Autor Wątek: Usuwanie serc  (Przeczytany 8901 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kronos1194

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 98
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
Usuwanie serc
« dnia: 27 Czerwiec 2009, 20:48:16 »
Witajcie postanowiłem przejść G2NK dość nie typowo tak jak jeszcze nigdy. By umieć wszystko mieć wszystko tak w skrócie ;P Z tym mieć chciałbym mieć wszystkie runy. No i tu problem mam otóż by stworzyć runę Armia Ciemności potrzebuje serca. U kogo mogę nauczyć się usuwania serc??? Pamiętam że Talbin mnie chyba mógł uczyć ale ja jego wydostałem z GD i teraz koleś nie chce mnie uczyć jak z nim gadam jest tylko opcja wszystko w porządku czy jakoś tak i nic więcej on odpowiada tak dziękuje poradzę sobie czy jakoś tak i nic więcej. Co mam zrobić gdzie się tego nauczyć jest jakiś sposób by się tego nauczyć???

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Usuwanie serc
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Czerwiec 2009, 22:37:02 »
Grom może Cię tego nauczyć. Znajdziesz go pod obozem bandytów koło farmy Onara. Talbin uczy, ale to chyba dopiero wtedy, jeśli mu dasz ser.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Usuwanie serc
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Czerwiec 2009, 22:37:02 »

Offline kronos1194

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 98
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Usuwanie serc
« Odpowiedź #2 dnia: 28 Czerwiec 2009, 12:06:55 »
Och dzięki faktycznie o tym Gromie nie pamiętałem ale nie Talbin mnie mógł uczyć czegoś bo pamiętam nawet wpis w dzienniku mam że on uczy i dawałem mu ser ale właśnie jak go wyprowadziłem z GD to już nic z nim nie można :(

Offline Bomba

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Usuwanie serc
« Odpowiedź #3 dnia: 28 Czerwiec 2009, 12:10:44 »
Sprawdź też tego kolesia nie pamiętam imienia ale znajduje się on u podnóża wulkanu w górniczej dolinie.

Offline kronos1194

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 98
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Usuwanie serc
« Odpowiedź #4 dnia: 28 Czerwiec 2009, 12:48:54 »
Nie spoko już się nauczyłem u tego Groma ale mam znów problem dziwny mianowicie umiem to ale gdzie znajdę Golema i Demona teraz??? Bo próbowałem ze zwojów ich przyzwać by zabić i zabrać te serca ale jak zabije to mi koleś mówi nic tu nie ma :| Dla ścisłości wykonałem wszystkie zadania i mogę ruszać już na Irdorath więc w takim stanie gdzie znajdę te istoty???

Oktawian August

  • Gość
Odp: Usuwanie serc
« Odpowiedź #5 dnia: 28 Czerwiec 2009, 12:58:56 »
Demony znajdziesz w ukrytej krypcie w Klasztorze za Biblioteką,znajdziesz też w opuszczonej wierzy Xardasa w GD ,a Golemy znajdziesz na całej wyspie Khorinis ,musisz je poszukać.

Offline kronos1194

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 98
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Usuwanie serc
« Odpowiedź #6 dnia: 28 Czerwiec 2009, 14:15:54 »
Ta tylko mówię że mogę ruszać na Irdorath i w obu wieżach Xardasa nie ma Demonów bo je pozabijałem z resztą w miałem nawet zadanie by pozabijać je a za Biblioteką też ni ma bo tam byłem ;P

Edit

Znalazłem UFF Demona w Jarkendarze w jaskini na plaży obok obozu piratów tam gdzie był kompas to tak dla tych co może też szukają a Golema w GD tam gdzie jest Smok Kamienny uff dziękuje za pomoc wszystkim w sumie problem rozwiązany można zamknąć :angel:
« Ostatnia zmiana: 28 Czerwiec 2009, 16:29:03 wysłana przez kronos1194 »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Usuwanie serc
« Odpowiedź #6 dnia: 28 Czerwiec 2009, 14:15:54 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top