Autor Wątek: Do Sal "Magicznego Rozwoju" II  (Przeczytany 1956 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Canis

  • Gość
Do Sal "Magicznego Rozwoju" II
« dnia: 31 Sierpień 2008, 15:31:46 »
Canis czekał na swoich dwóch uczniów:

-Tidus
-Elveon

Razem mieli wybrać się w góry i zająć się kształceniem, Canis czekał na nich przed paktem. zabrał wszystkie rzeczy, które przyniesiono mu ostatnio z zadań, skrzyneczkę, książkę jak i lek. Czekał na uczniów, z nieco zaniepokojoną miną...

Offline Chabacik

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 484
  • Reputacja: 83
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie wierz w cuda - polegaj na nich!
Odp: Do Sal "Magicznego Rozwoju" II
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Sierpień 2008, 15:36:06 »
Po chwili na miejscu zbiórki zjawił się Elveon. Przywitał się ze swym mistrzem po czym zwrócił się do niego z pytaniem.
- Canisie, mógłbym dowiedzieć się po co Ci te rzeczy? Będą nam potrzebne w nauce?
« Ostatnia zmiana: 31 Sierpień 2008, 15:37:00 wysłana przez Elveon »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Do Sal "Magicznego Rozwoju" II
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Sierpień 2008, 15:36:06 »

Canis

  • Gość
Odp: Do Sal "Magicznego Rozwoju" II
« Odpowiedź #2 dnia: 31 Sierpień 2008, 15:41:03 »
Tak elveonie, z tego co wiem przyda się to nam w skrzyneczce jest... zresztą, zobaczycie. ale nudzić to się wam nie będzie, tak myślę.

Offline Tidus

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 825
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Per Aspera Ad Astra...
Odp: Do Sal "Magicznego Rozwoju" II
« Odpowiedź #3 dnia: 31 Sierpień 2008, 15:42:33 »
- Witajcie, wybaczcie niewielkie spóźnienie. Co tam?

Canis

  • Gość
Odp: Do Sal "Magicznego Rozwoju" II
« Odpowiedź #4 dnia: 31 Sierpień 2008, 15:47:32 »
no to idziemy do Sal magicznego rozwoju...

Jeżeli macie pytania co do tego czego sie nauczycie jak będzie to przebiegać etc. pytajcie, śmiało, również możecie pytać o inne takie tam, co chcecie, w końcu poza poznaniem umiejętności i atrybutów, musicie posiadać jakąś wiedzę... a wolę byście zadawali pytania, niż mam referaty wygłaszać... także, jakieś pytania?

Offline Chabacik

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 484
  • Reputacja: 83
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie wierz w cuda - polegaj na nich!
Odp: Do Sal "Magicznego Rozwoju" II
« Odpowiedź #5 dnia: 31 Sierpień 2008, 15:51:00 »
No cóż chyba najbardziej podstawowe pytania - Ile czasu spędzimy w tej sali? Czego się tam nauczymy? 

Offline Tidus

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 825
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Per Aspera Ad Astra...
Odp: Do Sal "Magicznego Rozwoju" II
« Odpowiedź #6 dnia: 31 Sierpień 2008, 15:51:42 »
Jak to się stało, że nekromancja jest uważana za czyste zło, czym kieruje się nekromanta w swoim postępowaniu oraz co tak naprawdę chcę osiągnąć?. Wiesz może coś o początkach tej magii, kto był pierwszym mistrzem we władaniu nią.?

Canis

  • Gość
Odp: Do Sal "Magicznego Rozwoju" II
« Odpowiedź #7 dnia: 31 Sierpień 2008, 15:59:45 »
No cóż chyba najbardziej podstawowe pytania - Ile czasu spędzimy w tej sali? Czego się tam nauczymy? 

To ile będziemy to zależy od was głównie jak będziecie sie uczyć, czy będziecie się starać, zawsze każdy z was będzie mógł zrezygnować z tych zajęć praktycznych jeżeli się wkurzy, bądź znudzi. oczywiście wówczas nie poznaje niczego z zadania, no ale zawsze można zrezygnować.

na pewno nauczę cię tego co nauczyłem Tidusa, przynajmniej będę próbował

Wtedy jedno, albo dwa zaklęcia na zachętę za zadania. A inne umiejętności albo zaklęcia, jak zasłużycie albo kupicie.

Jak to się stało, że nekromancja jest uważana za czyste zło, czym kieruje się nekromanta w swoim postępowaniu oraz co tak naprawdę chcę osiągnąć? Wiesz może coś o początkach tej magii, kto był pierwszym mistrzem we władaniu nią.?

Wreszcie porządne pytanie, ale poproszę o nie jak już jak dojdziemy.

Doszliśmy do sal magicznego rozwoju, drzwi zostały wstawione nowe identyczne do starych, jakby tamtego dnia nie było, gdy z Tidusem je zniszczyliśmy.

Canis uśmiechnął się i ponownie porządnym kopnięciem rozwalił drzwi, weszliśmy do środka, ukazała sie nam jedna wielka sala a z niej wyjścia do innych...

Teraz tak, Tidus, jakiego zaklęcia chcesz się nauczyć, masz do dyspozycji pierwszy poziom wtajemniczenia z Magii Krwi, Magii śmierci i Klątw, wybieraj. jedno zaklęcie.

A ty Elveonie, chcesz się nauczyć koncentracji czy najpierw zaklęcia?

//za chwilę przy zaklęciach odpowiem na pytanie, bardziej klimatycznie.//

Offline Chabacik

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 484
  • Reputacja: 83
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie wierz w cuda - polegaj na nich!
Odp: Do Sal "Magicznego Rozwoju" II
« Odpowiedź #8 dnia: 31 Sierpień 2008, 16:12:01 »
Jeśli to możliwe chciałbym nauczyć się Zgubnego Uderzenia, lecz zanim to nastąpi pragnę usłyszeć na czym polega to zaklęcie, jaką posiada siłę i jak bardzo wyczerpuje początkującego maga? 

Offline Tidus

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 825
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Per Aspera Ad Astra...
Odp: Do Sal "Magicznego Rozwoju" II
« Odpowiedź #9 dnia: 01 Wrzesień 2008, 07:53:34 »
Opowiedz mi coś proszę o zaklęciu wybuchu cienia, chciałbym się go nauczyć, jednak przed tym chciałbym dowiedzieć się o nim jak najwięcej

Ponawiam także pytanie, które zadałem. O przeszłość nekromancji...

Canis

  • Gość
Odp: Do Sal "Magicznego Rozwoju" II
« Odpowiedź #10 dnia: 01 Wrzesień 2008, 09:54:32 »
mamy cztery sale do treningu, ta, to sala rytualna, tam z lewej, to sala alchemiczna tam z prawej kolejna sala rytualna a to po środku, to sala zaklęć, chodźmy do niej.

Weszliśmy do długiej sali.

najpierw pytanie Tidusa.

Czyste zło mówisz... głównie z tego względu, że wykorzystywała moc boga Beliara, uważanego za złego. Nekromanta dawnymi czasy potrafił wykorzystywać moc tego boga do swoich celów, niektórzy niemądrzy uważali, że nekromanci są wręcz bogami Beliarami, i tak utarło sie że nekromancja jest bee... Oczywiście nie jest to całkiem mylne postrzeganie, ze to czyste zło, drogi Nekromanckie to głównie zaklęcia niszczące, wyniszczające bądź likwidujące po prostu. wiec nie ma to pozytywnych skutków dla innych jak zaklęcia niektóre elfie, chociażby lewitacja etc.

odnośnie tego czym się kieruje nekromanta... tym czym on chce... niektórzy nekromanci zabijają bo to ich hobby inni bo chcą coś zdobyć bądź dostać, żaden nekromanta, przynajmniej nie znam, nie robi nic charytatywnie, zawsze ma jakiś cel, chociażby teraz, nie uczę was dla tego, bo sprawia mi to przyjemność, chodź nie jest to niemiłe zajęcie, ale również pozwoli mi na swój rozwój, pokazanie, ze nie jestem aż takim złym... nauczycielem, no i możliwe, ze dopomoże w zostaniu tym kim chcę zostać.

Niema kogoś takiego jak mistrz władania magią... magia wyszła od Draconów, każda magia starożytna opiera się na wiedzy, odkryciach, dokonaniach i powstałych już zaklęciach draconów. ÂŚmiem przypuszczać, ze to draconi dali początek tej magii, a człowiek umiejętnie je rozwijał i rozwija.

Każdy Nekromanta ma jakieś swoje cele, z pewnością być najpotężniejszym nekromantą,magiem, posiąść wiedzę, to z pewnością ważne.

Opowiedz mi coś proszę o zaklęciu wybuchu cienia, chciałbym się go nauczyć, jednak przed tym chciałbym dowiedzieć się o nim jak najwięcej

Ponawiam także pytanie, które zadałem. O przeszłość nekromancji...

Wybuch cienia jest to nic innego jak pocisk skondensowanych oparów, jak to nazywam. pocisk uderza w przeciwnika i przeciwnika zaczyna otaczać swego rodzaju mgła, pył ja mówię, opar niekiedy. intensywność czerni od szarości do czerni idzie w zależności który poziom tego zaklęcia. mówimy tu o pierwszym stadium. jeśli chcesz je opanować to proszę:

- Wybuch Cienia – Elysh Upushiltu, Ilishesh Arishash

wypróbuj na jakimś zwierzątku, może na szczurkach...

Jeśli to możliwe chciałbym nauczyć się Zgubnego Uderzenia, lecz zanim to nastąpi pragnę usłyszeć na czym polega to zaklęcie, jaką posiada siłę i jak bardzo wyczerpuje początkującego maga? 

Po tym zaklęciu nie zginiesz, mimo że jesteś laikiem jeśli chodzi o magię. choć z pewnością będzie dość meczące.

Zgubne Uderzenie to również nic innego jak pocisk tworzący ranę na ciele. Możesz poćwiczyć tutaj, na szczurkach.

- Zgubne Uderzenie - Xuisush Uparesh, Ush Ruesh Huxuesh Arishesh

Offline Tidus

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 825
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Per Aspera Ad Astra...
Odp: Do Sal "Magicznego Rozwoju" II
« Odpowiedź #11 dnia: 01 Wrzesień 2008, 11:03:39 »
Tidus wyszukał w rogu większego od reszty szczura, głęboko spojrzał się na niego. Przymknął na chwilę oczy, a gdy gwałtownie je otworzył wypowiedział zaklęcie w kierunku szczura

Elysh Upushiltu, Ilishesh Arishash!

Wówczas wokół szczura zaczęła unosić się ciemna mgła, która stopniowo zaczęła otulać szczura. Tidus zamknął na chwilę oczy, wziął wdech i wydech. Po chwili chciał sprawdzić efekty swojego zaklęcia
« Ostatnia zmiana: 01 Wrzesień 2008, 11:19:01 wysłana przez Tidus »

Canis

  • Gość
Odp: Do Sal "Magicznego Rozwoju" II
« Odpowiedź #12 dnia: 01 Wrzesień 2008, 13:23:05 »
no szczur padł martwy.

NAUCZONY - zaklęcie: Wybuch Cienia

ładnie, może być, trochę poćwiczysz będzie zacnie. (bardziej myślałem o pocisku który przy uderzeniu wyzwala mgłę która otacza przeciwnika... ale...)
« Ostatnia zmiana: 01 Wrzesień 2008, 14:26:41 wysłana przez Canis »

Offline Chabacik

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 484
  • Reputacja: 83
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie wierz w cuda - polegaj na nich!
Odp: Do Sal "Magicznego Rozwoju" II
« Odpowiedź #13 dnia: 01 Wrzesień 2008, 14:02:25 »
Elveon rozejrzał się po pomieszczeniu. Kilka metrów od niego dostrzegł sporego szczura. Wyciągną w jego kierunku dłonie zaczął kumulować w nich energię. Wziął głęboki wdech i wypowiedział formułę zaklęcia

Xuisush Uparesh, Ush Ruesh Huxuesh Arishesh!

Po wypowiedzeniu zaklęcia energia przybrała postać czarnego pocisku która pomknęła w szczura. W tym samym momencie uczeń poczuł jak opuszcza go część jego siły...
« Ostatnia zmiana: 01 Wrzesień 2008, 14:14:55 wysłana przez Elveon »

Canis

  • Gość
Odp: Do Sal "Magicznego Rozwoju" II
« Odpowiedź #14 dnia: 01 Wrzesień 2008, 14:20:39 »
Szczur padł martwy.

NAUCZONY - Zaklęcie: Zgubne Uderzenie

Elveonie, chcesz teraz zgłębić tajniki alchemii, czy może pogłębić swoją wiedzę w zakresie rytualizmu? Jakieś pytania może?

Tidus, chodź z nami, jeżeli masz jakieś pytania to pytaj. Za niedługo znajde dla ciebie tutaj, pracę...
« Ostatnia zmiana: 01 Wrzesień 2008, 14:26:24 wysłana przez Canis »

Offline Chabacik

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 484
  • Reputacja: 83
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie wierz w cuda - polegaj na nich!
Odp: Do Sal "Magicznego Rozwoju" II
« Odpowiedź #15 dnia: 01 Wrzesień 2008, 14:58:19 »
Po chwili zastanowienia Elveon odrzekł
-Cóż najpierw chciałbym powiększyć swoją wiedzę w dziedzinie rytualizmu.

Canis

  • Gość
Odp: Do Sal "Magicznego Rozwoju" II
« Odpowiedź #16 dnia: 01 Wrzesień 2008, 15:03:05 »
- Dobrze więc. chodźmy do poprzedniej sali.
Wróciliśmy do dużego okrągłego pomieszczenia.

- Elveonie, zaczyna się twoja lekcja Koncentracji, będzie to wstęp do małego co nieco na trupach... jest to potrzebne, pomoże ci łatwiej... to uczynić... że tak powiem ;) - jest to wymagane po prostu do rytuałów.

Elveonie, oto jest ładne drewniane krzesło, teraz tak, twoje zadanie polega na tym, by siedząc unieść to krzesło siłą swojej woli. - W sali zapanowała całkowita cisza. Wszyscy przyglądali się Elveonowi.
« Ostatnia zmiana: 01 Wrzesień 2008, 15:04:29 wysłana przez Canis »

Offline Tidus

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 825
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Per Aspera Ad Astra...
Odp: Do Sal "Magicznego Rozwoju" II
« Odpowiedź #17 dnia: 01 Wrzesień 2008, 16:04:23 »
Tidus parsknął śmiechem... skądś to znał, zapytał.

- a tym razem mogę ja?
« Ostatnia zmiana: 01 Wrzesień 2008, 16:04:54 wysłana przez Tidus »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Do Sal "Magicznego Rozwoju" II
« Odpowiedź #17 dnia: 01 Wrzesień 2008, 16:04:23 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything