Autor Wątek: Kaplica Ventepi  (Przeczytany 8125 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Silion aep Mor

• Weteran
  • Reputation Power: 35
  • Silion aep Mor mógłby pewnego dnia być kimś...Silion aep Mor mógłby pewnego dnia być kimś...Silion aep Mor mógłby pewnego dnia być kimś...Silion aep Mor mógłby pewnego dnia być kimś...

• Karta postaci

• Nagrody:
    Baron Jaton - Silion Erenus aep MorSzlachcic Atusel, Satein i Kardon - Silion Erenus aep MorZielona mikstura aktywności - za 100 dni online na forum.Tarcza lojalnosci - za rok na forum....
Odp: Kaplica Ventepi
« Odpowiedź #80 dnia: 18 Lipiec 2015, 00:04:06 »
- Luna! Luna! - rozleglo sie wolanie krasnoluda wchodzacego do kaplicy. - Czy moja mala taru juz bedzie grzeczna? Moge ja odebrac? - zapytal kaplanki.
INSTANCE: DWARF_1010_Sili0n ()
name: = "Silion aep Mor";
guild = "Krwawe Kruki";
npctype = FRIENDLY;

Offline Armin

• Krwawe Kruki
  • Reputation Power: 49
  • Armin jest wznoszącą się gwiazdą.Armin jest wznoszącą się gwiazdą.Armin jest wznoszącą się gwiazdą.Armin jest wznoszącą się gwiazdą.Armin jest wznoszącą się gwiazdą.Armin jest wznoszącą się gwiazdą.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Tarcza lojalnosci - za rok na forum.Amulet życia - za napisanie 1000 postówAmulet życia - za napisanie 500 postów.Witaj w Tawernie Gothic!
« Odpowiedź #81 dnia: 18 Lipiec 2015, 12:13:41 »
- Chciałabym odebrać taru.
"Nie płacz, bo przynosisz sobie wstyd. ÂŁzy niczego nie zmienią. ÂŚwiat nikogo nie rozpieszcza."

Canis

• Gość
« Odpowiedź #82 dnia: 19 Lipiec 2015, 01:04:46 »
- Witajcie kapłanki, przyszłam odebrać szczenię Taru imieniem Maya. Mój pan, Salazar przyprowadził je do tresury, jednak dzisiaj jest nieosiągalny, dlatego przychodzę ja. Czy mogę je zabrać? - Zapytała Beatrice serdecznie się uśmiechając oczekując suni, szczenięcia.

Offline Evening Antarii

• Arystokrata
  • Reputation Power: 93
  • Evening Antarii przewodzi życiem społeczności.Evening Antarii przewodzi życiem społeczności.Evening Antarii przewodzi życiem społeczności.Evening Antarii przewodzi życiem społeczności.Evening Antarii przewodzi życiem społeczności.Evening Antarii przewodzi życiem społeczności.Evening Antarii przewodzi życiem społeczności.Evening Antarii przewodzi życiem społeczności.Evening Antarii przewodzi życiem społeczności.Evening Antarii przewodzi życiem społeczności.Evening Antarii przewodzi życiem społeczności.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Szlachcianka Afers, Afes, Tumin, Vean i Utamin - Evening AntariiCzeladnik krawiectwaTarcza lojalnosci - za dwa lata na forum.Baronowa Heton i Kadev...
« Odpowiedź #83 dnia: 19 Lipiec 2015, 10:55:08 »
- Ja także przybyłam po moje szczenię.
'cause I'm under your spell

Offline Devristus Morii

• Arystokrata
  • Reputation Power: 166
  • Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.Devristus Morii budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Hrabia Verran - Devristus MoriiSzlachcic Kallar, Numin i Zartos - Devristus MoriiBrązowy puchar - za dotacje do 50 złotych.Hełm odwagi - za rozpoczęcie 100 wątków....
    • http://gothic.gram.pl
« Odpowiedź #84 dnia: 20 Lipiec 2015, 17:50:05 »
- Chciałabym odebrać taru.
- Witajcie kapłanki, przyszłam odebrać szczenię Taru imieniem Maya. Mój pan, Salazar przyprowadził je do tresury, jednak dzisiaj jest nieosiągalny, dlatego przychodzę ja. Czy mogę je zabrać? - Zapytała Beatrice serdecznie się uśmiechając oczekując suni, szczenięcia.

- Ja także przybyłam po moje szczenię.
- Luna! Luna! - rozleglo sie wolanie krasnoluda wchodzacego do kaplicy. - Czy moja mala taru juz bedzie grzeczna? Moge ja odebrac? - zapytal kaplanki.

- Chowańce są Wasze

Offline Szarleǰ

• Krwawe Kruki
  • Reputation Power: 69
  • Szarleǰ ma siłę by piąć się wyżej.Szarleǰ ma siłę by piąć się wyżej.Szarleǰ ma siłę by piąć się wyżej.Szarleǰ ma siłę by piąć się wyżej.Szarleǰ ma siłę by piąć się wyżej.Szarleǰ ma siłę by piąć się wyżej.Szarleǰ ma siłę by piąć się wyżej.Szarleǰ ma siłę by piąć się wyżej.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Lubię Tawernę Gothic na Facebooku!Tarcza lojalności - za 6 lat na forum.Amulet oświecenia - za napisanie 2000 postów.Witaj w Tawernie Gothic!
« Odpowiedź #85 dnia: 05 Sierpień 2015, 11:59:14 »
- Witam, chciałbym odebrać szczenię, które zostawiłem pod waszą opieką - Zwrócił się do kapłanki, rozglądając się za Norą.
Dom Szarleja

Offline Ukah

• Magnat
  • Reputation Power: 0
  • Ukah nie ma żadnego wpływu.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Witaj w Tawernie Gothic!
« Odpowiedź #86 dnia: 05 Sierpień 2015, 12:57:56 »
- Witam, chciałbym odebrać szczenię, które zostawiłem pod waszą opieką - Zwrócił się do kapłanki, rozglądając się za Norą.
- Jest twoja.

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka

Offline Silion aep Mor

• Weteran
  • Reputation Power: 35
  • Silion aep Mor mógłby pewnego dnia być kimś...Silion aep Mor mógłby pewnego dnia być kimś...Silion aep Mor mógłby pewnego dnia być kimś...Silion aep Mor mógłby pewnego dnia być kimś...

• Karta postaci

• Nagrody:
    Baron Jaton - Silion Erenus aep MorSzlachcic Atusel, Satein i Kardon - Silion Erenus aep MorZielona mikstura aktywności - za 100 dni online na forum.Tarcza lojalnosci - za rok na forum....
« Odpowiedź #87 dnia: 16 Marzec 2017, 21:05:41 »
Krasnolud wraz z Kamirazi i ich chowańcami przybył do świątyni by oddać zwierzęta do oswojenia by później te potrafiły odnaleźć się w ludzkim społeczeństwie.
- Witam kapłanki - ukłonił się - Przynoszę mojego zwierzaka do oswojenia, wabi się Psyche. - rzekł po czym złożyl ofiare pieniężną oraz zostawił zwierzaka.

- Chowaniec: Szczenię Irbis (urodzony: 16.03.25; dorosły: 30.03.25; samica;) imię: "Psyche" (Szczenię wymaga dwóch tygodni u kapłanek Ventepi w celu oswojenia)

27773 -200=27573 grzywien
« Ostatnia zmiana: 16 Marzec 2017, 21:10:32 wysłana przez Silion aep Mor »
INSTANCE: DWARF_1010_Sili0n ()
name: = "Silion aep Mor";
guild = "Krwawe Kruki";
npctype = FRIENDLY;

Offline Kamirazi

• Obywatel
  • Kamirazi chowa się w cieniu.

• Karta postaci

« Odpowiedź #88 dnia: 16 Marzec 2017, 21:23:32 »
Krasnoludzka kobieta  weszła niepewnie do świątyni. W tej konkretnej była dopiero pierwszy raz i czuła się jeszcze nie za pewnie, mimo obecności Siliona. Rozejrzała się dookoła, zobaczyła idące w jej stronę piękne postacie, pogłaskała jeszcze raz Irbisiątko, wzięła głęboki oddech.
- Witam kapłanki - ukłoniła się - Chciałabym oddać do oswojenia małego Irbiska, znalezionego na misji, jego matka nie przeżyła spotkania ze złymi ludźmi. - rzekła po czym zostawiając odliczoną kwotę położyła zwierzaka przed kobietami.

- Chowaniec: Szczenię Irbis (urodzony: 16.03.25; dorosły: 30.03.25; samiec;) imię: "Nikolai" (Szczenię wymaga dwóch tygodni u kapłanek Ventepi w celu oswojenia)

450 -200=250 grzywien
« Ostatnia zmiana: 16 Marzec 2017, 21:34:30 wysłana przez Kamirazi »
Problem polega na tym, że mężczyźni potrzebują kobiet tak samo jak potrzebują broni, tak samo jak potrzebują koni i zbroi. Ale prawda jest taka, że lepiej poprzestać na miłości do swojego miecza, zbroi i konia, niż oddać serce kobiecie.

Jill Barnett

Offline Aldyn

• Archont
  • Reputation Power: 13
  • Aldyn nie ma żadnego wpływu.

• Karta postaci

« Odpowiedź #89 dnia: 16 Marzec 2017, 22:22:38 »
Krasnolud wraz z Kamirazi i ich chowańcami przybył do świątyni by oddać zwierzęta do oswojenia by później te potrafiły odnaleźć się w ludzkim społeczeństwie.
- Witam kapłanki - ukłonił się - Przynoszę mojego zwierzaka do oswojenia, wabi się Psyche. - rzekł po czym złożyl ofiare pieniężną oraz zostawił zwierzaka.

- Chowaniec: Szczenię Irbis (urodzony: 16.03.25; dorosły: 30.03.25; samica;) imię: "Psyche" (Szczenię wymaga dwóch tygodni u kapłanek Ventepi w celu oswojenia)

27773 -200=27573 grzywien
Krasnoludzka kobieta  weszła niepewnie do świątyni. W tej konkretnej była dopiero pierwszy raz i czuła się jeszcze nie za pewnie, mimo obecności Siliona. Rozejrzała się dookoła, zobaczyła idące w jej stronę piękne postacie, pogłaskała jeszcze raz Irbisiątko, wzięła głęboki oddech.
- Witam kapłanki - ukłoniła się - Chciałabym oddać do oswojenia małego Irbiska, znalezionego na misji, jego matka nie przeżyła spotkania ze złymi ludźmi. - rzekła po czym zostawiając odliczoną kwotę położyła zwierzaka przed kobietami.

- Chowaniec: Szczenię Irbis (urodzony: 16.03.25; dorosły: 30.03.25; samiec;) imię: "Nikolai" (Szczenię wymaga dwóch tygodni u kapłanek Ventepi w celu oswojenia)

450 -200=250 grzywien

Kapłanki wzięły szczenięta pod opiekę i przyjęły ofiary.
- Wróćcie po swoje zwierzaki za dwa tygodnie.

Offline TheMo

• Lord Elekt
  • Reputation Power: 89
  • TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.TheMo przewodzi życiem społeczności.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Hrabia Terwor - TheMo KacmarusSzlachcic Javemir i Xatemis - Themo KacmarusCzeladnik płatnerstwaAmulet życia - za napisanie 500 postów.
    • Chałupa
« Odpowiedź #90 dnia: 05 Kwiecień 2017, 23:45:13 »
W kapliczce zjawił się Themo niosąc na rękach małego Sambirka.
-Pochwalone co tam macie. Wyszkolicie tego malca na porządnego zabijakę?

//Sambir ur. 04.04.25 dorosły 16.01.26

8 976g - 200g = 8 776g

Offline Aldyn

• Archont

• Karta postaci

« Odpowiedź #91 dnia: 05 Kwiecień 2017, 23:46:45 »
W kapliczce zjawił się Themo niosąc na rękach małego Sambirka.
-Pochwalone co tam macie. Wyszkolicie tego malca na porządnego zabijakę?

8 976g - 200g = 8 776g

- Lordzie, więcej szacunku dla Ventepi i jej stworzeń. Proszę wrócić za dwa tygodnie.

Offline Nawaar

• Lord Elekt
  • Reputation Power: 213
  • Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.Nawaar budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Brązowy puchar - za dotacje do 50 złotych.
« Odpowiedź #92 dnia: 06 Kwiecień 2017, 12:31:31 »
Krasnolud wypoczęty i zrelaksowany wszedł do kaplicy, gdzie skłonił się kapłanką matki wszelakiego stworzenia.
- Witajcie szlachetne panie. Zartat mój pan dał mi dar i chciałbym go oddać wam na wychowanie. Czy go przyjmiecie? 
Tutaj potrząsnął sakwą i dał jednej z kobiet 300 nieoberzniętych grzywien.

4779g - 300g = 4479g

Przekazuje :

#winaFuna

Offline Aldyn

• Archont

• Karta postaci

« Odpowiedź #93 dnia: 06 Kwiecień 2017, 21:26:47 »
Krasnolud wypoczęty i zrelaksowany wszedł do kaplicy, gdzie skłonił się kapłanką matki wszelakiego stworzenia.
- Witajcie szlachetne panie. Zartat mój pan dał mi dar i chciałbym go oddać wam na wychowanie. Czy go przyjmiecie? 
Tutaj potrząsnął sakwą i dał jednej z kobiet 300 nieoberzniętych grzywien.

4779g - 300g = 4479g

Przekazuje :

- Zajmiemy się nim rycerzu. I dziękujemy też za twą ofiarę na rzecz naszej świątyni.

Offline Emerick Sauvetier

• Magnat
  • Reputation Power: 29
  • Emerick Sauvetier toruje sobie drogę ku górze.Emerick Sauvetier toruje sobie drogę ku górze.Emerick Sauvetier toruje sobie drogę ku górze.

• Karta postaci

• Nagrody:
    BiedakSzlachcic Iz Isash
« Odpowiedź #94 dnia: 14 Kwiecień 2017, 10:38:19 »
W kaplicy pojawiła się maurenka hetmana z małym sambirkiem.
- Niech będzie pochwalona Ventepi. Przyniosłam tego małego kociaka i chciałbym prosić abyście się tym kociakiem zajęły.

//: Sambir

335g - 200g = 135g

Offline Marduk Draven

• Marszałek Koronny
  • Marduk Draven chowa się w cieniu.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Szlachcic ziemi Gear, Rudar i Feros - Marduk DravenAmulet siły - za napisanie 1000 postów.Amulet życia - za napisanie 500 postów.Lubię Tawernę Gothic na Facebooku!
« Odpowiedź #95 dnia: 14 Kwiecień 2017, 10:45:51 »
Pewna elfka też miała sambirskie kocię.
- Ja bym też prosiła o opiekę i oswojenie tego malucha.
//Przekazuję:
sambirek

840g - 200g = 640g

Offline Aldyn

• Archont

• Karta postaci

« Odpowiedź #96 dnia: 15 Kwiecień 2017, 19:15:46 »
W kaplicy pojawiła się maurenka hetmana z małym sambirkiem.
- Niech będzie pochwalona Ventepi. Przyniosłam tego małego kociaka i chciałbym prosić abyście się tym kociakiem zajęły.

//: Sambir

335g - 200g = 135g

Pewna elfka też miała sambirskie kocię.
- Ja bym też prosiła o opiekę i oswojenie tego malucha.
//Przekazuję:
sambirek

840g - 200g = 640g

- Zajmiemy się nimi. Wróćcie za dwa tygodnie.

Offline Kamirazi

• Obywatel
  • Kamirazi chowa się w cieniu.

• Karta postaci

« Odpowiedź #97 dnia: 27 Kwiecień 2017, 20:57:55 »
-Witam - ukłoniła się grzecznie- - Jak się sprawowało moje irbisiątko ? Przyszłam po Nikolaia Gdy skończyła mówić rozejrzała się dookoła i z zachwytem przyglądała się okrążającej ją faunie.
Problem polega na tym, że mężczyźni potrzebują kobiet tak samo jak potrzebują broni, tak samo jak potrzebują koni i zbroi. Ale prawda jest taka, że lepiej poprzestać na miłości do swojego miecza, zbroi i konia, niż oddać serce kobiecie.

Jill Barnett

Offline Aldyn

• Archont

• Karta postaci

« Odpowiedź #98 dnia: 29 Kwiecień 2017, 13:08:58 »
-Witam - ukłoniła się grzecznie- - Jak się sprawowało moje irbisiątko ? Przyszłam po Nikolaia Gdy skończyła mówić rozejrzała się dookoła i z zachwytem przyglądała się okrążającej ją faunie.

- Piękne zwierzę z niego. Tylko za nic nie idzie go nauczyć załatwiania się na dworze, albo w kuwecie.

Offline Marduk Draven

• Marszałek Koronny
  • Marduk Draven chowa się w cieniu.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Szlachcic ziemi Gear, Rudar i Feros - Marduk DravenAmulet siły - za napisanie 1000 postów.Amulet życia - za napisanie 500 postów.Lubię Tawernę Gothic na Facebooku!
« Odpowiedź #99 dnia: 29 Kwiecień 2017, 17:00:07 »
- Dzień dobry, przyszłam po sambirka, którego tu przyniosła dwa tygodnie temu.- powiedziała Cerbin

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 
SMF 2.0.15 | SMF © 2017, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzezone.