Autor Wątek: Fëanor Ihareg [NPC] (nauka umiejętności)  (Przeczytany 8218 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Feanor Ihareg

• NPC
  • Reputation Power: 1
  • Feanor Ihareg nie ma żadnego wpływu.

Odp: Fëanor Ihareg [NPC] (nauka umiejętności)
« Odpowiedź #60 dnia: 24 Styczeń 2020, 09:32:06 »
Stary wampir czytał akurat jakąś książkę. Spojrzał na przybysza chłodnym wzrokiem.
- Znasz moje imię, ale ja nie znam twojego - powiedział. - Kim jesteś i dlaczego miałbym zdradzić ci nasze sekrety?

Offline Imago

• Lord Elekt
  • Reputation Power: 12
  • Imago nie ma żadnego wpływu.

• Karta postaci

« Odpowiedź #61 dnia: 24 Styczeń 2020, 11:41:39 »
- Nazywam się Imago. Imago... - przerwał.- Po prostu Imago. A chcę, abyś zdradził mi wasze, lub raczej nasze sekrety, ponieważ chcę nauczyć się panować nad tym darem. Nie zostałem wampirem z własnej woli, ale zaakceptowałem siłę, jak i słabości, jakie przychodzą z wampiryzmu. Poprzez trening wampirzych umiejętności chcę hartować samego siebie, panować nad tym czym się stałem, oraz co najważniejsze, stawać w obronie tych, którzy nie mogą się bronić.
I am vengeance. I am the night.

Forum Tawerny Gothic - Marant

« Odpowiedź #61 dnia: 24 Styczeń 2020, 11:41:39 »

Offline Feanor Ihareg

• NPC

« Odpowiedź #62 dnia: 24 Styczeń 2020, 14:29:58 »
- Hmm, usiądź więc, młody Imago - Feanor wskazał na matę rozłożona na podłodze. Poczekał aż młodszy wampir wykona polecenie.
- Zamknij oczy... Musisz obudzić w sobie naturę wampira, nocnego stworzenia - mówił cicho. - Nasz lud od początków swojego istnienia powiązany był w nietoperzami. Legendy mówią, że to właśnie ugryzienie nietoperza i klątwa stworzyły pierwszego wampira. Legendy mówią wiele rzeczy... Lecz nasz związek z tymi istotami nocy jest niezaprzeczalny. Wejrzyj głęboko w siebie, w serce swojego jestestwa a dojrzysz tam ciemność nocy. Nie grozę Pustki, lecz naturalny element świata, jak dzień i noc. Jej ucieleśnieniem jest nietoperz. Tak to interpretowały wszelakie kultury przez millenia. I tak jest to zapisane w naszej krwi. Poczuj więc zew swojej krwi i wykorzystaj go, aby przemienić swoje ciało.

Imago nauczony: Przemiana w nietoperza, tracisz 1 srebrny talent.

Offline Imago

• Lord Elekt
  • Reputation Power: 12
  • Imago nie ma żadnego wpływu.

• Karta postaci

« Odpowiedź #63 dnia: 26 Styczeń 2020, 23:17:58 »
- Witaj nauczycielu. Pokaż mi proszę jak odbijać strzały oraz unikać ich.

Odbijanie pocisków | Koszt: 600 grzywien

1st - 1st = 0st
855g - 600g = 255g
I am vengeance. I am the night.

Offline Feanor Ihareg

• NPC

« Odpowiedź #64 dnia: 27 Styczeń 2020, 11:23:46 »
Wampir podniósł wzrok i spojrzał na Imago.
- Witaj, uczniu. Widzę, że albo już zdążyłeś się zregenerować, albo nie wpadałeś na ściany... albo nie ćwiczyłeś lotów. - Wstał i podszedł do ściany, na której wisiała kusza, niby jako ozdoba, ale chyba jednak nie tylko. Z wiszącego obok kołczana wziął jeden bełt.
- Dzisiejszy trening będzie nieco bardziej... ostry. - Wyszczerzył kły. I rozpoczął trening. Najpierw zademonstrował jak taka czynność mniej więcej wygląda. Potem zaś przejął od młodszego wampira kuszę i dał mu kilka rad. Następnie sam zaczął strzelać. Po wielu nieudanych próbach (i leczeniu ran za pomocą krwi) Imago zdołał odbić pierwszy bełt. A potem drugi... i trzeci.

Imago nauczony: Odbijanie pocisków, tracisz 1 srebrny talent.

Forum Tawerny Gothic - Marant

« Odpowiedź #64 dnia: 27 Styczeń 2020, 11:23:46 »

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 
SMF 2.0.15 | SMF © 2017, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzezone.