Autor Wątek: "Magnat" - któreś zadanie Elronda  (Przeczytany 3838 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: "Magnat" - któreś zadanie Elronda
« Odpowiedź #40 dnia: 13 Wrzesień 2008, 13:18:57 »
- Pieprzone zombie - zaklął i zaczął masować klatkę piersiową. Gdyby ktoś go teraz zobaczył, dałby wiarę że jest przerażony, ale jego blade oblicze świadczyło tylko o tym że zaklęcie którym go potraktowano było naprawdę potężne, bardzo bolesne i jeszcze o nim nie słyszał. Pomyślał że zapyta się o nie Arcynekromantę gdy tylko wróci do Paktu, ale teraz miał inne rzeczy do roboty. Wstał wolno. Chciał coś zrobić, ale wolał się usunąć zanim straci życie. Odwrócił się i ruszył ku wyjścia. Przepłynął korytarz. Przy wyjściu z trudem ubrał się i ruszył w drogę do Paktu...

Canis

  • Gość
Odp: "Magnat" - któreś zadanie Elronda
« Odpowiedź #41 dnia: 13 Wrzesień 2008, 13:32:01 »
Doszedłeś do Paktu, Canis tam polerował swój kostur.

- No i jak tam zwiedzanie cmentarza. - powiedział zdawkowo Canis. -  Dowiedziałeś się czegoś ciekawego? - Powiedział Canis spokojnie z uśmiechem widząc bladego, przerażonego Elronda, i dalej polerował swoją broń.

Forum Tawerny Gothic

Odp: "Magnat" - któreś zadanie Elronda
« Odpowiedź #41 dnia: 13 Wrzesień 2008, 13:32:01 »

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: "Magnat" - któreś zadanie Elronda
« Odpowiedź #42 dnia: 13 Wrzesień 2008, 13:36:56 »
- Po pierwsze nie jestem przerażony. Po drugie, grobowiec należy do twojej rodziny, co na pewno o tym wiesz. A po trzecie i najważniejsze. W krypcie siedzi Strażnik, czy może zombie z kryształem w klacie. Gdy próbowałem go wyciągnąć, kryształ oczywiście, zombiak powiedział że nie jestem godzien czy coś takiego i nieciekawie mnie potraktował. To chyba wszystko . Aha, wiesz że Ezehaisz jest z twojej rodziny...

Canis

  • Gość
Odp: "Magnat" - któreś zadanie Elronda
« Odpowiedź #43 dnia: 13 Wrzesień 2008, 13:41:50 »
- Hehe, niby czemu uważasz, ze jestem potomkiem,czy też w ogóle w jakikolwiek sposób spokrewniony z nim, znalazłeś jakieś drzewo genealogiczne? Odnośnie tego jak cię potraktował... Altair cię nie uczył, że nie należy budzić zmarłych, gdy nie ma potrzeby? No to teraz już wiesz. Także niby czemu miałbym być członkiem rodu Goethe' ów?
« Ostatnia zmiana: 13 Wrzesień 2008, 13:43:35 wysłana przez Canis »

Offline Elrond Ñoldor

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 17213
  • Reputacja: 14987
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Odp: "Magnat" - któreś zadanie Elronda
« Odpowiedź #44 dnia: 13 Wrzesień 2008, 13:52:48 »
- Bo jest tam twój grób, a wiem że zamożniejsze rodziny szlacheckie robią coś takiego. Na pewno o nim wiedziałeś...

Canis

  • Gość
Odp: "Magnat" - któreś zadanie Elronda
« Odpowiedź #45 dnia: 13 Wrzesień 2008, 14:28:01 »
- Elrond, ale ja nie jestem szlachcicem... Ale dzięki za informacje... zajmę się tym ;] .

Do zobaczenia Elrondzie, może na kolejnym zadaniu.

ZADANIE ZAKOÑCZONE

Nagroda: 2000 szt. złota


Forum Tawerny Gothic

Odp: "Magnat" - któreś zadanie Elronda
« Odpowiedź #45 dnia: 13 Wrzesień 2008, 14:28:01 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything