Autor Wątek: Tajemnice Ruin  (Przeczytany 14838 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sirius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1257
  • Reputacja: 65
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie, nie wiem gdzie jest twój kotek.
Odp: Tajemnice Ruin
« Odpowiedź #40 dnia: 13 Wrzesień 2009, 13:26:12 »
ÂŚwietnie, jeszcze dziesiątka-wyszeptał elf- Zobaczymy, czy wasze szyjki, kurwa wasza mać, są na tyle wytrzymałe, aby ochronić was przed tym- to mówiąc, elf przykucnął przy drzewie, i przytrzymując w zębach strzałę, inną zaczął zakładać na cięciwę. Spokojnym wzrokiem patrzył na krzaki, które trzęsły się, jakby grasowało tam stado królików...

Cierpliwość popłaciła. W pewnym momencie jeden z rotiszów wyskoczył z chaszczy i niezgrabnie ruszył na towarzyszy Siriusa, wydając nieskoordynowane piski. Elf uważnie przypatrywał się,szukając słabych punktów aż w końcu jeden znalazł. Szyja. Nie ociagając się dłużej celnie wymierzył i strzelim w kark potwora. Ten wydarł się, i obrócił w kierunku elfa. Na to czekał. Uważając by się nie ukłuć, elf założył na cięciwę strzałę okraszoną trucizną, po czym spokojnie wycelował i strzelił, tym razem w ślepie bestii. Zelazny grot z obrzydliwym chrzęstem zanurzył się w oku bestii, sprawiając, iż była wyłączona z walki...
__________________________________________
Walka łukiem IV, Mistrzowski łuk, celny strzał, celny strzał

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Tajemnice Ruin
« Odpowiedź #41 dnia: 13 Wrzesień 2009, 13:42:36 »
//Ale czmu w oko... Cała szyja to wile mięśni, które są bardzo szybkie. Głową może on machać w najróżniejsze kierunki. CO innego u dołu szyi. Korpu jest wszak mniejwięcej w jednym miejscu.
//Jeśli strzelisz w oko, to nawet patykiem byś zabił, bo oko jest bardzo miękkie, więc nie wiem po co zatruta strzała.
//Co do zatrutych strzał. Trucizna rozchodzi się dość powoli, więc nic wam nie umrze w ciągu 10s, chyba, że będzie to mrówka, lub strzeliście w bardzo czuły punkt - mózg lub serce.
//7/16

Forum Tawerny Gothic

Odp: Tajemnice Ruin
« Odpowiedź #41 dnia: 13 Wrzesień 2009, 13:42:36 »

Offline Sirius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1257
  • Reputacja: 65
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie, nie wiem gdzie jest twój kotek.
Odp: Tajemnice Ruin
« Odpowiedź #42 dnia: 13 Wrzesień 2009, 14:05:49 »
Z gąszczu wypadł kolejny potwór.Elf nauczony doświadczeniem przyjrzał sie miejscu, gdzie szyja łączyła się z korpusem, i zauważył tam małe wgłębienie. Zręcznym ruchem wyciągnął srebrne strzały z kołczanu i dokładnie wycelował, po czym wypuścił obydwa pociski prosto w ten malutki punkt...
_________________________________________
Walka łukiem IV, Mistrzowski łuk, celny strzał, Strzał dwoma pociskami
« Ostatnia zmiana: 13 Wrzesień 2009, 14:13:58 wysłana przez Sirius »

Offline Patty

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Tajemnice Ruin
« Odpowiedź #43 dnia: 13 Wrzesień 2009, 14:07:47 »
Niesamowicie szybka i bardzo ostra kończyna potwora wbiła się w pień tuż obok wampira. Wojownik obrócił się błyskawicznie, odruchowo zadając cięcie. Ostrze śmignęło obok ruchliwej głowy bestii, a ona sama zaatakowała Nifa ciałem. Siła uderzenia wyniosła go na kilkanaście centymetrów w górę i cisnęła w drzewo. Wampir jęknął cicho, upadając na kolana. Przeturlał się z trudem, kiedy ostre zęby Rotisha pędziły mu na spotkanie. Woj wstał szybko, aby zobaczyć skaczącą na niego bestię. Zrobił szybki przewrót pod lecącym potworem, następnie obracając się i tnąc mocno z boku na bok. Nie patrząc na efekty ciął znów, w to samo miejsce. Na ziemię polała się krew stwora, który zapiszczał przeraźliwie. Nif zgiął się w pół pod wpływem dźwięku wydobywającego się z gardła Rotisha. Powodowany bólem stwór zaatakował odnóżem, chcąc przebić wampira na wylot. Z powodu obrażeń nie trafił, narzędzie śmierci przemknęło tuż obok głowy wampira. Wojownik w tym czasie zdążył się otrząsnąć i wyprowadził kombinację ciosów w kierunku Rotisha. Ostrze zostawiło po sobie kilka płytkich nacięć, z których powoli płynęła posoka. Wampir zamachnął się potężnie, zimna stal wgryzła się w skórę potwora. Pozbawione życia cielsko zwaliło się ciężko na ziemię, łamiąc małe gałązki. Nif wyostrzył zmysły, słuchając. Zdołał usłyszeć szelest liści, kiedy rozpędzony stwór wypadł zza krzaków, szarżując wprost na wojownika, zamierzając uderzyć ciałem. Nif obrócił się, jednocześnie unosząc miecz i uderzając. Ostrze wbiło się w pysk potwora, a wampir odskoczył, aby nie zostać zmiażdżony przez ciężkie ciało Rotisha. Stwór zarył w ziemię, a woj podszedł i zabrał miecz. Zniknął, ukrywając się przed wzrokiem przeciwników.
[Walka mieczem V, Ostrze krwi, klasyczne pchnięcie, potężny cios, chwilowa niewidzialność, wyostrzenie zmysłów]

9/16
« Ostatnia zmiana: 13 Wrzesień 2009, 14:12:04 wysłana przez Nifrenithil »

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Tajemnice Ruin
« Odpowiedź #44 dnia: 13 Wrzesień 2009, 14:16:11 »
//Sirius. Zabiłeś bestie. Ja wiem, dużo potworów, ciężko wymyślic dobrego posta, ale po to ja robie wyprayw, abyście nauczyli się pisac i ruszyli wyobraźnie. Jesteście w lesie, jest noc, macie dużo możliwości do popisu.
//10/16

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Odp: Tajemnice Ruin
« Odpowiedź #45 dnia: 13 Wrzesień 2009, 15:43:47 »
Dracon wzbił się w powietrze, uprzednio nagromadziwszy wystarczającą ilość energii magicznej. Cisnął wcześniejszą kulę ognia w Rotisha.
- Osh Isarish Izqiash, Ashush Huash - kapitan wypowiedział formułę zaklęcia ognistej aury. Z jego ciała zaczęły bić płomienie. Dracon zanurkował w dół i wbił miecz w przerażonego stwora, który uciekał przed światłem. Natychmiastowo rzucił się na następnego, który sparował cios kończynami, odnosząc przy tym całkiem duże rany. Potwór wyszczerzył zęby, klinując miecz między kończynami. Krew ściekała z jego odnóży. Sado szybko wyjął sztylet wolną ręką i cisnął go prosto w łeb bestii. Ta zaryczała i zwolniła blok. Dracon to wykorzystał i jednym potężnym cięciem odciął jej szyję. Następnie wyciągnął sztylet i ruszył bliżej swych kompanów, by bestie nie czuł się zbyt pewnie.

13/16

Offline Patty

  • Moderator
  • ***
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: Tajemnice Ruin
« Odpowiedź #46 dnia: 13 Wrzesień 2009, 19:19:34 »
Wysoka, potężnie zbudowana postać pojawiła się za bestią. Ostrze świsnęło cicho, kiedy wampir skierował je w kierunku odwłoka. Potwór dzięki poprawionej szybkości i lepszemu słuchowi uniknął morderczego cięcia. Odwrócił się głową ku wrogu i zaczął metodycznie, bardzo szybko dźgać powietrze przednią kończyną. Wampir zwijał się w unikach, część uderzeń parował. W końcu odbił nogę daleko od siebie i wyprowadził pchnięcie w dolną, nieruchomą część szyi. Ostrze przebiło skórę, jednak potwór szarpnął się konwulsyjnie, dzięki czemu klinga nie wbiła się zbyt głęboko w ciało. Przysporzyło jednak Rotishowi sporo bólu, co wojownik zręcznie wykorzystał. Cofnął się lekko i zamachnął potężnie, celując w ruchliwą szyję przeciwnika. Na jego nieszczęście, ruszył głową dokładnie na spotkanie z ostrzem. Oderwany od ciała pysk wraz z dużym fragmentem gardła upadł na ziemię, a za nim ciało. Wampir odwrócił się, wpatrując w pozostałe Rotishe. Jeden popiskując cicho, zaczął okrążać Nifa, drugi zaś trzymał się na wprost przed nim. Wojownik odwrócił się i skoczył błyskawicznie na bestię stojącą za nim. Siła i impet ciosu pozwoliły mu się przebić przez zasłonę z odnóż. Ostrze wgryzło się w ciało. Wampir nie tracił czasu, wyrwał oręż z ciała i odskoczył w bok. Spojrzał na zwalające się cielsko Rotisha i wpadającego na niego z niesamowitą szybkością następnego stwora. Nif wstał szybko, widząc jak zaczyna szarżować na niego jedyne ocalałe monstrum. Uskoczył zręcznie, unikając zmiażdżenia i uderzył z góry, z pozoru lekko. Klinga przebiła pancerz na ciele stwora i wgryzła się dużo głębiej. Poczwara, martwa już przeleciała jeszcze rozpędzona kilak metrów, niosąc w trzewiach miecz wampira. Nif podszedł spokojnie do cielska, wydobył ostrze i otarł je z krwi o futro zwierzęcia. Rozejrzał się, szukając oczami porzuconej broni. Była kilka metrów od niego, zaplatana w gałązki krzaka. Wojownik zabrał ją i przewiesił sobie przez ramię.
- Bierzcie co trzeba i chodżmy - Rzucił w kierunku towarzyszy, prostując się.
[Walka mieczem V, Ostrze krwi, klasyczne pchniecie, blok z odbiciem, blok górny, potężny cios, pchnięcie]

