Autor Wątek: Dungeon Kepper  (Przeczytany 1976 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Cesc

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 118
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
Dungeon Kepper
« dnia: 08 Grudzień 2006, 16:15:58 »
Nie znalazłem, tematu, o tej grze i postanowiłem, go założyc.
Czy mieliście, kiedyś przyjemność, grac w Dungeon Kepper?
Bo ja tak, bardzo podobała mi się ta gra, lubiłem ją przechodzić i kiedyś on niej wiele wiedziałem. Moja ulubiona komnata to Siłowna - lol tutaj trenowałem stworki.
A ulubiony potwór to Wampir - jest szybki i fajnie walczy, i lubie jeszcze Szkieleta
« Ostatnia zmiana: 08 Grudzień 2006, 21:11:11 wysłana przez DODO »

Offline mejdej

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
Dungeon Kepper
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Grudzień 2006, 21:04:14 »
Miałem okazję zagrać w tą grę. Myślę, że spokojnie można zaliczyć ją do klasyków. Jednak o wiele bardziej od jedynki spodobała mi się druga część. Gra najnowsza nie jest, a potrafi porządnie wciągnąć. Jest bardzo klimatyczna i jest chyba jedną z niewielu gier, gdzie mamy przyjemność grać złem. Z jedynki moje ulubione pomieszczenie i potwór to tak samo jak u Ciebie Cesc, zaś w dwójce lubiłem Sale Tortur i Salamandrę...

Forum Tawerny Gothic

Dungeon Kepper
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Grudzień 2006, 21:04:14 »

Offline Magnat Kruk

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Dungeon Kepper
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Grudzień 2006, 14:52:53 »
Miałem okazję grać w Dungeon Kepper. Myślę że ta gra jest bardzo dobra. Najbardziej lubię grać w drugą cześć.Mam ją do teraz:D.
Polecam tą gre wszystkim ludzią którzy lubią grac w strategie.A zapomniałem lubię tą gre za akcje i humor.

Offline Xingu

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
Dungeon Kepper
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Grudzień 2006, 15:26:53 »
Grałem i to sporo, pierwszą część prawie przeszedłem mając kilka lat, ale odpalał się tylko z płytki a mi brat wywalił płytkę a potem już jedynki nie dostałem w ręce. Druga część bardziej mi się spodobała ale mało misji pojedynczych bo w kampanii zawsze dochodzę do misji na czas i lipa bo nie mogę jej przejść :D

Ale ogólnie gra do polecenia ^^

Forum Tawerny Gothic

Dungeon Kepper
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Grudzień 2006, 15:26:53 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top