 Wrzesień 2010, 12:38:26 »

Siedzisz znużony/a przy stoliku w zatęchłej karczmie. Wpatrujesz się mętnym spojrzeniem w dno kufla rozmyślając o swoim życiu. Z końca sali dociera do Ciebie chrapliwy głoś mężczyzny, który opowiada o wspaniałym królestwie Valfden. Podchodzisz bliżej zaciekawiony/a opowieścią.

- Opowiem wam przyjaciele o wspaniałym miejscu. Królestwie wybudowanym na wsypie znajdującej się na południe od Ilusmiru. Opowiem o Valfden, dawniej zwanym Numenorem. Kolebce cywilizacji. Miejscu, gdzie narodziła się rasa naszych przodków Draconów. Potomkowie smoków w okresie swojej świetności wznieśli na wyspie piętnaście świątyń, zwanych chramami. Tworzyły one połączony ze sobą podziemny kompleks miast i kanałów. Do dziś dnia niesplądrowanych. Czekają w nienaruszonym stanie na poszukiwaczy przygód, nadgryzione jedynie przez ząb czasu. Po tym jak Draconi opuścili nasz wymiar w 3499 roku p.n.e. w chramach zamieszkały wampiry. Zostały jednak zmuszone po przegranej wojnie nieśmiertelnych do opuszczenia Numenoru. Po tych wydarzeniach zapomniano o wyspie na kilkadziesiąt tysięcy lat, by ponownie doprowadzić do jej kolonizacji. Mała grupa ekspedycji naukowej Królestwa Marantu przez przypadek natrafiła na wyspę. Żeglarze i magowie dotarłszy do brzegu na nowo odkryli zapomniany i opustoszały świat. Warunki klimatycznie na Numenorze okazały się bardzo korzystne zarówno dla rolnictwa jak i budownictwa. Pierwsi kolonizatorzy założyli mała, portową wieś, która z czasem stała się miastem. Nazwali ją Atusel. Odkrycie nowego lądu szczęśliwie zbiegło się z mającym wkrótce nastąpić kataklizmem i niebezpieczeństwem ze strony żadnej krwi armia Torgonu, z każdym dniem zbliżającej się do bram Ombros. W obliczu zagrożenia asteroidą i armią Torgonu, Król Isentor nakazał ewakuację. Mieszkańcy Marantu udali się na statkach na skolonizowaną ówcześnie wyspę Naumenor, którą od tej chwili nazwano Valfden. W środkowej części wyspy na miejscu starożytnej dracońskiej metropolii wybudowano Efehidon, malownicze miasto, stolice państwa. To tam mieszają się kultury i tradycje, nacje i rasy. W najstarszej części miasta, wypełnionej zabytkami drcońskiej architektury znajduje się wysławiana na kontynencie Karczma – „Obieżyświat”. Zaczarowane miejsce, które tętni życiem. Mnogość dostępnych zadań, ciągły kontakt z ludźmi, gdzie światy magii i miecza nawzajem się przenikają.

Oczarowany/a opowieścią starego barda postanawiasz zostawić za sobą przeszłość. Rozpocząć nowy rozdział w życiu wyruszając do Valfden. Nie zdążasz jednak zapytać mężczyznę o drogę, gdyż ten kontynuuje opowieść.

- Wspaniałe miejsce. Niestety dostępne tylko w marzeniach. Po uwolnieniu się z kostki dusz Meaneb podstępnie odseparował kontynent od wysp budząc ze snu starożytnego morskiego smoka o imieniu Lewiatan. Rozkazał mu strzec oceanów i niszczyć każdy zwodowany okręt. Na domiar złego rozpostarł nad wodami mgłę ze śmiertelnych oparów. W takiej sytuacji poszukiwacze przygód mogą zapomnieć o podróży na Valfden.

Zacząłeś/aś tracić nadzieję na lepsze jutro, gdy nieoczekiwanie do karczmy wbiegł miejscowy posłaniec głosząc wieść o uaktywnieniu jednego ze starożytnych dracońskich teleportów w Eloshar, dzięki któremu zostaniesz przeniesiony do Valfden. Portal działa jednak tylko w jedną stronę. Nie wiesz co czeka Cię po drugiej stronie. Nie wiesz również czy kiedykolwiek powrócisz. Czy podejmiesz ryzyko?

Rozpocznij swoją przygodę i przejdź przez portal prowadzący do Valfden. Napisz post w tym temacie.

« Ostatnia zmiana: 23 Styczeń 2016, 01:44:06 wysłana przez Isentor »

Offline IsentorAutor wątku

• Arystokrata
  • Reputacja: 548
  • Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.

• Nagrody:
    Król Valfden - Isentor I AquilaTarcza lojalności - za 6 lat na forum.Zielona mikstura aktywności - za 100 dni online na forum.Order sympatii - za przekroczenie 10000 punktów reputacji....
    • Tawerna Gothic
Odp: Rozpocznij swoją przygodę i przejdź przez portal prowadzący do Valfden
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Październik 2010, 20:33:55 »
Starzy gracze, którzy utargowali lepszy start niechaj cytują mój post podczas rekrutacji.

Offline Anv

• Weteran
  • Reputacja: 82
  • Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.

• Karta postaci

« Odpowiedź #2 dnia: 19 Październik 2010, 20:42:28 »
- Ja tam wchodzę, może być ciekawie. - odrzekł mężczyzna po czym podszedł do portalu. Po krótkiej chwili wahania zrobił krok do przodu wchodząc w magiczne wrota.

Mogę dać Lindangol (wiatr) do 2 stopnia wtajemniczenia. To i tylko to.
http://gothic.gram.pl/forum/index.php/topic,21924.msg196234.html#msg196234

Przyjęty
« Ostatnia zmiana: 19 Październik 2010, 20:48:14 wysłana przez Isentor »
Marantowa postać: Faust - Domek
zUo

Gunsesie kupa! - rzekła Joanna w starowampirycznym.
Grzesiak, idź k*rwa spać pojebie!
Julek, do chuja! Znaj swe miejsce!

------ Anvusiowy zestaw tawernowych cytat

Offline Anette Du'Monteau

• Lord Elekt
  • Reputacja: 251
  • Anette Du'Monteau budzi postrach.Anette Du'Monteau budzi postrach.Anette Du'Monteau budzi postrach.Anette Du'Monteau budzi postrach.Anette Du'Monteau budzi postrach.Anette Du'Monteau budzi postrach.Anette Du'Monteau budzi postrach.Anette Du'Monteau budzi postrach.Anette Du'Monteau budzi postrach.Anette Du'Monteau budzi postrach.Anette Du'Monteau budzi postrach.Anette Du'Monteau budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    SzlachcicNajlepszy avatar - zwycięzca XIII edycji.
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Październik 2010, 20:48:36 »
- Stojąc w miejscu po prostu się cofamy. Nie zamierzam więc czekać. Wyruszam natychmiast. - powiedziałem na głos. Przyjrzałem się jeszcze chwilę portalowi i wkroczyłem w niego.

Cytat: Isentor
Odp: Graczu Twoja przyszłość w grze, upomnij się!
« Odpowiedz #49 : 24 Wrzesień 2010, 20:47:03 »

Więc otrzymasz broń sieczną na 50%.

Przyjęty
« Ostatnia zmiana: 19 Październik 2010, 20:52:41 wysłana przez Isentor »
Ich dzień jest pożądliwy jak pętla w powietrzu.
Ich noc jest wytchnieniem od furii stali, która niebawem zada cios.

Offline Tkoron

• Magnat
  • Reputacja: 6
  • Tkoron nie ma żadnego wpływu.

• Karta postaci

« Odpowiedź #4 dnia: 19 Październik 2010, 20:50:02 »
Cytat: Tkoron  30 Wrzesień 2010, 17:52:00
a kiedy otwarcie zapisów? I co z historią starych postaci? Nawiasem mówićc dostane te 50% siecznej? Mrugnięcie ;)
Na dniach. Tak dostaniesz.

trochę inny temat, ale zaakceptowne ;)

Tkoron wyrwał się z otępienia w jakie popadł słuchając opowieści, w jednej chwili pojął, że to jest jego cel, podniósł się ze swojego stołka, wyprostował, w końcu na spotkanie przeznaczenia powinno się iść śmiało, dumnie.
-To jest to- powiedział to tak cicho że nieliczni tylko usłyszeli.

I dziarskim krokiem skierował się w stronę portalu wraz z liczną grupą innych, równie podekscytowanych, lecz o wiele słabiej opanowanych gości karczmy.
W ogólnym szumie dało się dosłyszeć słowa karczmarza i barda, słysząc co Ci dwaj myślą o odkrywcach,posłańcu a w szczególności o matkach ich wszystkich, Tkoron lekko się uśmiechnął

Przyjęty
« Ostatnia zmiana: 19 Październik 2010, 20:53:33 wysłana przez Isentor »

Offline Dragosani

• Król
  • Reputacja: 211
  • Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.Dragosani budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Król Valfden - Dragosani I AntaresCzeladnik płatnerstwaBrązowy puchar - za dotacje do 50 złotych.Hełm odwagi - za rozpoczęcie 100 wątków....
    • Super tajne akta Pentagonu
« Odpowiedź #5 dnia: 19 Październik 2010, 21:29:02 »
Opowieści barda słuchał pewien młody mężczyzna. Wizja królestwa Valfden wydała mu się kusząca, szczególnie gdy usłyszał o niemożności dostania się tam. Oczywiście ta informacja również dyskwalifikowała je jako cel podróży. Jednakże gdy posłaniec przyniósł nieoczekiwana wieść, mężczyzna wstał. Nie zastanawiał się długo. I tak nie miał nic do stracenia. Udał się pod wspomniany portal. Artefakt był wspaniały. Monumentalny i aż tchnął energia magiczną. Śmiałek uśmiechnął się szeroko i nie wahając się przekroczył go.  

Cytat: Dragosani  22 Wrzesień 2010, 20:35:08
Byłbym zainteresowany Magią Śmierci. A jeśli nie dałoby rady to Lindangol.

Da radę lindangol.

I masz tu jeszcze link, miśku.

Przyjęty
« Ostatnia zmiana: 19 Październik 2010, 21:32:50 wysłana przez Isentor »
(\__/)
( o.O)
(")_(")

Dragosani Antares

Offline Elrond Ñoldor

• Weteran
  • Reputacja: 299
  • Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Baron Zarkos - Elrond Ñoldor z ElanoiSzlachcic Leamis - Elrond Ñoldor z ElanoiWilk MorskiNajlepszy avatar - zwycięzca VII edycji....
« Odpowiedź #6 dnia: 19 Październik 2010, 21:58:30 »
Tak samo szklanka, którą mocno trzymał w garści jak i wewnętrzna kieszeń w której zwykł trzymać pieniądze ze względu na złodziei, świeciły pustką. Po chwilach osłupieniach w które wprowadziły go czarne myśli minionych ostatnich miesięcy, gdy jego dotychczasowe życie przewróciło się do góry nogami nie mając siły i chęci by powstać, przysiągł sobie że gdy poukłada wszystko w swojej głowie w taki sposób, by móc trzeźwo z góry ogarnąć to wszystko co się działo wokół niego, zmieni swoje życie. Wiedział że musi tego dokonać, nie było już dla niego odwrotu. Jedyną szansą by pokonać mroczne moce było stanie się maszyną do zabijania. Nieugiętą, bezlitosną, mrożącą krew w żyłach. Taką, na którą dzwięk jej imienia zapierał dech  w negatywnym tego słowa znacenia . Jedyną szansą by to osiągnąć, była podróż na krańce świata. Tam gdzie będzie mógł zgubić tropy cichych zabójców. I doczekać momentu gdy będzie mógł z zwierzy stać się myśliwym.
Pusta szklanka i kieszeń definitywnie prosiła karczmarza o szybką pomoc w równie szybkim opuszczeniu karczmy. Jednak posłaniec sprawił że Nikolai, bo tak nazywał się młody mężczyzna, wyprostowawszy się głęboko ziewając, sam udał się w kierunku gdzie miał dopełnić się jego jeden z wielu etapów przeznaczenia. Niechlujny wygląd młodzieńca, blada twarz i kontrastujące długie kruczoczarne włosy przykuwały wzroki pijaków, kapusiów czy innej gównożerii. Nie uważał że w obecnych okolicznościach nie ma to znaczenia, toteż zanim ktokolwiek zdążył ponownie zawiesić wzrok na nieznajomym, ten szybkim krokiem przestąpiwszy już próg karczmy, znikał w mroku wszechobecnej nocy kierując się w stronę nieznanego miejsca noszącego nazwę Valfden...

Przyjęty
« Ostatnia zmiana: 19 Październik 2010, 22:01:11 wysłana przez Isentor »

Offline Szarleǰ

• Weteran
  • Reputacja: 53
  • Szarleǰ jest wznoszącą się gwiazdą.Szarleǰ jest wznoszącą się gwiazdą.Szarleǰ jest wznoszącą się gwiazdą.Szarleǰ jest wznoszącą się gwiazdą.Szarleǰ jest wznoszącą się gwiazdą.Szarleǰ jest wznoszącą się gwiazdą.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Lubię Tawernę Gothic na Facebooku!Tarcza lojalności - za 6 lat na forum.Amulet oświecenia - za napisanie 2000 postów.Witaj w Tawernie Gothic!
« Odpowiedź #7 dnia: 19 Październik 2010, 22:12:09 »
Peanut nie zastanawiał się zbyt długo - widząc tych którzy zdecydowali się na tą przygodę, nie potrafił przegapić takiej okazji, aby się stąd wyrwać. Pewnym krokiem zbliżył się do teleportu, po czym stanowczo przekroczył wrota do Valfden.

Przyjęty
« Ostatnia zmiana: 19 Październik 2010, 22:14:02 wysłana przez Isentor »
Dom Szarleja

Offline Vitnir

• Magnat
  • Reputacja: 7
  • Vitnir nie ma żadnego wpływu.

« Odpowiedź #8 dnia: 19 Październik 2010, 22:16:02 »
Aerandir wsłuchując się w opowieść, rozmyślał czy zrobić krok w stronę teleportu. Po chwili namysłu ruszył w stronę portalu, mając nadzieje na lepsze perspektywy po drugiej stronie, zostawiając za sobą dotychczasowe życie.

Cytat: Aerandir  22 Wrzesień 2010, 20:35:49
Ahhh... No to zostaje mi walka, mistrzem walki bronią jednoręczną to nie jestem, bo brak mi tych ataków za złote talenty. Przydałby się też jakiś lepszy miecz oraz trochę złota i mogę startować bez pretensji  Mrugnięcie
Możemy Ci zafundować "Walka bronią sieczną [50%]" i 100 sztuk złota.

Przyjęty
« Ostatnia zmiana: 19 Październik 2010, 22:19:17 wysłana przez Isentor »

Offline Chabacik

• Magnat
  • Reputacja: 1
  • Chabacik nie ma żadnego wpływu.

« Odpowiedź #9 dnia: 19 Październik 2010, 22:36:34 »
Znudzony Elveon siedział sam przy stoliku, popijając jeden z niewielu trunków podawanych w tutejszej karczmie i bez szczególnego entuzjazmu słuchał tego co mówił mężczyzna. Gdy ten skończył swój monolog wbiegł posłaniec głoszący że uaktywnił się teleport do Valfden.
-Nie mam pieniędzy, ani żadnych perspektyw. Co mam do stracenia?- myślał mag zaglądając do szklanki, która była już niemal pusta. Elveon dopił resztę alkoholu, po czym ruszył w stronę teleportu. Gdy dotarł na miejsce bez wahania przekroczył magiczne wrota, licząc na lepsze jutro...

Może być cały i tylko Naurangol.

Przyjęty

« Ostatnia zmiana: 19 Październik 2010, 22:37:20 wysłana przez Isentor »
To co wygląda łatwo - jest trudne.
To co wygląda trudno - jest niemożliwe.

Offline Mantos

• Weteran
  • Reputacja: 5
  • Mantos nie ma żadnego wpływu.

• Karta postaci

« Odpowiedź #10 dnia: 19 Październik 2010, 23:10:01 »
Mantos spróbował wstać z krzesła, ale zaraz wylądował na podłodze. Słuchając słów barda na zarzyganej podłodze wspominał kilka ostatnich miesięcy w ciągu których nie działo się zbyt wiele, a przynajmniej elf nie pamiętał zbyt wiele. Gdy człowiek przestał opowiadać o Valfen Mantos poczuł się na siłach by wstać i wyjść z karczmy. Nazajutrz, po nocy spędzonej w niezbyt wygodnym rowie podjął decyzję o wyruszeniu na wyspę. Po kilku dniach i kilkunastu nieciekawych przygodach elf stanął przed portalem, chciał już go przekroczyć gdy przypomniał sobie że powinien westchnąć na pożegnanie swojego dotychczasowego życia, niestety nie udało mu się uronić łzy. Powoli wkroczył w słup magicznego światła i poczuł nagłe szarpnięcie...

Lindangol i łuk 50% tak jak ustaliliśmy

Przyjęty
« Ostatnia zmiana: 19 Październik 2010, 23:49:11 wysłana przez Isentor »

Offline Patricia Morii

• Weteran
  • Reputacja: 125
  • Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Szlachcianka Feros - Patricia de DrakeNajlepszy tekst osobisty - zwycięzca III edycji.Najlepsza sygnaturka - zwycięzca VI edycji.Najlepszy avatar - zwycięzca XI edycji....
« Odpowiedź #11 dnia: 20 Październik 2010, 10:31:13 »
- Raz kozie śmierć - Mruknęłam, wkraczając w portal.

Cytat: Isentor
Możemy Ci zafundować "Walka bronią sieczną [75%]" i 500 sztuk złota.

Przyjęty
« Ostatnia zmiana: 20 Październik 2010, 12:51:11 wysłana przez Isentor »

Offline Altair

• Magnat
  • Reputacja: 12
  • Altair nie ma żadnego wpływu.

« Odpowiedź #12 dnia: 20 Październik 2010, 13:43:34 »
Altair wyszedł, ciągnąc za sobą drzwi, które ze szczękiem odcięły go od zgiełku panującego w tawernie. Jego siwe włosy zwilgły od kropli uporczywie padającego deszczu. Spojrzał w horyzont - czy mam jeszcze siłę?. Pytanie odbiło się echem w jego świadomości. Spoglądając w sterane, stare, jednak silne ręce, znalazł odpowiedź. Tak - rozpoczął śmiały chód w sobie tylko znanym kierunku. Dotarłszy przed połyskujący mistycznie teleport, zebrał się w sobie. Poczuł się zupełnie jak wtedy, gdy pierwszy raz stanął do boju będąc jeszcze siedemnastoletnim chłopcem. Jednak podobnie jak wtedy, i teraz nie zawahał się, nie bał się tego, co go czeka - ruszył przed siebie...

Nenangol i Amarangol są Twoje na starcie. Mrugnięcie

Przyjęty
« Ostatnia zmiana: 20 Październik 2010, 13:51:01 wysłana przez Isentor »

Offline Sairus

• Kret
  • *
  • Sairus nie ma żadnego wpływu.

« Odpowiedź #13 dnia: 20 Październik 2010, 20:13:47 »
-Skoro jak dotąd ryzyko zawsze mi się opłacało, to mogę zaryzykować po raz kolejny.- Szepnąłem sam do siebie i wkroczyłem w portal.

Przyjęty
« Ostatnia zmiana: 20 Październik 2010, 20:19:01 wysłana przez Isentor »

Offline Vermont

• Kret
  • *
  • Vermont nie ma żadnego wpływu.

« Odpowiedź #14 dnia: 20 Październik 2010, 23:08:05 »
Ale nikt w karczmie nawet nie dostrzegł mnie, jak zwykle osamotnionego- cichej skrytej i szarej postaci w kapturze. Zrezygnowany po kolejnym straconym dniu, odstawiłem niedopity kufel piwa, pozostawiłem karczmarzowie resztke moich oszczędnośći. I wyjmując spod stołu mój wysłużony łuk. Poszedłem bez słowa, tylko gdzieś w głębi pomyślałem- zmarnowałem już tyle życia, a jeśli mam zmarnować więcej to napewno nie siedząc na tyłku- ruszyłem, bo wiedziałem że gorzej nie będzie

Przyjęty
« Ostatnia zmiana: 21 Październik 2010, 14:05:51 wysłana przez Isentor »

Offline Vigo

• Magnat
  • Vigo nie ma żadnego wpływu.

• http://gothic.gram.pl/
« Odpowiedź #15 dnia: 21 Październik 2010, 09:37:39 »
Vigo nie patrząc na nikogo spokojnym krokiem szedł w stronę portalu. Nie zatrzymując się przeszedł na drugą stronę...

Przyjęty
« Ostatnia zmiana: 21 Październik 2010, 14:06:02 wysłana przez Isentor »

Offline Besidtha Avolis

• Kret
  • *
  • Besidtha Avolis nie ma żadnego wpływu.

« Odpowiedź #16 dnia: 21 Październik 2010, 11:39:25 »
Spróbuję... - pomyślałam i przeszłam przez portal.

Przyjęta
« Ostatnia zmiana: 21 Październik 2010, 14:06:28 wysłana przez Isentor »

Offline Gordian Morii

• Weteran
  • Reputacja: 203
  • Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.Gordian Morii budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Najbardziej klimatyczna wyprawa - zwycięzca I edycji.Wilk MorskiWicehrabia Verran - Gordian Tinuvel MoriiBrązowy puchar - za dotacje do 50 złotych....
    • Domek
« Odpowiedź #17 dnia: 21 Październik 2010, 11:46:06 »
Ale nikt w karczmie nawet nie dostrzegł mnie, jak zwykle osamotnionego- cichej skrytej i szarej postaci w kapturze. Zrezygnowany po kolejnym straconym dniu, odstawiłem niedopity kufel piwa, pozostawiłem karczmarzowie resztke moich oszczędnośći. I wyjmując spod stołu mój wysłużony łuk. Poszedłem bez słowa, tylko gdzieś w głębi pomyślałem- zmarnowałem już tyle życia, a jeśli mam zmarnować więcej to napewno nie siedząc na tyłku- ruszyłem, bo wiedziałem że gorzej nie będzie
Vigo nie patrząc na nikogo spokojnym krokiem szedł w stronę portalu. Nie zatrzymując się przeszedł na drugą stronę...
Spróbuję... - pomyślałam i przeszłam przez portal.

Witamy

Offline Regash

• Weteran
  • Reputacja: 117
  • Regash budzi postrach.Regash budzi postrach.Regash budzi postrach.Regash budzi postrach.Regash budzi postrach.Regash budzi postrach.Regash budzi postrach.Regash budzi postrach.Regash budzi postrach.Regash budzi postrach.Regash budzi postrach.Regash budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Baron Peran, Szlachcic Satein - Mogul Khan
« Odpowiedź #18 dnia: 21 Październik 2010, 16:43:41 »
Nie mam wyboru muszę tam uciec
Tutaj prędzej czy później znajdą mnie i zabiją
Żegnaj stary świecie!
Mówiąc to średniej wielkości mężczyzna wszedł do portalu.

Przyjęty
« Ostatnia zmiana: 21 Październik 2010, 19:19:27 wysłana przez Isentor »

Offline masatschusets

• Kret
  • *
  • Reputacja: 1
  • masatschusets nie ma żadnego wpływu.

« Odpowiedź #19 dnia: 24 Październik 2010, 20:39:23 »
Leżąc pod stołem, usłyszałem że wszyscy przechodzą przez portal. Podpierając się lekko o krzesło wstałem i chwiejnym lecz pewnym krokiem podążyłem za nimi.

Przyjęty
« Ostatnia zmiana: 24 Październik 2010, 23:54:56 wysłana przez Isentor »

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 
SMF 2.0.14 | SMF © 2011, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzeżone.