Autor Wątek: Oswobodzenie Nordmaru  (Przeczytany 16101 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Pinguin

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Oswobodzenie Nordmaru
« dnia: 12 Grudzień 2009, 20:04:02 »
Mam problem z questem "Oswobodź Nordmar". Korzystam z dwóch map, gdzie nie pójdę, orkowie leżą wybici. Sprawdzałem KAÂŻDY obóz. Korzystam z tej:http://www.acropolis-online.de/Bilder/NPCs_in_Nordmar.jpg oraz tej:http://img246.imageshack.us/img246/8927/worldmapszg5.jpg mapki. Walczyłem z orkami w czasie "zwiedzania" Nordmaru, zanim jeszcze dostałem to zadanie. Nie pamiętałem gdzie byłem a gdzie nie, więc wszystkie obozy musiałem sprawdzić. Stwierdzam, że w Nordmarze nie ma już ani jednego żyjącego orka, mimo to zadania o tytule Obozowisko orków zniszczone mam zaliczone tylko cztery. Nie wiem, dlaczego, ponieważ we wszystkich obozach już byłem, a jeśli jakiś pominąłem, to musi być on mega ukryty. Kopalnie Klanu Młota już odbiłem. Nie wiem co mam dalej robić, żeby ukończyć tego questa :angry: Dodam jeszcze, że niektóre obozy, które udało mi się znaleźć, nie były zaznaczone na mapkach. Natomiast jeden, obóz, zaznaczony dużą kropką na pierwszej mapie, między Trollem i Weißer Schattenläufer'em w drodze do grobowca Akaschy jest nie do odnalezienia. Albo jest źle zaznaczony, ponieważ niedaleko jest ten obóz, do którego prowadził Osmund. Naczytałem się już o tym w wielu tematach, również na tym forum. Kopalnię mam odbitą, we wszystkich obozach orkowie nie żyją, więc o co może chodzić? facepalm

Offline Czosnek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
  • Przywal Niemcowi ! www.erepublik.com !
Odp: Oswobodzenie Nordmaru
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Grudzień 2009, 19:49:42 »
A masz patcha ? Spróbuj zainstalować 1.12. Może to pomoże. Sam osobiście przy okazji wykonałem to zadanie (grałem bez patch'a).

Forum Tawerny Gothic

Odp: Oswobodzenie Nordmaru
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Grudzień 2009, 19:49:42 »

Offline user321

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • I am a man who walks alone...
Odp: Oswobodzenie Nordmaru
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Luty 2010, 14:27:36 »
@Pinguin: Na jakim patchu grasz?

Forum Tawerny Gothic

Odp: Oswobodzenie Nordmaru
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Luty 2010, 14:27:36 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything