Autor Wątek: Próba Torlofa  (Przeczytany 11124 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Freek

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 104
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dark Temp
Próba Torlofa
« dnia: 08 Sierpień 2008, 15:18:28 »
Witam , mam problem , jestem na farmie Onara , chcę zostać Najemnikiem , i Torlof(czy jakoś tak ) poddaje mnie próbie , jaka to próba ? Z początku myślałem że chodzi o pobicie 3 ludzi tych wrogich , zrobiłem to i Javier mi pogratulował a Torlof nadal czeka aż ukończę próbę , mógłby mi ktoś powiedzieć co mam zrobić ?

Offline Enzo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 410
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Próba Torlofa
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Sierpień 2008, 15:21:54 »
W dialogu z Torlofem masz taką kwestię "Jakie będą moje obowiązki" i wtedy automatycznie rozpoczynasz zadanie. Możesz wybrać jakie chcesz zadanie(Zabicie Strażników na farmie Bengara lub odebranie czynszu od Sekoba). Bez względu, które zadanie wybierzesz drugie z zadań będziesz musiał wykonać przed samym pójściem do GD aby otrzymać lepszą zbroję.

EDIT : Jeżeli wcześniej wcisnąłeś tą kwestię dialogową to popatrz w dzienniku jakie masz zadanie.
« Ostatnia zmiana: 08 Sierpień 2008, 15:23:18 wysłana przez Enzo »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Próba Torlofa
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Sierpień 2008, 15:21:54 »

Offline Mati92

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 76
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwała Adanosowi!
Odp: Próba Torlofa
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Sierpień 2008, 15:39:05 »
Trzeba było słuchać Torlofa... No cóż albo musisz zabrać pieniądze Sekobowi albo wyczyścić farmę Bengara ze straży miejskiej. Teraz wejdź w dziennik zadań i popatrz na swoje misje. Tam na 100% będzie twoje zadanie

Offline Freek

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 104
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dark Temp
Odp: Próba Torlofa
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Sierpień 2008, 15:52:14 »
Problem w tym że w dzienniku nic nie ma , jednak wydaje mi się że muszę wybić strażników z sąsiedniej farmy Bengara , a propo , mógł by ktoś dokładnie opisać drogę ? Najlepiej od farmy Onara do Bengara , i prosze nie zaznaczajcie a mapie ...

Z góry thx

Offline Mati92

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 76
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwała Adanosowi!
Odp: Próba Torlofa
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Sierpień 2008, 16:24:26 »
Farma Sekoba leży tam: Wyjdź z farmy Onara drogą. Gdy zauważysz że droga ma dwa wybory (prosto i w prawo) skręc w prawo i idź dalej. Jeżeli widzisz zarządcę który cię potem zatrzyma prosząc o złoto to znaczy że jesteś na farmie sekoba.  A co do farmy Bengara to wpisz sobie kod na runę teleportacyjną na przełęcz Khorinis,bo to baaaaaaaaaaardzo daleko od farmy Onara. Jak coś jeszcze niejasne to pytaj :)

Offline Freek

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 104
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dark Temp
Odp: Próba Torlofa
« Odpowiedź #5 dnia: 08 Sierpień 2008, 16:31:39 »
Proszę o opisanie drogi na farmę Berengara

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Odp: Próba Torlofa
« Odpowiedź #6 dnia: 08 Sierpień 2008, 16:32:18 »
Mapka:
http://img224.imageshack.us/img224/6766/mapacopywd2.jpg
Idź wzdłuż tej czerwonej kreski aż do gospody i tam skręć w stronę przełęczy - na skróty nie masz jak iść, gdyż jeziora nie przepłyniesz. Możesz co najwyżej iść małą kotlinką, w której swój obóz mają bandyci (różowa kreska).
« Ostatnia zmiana: 08 Sierpień 2008, 16:32:44 wysłana przez Boba Fett »

Offline Freek

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 104
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dark Temp
Odp: Próba Torlofa
« Odpowiedź #7 dnia: 08 Sierpień 2008, 16:34:57 »
Prosiłem aby nie dawać mapy... Ale cóż jakoś dam rade

pS : na początku linku napisałeś ttp , zamiast http :D

pS 2 , A ta farma berengara to nie jest takie coś  z wieżą co pełno tam bandytów ?
« Ostatnia zmiana: 08 Sierpień 2008, 16:36:03 wysłana przez Freek »

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Odp: Próba Torlofa
« Odpowiedź #8 dnia: 08 Sierpień 2008, 16:38:08 »
pS 2 , A ta farma berengara to nie jest takie coś  z wieżą co pełno tam bandytów ?

Nie, to coś co opisałeś, to wieża Dextera, pokazana na w/w mapie. U Berengara nie ma żadnych bandytów, ani wieży.

Offline Freek

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 104
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dark Temp
Odp: Próba Torlofa
« Odpowiedź #9 dnia: 08 Sierpień 2008, 16:47:21 »
Ok , a macie jakieś wskazówki jak wypędzić tych 2 strażników ? Płace im ale i tak se nie idą , a jak mówie żeby se poszli to mnie atakują , a nie mam z nimi szans ;/

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
Odp: Próba Torlofa
« Odpowiedź #10 dnia: 08 Sierpień 2008, 16:49:30 »
Jeżeli masz Noc Kruka, porozmawiaj z Cordem (chyba, nie grałem w NK z rok), a on za drobną przysługę wykona dla Ciebie zadanie. Jeśli nie... ludzie moi, po prostu się podszkol, kup łuk, użyj zwojów, zaatakuj z zaskoczenia. Jest tyle sposobów...

Offline Freek

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 104
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dark Temp
Odp: Próba Torlofa
« Odpowiedź #11 dnia: 08 Sierpień 2008, 16:50:19 »
Niemam NK , a nie mam jakiegoś miejsca w pobliżu gdzie można wskoczyć i z łuku ich pyknąć ?

Offline Mati92

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 76
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chwała Adanosowi!
Odp: Próba Torlofa
« Odpowiedź #12 dnia: 08 Sierpień 2008, 16:53:46 »
Idziesz do 'Martwej Harpii' i tam szukasz drogowskazu o nazwie "Do przełęczy Khorinis" Idziesz zgodnie z drogowskazami aż dochodzisz do mostu i jak tam są dwie drogi jedna prosto a druga w lewo,to idziesz tą w lewo i dojdziesz na farmę. Czy ty w ogóle wiesz gdzie jest 'Martwa Harpia'?  Eh nie ma innego sposobu. Musisz ich zabić. A jeśli chcesz trochę oszukać to zabij ich kodami wpisz  BMARVINB i jak masz podświetlonego strażnika to naciśnij F2 i wpisz kill to w tedy zabije strażnika automatycznie a jeśli chcesz grać bez cheatów to wróć tam kiedy masz więcej doświadczenia albo wykonaj misję z Sekobem

Offline Freek

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 104
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Dark Temp
Odp: Próba Torlofa
« Odpowiedź #13 dnia: 08 Sierpień 2008, 16:55:48 »
Na misję z Sekobem to chyba zapóźno , i tak wiem gdzie jest "Martwa Harpia" , to już wolę poczekać niż używać kodów , thx za pomoc :)

Pozdro

Offline Boba Fett

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1566
  • Reputacja: 13
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wolność jest nieśmiertelna
Odp: Próba Torlofa
« Odpowiedź #14 dnia: 08 Sierpień 2008, 17:54:56 »
Z tego co pamiętam ja ich zabiłem na wczesnym etapie w grze - oczywiście sposobem, żeby nie było. Jako że w Gothic 2 warto inwestować w łuk, można to tu wykorzystać. Jest tam bodajże w okolicy tej farmy taki duży kamień, na który da się wskoczyć (łatwo spaść) - po prostu musisz ich sprowokować, by zaczęli Cię atakować, podbiec do tego kamienia, wskoczyć/wspiąć się na niego i zacząć z góry ich eliminować z łuku. Możliwe, że za pierwszym razem Ci nie wyjdzie - Gothic to gra dla wytrwałych, więc jeśli Ci zależy na Najemnikach, próbuj aż się uda lub się podszkol, jak mówili inni. ;)

Forum Tawerny Gothic

Odp: Próba Torlofa
« Odpowiedź #14 dnia: 08 Sierpień 2008, 17:54:56 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything