Autor Wątek: U którego mistrza  (Przeczytany 113459 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Reyden

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: U którego Czeladnika
« Odpowiedź #160 dnia: 12 Sierpień 2008, 13:37:43 »
Według mnie najlepiej terminować u Bospera ponieważ  najlepiej się opłaca przecież prawie wszędzie są zwierzęta a można nieźle zarobić.

Offline Diego1997

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: U którego Czeladnika
« Odpowiedź #161 dnia: 12 Sierpień 2008, 14:29:54 »
A Według mnie Wszędzie się dobrze pracuje
U Harada ,może na początku nie jest zbyt Dobrze ale potem jest już znacznie lepiej
U Bospera Najlepiej sie zarabia ale z czasem będzie trzeba szukać nowych zdobyczy gdyż wszystko będzie już zabite
U Constantina dla niektórych jest tam najgorzej ale tu się mylą Jeśli masz już wyższą klasę to  możesz mu sprzedawać ciemne grzyby , bo będziesz mieć już duży poziom i wzbogacony o mikstury wyciągi eliksiry itp
A więc Sami widzicie :D

Forum Tawerny Gothic

Odp: U którego Czeladnika
« Odpowiedź #161 dnia: 12 Sierpień 2008, 14:29:54 »

McSloniu

  • Gość
Odp: U którego Czeladnika
« Odpowiedź #162 dnia: 13 Sierpień 2008, 00:02:34 »
W Gothic II Noc Kruka u Harada, ponieważ znam przekręt na kasę. Natomiast w Gothic II chyba najlepiej u Bsopera. Opłaca się najbardziej. Potwory zabijasz zawsze, a skóry ma większość besti. Wilki, Wargi, trolle, cienostwory.....
« Ostatnia zmiana: 13 Sierpień 2008, 00:03:52 wysłana przez McSloniu »

Offline Beling

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: U którego Czeladnika
« Odpowiedź #163 dnia: 19 Sierpień 2008, 21:12:55 »
Zdecydowanie Harad znam buga na którym moge mieć nie skończoność stali haha to nie kody nie gram na kodach bo wtedy jest do kitu gra.Dlaczego Harad bo jest fajowy i mam u niego darmowe łóżko a zawsze zabijam tego cwela czeladnika i mam kufer gratis i lepsze łóżko ;D

Offline Czaroxxx

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 624
  • Reputacja: -4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wóda, dziwki i lasery
Odp: U którego Czeladnika
« Odpowiedź #164 dnia: 20 Sierpień 2008, 02:41:59 »
Wykorzystywanie bugów to tak jakbyś grał na kodach więc nie jesteś do końca uczciwy bo oszukujesz grę wykorzystujący błędy twórców. A osobiście najlepszy w dodatku jest Harad natomiast bez niego Bosper tyle na ten temat.

Offline Rhobar XXIII

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 55
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: U którego Czeladnika
« Odpowiedź #165 dnia: 29 Sierpień 2008, 21:43:38 »
Moim zdaniem najlepiej byc u Harada bo się najwięcej zarabia a po za tym ma się darmowe łóżko

Offline Wilczur

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Odp: U którego Czeladnika
« Odpowiedź #166 dnia: 11 Wrzesień 2008, 21:31:18 »
Myślę,że to zależy od gildy. :)
Paladyn-praca u Bospera.
ÂŁowca Smoków-praca u Harada-tam najlepiej rozwiniemy umiejętności kowalskie.
Mag Ognia-Umiejętności alchemiczne.

Offline Czaroxxx

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 624
  • Reputacja: -4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wóda, dziwki i lasery
Odp: U którego Czeladnika
« Odpowiedź #167 dnia: 11 Wrzesień 2008, 23:35:58 »
Ja jestem paladynem i muszę przyznać, że u nikogo mi się tak dobrze zarabiało jak u Constantina, z każdej wyprawy wracam z przynajmniej 100 grzybami <obu rodzajów> z czego mam lekką ręką ponad 1000 sztuk złota czego w życiu bym nie zarobił będąc czeladnikiem u bospera a jeśli tyle bym zarobił na na pewno nie 3 razy z rzędu. Chwale sobie alchemika a jestem u niego pierwszy raz, najlepszy mistrz ze wszystkich.

Offline andre12

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 8
  • Reputacja: 0
Odp: U którego Czeladnika
« Odpowiedź #168 dnia: 16 Wrzesień 2008, 15:34:50 »
              Bosper                      Constantino                             Harad
 
+  Zwierzęta są wszędzie   Skupuje grzyby których   Właściwie żeby u niego
     i płaci całkiem dużo za   jest dużo w okolicach       zarabiaćnie nie trzeba
                skóry.                Khorinis, polecam nowym   wychodzić z miasta.
                                                   graczom.
-  trzeba zabijać coraz   Grzyby się w końcu skończą   Trzeba używać bugów
     silniejsze potwory                                                bo stal w końcu się skończy
gildia  Paladyn                          mag ognia                      łowca smoków

Offline Crisis.

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 210
  • Reputacja: 0
  • mUa
Odp: U którego Czeladnika
« Odpowiedź #169 dnia: 29 Wrzesień 2008, 20:25:44 »
Ja najchętniej grałem jako czeladnik u Bospera. Przede wszystkim dlatego, że można było tam korzystać z łuku. :D Ja bardzo lubię grać jako myśliwy, a kim jest się jeśli gra się jako czeladnik Bospera? :P Jest się myśliwym. Poza tym można sporo pieniędzy zarobić na pewnym bugu, a potworów z każdym rozdziałem przybywa, więc ma się stały zarobek. Poza tym sam Bosper jest fajnym NPC.

Bywajcie.

Offline Crayer

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 51
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: U którego Czeladnika
« Odpowiedź #170 dnia: 11 Październik 2008, 16:38:52 »
Jest to mniej ważny wybór niż Gildia, ale warto się trochę zastanowić nad tym. Zależy też to od wybranej frakcji.

Harad - Uczy wykuwać miecze i jak zwiększać siłę. Można trochę zarobić na mieczach i oczywiście sobie takie sprawić do walki.

Bosper - Uczy na początku zdejmować skór i sprzedaje rzeczy przydatne w dziczy. W grze trochę się nawalczymy więc interes się kręci. Niestety skupuje tylko skóry zwierząt (typu wilki, cieniostwory itp.).

Constantino - Uczy alchemii. Ma wszystko co potrzebne jest do uwarzenia mikstury prócz rzecz jasna składników (ma menzurki, receptury itp.). Jeśli lubisz hasać po lesie i zbierać grzyby możesz naprawdę sporo zarobić.

Kieruję się takim schematem: Paladyn - Harad, Najemnik - Bosper, Mag Ognia - Constantino. W grze jest wiele postaci które uczą danych profesji np. Bennet, Neoras, Gaan.

Offline truebezi

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ronald Reagen
Odp: U którego Czeladnika
« Odpowiedź #171 dnia: 11 Październik 2008, 18:15:45 »
Najbardziej opłacalna jest praca u Bospera. Przede wszystkim przy sprzedaży dostajesz pełną wartość danej skóry, a jak wiadomo w Gothicu nie brakuje zwierząt.
« Ostatnia zmiana: 11 Październik 2008, 18:16:44 wysłana przez truebezi »

Offline Azariel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 170
  • Reputacja: -4
  • Płeć: Mężczyzna
  • cudów nie ma, wszystko ściema
Odp: U którego mistrza
« Odpowiedź #172 dnia: 13 Październik 2008, 19:31:11 »
Według mnie najlepsza jest praca u Harada.U Constantina nie chcialem,bo zal mi było grzybów;p którymi na początku gry sie leczyłem,a Bosper nie przypadł mi do gustu.Oczywiście lubie też u Harada bugaXD

Offline AbukSmok

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: U którego mistrza
« Odpowiedź #173 dnia: 18 Październik 2008, 04:27:31 »
Ja wybieram Bospera bo najłatwiej można u niego zarobić.  ;D

Offline diegoziom

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
Odp: U którego mistrza
« Odpowiedź #174 dnia: 23 Październik 2008, 21:03:45 »
Dla mnie u kowala Harado to dobra praca ale u myśliwego tesz jest dobrze. 8)
 zero argumentacji, podobnie jak w poprzednich postach w innych podobnych tematach

Offline Insane

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: U którego mistrza
« Odpowiedź #175 dnia: 28 Październik 2008, 20:06:40 »
Ja tam zawsze praktykuje u Harada wystarczy wyuczyć się wyrobu mieczy i kasy nigdy nie brakuje :D

Offline Mr.Dropso

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: U którego mistrza
« Odpowiedź #176 dnia: 01 Listopad 2008, 15:27:59 »
Ja popieram Harada, może dlatego że uwielbiam walkę mieczem, można u niego wykuć dobre miecze, zwłaszcza w późniejszej części gry

Offline SeRiV

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: U którego mistrza
« Odpowiedź #177 dnia: 01 Listopad 2008, 21:36:26 »
Ja również jak większość z was zawsze pracuje dla Bospera.Ponieważ według mnie to najnormalniejszy z nauczycieli bo nie jest taki sztywny i dobrze płaci za skóry.Jest również czasami zabawny.

Paweł I

  • Gość
Odp: U którego mistrza
« Odpowiedź #178 dnia: 15 Listopad 2008, 10:43:07 »
Moim zdaniem najlepiej pracować u Harada lub Bospera.Ale wybieram Bospera bo najłatwiej kasy można zarobić na skórach zwierząt.

Offline DENY

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Odp: U którego mistrza
« Odpowiedź #179 dnia: 15 Listopad 2008, 17:12:54 »
Ja już przeszłem Gothica 2. Czeladnikiem byłem u Harada , fakt Bennet zawsze miał stal i moim zdaniem opłaca się wam pracować u harada. A i jeszcze jedno, praca u Harada jest bezpieczna i nic przy niej nietracicie ...

Forum Tawerny Gothic

Odp: U którego mistrza
« Odpowiedź #179 dnia: 15 Listopad 2008, 17:12:54 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top