Autor Wątek: Kilka pytań  (Przeczytany 5336 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Tommy131

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 63
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Kilka pytań
« dnia: 28 Styczeń 2009, 11:40:29 »
Witam.
Mam taki jakby problem ponieważ do Silden chciałem się dostać przez Trelis oraz Geldern i jestem teraz w Trelis. Miasto mogę już podbić lecz nie chciałbym żeby orkowie z Geldern atakowali mnie od razu. Inne pytanie dotyczy zadania "Splądruj farmy", nie wiem jak to wykonać i o którą farmę chodzi dokładnie. Następne pytanie dotyczy zadania "Nowy człowiek dla Nemory", sprowadziłem już Cole'a lecz to nie o niego chodziło, proszę o pomoc.

P0ZDR0
 Zła nazwa wątku.

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kilka pytań
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Styczeń 2009, 15:32:59 »
Witam.
Mam taki jakby problem ponieważ do Silden chciałem się dostać przez Trelis oraz Geldern i jestem teraz w Trelis. Miasto mogę już podbić lecz nie chciałbym żeby orkowie z Geldern atakowali mnie od razu.
To nie wyzwalaj jeszcze Trelis.
Cytuj
Inne pytanie dotyczy zadania "Splądruj farmy", nie wiem jak to wykonać i o którą farmę chodzi dokładnie. Następne pytanie dotyczy zadania "Nowy człowiek dla Nemory", sprowadziłem już Cole'a lecz to nie o niego chodziło, proszę o pomoc.
Tu jest zaznaczony człowiek dla Nemory. A farma znajduje się niedaleko miasta. Wyjdź bramą, gdzie stoi Thorus i idź cały czas prosto.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Kilka pytań
« Odpowiedź #1 dnia: 28 Styczeń 2009, 15:32:59 »

Offline johny.caravagio

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Odp: Kilka pytań
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Marzec 2009, 11:15:45 »
"Splądruj farmy", nie wiem jak to wykonać i o którą farmę chodzi dokładnie.

chodzi o ta farmę skąd jest Cole, a konkretnie o kufer w chacie

Mam taki jakby problem ponieważ do Silden chciałem się dostać przez Trelis oraz Geldern i jestem teraz w Trelis. Miasto mogę już podbić lecz nie chciałbym żeby orkowie z Geldern atakowali mnie od razu.

w Geldern nie zaatakują Cię, jeśli nie będziesz rozmawiał z ich przywódcą Grokiem. ale lepiej odpuść sobie narazie wyzwalanie miast i zostaw je na koniec. w Trelis może Ci pomóc 2óch buntowników z Nemory, a jak oddasz Konradowi puchar ognia to i on swoje trzy grosze dołoży

Następne pytanie dotyczy zadania "Nowy człowiek dla Nemory", sprowadziłem już Cole'a lecz to nie o niego chodziło, proszę o pomoc.

chodzi o paladyna Karlena. żeby poszedł do Nemory musisz iść z nim na przełęcz do Varantu i zabić dość dużą ilość bandytów.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Kilka pytań
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Marzec 2009, 11:15:45 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything