Autor Wątek: Miejsce Pobytu  (Przeczytany 37300 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kurgan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 44
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Miejsce Pobytu
« Odpowiedź #20 dnia: 10 Czerwiec 2007, 12:12:52 »
Ja lubie kanion i doline ponieważ jest tam wiele jaskiń i zagadek na przykład gdzieś w dolinie wielka jaskinia z pełzaczami a w kanionie zardzewiały samochód  

Offline Casano

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 1
Miejsce Pobytu
« Odpowiedź #21 dnia: 10 Czerwiec 2007, 12:59:31 »
Mi osobiście w dodatku Nocy Kruka, podobało sie również miejsce pobytu u piratów. Naprawdę dobrze się tam czułem, klimat który tam panował naprawdę mógł się podobać. Te odzywki, i inne czynniki, które określają pirata, naprawdę mi pasowały. Oczywiście nie można nie wspomnieć o wspaniałej dolinie w jerkendarze(mogłem popełnić literówki). Naprawdę autorzy wykonali kawałek dobrej roboty. Oby tak dalej.

Forum Tawerny Gothic

Miejsce Pobytu
« Odpowiedź #21 dnia: 10 Czerwiec 2007, 12:59:31 »

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
Miejsce Pobytu
« Odpowiedź #22 dnia: 10 Czerwiec 2007, 13:20:03 »
Nie wiem jak wyjaśnić o jakie miejsce mi chodzi ale mam nadzieję, że się domyślicie :)

A chodzi mi o te dwa domy budowniczych - bodajże kapłanów i uzdrowicieli - znajdują się blisko siebie w górach. Lubię je najbardziej bo kojarzą mi się trochę z cywilizacją Inków położoną też w górach, budynki też jakoś podobnie wyglądają. No i w miejscach tych można się pobawić w poszukiwacza przygód, badającego tereny, których człowiek nie widział od setek lat, działa to troszkę na wyobraźnię i bardzo przyjemnie się tam gra. Najbardziej się lubię wczuwać w rabusia plądrującego prastare chramy i grobowce :P

Offline Arti121

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 35
  • Reputacja: 0
Miejsce Pobytu
« Odpowiedź #23 dnia: 25 Czerwiec 2007, 17:35:01 »
Według mnie najlepszym miejscem jest okolica chaty Eremity. Jest tam pięknie, zielono i górzysto. Są orkowie do zabicia (skąd oni sie wzieli w dolinie budowniczych). Zaraz na drugim miejscu jest obóz piratów. Tam jest ciepło i słonecznie. Mają rum i szybkiego śledzia (działa jak mikstura szybkości). Popieram kolegów przedemną, brakuje panienek   . Bagna mi się najmniej podobają, ponieważ jest tam ciemno, mokro.Bandyci i bagienne golemy uprzykrzają nam życie.Ale cały Jarkendar jest bardzo piękny

Offline Arti

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 739
  • Reputacja: 572
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Miejsce Pobytu
« Odpowiedź #24 dnia: 25 Czerwiec 2007, 17:50:54 »
Ja w Jarkendarze największą symaptię czułem do kanionu ( nie tego na pustyni tylko tego co jest w drodze między portalem, a obozem piratów ) Bardzo podobało mi się tamto miejsce. Miało swój urok i miło było przez nie przechodzić. Wodospad dawał tylko smaczek do całej potrawy ( ale przenośnia    ) i tam też jest jeden z tych skoków za które dostajemy doświadczenie.

Offline Wishmaster

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 0
Miejsce Pobytu
« Odpowiedź #25 dnia: 26 Czerwiec 2007, 00:04:14 »
Ranking (ocena od 1 do 10):

1 Dolinę (okolice grobu Quahodrona) (10)
2 Kanion, zwłaszcza bibliotekę która jest ekstra zarówno wewnątrz jak i z zewnątrz (10)
3 Obóz bandytów i świątynia adanosa (fajna kopalnia, dużo ruin i boska świątynia adanosa) (9)
4 Jaskinia łącząca bagno i kanion (pięknie wykonana od strony graficznej i dużo walki) (7)
5 Plaża piratów (fajna jest tylko ta jaskinia z zombie) (5)
6 Okolice portalu (nuda) (4)
7 Bagno (niecierpie tej lokacji) (1)

Offline Opat

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Miejsce Pobytu
« Odpowiedź #26 dnia: 06 Lipiec 2007, 10:32:41 »
ja najbardziej lubię przebywać w obozie piratów ponieważ jest tam miło i "cieplutko"  
drugą miejscówką jest piramida na przeciwko wejścia do świątyni w której znajduje sie portal
ładnie widać zachody słońca  

Offline Nowik

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 0
Miejsce Pobytu
« Odpowiedź #27 dnia: 12 Lipiec 2007, 09:32:19 »
Ja tak jak większość osób napisało lubię przebywać na plaży piratów bo mają wspaniałe trunki i fajne zadania można u nich wykonać

A i lubię jeszcze kanion ponieważ w okolicach biblioteki jest dużo orków dzięki którym można dostać dużo doświadczenia
« Ostatnia zmiana: 12 Lipiec 2007, 09:34:45 wysłana przez Nowik »

Offline Diego Ostatni Asasyn

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 28
  • Reputacja: 0
Miejsce Pobytu
« Odpowiedź #28 dnia: 15 Lipiec 2007, 00:53:55 »
Ja uwielbiam przebywać w następujących miejscach:
1. Obóz Piratów - jest to całkiem przytulne miejsce w całym Jarkendarze, a po drugie uwielbiam przebywać w pobliżu piratów i pić różnorodne trunki  
2. Obóz Bandytów - bo spotykamy dawnych znajomych z Koloni Karnej i mamy okazje zemścić się na Bloodwynie  
Pozdrawiam !  

Offline Altevan'ix

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 242
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bez adminów, bez modów, tylko używkownik...
Miejsce Pobytu
« Odpowiedź #29 dnia: 21 Lipiec 2007, 18:34:42 »
Oto ranking z wyjaśnieniami:

1. Plaża piratów.( lubię tam siedzieć, łazić, pić, gadać i wykonywać misje dla jej mieszkańców)
2. Chata Eremity(uwielbiam sobie tam spacerować)
3.Ruiny magów wody( lubię te ruiny, bo są tam ładne widoczki i główny puk teleportów)
4. Bagna( lubię bagna za tą tajemniczość i za to że jest tam wielu starych kumpli z GD)
5.Grobowiec przywódcy kasty wojowników ( jest tam magiczna kusza)

To chyba tyle.

Offline r4d00

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Reputacja: 0
Miejsce Pobytu
« Odpowiedź #30 dnia: 21 Lipiec 2007, 18:46:39 »
Nie ma nic lepszego ponad plażę piratów. Ten klimat, przytulność, Słońce, morze i złoty piasek. Jeszcze tylko dobrego piwa (koniecznie butelkowe  )brakuje... i się wygrzewać na piasku całe życie. Fakt, jeszcze jakieś panienki, które robią taniec brzucha, by sie przydały... Pzd.

Offline Adamus

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 0
Miejsce Pobytu
« Odpowiedź #31 dnia: 14 Sierpień 2007, 13:30:27 »
Najbardziej w Jarkendarze podoba mi sie oboz bandtow i tereny go okalajace czyli bardzo rozlegle bagno na ktorym mozna babic wiele leveli a sam oboz podoba mi sie bo sa tam znajmoi z pierwszej czesci gry ktorzy kilku nas pamieta a przede wszystkim dlatego ze maja kopalnie zlota zawsze mozna duzo zarobic kasy pozdro.

Offline Grigorian

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Reputacja: 0
Miejsce Pobytu
« Odpowiedź #32 dnia: 09 Wrzesień 2007, 21:37:58 »
Najbardziej lubię być w dolinie .  
Tam gdzie jest Dom Strażników Umarłych.
Po perwsze:tam to idzie dopiero dostać w głowę(zwłaszcza w nocy).  
Po drugie; jest tam naprawdę klorowo.      

Offline .:KERTH:.

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 478
  • Reputacja: -2
Miejsce Pobytu
« Odpowiedź #33 dnia: 09 Wrzesień 2007, 21:44:48 »
dla mnie najfajniejsa atmosfera w G II NK, jest w obozie piratów. lubie tam przebywać, można pić rumu ile się chce, i dodatkowo walczyć z kim się chce, hehehe. są dwie jaskinie, które można sobie zostawić na koniec, i je pozwiedzać. można nałożyć strój pirata, i poudawać że się jest kapitanem, i wogóle. można też wziąć paru kompanów ze sobą, i walczyć z czym się tylko chce. może i obóz piratów jest mały, ale najfajniejszy. ja jak grałem kodami, do dałem tam jeszcze lucie, i sare, i dałem im stroje pirata. ustawiłem skrypty orka na przyjazne, i też tam był. fajnie się można pobawić w obozie piratów  .


POZDRO.:KERTH:.

Offline Eregrin

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1008
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • ÂŻycie jest jak komputer - do zabawy i do konkretów
Miejsce Pobytu
« Odpowiedź #34 dnia: 15 Wrzesień 2007, 08:18:11 »
Obóz piratów. To jest najlepsze. Fajny klimat, fajne zadania, fajne życie   . Zbroja pirata jest fajna, a Greg jak zwykle najmniej rozmowny       . Obóz bandytów - nie, szybko ciuknę kruka i idę sobie z tąd, ale troszeczkę lubie to miejsce, bo o tym całym wydobiciu złota się nauczyć można. Chociaż z kolonii górniczej są znajomi. Np. Huno i Snaf. Jest tam ta cała Lucia. Trochę zadań, ciekawe dosyć. Ja to tam lubię całą zap. dol. bud.

Offline Lord Scorpio

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 51
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Miejsce Pobytu
« Odpowiedź #35 dnia: 16 Wrzesień 2007, 16:39:47 »
Dla mnie najciekawsze miejsce to Górska Twierdza w GD tam gdzie przebywa kamienny smok, nie wiem dlaczego, może ze względu na łatwość obrony i na wszystko można patrzeć z góry czujesz się jak pan świata. Do twierdzy prowadzi jedna droga przez most żeby się tam dostać trzeba podejść pod sme mury i to wąską sieżką:) Ehh dobrze obsadzić Paladynami kilka katapult i nie ma mocnych:) (się rozmarzyłem troszkę)

Dyum

  • Gość
Miejsce Pobytu
« Odpowiedź #36 dnia: 30 Październik 2007, 14:38:52 »
Według mnie najciekawsze miejsce to plaża piratów. ten klimacior to po prostu cudo. Piasek, morze, rum, piraci to wszystko czego mi potrzeba

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Miejsce Pobytu
« Odpowiedź #37 dnia: 09 Listopad 2007, 14:37:58 »
Moim ulubionym miejscem jest obóz piratów, lubię tam przebywać, jest tam fajna atmosfera, no i czuję się tam 'bezpieczny'. Obóz bandytów, też lubię, ze względu na to, że są tam nasi starzy znajomi: Snaf, Fortuno, Thores, Fisk...

PzDr

Offline Sanin Sandaime

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 68
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Miejsce Pobytu
« Odpowiedź #38 dnia: 11 Listopad 2007, 17:27:42 »
Ja najbardziej lubie przebywać u piratów.Jest tam wiele misji do zrobienia, jak naprzykład zabijanie brzytwiaków w kanionie.Można tam nabyć także wiele rzeczy jak np Grog,Rum itp.Lubie także przebywać w obozie bandytów.Można tam nabyć dużo doświadczenia zabijając   np Franka,Estebana itd

Offline Ankh-Morpork

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 183
  • Reputacja: -2
Miejsce Pobytu
« Odpowiedź #39 dnia: 11 Listopad 2007, 17:51:19 »
Ja najbardziej lubię przebywać w 3 miejscach w Jarkendarze:
1-Kanion. Bardzo mi sie tam podoba, nie potrafię wyjaśnić dlaczego- coś mnie tam zawsze ciągnie
2-Obóz piratów, miła atmosfera, zadań nawet dużo
3-Tam, gdzie siedzi taki gostek, co w samych gaciach paraduje i ubrania szuka ( nie pamiętam, jak się nazywa), jego okolice mi się podobają.

pzdr-Ankh

Forum Tawerny Gothic

Miejsce Pobytu
« Odpowiedź #39 dnia: 11 Listopad 2007, 17:51:19 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything