Autor Wątek: Czy Gothic 4 to będzie ten sam gothic bez bezimiennego ?  (Przeczytany 9082 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Reyden

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Czy Gothic 4 to będzie ten sam gothic bez bezimiennego ?
« dnia: 12 Sierpień 2008, 15:16:01 »
Ja myślę że to nie bedzię ten sam klimat bo bohater wiele dawał tej grze a wy jak myślicie?

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Czy Gothic 4 to będzie ten sam gothic bez bezimiennego ?
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Sierpień 2008, 18:51:22 »
Ty się nie martw o Bezimiennego, tylko o fabułę i klimat, bo według mnie to są najważniejsze rzeczy. Co prawda bohater też jest ważny, ale nie najważniejszy. Jednak mam nadzieję, że będzie to także charakterystyczna postać, jak nasz Bezi - inaczej będziemy za nim tęsknić.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Czy Gothic 4 to będzie ten sam gothic bez bezimiennego ?
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Sierpień 2008, 18:51:22 »

Offline Kirgo32

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 312
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Nawet piekło ma swoich bohaterów."
Odp: Czy Gothic 4 to będzie ten sam gothic bez bezimiennego ?
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Sierpień 2008, 10:20:05 »
Wprawdzie chyba każdy fan Gothic przyzwyczaił się do Bezimiennego, ale to, że w kolejnej części nie będzie już on głównym bohaterem, nie będzie jakąś wielką stratą. Mam tylko nadzieję, że główny bohater będzie miał większe poczucie humoru od Beziego, bo właśnie jedną z niewielu rzeczy, której mi brakuje w serii gier gothic to duże poczucie humoru bohatera.

Offline Rodney164

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 130
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Czy Gothic 4 to będzie ten sam gothic bez bezimiennego ?
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Sierpień 2008, 16:05:05 »
To może być nawet lepszy Gothic niż poprzednie części i fakt, że głównym bohaterem nie będzie Bezimienny to gwarantuje, gdyż po trzech częściach jego przygód twórcy gry się zmieniają i mają pełne prawo do własnych pomysłów. Ile razy Bezi będzie zdobywał ponadludzką moc po czym tracił ją wraz z zakończeniem gry. To sie staje nudne. A nowy bohater to nowa mobilizacja wiernych graczy. Jeżeli ktoś porzuci Gothic tylko ze względu na zmianę głównej postaci w grze to mu szczerze współczuje. Gothic 4 i tak będzie dobry :D. My i tak nic możemy zrobić, więc powinniśmy przynajmniej wierzyć, że gra będzie miała spoko fabułę, grafikę jak i klimat :D.

Offline Judasz.

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 32
  • Reputacja: 0
Odp: Czy Gothic 4 to będzie ten sam gothic bez bezimiennego ?
« Odpowiedź #4 dnia: 22 Sierpień 2008, 12:42:47 »
na początku gdy przeczytałem informacje, że nie będziemy grali bezim to uznałem iż to nie będzie taki sam Gothic co poprzednie części... jednak po przeczytaniu posta od Rodneya uświadomiłem sobie że była by to monotonia grając bezim który co część traci swą boską moc... zawsze jakaś odmiana nam się przyda a nowy bohater... no właśnie;p o tym przekonamy się gdy już wyjdzie G4;)

Offline truebezi

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ronald Reagen
Odp: Czy Gothic 4 to będzie ten sam gothic bez bezimiennego ?
« Odpowiedź #5 dnia: 28 Sierpień 2008, 22:57:09 »
Według najnowszych wieści twórcy nadal nie są zdecydowani czy będziemy grali Bezim, czy inną postacią. Więc pozostaje nam czekać. Nawet w dodatku nie wiadomo czy postać przedstawiona na screenach to Bezimienny-swoją drogą ma ciekawy pancerz zwróciliście uwagę jaki symbol ma na plecach, wg. mnie to symbol Śniącego.
« Ostatnia zmiana: 28 Sierpień 2008, 23:05:28 wysłana przez truebezi »

Offline wiedzmin4269

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 57
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mordo ty moja
Odp: Czy Gothic 4 to będzie ten sam gothic bez bezimiennego ?
« Odpowiedź #6 dnia: 28 Sierpień 2008, 23:02:11 »
Być może nie będziemy grali bezim ale będzie(jako NPC).

Offline Pawel Najemnik z Farmy

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 389
  • Reputacja: -6
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Czy Gothic 4 to będzie ten sam gothic bez bezimiennego ?
« Odpowiedź #7 dnia: 28 Sierpień 2008, 23:16:40 »
Wiadome jest tylko kilka rzeczy. Bezi na pewno będzie, będziemy znowu ratować albo niszczyć świat i napewno będzie Lee i Milten.

Offline Drago159

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 55
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwała Innosowi!
Odp: Czy Gothic 4 to będzie ten sam gothic bez bezimiennego ?
« Odpowiedź #8 dnia: 29 Sierpień 2008, 11:04:34 »
Głupio zrobili bo z beziego zrobili króla tyrana.Człowiek który tyle przeszedł nagl stał ie zły i nie uczciwy.Co o tym sądicie?

Offline truebezi

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ronald Reagen
Odp: Czy Gothic 4 to będzie ten sam gothic bez bezimiennego ?
« Odpowiedź #9 dnia: 29 Sierpień 2008, 17:47:25 »
Wiadomo na bank, że będzie też Lester - na targach przedstawiano model tej postaci.

Offline Alfeim

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 474
  • Reputacja: 0
Odp: Czy Gothic 4 to będzie ten sam gothic bez bezimiennego ?
« Odpowiedź #10 dnia: 29 Sierpień 2008, 19:27:05 »
Głupio zrobili bo z beziego zrobili króla tyrana.Człowiek który tyle przeszedł nagl stał ie zły i nie uczciwy.Co o tym sądicie?
Wladza korumpuje, a wlasciwie to nie wladza - tylko lek przed jej straceniem.

Wiadomo na bank, że będzie też Lester - na targach przedstawiano model tej postaci.
Juz ktos o tym wspominal  ;)

Wiadome jest tylko kilka rzeczy. Bezi na pewno będzie, będziemy znowu ratować albo niszczyć świat i na pewno będzie Lee i Milten.
Skad masz taka wiadomosc?
« Ostatnia zmiana: 29 Sierpień 2008, 19:29:43 wysłana przez Alfeim »

Offline Pawel Najemnik z Farmy

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 389
  • Reputacja: -6
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Czy Gothic 4 to będzie ten sam gothic bez bezimiennego ?
« Odpowiedź #11 dnia: 29 Sierpień 2008, 20:15:59 »
To wynika z kilku screenów które widziałem. Lee był na tronie w gothic 3 ZB więc musiał być i w G4 Arcania. A Miltena widziałem w jednym z filmików z gothic 4. 

Offline truebezi

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 82
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ronald Reagen
Odp: Czy Gothic 4 to będzie ten sam gothic bez bezimiennego ?
« Odpowiedź #12 dnia: 30 Sierpień 2008, 01:23:07 »
Lee nie był na tronie tylko w sali tronowej obok innej postaci ( Bezi ?).Co do Miltena nie wiem jaki filmik masz na myśli, bo na targach był tylko trailer i powiedzmy sobie szczerze za wiele tam nie było widać ( totalna prowizorka co świadczy o tym że twórcy sami nie wiedzą co do końca począć z nowym bohaterem i fabułą). Na targach autorzy nowej części stwierdzili że mają być starzy bohaterowie ale którzy ( pewny jest Lester ) nie wiadomo. Autorzy wspominali wcześniej że w dodatku może zginąć jeden z przyjaciół Beziego, więc tak naprawdę nie jestem pewny, czy w czwartej części będzie Lee, Gorn czy Diego itd.

Nie zauważyłem by ktoś na forum poruszył temat Laresa więc podałem tę informację
« Ostatnia zmiana: 30 Sierpień 2008, 01:29:14 wysłana przez truebezi »

Offline Czaroxxx

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 624
  • Reputacja: -4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wóda, dziwki i lasery
Odp: Czy Gothic 4 to będzie ten sam gothic bez bezimiennego ?
« Odpowiedź #13 dnia: 30 Sierpień 2008, 01:25:54 »
Mi to bez różnicy, w sumie jako tako sam Bezimienny nie robił żadnego klimatu ponieważ on sam w sobie nie miał charakteru, którego można by żałować, był nijaki więc jeśli będzie ktoś inny i będzie się różnić tylko wyglądem to nie będzie mi to przeszkadzać w najmniejszym stopniu. Oby 4 była lepsza od 3 to wybaczę nim tę ogromną pomyłkę jaka zaszła ze stworzeniem poprzedniej części.

Offline Ainur

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 981
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Czy Gothic 4 to będzie ten sam gothic bez bezimiennego ?
« Odpowiedź #14 dnia: 15 Listopad 2008, 17:01:36 »
Najważniejsza jest fabuła, klimat, grywalność oraz grafika, to są dla mnie 4 rzeczy, które powinny znaleźć się w Gothicu 4. A czy będzie Bezzimienny czy nie to sprawa producentów, ale bardzo fajnie by było gdyby był Bezzimienny.

Offline Odium

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Czy Gothic 4 to będzie ten sam gothic bez bezimiennego ?
« Odpowiedź #15 dnia: 15 Listopad 2008, 20:29:02 »
Najważniejsza jest fabuła i klimat. Jednak oba te postumenty runęły w trzeciej odsłonie gry, co w 80 procentach wyklucza ich poprawę w czwórce. Drugim najważniejszym (według mnie) elementem jest postać. Umarł Bezi, umarł Gothic. To już nie jest ta gra!

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Czy Gothic 4 to będzie ten sam gothic bez bezimiennego ?
« Odpowiedź #16 dnia: 15 Listopad 2008, 20:43:35 »
Bo? Bo masz taki kaprys? Arcanie robi zupełnie inna ekipa niż G3. Przekreślasz ich projekt na starcie.

To już nie jest ta gra!
To nie jest remake. Wiadome jest, że to inna gra. I nikt nie oczekuje kopii. A ciągnięcie tego samego wątku po raz czwarty byłoby chore.

Offline Tiw

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 313
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • We Can't Stop Here, This Is Bat Country!
Odp: Czy Gothic 4 to będzie ten sam gothic bez bezimiennego ?
« Odpowiedź #17 dnia: 15 Listopad 2008, 21:24:06 »

Cytuj
80 procentach wyklucza ich poprawę w czwórce.
Ciekaw jestem, skąd wziołeś tak szczegółowe dane.

Ja zagrałem w każdą część sagii, każdą która dotychczas pojawiła się na naszym rynku zakupiłem, pewnie pogram też w Arcanię, ale czy kupię? Pożyjemy zobaczymy, z pewnością nie skreślam Arcanii, tylko dlatego, że główny bohater się zmienił.

Offline Odium

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Czy Gothic 4 to będzie ten sam gothic bez bezimiennego ?
« Odpowiedź #18 dnia: 16 Listopad 2008, 19:54:15 »
Isentor- Kaprys? Tak, można tak to nazwać. Przed wydaniem trójki kaprysu nie miałem i się zawiodłem. Lepiej nie nastawiać się pozytywnie na coś, co prawdopodobnie zawiedzie na pełnej linii. A że inna gra... to po co męczyć nazwę? Komercja?
Don Corleone- trochę matmy i świat jest łatwiejszy.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Czy Gothic 4 to będzie ten sam gothic bez bezimiennego ?
« Odpowiedź #19 dnia: 16 Listopad 2008, 23:02:44 »
Seria TES co część też podobnie się nazywa i jakoś nikt z tego powodu nie płacze. Nie wiem więc dlaczego nagle pojawia się oburzenie, gdy podobny myk został zastosowany w przypadku serii Gothic.
Pierwsze części jako trylogia z dodatkami i teraz nowa gra ale w tych samych realiach. Jak dla mnie pomysł dobry. Bo w serie trzeba wnieść świeżość. A czym im to wyjdzie to już inna sprawa. Pożyjemy zobaczymy.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Czy Gothic 4 to będzie ten sam gothic bez bezimiennego ?
« Odpowiedź #19 dnia: 16 Listopad 2008, 23:02:44 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top