Autor Wątek: Kaplica Ventepi  (Przeczytany 5119 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Emerick

• Hetman Koronny
  • Reputacja: 22
  • Emerick ledwie co się liczy.Emerick ledwie co się liczy.

• Karta postaci

• Nagrody:
    BiedakSzlachcic Iz Isash
Odp: Kaplica Ventepi
« Odpowiedź #100 dnia: 29 Kwiecień 2017, 17:17:52 »
Za Cebrin przybyła Gaia.
- Witam. I ja także przyszłam po sambirka
« Ostatnia zmiana: 29 Kwiecień 2017, 17:34:21 wysłana przez Emerick »

Offline Nawaar

• Weteran
  • Reputacja: 202
  • Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Brązowy puchar - za dotacje do 50 złotych.
« Odpowiedź #101 dnia: 29 Kwiecień 2017, 17:22:30 »
Do kaplicy również weszła Rosie, która nieco się spóźniła po sambira, ale w sumie Kiellon uregulował grzywny z nadwyżką, także tego!
- Dzień dobry, przyszła po sambirka, którego dostarczył rycerz zwący się Kiellonem aep Kharim. Mogę go odebrać?
#winaFuna

Offline Silion aep Mor

• Weteran
  • Reputacja: 32
  • Silion aep Mor mógłby pewnego dnia być kimś...Silion aep Mor mógłby pewnego dnia być kimś...Silion aep Mor mógłby pewnego dnia być kimś...Silion aep Mor mógłby pewnego dnia być kimś...

• Karta postaci

• Nagrody:
    Baron Jaton - Silion Erenus aep MorSzlachcic Atusel, Satein i Kardon - Silion Erenus aep MorZielona mikstura aktywności - za 100 dni online na forum.Tarcza lojalnosci - za rok na forum....
« Odpowiedź #102 dnia: 29 Kwiecień 2017, 17:32:30 »
- Witam, przyszedłem odebrać irbisice Psyche - rzekł Silion wchodząc do kaplicy.
INSTANCE: DWARF_1010_Sili0n ()
name: = "Silion aep Mor";
guild = "Krwawe Kruki";
npctype = FRIENDLY;

Offline Aldyn

• Archont
  • Reputacja: 13
  • Aldyn nie ma żadnego wpływu.

• Karta postaci

« Odpowiedź #103 dnia: 01 Maj 2017, 18:35:21 »
- Dzień dobry, przyszłam po sambirka, którego tu przyniosła dwa tygodnie temu.- powiedziała Cerbin

Za Cebrin przybyła Gaia.
- Witam. I ja także przyszłam po sambirka

Do kaplicy również weszła Rosie, która nieco się spóźniła po sambira, ale w sumie Kiellon uregulował grzywny z nadwyżką, także tego!
- Dzień dobry, przyszła po sambirka, którego dostarczył rycerz zwący się Kiellonem aep Kharim. Mogę go odebrać?

- Witam, przyszedłem odebrać irbisice Psyche - rzekł Silion wchodząc do kaplicy.

- Oto wasze małe rozrabiaki. Opiekujcie się nimi.

Offline TheMo

• Lord Elekt
  • Reputacja: 91
  • TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Hrabia Terwor - TheMo KacmarusSzlachcic Javemir i Xatemis - Themo KacmarusCzeladnik płatnerstwaAmulet życia - za napisanie 500 postów.
    • Chałupa
« Odpowiedź #104 dnia: 09 Maj 2017, 08:47:52 »
-Witam. Mam nadzieję, że mój sambir już dorósł?

Offline Aldyn

• Archont

• Karta postaci

« Odpowiedź #105 dnia: 09 Maj 2017, 08:49:55 »
-Witam. Mam nadzieję, że mój sambir już dorósł?

- Proszę się nim zajmować w jakimś stopniu, to może dożyje dorosłości.

Offline Nawaar

• Weteran
  • Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
« Odpowiedź #106 dnia: 09 Czerwiec 2018, 22:23:45 »
Nawaar przybył do kaplicy Ventepi, żeby oddać na wychowanie kruka, którego niedawno pochwycił.
- Dobry wieczór. Chciałbym oddać pod waszą opiekę szlachetne kapłanki to oto kruczę pisklę. W tym momencie wyciągnął z mieszka sto grzywien i wręczył je kobiecie. 

790g - 100g = 690g

Przekazuję :

kruk urodzony 9.06.30 dorosły 16.06.30
Pisklę potrzebuje tygodnia na oswojenie się z ludźmi u kapłanek Ventepii. Następnie trzech tygodni, żeby wejść w dorosłość i móc walczyć u boku swojego pana.
« Ostatnia zmiana: 09 Czerwiec 2018, 22:34:39 wysłana przez Nawaar »
#winaFuna

Offline Aldyn

• Archont

• Karta postaci

« Odpowiedź #107 dnia: 09 Czerwiec 2018, 23:12:04 »
Nawaar przybył do kaplicy Ventepi, żeby oddać na wychowanie kruka, którego niedawno pochwycił.
- Dobry wieczór. Chciałbym oddać pod waszą opiekę szlachetne kapłanki to oto kruczę pisklę. W tym momencie wyciągnął z mieszka sto grzywien i wręczył je kobiecie. 

790g - 100g = 690g

Przekazuję :

kruk urodzony 9.06.30 dorosły 16.06.30
Pisklę potrzebuje tygodnia na oswojenie się z ludźmi u kapłanek Ventepii. Następnie trzech tygodni, żeby wejść w dorosłość i móc walczyć u boku swojego pana.

- Kruki to najinteligentniejsze ptaki. Proszę przyjść 16 Astas, wtedy to będzie gotów do zamieszkania ze swoim właścicielem.

Offline Nawaar

• Weteran

• Karta postaci

• Nagrody:
« Odpowiedź #108 dnia: 09 Czerwiec 2018, 23:28:11 »
- Dziękuję. Do zobaczenia szesnastego. Mauren opuścił kaplicę.
#winaFuna

Offline Patricia Morii

• Kanclerz Koronny
  • Reputacja: 124
  • Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Wilczyca MorskaCzeladnik płatnerstwaSzlachciankaNajlepszy tekst osobisty - zwycięzca III edycji....
« Odpowiedź #109 dnia: 10 Czerwiec 2018, 08:59:28 »
Do kaplicy wleciała anielica.
- Dzień dobry. Weszłam w posiadanie takich oto małych krucząt, które jak wiem mogą Panie wychować na duże i mądre kruki. Proszę zatem to zrobić, tutaj opłata za oba zwierzaki - Patty przekazała kapłankom dwa pisklaki oraz mieszek z grzywnami.

1 859  - 200 = 1 659 grzywien

Offline Aldyn

• Archont

• Karta postaci

« Odpowiedź #110 dnia: 10 Czerwiec 2018, 10:59:46 »
Do kaplicy wleciała anielica.
- Dzień dobry. Weszłam w posiadanie takich oto małych krucząt, które jak wiem mogą Panie wychować na duże i mądre kruki. Proszę zatem to zrobić, tutaj opłata za oba zwierzaki - Patty przekazała kapłankom dwa pisklaki oraz mieszek z grzywnami.

1 859  - 200 = 1 659 grzywien

- Ten poprzedni będzie miał się z kim bawić. Proszę wrócić za 7 dni.

Offline Nawaar

• Weteran

• Karta postaci

• Nagrody:
« Odpowiedź #111 dnia: 16 Czerwiec 2018, 20:44:32 »
W kaplicy pojawił się ciemnoskóry, który przybył po swojego kruka.
- Pochwalone bądźcie kapłanki ja po swojego kruka przybyłem.
#winaFuna

Offline Patricia Morii

• Kanclerz Koronny
  • Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.Patricia Morii budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Wilczyca MorskaCzeladnik płatnerstwaSzlachciankaNajlepszy tekst osobisty - zwycięzca III edycji....
« Odpowiedź #112 dnia: 17 Czerwiec 2018, 09:13:17 »
Do kaplicy przyleciała anielica.
- Dzień dobry, również chcę odebrać swoje chowańce, dwa kruki.

Offline Patricia Morii

• Kanclerz Koronny

• Karta postaci

• Nagrody:
« Odpowiedź #113 dnia: 17 Czerwiec 2018, 18:07:06 »
W kaplicy pojawił się ciemnoskóry, który przybył po swojego kruka.
- Pochwalone bądźcie kapłanki ja po swojego kruka przybyłem.
Do kaplicy przyleciała anielica.
- Dzień dobry, również chcę odebrać swoje chowańce, dwa kruki.

- Oto wasze chowańce - oznajmiła kapłanka i oddała kruki ich właścicielom.

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 
SMF 2.0.15 | SMF © 2011, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzeżone.