Autor Wątek: Warcraft 3  (Przeczytany 10916 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline rdr.

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 229
  • Reputacja: 0
Warcraft 3
« dnia: 09 Grudzień 2006, 22:02:54 »
WarCraft 3 nie jest grą nową, jednak nadal grają w ów grę ogromne ilości graczy. Jest wersja standardowa (Reign of Chaos), jak i dodatek do gry (The Frozen Throne).
W grze budujemy budynki, prowadzimy badania nad rozwojem i przede wszystkim - walczymy. Wszystkie te czynności wykonujemy myszką (czasem klawiaturą), ze względu na to, iż jest to strategia.
Do wyboru mamy kampanię i grę wieloosobową. Kampania jest świetnie rozbudowana. W standardowej wersji w kampanii możemy się wcielić w: ludzi, nieumarłych, orków i nocnych elfów, zaś w dodatku możemy kierować poczynaniami nocnych elfów, krwawych elfów i nieumarłych. Każda z tych ras zawiera unikalnych bohaterów i własne jednostki. W dodatku dochodzi wiele nowych jednostek i budynków, a także bohaterów, co jeszcze bardziej umila grę.
Przykładowe screeny:
http://www.gram.pl/upl/galerie/163/1.jpg
http://www.gram.pl/upl/galerie/163/30.jpg
http://www.gram.pl/upl/galerie/163/59.jpg
Zachęcam do wypowiadania się o grze.
« Ostatnia zmiana: 07 Czerwiec 2007, 14:38:25 wysłana przez Trivet »

Offline Zdunek

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 113
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ken'Udz mistrz stali i runy.
Warcraft 3
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Grudzień 2006, 21:44:10 »
WarCraft 3 to jest dopiero strategia ,kiedyś jak pierwszy raz gralem nie doceniałem tej gry , kampania prosta za dużo myśleć nie trzeba było
ale jak mi kolega powiedział że sie fajnie gra przez neta to zagrałem z nim , oczywiście szybko przegrałem , bo on grał przez neta a ja nie , miał dobrą taktyke itp... zaczełem trenować z nim i na serwerze z losowymi osobami i dopiero wtedy zobaczyłem jak dobra jest to strategia, jak dobrze zbalansowane są rasy jak czasami trzeba sie nagłówkować by wygrać... i ta gra rozwija strategiczne myślenie

Moge powiedzieć że jest to jeden z najlepszych RTSów jaki wyszedł


Forum Tawerny Gothic

Warcraft 3
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Grudzień 2006, 21:44:10 »

Offline Varikhem

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 49
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Warcraft 3
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Grudzień 2006, 21:56:46 »
Ooo... Mój ulubiony RTS! Warcraft 3 jest naprawde ciekawą grą ( szczególnie z dodatkiem). Jednakże uwagę moją głównie przykuła możliwość dość prostego systemu robienia nowych ras, jednosek, bohaterów itp. Osoby chcące ze mną zagrać albo chcą dowiedzieć się więcej o opcji robienia własnych elemntów gry proszone są o kontakt pod nr. gadu-gadu: 7520668 .

Offline Grison

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6623
  • Reputacja: 2319
  • Płeć: Kobieta
  • Grisq. :*
    • Karta postaci

Warcraft 3
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Grudzień 2006, 14:06:11 »
Warcraft 3 i dodatek - Poprostu super!!!!
Szeregiem zalet tej gry są:

-Rozbudowana kampania (nie trzeba dużo myśleć, aczkolwiek nie jest to łatwa gra, a szczególnie na wyższym poziomie trudności.)
-dużo fajnych jednostek(każda ma inne unikatowe umiejętności, wygląd i specyficzne zawołania.)
-bohaterawie(tak samo jak z jednostkami z tym, że każdy bohater ma własny odmienny charakter.)
-najlepsza gra w ,którą można zagrać przez sieć(łącznie spędziłem przy niej jakieś 100h!!!)

Minusy tej gry można by orkeślić w jednym zdaniu:
-ta gra nie ma minusów  [/b]

Offline Insiderth

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 74
  • Reputacja: -2
Warcraft 3
« Odpowiedź #4 dnia: 06 Styczeń 2007, 11:15:54 »
WarCraft III to była moja pierwsza gra w którą grałem, do tej pory w nią gram, tworzę własne mapki (może nie jestem w tym najlepszy ale i nie najgorszy) jak na wiernego fana to mam także oryginał WarCraft III i Frozen Throne.

Offline Arkhan

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1117
  • Reputacja: 25
  • Płeć: Mężczyzna
  • ...
Warcraft 3
« Odpowiedź #5 dnia: 29 Styczeń 2007, 22:29:02 »
Bez dwóch zdań, WarCraft III jest najlepszym RTS'em jaki dane mi było zagrać a pragnę zaznaczyć że to mój pierwszy RTS jest. Oczywiście nie przeszedłem jeszcze całej gry (gram kampanie orków, rozdział IV, podstawka) ale to co zobaczyłem : możliwości warcrafta są zdumiewające, jak prosto i skutecznie wygrać. Zawsze myślałem że takie gry są skomplikowane, że dużo czytania i łatwo sie zgubić, a tu gra się łatwiej niż myślałem. Prosty i przyjazny interfejs, wspaniały soundtrack, ładna i bajkowa grafika, wspaniała fabuła...to wszystko oferuje W3. No i pokusiłem się o Battle Net, z rezultatem 1 wygranej i 6 porażek xD. Spokojnie, dopiero się uczę ;D Jak coś to gram na eurobattle.net i mój nick to ArkhanPL  

Polecam W3, to prosta gra a przyjemności które z niej płyną strumieniami są olbrzymie...będzie co popykać w ferie ;].

Pzdr i jeszcze raz polecam. 100 % super rozrywki na nudne dni.

Offline ÂŚlimaczek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 97
  • Reputacja: 0
Warcraft 3
« Odpowiedź #6 dnia: 29 Styczeń 2007, 22:54:51 »
Moje opinie nie różnią się od pozostałych. Jest to chyba mój jedyny oryginał w domu (nie licząc czasopism), więc ta gra musiała zasłużyć sobie u mnie na duży szacunek. Przeszedłem obydwie kampanie, jak mam czas to gram w battle.neta (ale tylko w UMSy, nick Slimaczek jakby co). Jest to dla mnie najlepszy RTS mimo swojego wieku.
Plusy:
 + dobra, miła dla oka bajeczna grafika
 + 4 bardzo dobrze zrównoważone rasy
 + długa i wciągająca kampania
 + bardzo łatwy interfejs
 + liczne patche, gra jest pozbawiona jakichkolwiek błędów
 + dużo map i ich edytor z wieloma opcjami, dzięki czemu możemy zagrać także w minigry typu Snake, Pacman, pary, różne RPGi np. Final Fantasy niemal nieróżniące się stylem gry od pierwszych 6 części, czy nawet wyścigi
 + dobrze zrobiony multiplayer, rzadko co można znaleść jakichś cheaterów
Minusów ta gra nie ma - Po prostu nie kojarzę żeby w tej grze było coś co mi się nie podoba.

Offline Metztli

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 938
  • Reputacja: 379
  • Płeć: Kobieta
  • Is it hot in here, or is it me?
Warcraft 3
« Odpowiedź #7 dnia: 08 Luty 2007, 16:37:15 »
Pierwszy raz zobaczyłam jak gra w tą gre mój młodszy brat, cioteczny, niezabardzo mi się spodobała... Myślałam że to jakaś cienka gra dla maluchów. Ale kilka tygodni później zmieniłam zdanie radykalnie, kolega który ma takie same zainteresowania co do gier jak ja, bardzą ją zachwalał i nawet mi pożyczył, a że byłam chora i znudzona to zaczęłam grać i tak się zeszło ok 5h na graniu pierwszego dnia, potem było coraz gożej  
Gra jest świetna, zachwyciła mnie swoją bajkową grafiką...i zabójczymi tekstami typu: Ciemność wzywała ale mnie akurat nie było przy telefonie    albo Powtarzam po raz ostatni jestem upiorny a nie upojny!  itp.  Poprostu humor tej gry rzucił mnie na kolana... Ale przyznam się gram dość kiepsko, a kampanie przeszłam z nieocenioną pomocą kolegi
« Ostatnia zmiana: 08 Luty 2007, 16:39:41 wysłana przez Metztli »

Offline Lees

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 288
  • Reputacja: 60
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Boga nie ma w domu, wyjechał na wakacje do Vegas"
Warcraft 3
« Odpowiedź #8 dnia: 24 Kwiecień 2007, 22:09:22 »
Warcraft 3 jest w czołowce moich ulubionych gier.Kampanie są ciekawe i w pewnym stopniu wymagające.
Dodatek jest bardziej wymagający od podstawowej wersji gry.Tryb multiplayer umożliwa wiele godzin przyjemnej gry.Gra jest dobrze spolszczona i czuć klimat.Są zabawne teksty w stylu:"Ostrze mrozu jest chłodne","Tnij ostrze mrozu","Rusz dupę".Jest trzecią  częścią wspaniałej serii Warcraft i odważe się ppowiedzieć że spełnij wszystkie oczekiwania.

PS. do Arkhana:Gdyby miałbys problem z jakąś misją chętnie pomogę.GG:9660574.Ale jak przeszłeś ostatnią misję kampanii nieumarłych to nic trudniejszego nie znajdziesz.

Offline Vitnir

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 915
  • Reputacja: 395
  • Płeć: Mężczyzna
  • Tylko utraciwszy wszystko można robić wszystko.
Warcraft 3
« Odpowiedź #9 dnia: 04 Maj 2007, 20:36:46 »
Przyznam że WarCraft 3 była pierwszą grą która mnie wciągnęła (tylko tak mocno).
Fajna jest kampania, ponieważ jest bardzo ciekawa, długa i wszystkie kampanie są ze sobą powiązane.
Szkoda tylko że we "Frozen Thron" nie można grac Nagami, no są oni w ostatniej misji nocnych elfów i Paru misjach Krwawych Elfów, ale chodzi mi o oddzielną kampanie. Gra wieloosobowa też jest świetna (zwłaszcza przez neta). Dobrze że koledzy z Blizzard nie zapomnieli o edytorze świata, na którym spędziłem mnóstwo godzin  . Moja ocena tej gry to 9/10, a to 9 dlatego że nie można grac nagami.

Offline Maksous

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 259
  • Reputacja: 11
  • Płeć: Mężczyzna
Warcraft 3
« Odpowiedź #10 dnia: 04 Maj 2007, 21:35:59 »
Taaak w Warcrafta 3 się pogrywało i nadal się pogrywa. Pamiętam że najpierw grałem w 2 ale nie była ona taka świetna (ale była dobra). Wiele godzin ślęczałem nad grą. Najpierw (były to początki z komputerem) grałem na kodach co szybko się nudziło. Bodajże w tym roku zacząłem grać bez kodów, i gra zaowocowała. Przeszedłem Warcrafta 3 bez kodów. Wtedy wymarzyło mi się Frozen throne. Ale niestety płytka mi się zepsuła i tak moje marzenia się rozwiały o przejściu Frozen throne bez kodów. Ogólnie uważam że Warcraft 3 z dodatkiem są bardzo ciekawe i warto stracić na nie kilkanaście godzin. :)

Offline Thorus15

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 96
  • Reputacja: 0
Warcraft 3
« Odpowiedź #11 dnia: 28 Październik 2007, 18:55:51 »
Przez rok rżnaołem w nią tak zapominając o Borzym świecie, RoCh pierwszy raz prawdzie ukończyłem z chetami, ale po pół roku grania przeszedłem bez. Nigdy nie zapomnę takiej jednej cut-scenki, w której Tyrande (mója ulubiona bohaterka z W3+ThF), atakuje orków i ludzi, a tu nagle śmiech, ogląda się za siebiue a tam hordy demonów. Gram mimo wieku nie narzeka na grafikę, muzykę i grywalność, świadczą o tym serwery  które nie narzekają na pustke. Gre oceniam bez wątpienia na 10/10.

Offline Eregrin

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1008
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • ÂŻycie jest jak komputer - do zabawy i do konkretów
Warcraft 3
« Odpowiedź #12 dnia: 31 Grudzień 2007, 06:22:41 »
To to jest jeszcze lepsze od Gothica... To moja pierwsza strategiczna. Gdy się tylko pojawił The FrozenThrone , to od razu po  niego sięgnąłem... I gram w to. Po pewnym czasie pozwoliłem sobie użyć opcji kody i wypas. Oceniam to na 10/10. Nie będę się nawet rozpisywał, lecz serdecznie polecam wam tą grę.
« Ostatnia zmiana: 10 Październik 2008, 17:45:55 wysłana przez Eregrin »

Offline Medivth

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 158
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Warcraft 3
« Odpowiedź #13 dnia: 23 Kwiecień 2008, 14:04:40 »
WarCraft III Reign of Chaos + Frozen Throne, to wspaniała gra i (pewnie) tylko osoby nie grające w gry fantasy mogą temu zaprzeczyć. Sama gra na mojej "Top liście" ulubionych gier walczy z grą Gothic o pierwsze miejsce, obie strasznie mi się podobają.

Jednak, jeżeli chodzi o same RTS, to oczywiście WarCraft III jest najlepszy, dla mnie. Gra ta naprawdę, jako pierwsza mnie tak mocno wciągnęła, nie mogłem się od niej odciągnąć, grałem ile tylko mogłem, byle po raz kolejny pokonać wroga. Muszę jeszcze przyznać, że grę wraz z dodatkiem za pierwszym razem przeszedłem na kodach - nadrobiłem to, przeszedłem jak normalny gracz wersję podstawową, jednak dodatku Frozen Throne już mi się nie udało, nie byłem w posiadaniu tej gry, nadal nie jestem. Wygląda na to, że będę musiał sobie zakupić, tym bardziej oryginalną wersję - w końcu chcę sobie przez Battlenet z innym graczami, na całym świecie, pograć.

Grafika mi się bardzo podobała i podoba nadal, choć w tych czasach nie jest to nic nadzwyczajnego, przy tych innych, nowych grach. Soundtrack? Nie pamiętam, grałem spory kawał czasu, nie udało mi się go utrwalić w pamięci. Może, tak jak Crisis mówił, nie jest on za dobry - sam jednak będę to mógł skomentować, gdy zagram, mam nadzieję, że jak najszybciej,

WarCraft III Reign of Chaos + Frozen Throne - Wspaniała gra, polecam ją każdemu, kto przepada za tym wszystkim, co związane z fantasy, a tym bardziej grami tego rodzaju,  


Pozdrawiam, Medivth

Offline Sanin Sandaime

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 68
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warcraft 3
« Odpowiedź #14 dnia: 01 Sierpień 2008, 12:07:03 »
Warcraft 3 to jedna z moich ulubionych gier.Przeszłem ją chyba z 3 razy .To chyba najlepsza gra strategiczna tych czasów.Według mnie w tą grę każdy powinien zagrać.Nie ma wiele takich gier jak ta.Polecam wszystkim miłośnikom dobrej strategii

Offline Mc

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 203
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Liczy się równowaga, reszta jest nieważna.
Odp: Warcraft 3
« Odpowiedź #15 dnia: 01 Sierpień 2008, 12:09:37 »
Gra jest super... Powtarzałem samo kompanie ze 100 razy... a na battelneci dopiero się działo... Kiedy wyjdzie 4 odrazu ją kupie bo 3 była ekstra lepsza nisz 1 i 2 co się rzadko zdarza...

Offline Caerberus

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Warcraft 3
« Odpowiedź #16 dnia: 10 Październik 2008, 17:18:32 »
W Warcrafcie najlepsze są filmiki. i ten wspaniały klimacik.

 6. Pisząc post staraj się jak najlepiej uzasadnić swoje zdanie. Nie odbiegaj od tematu ani nie obrażaj innych.
« Ostatnia zmiana: 10 Październik 2008, 17:20:48 wysłana przez Serail »

Oktawian August

  • Gość
Odp: Warcraft 3
« Odpowiedź #17 dnia: 22 Grudzień 2008, 11:03:09 »
Warcraft III-To wspaniała gra.Jest jedną z moich ulubionych gier.Przeszedłem całą grę.
 Wypowiedź bez uzasadnienia.

Offline Vertex

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 85
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • everybody lies
Odp: Warcraft 3
« Odpowiedź #18 dnia: 21 Styczeń 2009, 21:30:58 »
Może ktoś byłby chętny na grę na bnecie? Jeśli tak to proszę pisać na PW lub tutaj, jak kto woli.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Warcraft 3
« Odpowiedź #18 dnia: 21 Styczeń 2009, 21:30:58 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything