Autor Wątek: Samochody  (Przeczytany 12255 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Cesc

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 118
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
Samochody
« dnia: 09 Grudzień 2006, 11:49:02 »
W tym temacie wypowiadamy się na temat aut. Piszcie tutaj o swoich ulubionych samochodach, a także nie lubianych. Postarajcie się napisać dlaczego akurat dokonaliście takiego wyboru.

Moje ulubione:
Landrover(terenowy) - podoba mi się w nim jego wygląd zewnętrzny. Nadaje się do jazdy prawie wszędzie(bowiem po wodą nie pojedzie). Także podoba mi się w nim, że jeździ z zawrotną prędkością, ale jego minusem jest że bardzo dużo pali.

Mercedes-zw względu na wygląd, prędkość z jaką się porusza. Najbardziej podobają mi Mercy kabrio.

Po za tymi autkami lubię: Audi, Voldzwagen, Ferrari, BMW.

Ząs do nie lubianych zaliczam:

Formuły-nie lubię ich od dzieciństwa, między innymi nie podoba mi się w nich ich wygląd.

Po za Formułami nie lubię: Seata Ibizy.

Pozdrawiam...
« Ostatnia zmiana: 09 Grudzień 2006, 12:14:25 wysłana przez DODO »

Offline Khaleb

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 423
  • Reputacja: 3
Samochody
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Grudzień 2006, 12:13:42 »
Moją ulubioną marką jest Ferrari. Od najmłodszych lat fascynowały mnie te samochody. Ich wygląd zachwyca, a dzwięk silnika jest tak niepowtarzalny, że żadna inna firma nie może się z nim równać. Dla mnie najlepszym modelem jaki powstał jest Maranello, chciaż i Enzo nie pozostaje w tyle.
[img]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/b/b2/2001_Ferrari_550_2.jpg/200px-2001_Ferrari_550_2.jpg\" border=\"0\" alt=\"IPB Image\" /]

[img]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/8/82/SC06_2003_Enzo_Ferrari_2.jpg/200px-SC06_2003_Enzo_Ferrari_2.jpg\" border=\"0\" alt=\"IPB Image\" /]

Jeżeli chodzi o samochody luksusowe to Rolls-Royce Phantom. Po prostu klasa sama dla siebie:)

[img]http://bi.gazeta.pl/im/1/2906/z2906821X.jpg\" border=\"0\" alt=\"IPB Image\" /]
« Ostatnia zmiana: 09 Grudzień 2006, 12:14:22 wysłana przez Khaleb »

Forum Tawerny Gothic

Samochody
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Grudzień 2006, 12:13:42 »

Offline MeGorT

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 447
  • Reputacja: -2
Samochody
« Odpowiedź #2 dnia: 31 Grudzień 2006, 13:38:10 »
Moje ulubione marki samochodu to:Dodge Viper i Toyota MR2 Spyder


[img]http://www.dodge.com/nav/model/viper.jpg\" border=\"0\" alt=\"IPB Image\" /]
[img]http://images.consumerguideauto.howstuffworks.com/autoreview/150X100/2000-05-Toyota-MR2-Spyder-00812211990003.jpg\" border=\"0\" alt=\"IPB Image\" /]

Toyote uwielbiam za kształty i szybkość.Vipera za wygląd i prędkość.

Moim ulubionym tirowym autem jest:Hummer H3

http://images.google.pl/images?q=tbn:fQzuE...mmer-H3-007.jpg

Offline Sir_William

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 771
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • I tak w koło, Macieju...
Samochody
« Odpowiedź #3 dnia: 31 Grudzień 2006, 19:02:04 »
Mają ulubioną marką jest Fiat. Dlaczego? Otóż, kiedy mój ojciec kupił auto tego producenta o nazwie Uno, jeździ do dzisiaj, eksploatowany aktualnie przeze mnie. Nie mam co do niego zastrzeżeń, powiem krótko, że jest to bardzo udana seria. Wybrałem Fiata także dlatego, iż jego części nie kosztują dużo. Kiedyś liczyłem sobie i wyszło mi, że kupując komplet śrubek i zakrętek do (całego) Fiata Uno, zapłaciłbym kilka złotych więcej niż za reflektor do Mercedesa.

Samochody, których nie trawię:
  • Mercedes - przereklamowana marka. Każą płacić dużo za komfort
  • BMW - aktualnie schodzą na psy

Co do reszty aut, może być. Nie koniecznie je uwielbiam, ale toleruję

Offline Arthas

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 756
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Samochody
« Odpowiedź #4 dnia: 01 Styczeń 2007, 10:44:31 »
Cóż, ja gustuję głównie w samochodach sportowych, takich jak Lamborghini bądź Porshe. Ogólnie, najbardziej podobają mi się samochody z pod znaku "Byka" - Lamborghini, ponieważ są bardzo ciekawie skonstruowane, przepięknie wyglądają, są niezwykle szybkie i po prostu niezwykłe. Takie modele, jak Diablo, Murcielago czy Gallardo cieszą oko i są jednymi z najpiękniejszych samochodów na świecie.

Offline Grison

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 6623
  • Reputacja: 2319
  • Płeć: Kobieta
  • Grisq. :*
    • Karta postaci

Samochody
« Odpowiedź #5 dnia: 06 Styczeń 2007, 11:49:16 »
Ja poprostu kocham luksusoowe, szybkie samohcody no i czasami lubie popatrzeć sobie na jakiegoś terenowego giganta. Moje ulubione marki to:
Lamburgini- za tą szybkość i luksus emanującą z tego samochodu.
Ferrari- Podobnie jak powyżej jednak zawsze bardziej fascynowało mnie Lamburgini.
Ford Mustang- Uhhhh. Cudo... poprostu cudo. Najlepszy przykład amerykńskirgo auta. Dane mi był zasiadać za kierownicą najnowszego Mustanga GT.( niestety było to na pokazie tej marki i nie mogłem nim odjechać )
Hummer- Kocham ten czołg. Znajomy mojego taty ma Hummera 2(trochę starego i sprowadzanego z niemiec ale w końcu Hummer to Hummer.)Chyba każdy sieze mną zgodzi.

Offline ReKiN

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
Samochody
« Odpowiedź #6 dnia: 21 Styczeń 2007, 11:20:46 »
A ja lubuje samochody w granicach zdrowego rozsądku (w moim przypadku). Otóż moim ulubieńcem jest Golf. Od I modelu do III. I właśnie taki samochodzik mam nadzieję niedługo sobie sprawię. ;)
Chodzi tu o wygląd - nie iwem jak innych ale mnie bardzo pociąga. Model IV to już nie to samo i nie podoba mi się. Licze na III. ;) I na wystarczającą ilość pieniędzy żeby spełnić swoją zachciankę. ;)

Offline Metztli

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 938
  • Reputacja: 379
  • Płeć: Kobieta
  • Is it hot in here, or is it me?
Samochody
« Odpowiedź #7 dnia: 21 Styczeń 2007, 19:06:34 »
Jestem kobietą, więc dla mnie bardzo liczy się wygląd(ale tylko w przedmiotach   )Moje ulubione autka to:
- Jeep - Wspaniałe terenowe autko, duże, wygodne no i można zasuwać po praktycznie każdej nawierzchni, są super...
- Smatr - Są śliczne, no po prostu idealne do jazdy po mieście i na zakupy, coś takiego łatwo zaparkować na wiecznie zapchanych parkingach. Idealne dla kobiety. Jak już będę miała prawo jazdy to będę tak długo jęczeć aż mi go kupią
« Ostatnia zmiana: 21 Styczeń 2007, 19:34:23 wysłana przez DODO »

Offline Riddle.

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 112
  • Reputacja: 0
  • Mój dziadek był wielkim człowiekiem.
Samochody
« Odpowiedź #8 dnia: 21 Styczeń 2007, 21:53:14 »
Moje ulubione cffaniaczki to:

- Ford Mustang 350-GT (jak dla mnie najlepsza wersja Mustanga. Co prawda te auta nie potrafią skręcać, ale dla brzmienia tego silnika i tak bym je kupił)
- Toyota Supra (cudowne auto. Jak za rok będę robił prawko to z pewnością będę oszczędzał na jedno z nich. Używane niewiele kosztuje)
- Nissan Skyline (również extra auto. Ma napęd zarówno na cztery koła jak i na tył więc na zakrętach jest groźny  Niestety kierownica po prawej stronie)
- Mazda RX-7 (też bardzo dobre auto. No i ładnie wygląda)
- Toyota Corolla 86 inaczej: Hachiroku (bardzo stare auto  ale jest przecudowne. Ma tylko 130 KM a na drifcie w downhill`ach może pokonać nawet i 350 konne auta... Kto oglądał Initial D wie o co biega...)
- Nissan 200SX (tanie, dobre i ładnie wyglądające auto. Można je zrobić na niesamowicie dobre auto do driftu)


Z wyrazami szacunku...
« Ostatnia zmiana: 21 Styczeń 2007, 22:20:42 wysłana przez DODO »

Offline emzi

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: 0
Samochody
« Odpowiedź #9 dnia: 21 Styczeń 2007, 22:35:49 »
Cóż, ja najbardziej chciałbym mieć w posiadaniu autko takie:

- Chevrolet Impala '64 - cudowny wynalazek amerykańskich inżynierów lat '60-ych. Chyba najpiękniejsze auto jakie dane mi był w życiu poznać (widzieć to nie, bo jeszcze na żywo takiego nie widziałem... i pewnie nieprędko zobaczę). Jeśli dorzucić jeszcze do tego hydraulikę to jest to dla mnie auto idealne. No jeszcze zmienić kolor na wiśniowy...
- Mazda RX-8 - znane wam autko z Need for Speed: Undeground 2. W tej grze tylko nim jeździłem i właśnie nim całą grę przeszedłem. Z nowszych aut właśnie ten samochód najbardziej mi się podoba i chciałbym go mieć...

Offline aleks194

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 23
  • Reputacja: 0
Samochody
« Odpowiedź #10 dnia: 23 Luty 2007, 20:43:29 »
Moim ulobinym samochodem ist Mercedes-benz Maclaren super zawalisty samochód marzę o takim od chwili gdy go zobaczyłem

Lub Bugatti Veyron-4 turbosprężarki. 16 cylindrowy silnik, 1001 km poprostu cudo na czterech kółkach nic dodać i nic ująć

A terenowy Toyota Land Cruiser Arctic trzeba ją zobaczyć nie da się opisać

Offline Ret Sam

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 142
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Samochody
« Odpowiedź #11 dnia: 25 Luty 2007, 15:15:52 »
Szczerze mówiąc, to na samochodach się zbytnio nie znam (ale żenada), jednak coś tam utkwiło mi w pamięci.
Lubię duże "wozy". A szczególnie Reno. Przynajmniej tak się mówi, ale jak już powiedziałem na markach sie nie znam. Bardzo fajny wygląd, ma Reno Scenic. Takie auto to jest coś. Jedzie może nie tak szybko, ale nie to jest najważniejsze. Ma "klasę". Wyjedzie pod dużą górę... Ahhh....

Lubię też "Golfa". Szczególnie czwórkę, kolor czerwony. Moja ciocia ma właśnie taki, i jeździ się wyśmienicie.
Nie można pogardzić Fiatem. Bardzo dobra marka. Mój wuj (;]) takowego posiada, i jeździ się spoko.
To tyle..
Pzdr.

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Samochody
« Odpowiedź #12 dnia: 26 Luty 2007, 17:15:56 »
Moim ulubionym samochodem jest Landrover Freelander, czemy? bo jest fajny... a tak pozatym ładnie wygląda, ma przestronne wnętrze, do sie nim jeździc po prawie każdym terenie. Na drugim miejscu jest SLR McLaren, bo jest szybki, fajnie wyględa  , jak na Merca. A tak pozatym to lubię nasze Maluchy,
świetnie się nimi skręca, czuje się że się jedzie  .

Pozdro

Respev

  • Gość
Samochody
« Odpowiedź #13 dnia: 26 Sierpień 2007, 14:04:19 »
Cytuj
Podejrzewam, że do aut niemieckich znajdziesz więcej zamienników, niż do japońskich. Powodem jest bliskość do granicy.

Przepraszam bardzo, ale zamienniki do japońskich aut nie są produkowane tylko w japoni. Tak naprawdę produkowane są na dużą skalę w USA, w Niemczech na mniejszą. Nawet w polsce robi się tego typu operacje, więc o co chodzi?

Cytuj
I jeszcze to - " czeskiej skody ". Z Czechami to ona już nie ma zbyt wiele wspólnego, chyba tylko to, że jest tam produkowana.

Skoda to czeski wytwór na niemieckich podzespołach -,-'

Cytuj
Jesteś śmieszny, w każdym mieście, człowieku gdzie Ty mieszkasz. Może pomyliły Ci się kraje?

Napisałem w MIEÂŚCIE a nie miasteczku. Kraków, Rzeszów, Wrocław, Katowice, Warszawa, Gdańsk, Poznań i jeszcze wiele innych miast (najwięcej na ÂŚląsku) są zaopatrzone w takie sklepy. Już nie wspomnę o innych firmach - w Krakowie jest tego na pęczki. Jeśli ktoś mieszka na jakimś zadupiu, gdzie do najbliższego miasta ma 100km, to niech kupuje na allegro lub na forach danego auta, gdzie na każdym takim forum są subfora "Kupię/Sprzedam", ewentualnie może taniej niż w polsce kupić towar w USA na ebayu (z przesyłką nawet taniej wyjdzie niż w PL).

A co do tego BMW, to praktycznie jest takie samo jak Nissam (chodzi o wygląd). Nie interesuje się serią 8, ale o ile się nie mylę, to to ma automatyczną skrzynię biegów. Ehh, to się do wyścigów nie nadaje ze względu na tą skrzynie (no bo po co kupuje się auto, które ma około 300km? Do jazdy po mieście?). Na dodatek to co dałeś, nie jest w pełni stockowym autem (skąd w fabrycznym aucie lusterka M3? ). Poza tym wolałbym Nissana z turbo, niż nieuturbione BMW (Nissan 3litrowy, BMW pięcio, co nie trudno zgadnąć, wieeeelka różnica w spalaniu).
« Ostatnia zmiana: 26 Sierpień 2007, 15:29:44 wysłana przez Respev »

Offline Khaleb

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 423
  • Reputacja: 3
Samochody
« Odpowiedź #14 dnia: 27 Sierpień 2007, 17:24:21 »
Cytuj
A co do tego BMW, to praktycznie jest takie samo jak Nissam (chodzi o wygląd). Nie interesuje się serią 8, ale o ile się nie mylę, to to ma automatyczną skrzynię biegów. Ehh, to się do wyścigów nie nadaje ze względu na tą skrzynie (no bo po co kupuje się auto, które ma około 300km? Do jazdy po mieście?). Na dodatek to co dałeś, nie jest w pełni stockowym autem (skąd w fabrycznym aucie lusterka M3? lol.gif). Poza tym wolałbym Nissana z turbo, niż nieuturbione BMW (Nissan 3litrowy, BMW pięcio, co nie trudno zgadnąć, wieeeelka różnica w spalaniu).

Tak, ma automatyczną skrzynię biegów, ale jest ona precyzyjna. Ale jaki jest to problem, skoro zawsze można dostać takie auto z manualem. M8 ma różne wersje silnikowe, więc nie koniecznie trzeba kupować 5.0 litrową wersję, czy też 5.7L. Osobiście nie kupiłbym tego samochodu, bo ceny jego podzespołów są astronomiczne. Na dodatek 300 KM z tylu litrów nie jest powalającym rezultatem...

Offline Tompor

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
Samochody
« Odpowiedź #15 dnia: 30 Grudzień 2007, 15:51:17 »
dla mnie najlepszy do Volkswagen (Passat dokładnie ;]) B5

stary takim jeździ i dlatego ;P

- myślę, że w przyszłości też będę jeździł passat'em ;]

pozdro

Offline Dairin

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 121
  • Reputacja: 0
Samochody
« Odpowiedź #16 dnia: 21 Styczeń 2008, 10:33:55 »
Mi osobiście bardzo podoba się Wolksvagen garbus, ale w najnowszej wersji (nie taki starszy). Najlepiej czarny. I od zawsze pasjonował mnie Fiat 126p :P Proszę się nie śmiać, ale ja zawsze marzyłam o nim i zajmuje drugie miejsce w rankingu moich ulubionych samochodów ;) Najbardziej jednak chciałabym tego Wolksvagena, ogólnie jestem wybredna jeśli chodzi o samochody, bo rzadko który uwiedzie mnie swoim wyglądam i praktycznością. Uważam jeszcze, że Skoda jest całkiem dobrą marką i jeśli chodzi o model to wybrałabym Felicję. Oto moje 3 ulubione typy ;)

Offline Mikey234

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: 0
Samochody
« Odpowiedź #17 dnia: 21 Styczeń 2008, 19:18:47 »
Ja lubię?

Lol trudne pytanie. Jeżeli jest ktoś kto zna taką markę jak Vauxhall (w co wątpię) To wiedzcie że Monaro jest zajewykochaj***y. A ci co nie wiedzą jak wygląda... GTO był po Monaro.


Mimo że Monaro zawsze zostanie w moim sercu na miejscu pierwszym to kocham mocno Mercedesa McLarena SLR

Spodobał mi się saleen S7 twin turbo i Lexus IS250 Mój ojciec takiego ma.

Nie nawidzę:

Fiata
BMW
Mercedesa (oprócz modelu wymienionego wyżej)
a najbardziej:

PORSHE Nowe modele opierająsię tylko na tym:

hmmmm... Tu zrobimy inną kreskę na 911... Okej. Jak go nazwiemy? Carrera 5, 6 może 911 super turbo?


Co do Carrery GT. jedno słowo....    O BOOOSSSSZZZZEEEEEEEE. To puszka na sardynki z ogromnym silnikiem i 5 kołami bo podczas prowadzenia czujesz się dokładnie jakbyś miał 5 kół.  McLaren jest lepszy od niej i jadąc w nim nie łamiesz sobie kręgosłupa trafiając na kamyczek.


ps. Najszybsze auto (lepsze od Carrery) Bugatti V 16!!!!!!! V16!!!!!! lollllllll

W TopGear kapitan snuja pojechał nim 417 na godzine i podczas chamowania auto lekko się kiwnęło. To wszystko! Małe kiwnięcie przy 400 na godzine!!!!!!!
« Ostatnia zmiana: 21 Styczeń 2008, 19:28:40 wysłana przez Mikey234 »

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Samochody
« Odpowiedź #18 dnia: 23 Październik 2008, 20:47:43 »
Jeśli chodzi o mnie, to lubię mnóstwo samochodów z różnych marek i wymienię tu, m.in (cóż, pełna lista byłaby zbyt długa) takie samochody, jak: Nissan, Toyota, Ford, Audi, BMW, Porshe, Mercedes, Dodge, Lamborghini, Ferrari, Hummer i Bugatti oraz Koenigsegg. Samochody te lubię przede wszystkim za wygląd i wyposażenie, jak i również za osiągi silnika, wytrzymałość i komfort. Z tych wymienionych marek samochodów najbardziej lubię Lamborghini. Od zawsze mi się podobały i nadal podobają. Z samej tej marki to Lamborghini Murcielago mi się najbardziej podoba. Piękny sportowy wygląd, wyposażenie, kapitalne przyspieszenie i prędkość maksymalna, ogólnie mówiąc piękne autko :). Kręcą mnie sportowe samochody i także lubię, jeżeli są też z tuningowane. Terenowe też bardzo lubię, zresztą sam posiadam Nissana Patrola i cieszy mnie to auto (mieszkam w takim miejscu, że w zimie, kiedy przykurzy mocno śniegiem, to po prostu osobówką nie dojedzie, tak więc u mnie tylko terenowe w zimie się liczą). Jednak z terenowych to mi się najbardziej podoba Hummer, bo jest to bardzo twarda terenówka. Muszę jednak powiedzieć, że nie znoszę takich marek samochodów, jak: Citroen, Skoda, Kia, Fiat, Polonez, itp, bo mi się w ogóle nie podobają, a w szczególności te trzy ostatnie :P.

To tyle, jeśli chodzi o samochody, jednak szkoda, że mnie na takie Lamborghini nie stać :D.

Offline Kirgo32

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 312
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Nawet piekło ma swoich bohaterów."
Odp: Samochody
« Odpowiedź #19 dnia: 06 Listopad 2008, 22:27:37 »
Jeśli chodzi o marki samochodów to lubię :

- Fiaty - Nowe fiaty są bardzo fajne, mają fajny styl, są bardzo ładne i funkcjonalne. Najciekawsze fiaty to: Fiat 500 (piękny i niepowtarzalny xD), Fiat Punto i Bravo, które mają genialny styl.

- Alfa Romeo - Super stylizacja, dobre osiągi raczej każdego samochodu z danego segmentu. najnowszy Alfa Romeo8C Competizione jest po prostu genialny.

- Dodge - nie chodzi mi tu o Vipera (którego osobiście nie cierpię), czy inne sportowe Dodge, a o terenówki i suvy Dodge, z wielkimi grillami, robione w starym stylu. Wielkie, piekielnie głośne z tak pięknym rykiem silnika, że tylko głoś Tarji Turunen może to przebić xD.

Najlepsze według mnie modele aut:

1. Alfa Romeo 8c Competizione
2. Pagani Zonda
3. Fiat 500
4. BMW M6
5. Chevrolet Camaro 06
6. Pontiac Trans Am z 1972 roku

A najbardziej lubię samochody muscle i suvy.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Samochody
« Odpowiedź #19 dnia: 06 Listopad 2008, 22:27:37 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything