Autor Wątek: Król Olch: Początek  (Przeczytany 6060 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Król Olch: Początek
« Odpowiedź #80 dnia: 29 Grudzień 2009, 16:02:22 »
- Wybcza Mantosie, jeśli cię uraziłem. Nie miałem tego w zamiarze, może twój brat, Elrond mi pomoże... tak czy siak, ktoś zapewni sobie bogactwo i sławę. A ty, Devristusie? Pomożesz mi?

Offline Devristus Morii

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 10462
  • Reputacja: 8339
  • Płeć: Mężczyzna
  • Leniuszek.
    • Karta postaci

Odp: Król Olch: Początek
« Odpowiedź #81 dnia: 30 Grudzień 2009, 10:25:09 »
- Jeśli pomogę dojdzie do Wojny Nieśmiertelnych. Nie zbyt świetlana przyszłość. Jeśli nie to i tak do tego dojdzie. Czyli nie ważne co zrobi będzie jeden finał, więc mogę pomóc.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Król Olch: Początek
« Odpowiedź #81 dnia: 30 Grudzień 2009, 10:25:09 »

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Król Olch: Początek
« Odpowiedź #82 dnia: 30 Grudzień 2009, 14:41:38 »
//Niech przyjdą w końcu Greg z Anvem i wyraża swoje zdanie. Potrzebne to do fabuły. Najlepiej, żeby wszyscy chcieli pomóc. Dostaniecie ifno.

Offline Anv

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4006
  • Reputacja: 4143
  • Płeć: Mężczyzna
  • I am Iron man.
    • Karta postaci

Odp: Król Olch: Początek
« Odpowiedź #83 dnia: 30 Grudzień 2009, 15:12:02 »
- Chodźmy za nimi, nigdy nie wiadomo co kombinują. - rzekł wampir i ruszył wraz z Draconem śladami Elfa i Demona. Dzięki wyostrzonym zmysłom udało mu się dosłyszeć strzępki rozmów, między elfem a Mantosem i Devristusem.
- Witam. - powiedział spokojnie wampir. - Usłyszałem waszą rozmowę. Powiem szczerze, że teraz losy tronu wampirów są mi praktycznie obojętne. Właściwie, skoro działam teraz oddzielnie a wy możecie mi coś dodatkowego zaoferować. Mogę pomóc.

//Właściwie to osobiście postąpiłbym ciut inaczej, ze względu na znajomość naszą, ale skoro twierdzisz, że tak będzie lepiej...

Offline Grison

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6623
  • Reputacja: 2319
  • Płeć: Kobieta
  • Grisq. :*
    • Karta postaci

Odp: Król Olch: Początek
« Odpowiedź #84 dnia: 30 Grudzień 2009, 17:27:46 »
- Na mnie patrzysz? - spytał Grison elfa. Pewnie oczekujesz odpowiedzi? Nie znam twojego przyjaciela, który tak chwacko wypowiadał się o bliżej nie znanych mi pierdołach. Wiem jedynie, że nie zostawia się ludzi na śmierć tak jak tamtych elfów, którzy teraz leżą w kałużach własnej krwi. Wiedziałeś, że nie podołają czyż nie? Jeśli któryś z nas jest na tyle głupi aby stanąć po waszej stronie i zostać wydany prędzej czy później to na pewno nie będę to ja. Poza tym... Gunses mi nie wadzi. Nie zamierzam nadstawiać karku zarówno dla ciebie i tej bladej pokraki jak i dla obecnej rady wampirów. Coś jeszcze?

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Król Olch: Początek
« Odpowiedź #85 dnia: 30 Grudzień 2009, 18:45:55 »
- Nikt cię tu nie trzyma na siłę - rzekł Elf melodyjnym głosem do Grisona, po czym zwrócił się do Deva i Anva
- Popatrzcie - rzekł i wyszeptał pewną formułę. Jego dłonie otoczyły malutnie niebieski ogniczki, a po chwili z uktyrego schowaka wyłoniły się wielkie, zdawałoby się kamienne przedmioty. Były to stągwie, zabudowane z dziwnego materiału - W tych stągwiach, znajduje się krew starożytnego Wampira. Miało, jakieś dwadzieście... może dwadzieścia dwa tysiące lat. Minerał z którego zrobiony jest ten przedmiot nie dość, ze twardy i zimny, to jego właściwości utżymują w środku materiał biologiczny nienaruszony. Krew jest stara i potężna. Tą krwią przemienimy nasze wojsko w Wampiry dużo potężniejsze od tych w siedzibie na Valfden. Ty Devristusie i Ty Anvarunisie pomożecie nam w przetransportowaniu tych stągwi. Jest ich, razem z tą dziesięc. Dwie już przenieśliśmy. No to do roboty, stągwi i przez portal! - po czym Elf odszedł na chwilę i wkroczył do wielkiego namiotu. Devristus poczuł zawroty głowy, nie widział czym są spowiodowane, ale czuł, że musi użyć Jasnowidzenia. Tak też zrobił. Wpadł w trans, w którym widział urywki zdarzeń. Walkę z Elfami pod Kamiennym Kręgiem, pogoń i rozmowę z Elfem. Widział jak Elf wchodiz o wielkiego namiotu. Urywki zdarzeń... Widzi Króla Olch stojącego nad księgą... Słowa dziwnej modlitwy... Podchodzi do niego Elf.. Rozmowa... Słowa... Słowa Króla Olch
- I jak tam?
- Devristus i Anvarunis mogą nas wspomóc. Mantos, ten Elf się waha, a Dracon całkowicie odmówił pomocy - odrzekł Elf
- Przekonaj Mantosa, musi nam pomóc... Potem i tak ich wszytkich zabijemy - Devristus przewrócił się pod wpływem impulsu. Zauważył Wojnę Nieśmiertelnych, zauważył oddziały Króla Olch u bku którego stoją Anvarunis, Devristus, Mantos. Widział wygranął Olcha.... Potem widział stos, w nim pal... Do pala przywiązany Anvarunis... 100 srebrnych grotów strzał na skinienie Króla Olch i Elfa zostało w niego wypuszczonych... Stos się pali... Widział Devristus cztery wielkie nosorożce... Każdyz  nich miał łańcuch. ÂŁańcuchy połączone z nogami i rękoma Mantosa. Na skinienie Elfa i Olcha nosorożce ruszają... Ciało mantosa zostaje rozerwane... Swej śmierci Devristus nie widzi... Nagle znów jest w namiocie... Słyszy rozmowę....
- Devristusa oszczędź panie. To mój potomek. Nie chcę jego śmierci... On ma potężną moc, pomogę mu ją odkryć.
- Dobrze, więc będzie żył - rzekł Król Olch
- Czy aby będą nam posłuszni? Czy się niesprzeciwią...? - zapytał Elf. Olch sięgnął po długi pazur, wyprofilowany, aby pasował do palca oraz zaostrzony cienko jak igłą. Po czym podał falkon z czarną cieczą. Elf stojący u jego boku pojął od razu. Założył pazur na palec wskazujący prawej ręki. Zamoczył kolec w cieczy
- To zatruje im umysł. Będą nam podwładni. Wystarczy, że ich drapniesz... - mówi Olch
Devristus zaczyna gorzej widzieć... Ostatnim co zapamiętał, to obraz na któym Elf wraca do grupy przed namiotem, dłonie ma za plecamy, aby nie zdradzić pazura...

Devristus obudził się na ziemi. Próbowaliście go podnosić, ale był nieprzytomny. Na czole wystąpił mu zimny pot. Chwilę później się pozbierał i gdy wstał na nogi spojrzał w stronę namiotu. Wtedy to wyszedł z niego uśmiechnięty Elf, a dłonie trzymał z tyłu...
Devristus ma świadomość, że tylko on wie o tym co widział.
« Ostatnia zmiana: 30 Grudzień 2009, 19:36:47 wysłana przez Gunses »

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Król Olch: Początek
« Odpowiedź #86 dnia: 31 Grudzień 2009, 16:29:58 »
//Wojowciny Króla Olch pokonali dwa potwory, tracąc w walce jednego z kompanów. Szybko doskoczyli do stągwi. Dwójka z nich jednocześnie wykorzystując psionikę odrzuciło Mantosa na kilkanaście metrów w tył. Złapali za stągwie i zaczęli kierwać się do portalu.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Król Olch: Początek
« Odpowiedź #87 dnia: 04 Styczeń 2010, 16:18:14 »
Cytuj
//Tak to jest, kiedy dobry gracz zaczyna fantazjować. twoja moc magiczna bierze się z mocy magicznej twego chowańca - złotego smoka. Smoczka, bo on dopiero się wykluł. Nie masz tej enegrii dużo, a ty koncentrujesz się, teleportujesz się, ustawiasz aure, wysysasz życie. I jesteś happy.
Nie znasz się, nie odzywaj. Forma fizyczna niewiele ma wspólnego z formą astralną.

Cytuj
//Koncentracja i teleportacja. Jeśli koncentrujesz się bez mieczy w dłoniach, a potem się teleportujesz <gdzieś> to powiedz mi, jak możesz zaatakować Mantikorę mieczem? Nie było go przed teleportacja, nie masz go teraz. Trzeba go najpierw wyjąć.
To ma te miecze przy pasie. I tak są.

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: Król Olch: Początek
« Odpowiedź #88 dnia: 04 Styczeń 2010, 20:12:43 »
// Isek, Isek...
A oto talenty na jaki zasłużyliście:

Mantos - 1 złoty
Anvarunis - 1 złoty (na początku trochę fisiowałeś, ale się poprawiłeś ;])
Devristus - 1 złoty
Grison -1 złoty

Forum Tawerny Gothic

Odp: Król Olch: Początek
« Odpowiedź #88 dnia: 04 Styczeń 2010, 20:12:43 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top