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Tajemnice Ruin
« Odpowiedź #47 dnia: 13 Wrzesień 2009, 19:25:48 »
//Ale wy robicie tak, jakby wszystkie bestie walczyły tylko z wami samymi, a waszych kompanów mają w dupie?
//Wszystkie zabite.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Tajemnice Ruin
« Odpowiedź #48 dnia: 13 Wrzesień 2009, 19:30:27 »
Elf już miał wystrzelić kolejny pocisk gdy ostatni owad padł pod ciosem Nifrenithila. W tym wypadku elf zaniechał marnowania strzał. Wszystkie owady leżały martwe. Więc jako że elfowi było szkoda pozostawiać na ziemi trofeów, które w przyszłości mógłby sprzedać. Zabrał się za pozyskiwanie. Na samym początku wykorzystał nowo poznaną umiejętność a mianowicie pozyskiwanie organów i szybko wydłubał oczy Rotish'ów było tego w sumie 32 sztuki, potem wyłamał szpilkowate kły których było dwa razy więcej czyli 64. Gdy kły leżały już wyczyszczone z mięsa, elf zaczął powoli acz dokładnie ściągać z owadów skóry. Gdy wszystkie potwory zostały już oskórowane. Elf zarzucił kolejny zwitek na plecy i ruszył za towarzyszami którzy już chwilę wcześniej udali się w kierunku ruin

Pozyskiwanie: kłów, organów, skór
« Ostatnia zmiana: 13 Wrzesień 2009, 19:40:45 wysłana przez Gordian »

Offline Sirius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1257
  • Reputacja: 65
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie, nie wiem gdzie jest twój kotek.
Odp: Tajemnice Ruin
« Odpowiedź #49 dnia: 13 Wrzesień 2009, 19:38:46 »
Wkurwiony elf podbiegł do towarzyszy, którzy już niknęli w głębi lasu...
« Ostatnia zmiana: 13 Wrzesień 2009, 19:43:30 wysłana przez Sirius »

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Tajemnice Ruin
« Odpowiedź #50 dnia: 13 Wrzesień 2009, 19:57:10 »
//Idąc słyszycie warki, ryki. Po chwili, troche w dole, między drzewami, które rosną coraz rzadziej zauważacie mężczyznę walczącego z 2 Sambiru...

Nazwa:

Sambiru

Opis:
Zwierze nieco większe od lwa. Zachowuje się jak większość stworzeń z rodziny kotowatych. Posiada bardzo dobry słuch.

Walka:
Sambir jak inne koty próbuje przewrócić przeciwnika aby go zagryźć. Sambir może także stanąć do walki wręcz używając pazurów.

Atak:
Pazurami - Znane
Zębami - Znane
Przewracanie- Sambir może przewrócić przeciwnika i tym samym go ogłuszając.

Atrybuty:
+ akrobatyka
+ poprawionaszybkość 
+ poprawione nasłuchiwanie
+ ciche poruszanie
+ poprawiony węch
+ wtopienie w cień - Samibr niemal zawsze może zniknąć pośród cieni

Trofea:
1x skóra, 4x pazury

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Tajemnice Ruin
« Odpowiedź #51 dnia: 13 Wrzesień 2009, 20:04:27 »
Elf nie chciał ryzykować życia człowieka więc szybko złapał za łuk i dwie srebrne strzały. Gordian bardzo szybko napiął łuk i począł celować w łeb walczącej bestii. Cięciwa boleśnie wpijała się w policzek elfa gdy ten starał się tak skorygować ułożenie łuku aby strzał był śmiertelny. Po kilkunastu sekundach dokładnego celowania elf wypuścił cięciwę z palców. Dwie srebrne strzały zawyły w powietrzu po czym z głuchym trzaskiem wbiły się w łeb bestii. Która zatoczyła się i upadła na ziemię.- Szybko zlikwidować drugiego.- rzekł cicho

Walka łukiem IV, celny strzał, potężny strzał, strzał 2 pociskami.

1/2
« Ostatnia zmiana: 13 Wrzesień 2009, 20:06:36 wysłana przez Gordian »

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Odp: Tajemnice Ruin
« Odpowiedź #52 dnia: 13 Wrzesień 2009, 20:09:31 »
Dracon szybko zdjął łuk i napiął cięciwę, nakładając wybuchową strzałę. Wystrzelił w bok potwora, uprzednio dokładnie wycelowawszy. Pocisk wbił się głęboko w bestię i eksplodował, rozrywając jej wnętrzności.
- Leży...

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Tajemnice Ruin
« Odpowiedź #53 dnia: 13 Wrzesień 2009, 20:17:11 »
Mężczyzna podszedł do was. Był wysoki, dobrze zbudowany. Nie znaliście go, nie wdzialiście go nigdy więcej, ale Nifrenithil dałby słowo, że już go gdzieś widział, lub o kimś podobnym słyszał.
- Dzięki za pomoc nieznajomi. Jestem wędrownym badaczem starożytnych budowli. Przybyłem w to miejsce, aby zbadać draconśką piramidę - Przejechał po was wszystkich wzrokiem, gdy zobaczył Nifrenithila mięśnie na jego twarzy zadrżały - Yyy... Tak, idę do tej piramidy. Wy również?

Offline Sirius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1257
  • Reputacja: 65
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie, nie wiem gdzie jest twój kotek.
Odp: Tajemnice Ruin
« Odpowiedź #54 dnia: 13 Wrzesień 2009, 20:20:43 »
-Twoja podróż do piramidy zależy od tego co nam powiesz... Co samotny wędrowiec robi w lasach o tak późnej porze? Czemu nie przeczekałeś nocy przy ognisku, tam, na równinach ?

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Odp: Tajemnice Ruin
« Odpowiedź #55 dnia: 13 Wrzesień 2009, 20:23:09 »
- Tam rozbiłem obóz - wskazał w ciemny las - Ogłosy zapewne waszej walki, zaciekawiły mnie i przyszedłem tutaj na zwiad. Z krzaków wyskoczyły Sambiru, a potem zjawiliście się wy.

Offline Gordian Morii

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 10210
  • Reputacja: 10161
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nothing is true...
    • Karta postaci

Odp: Tajemnice Ruin
« Odpowiedź #56 dnia: 13 Wrzesień 2009, 20:25:00 »
-Dobra niech Ci będzie możesz z nami iść. A teraz już idźcie zaraz do was dołączę, najpierw jednak wyciągnę pazury tym dwóm kociakom. No i jeszcze z tego zdejmę skórę. Bo tamten jest jakby rozdarty wewnętrznie.- skrzywił się elf i wprawnym ruchem wyciągnął pazury obu bestii a zaraz po tym oskórował jedną z nich. Grupa ruszyła w stronę ruin.

Pozyskiwanie skór i pazurów

Offline Sirius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1257
  • Reputacja: 65
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie, nie wiem gdzie jest twój kotek.
Odp: Tajemnice Ruin
« Odpowiedź #57 dnia: 13 Wrzesień 2009, 20:33:34 »
Zwróciłem się do podróżnika -Jak masz na imię, czego szukasz w ruinach, co cię zmusiło do podróżowania nocą?

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Odp: Tajemnice Ruin
« Odpowiedź #58 dnia: 14 Wrzesień 2009, 12:18:56 »
Dracon położył dłoń na ramieniu Siriusa i powiedział:
- Pozwól, że ja się zajmę "rozmową"

Offline Sirius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1257
  • Reputacja: 65
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie, nie wiem gdzie jest twój kotek.
Odp: Tajemnice Ruin
« Odpowiedź #59 dnia: 14 Wrzesień 2009, 14:08:17 »
Ależ oczywiście...- to powiedziawszy, elf usiadł na pieńku na tyle blisko, by zobaczyć i usłyszeć wszystko, co może okazać się warte zapamiętania...

Forum Tawerny Gothic

Odp: Tajemnice Ruin
« Odpowiedź #59 dnia: 14 Wrzesień 2009, 14:08:17 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top