Autor Wątek: hełm paladyna & klucz do skarbca w Geldern(EE)  (Przeczytany 17390 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline johny.caravagio

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
hełm paladyna & klucz do skarbca w Geldern(EE)
« dnia: 29 Marzec 2009, 10:55:53 »
witam. mam problem z ww. zadaniem w enhanced edition. w wersji podstawowej hełm był tam gdzie jest szaman Grimboll. obleciałem prawie całe Geldern, ale nic z tego. myślę, że hełm może być w skarbcu pilnowanym przez 2óch orków, ale tu się pojawia kolejny problem, bo drzwi już wytrychem nie otworze tylko potrzebny jest klucz. całkiem fajne utrudnienie, ale gdzie jest ten klucz???myślałem, że ma go Grok, ale jak go okradłem, to miał przy sobie tylko jakiś zwój. może klucz jest w którymś z kufrów, ale nie mogę otworzyć tych z sali gdzie jest Grok, bo od razu się na mnie rzuca nawet jak się skradam. jeśli ktoś ma myk jak to rozwiązać proszę o info

Offline MooN

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 499
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: hełm paladyna & klucz do skarbca w Geldern(EE)
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Marzec 2009, 11:05:58 »
Heh. Klucz jest w skarbcu pod pomieszczeniem z szamanem Grimbollem. Drzwi pilnuje jeden ork. Potrzebna jest jeszcze umiejętność otwierania trudnych zamków bądź zwój otwierania. W środku znajdziesz oprócz hełmu trochę kosztowości, broń i klucz do zamkniętego skarbca.

Forum Tawerny Gothic

Odp: hełm paladyna & klucz do skarbca w Geldern(EE)
« Odpowiedź #1 dnia: 29 Marzec 2009, 11:05:58 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top