Ankieta

Których czarnych charakterów nie lubisz najbardziej?

Poszukiwacz
39 (13.9%)
Czarny Mag
52 (18.6%)
Archol
36 (12.9%)
Smok Ożywieniec
49 (17.5%)
Smok Bagienny
1 (0.4%)
Smok Lodowy
17 (6.1%)
Smok Ognisty
8 (2.9%)
Smok Kamienny
9 (3.2%)
Ork Elita
7 (2.5%)
Ork Pułkownik
12 (4.3%)
Herszt Ork
6 (2.1%)
Ork Ożywieniec
6 (2.1%)
Wojownik Cienia
38 (13.6%)

Głosów w sumie: 84

Autor Wątek: Czarne Charaktery  (Przeczytany 9490 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline DartZenek

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Na avatarku scyzoryk z Biedronki za jedyne 0,001gr
Czarne Charaktery
« dnia: 17 Lipiec 2008, 18:27:58 »
Moim zdaniem najsilniejsi są:
Poszukiwacz, Czarny Mag, Smok Ożywieniec.

Poszukiwacz - pod wpływem ich czarów jesteś opętany, a lekarstwo drogo kosztuje.
Czarny Mag - jest silny. Mnie na początku uspał i przyzwał armię ciemności. To była trudna walka.
Smok Ożywieniec - na początku walki zabiera nam połowę many i nas osłabia.

Co smok ożywieniec miał na myśli mówiąc:

Smok Ożywieniec: "NIE MAM IMIENIA, TAK JAK TY NIE MASZ IMIENIA. MOJ STWÓRCA OBDARZYÂŁ MNIE BOSKÂĄ MOCÂĄ, TAK JAK TWÓJ BÓG OBDARZYÂŁ MOCÂĄ CIEBIE. MOIM PRZEZNACZENIEM JEST ZNISZCZYÆ ÂŚWIAT, A TWOIM JEST JEGO RATOWANIE. CZY NIE CZUJESZ WIÊZI KTÓRA NAS ÂŁÂĄCZY? TAK, JUÂŻ WIESZ KIM JESTEM."
Bezimienny: "NIE. TO NIE MO¯LIWE. XARDAS ZAWSZE MÓWI£."

O co chodzi w tej gadce. Ja tego nierozumiem. Piszcie kto jest niebezpieczny i uzasadnijcie swoją odpowiedź.

Edit.
Ja nie lubię jeszcze Herszta Orków i Archola.
« Ostatnia zmiana: 18 Lipiec 2008, 13:10:57 wysłana przez Boba Fett »

Offline Ainur

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 981
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Czarne Charaktery
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Lipiec 2008, 19:34:52 »
Moim zdaniem poszukiwacz staram się go omijać, ze względu oczywiście na opętanie, gdyż lekarstwo drogo kosztuje a do tego, włada kilkoma czarami, i to nie słabymi.
« Ostatnia zmiana: 14 Marzec 2009, 20:37:37 wysłana przez Ainur »

Forum Tawerny Gothic

Odp: Czarne Charaktery
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Lipiec 2008, 19:34:52 »

Offline Nordale

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 202
  • Reputacja: 9
  • Płeć: Mężczyzna
  • bu
Odp: Czarne Charaktery
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Lipiec 2008, 19:39:10 »
Dla wojów groźnym przeciwnikiem jest Wojownik Cienia i Pan Cienia Archol. Poszukiwacz w G2 jest śmiesznie łatwy do zabicia, jednak w NK stanowi już wyzwanie szczególnie na początku 3 Aktu. Smok Ożywieniec nie jest silny (można go łatwo zabić z kuszy i czaru Zniszczenie Ożywieńca). Dla mnie najgroźniejszymi wrogami jest Ork Pułkownik/Herszt, bo występują w sporej obstawie i dość ciężko się z nimi walczy.

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Czarne Charaktery
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Wrzesień 2008, 23:18:45 »
Te pierwsze cztery pod rząd odpowiedzi wybrałem, bo to są jedyne ze wszystkich wymienionych te ,,czarne charaktery''. Poszukiwacze włóczą się po Khorinis i opętują. Czarny mag od braci z sekty też sprawia problemy i jest dość silny w walce. Archol to nic nieznaczący umrlak, ale ze wszystkich ożywieńców jest chyba najsilniejszy. No i Smoka-ożywieńca wybrałem, gdyż ten gad jest z nich wszystkich naj... ciekawszy i najbardziej taki mroczny. Pozostałe smoki i orkowie nie są dla mnie tacy ,,czarni'', więc ich nie wybrałem.

Jednak uważam, że gościem o największym czarnym charakterze w Gothicu jest sam BEZIMIENNY. Nawet Smok-ożywieniec i ÂŚniący przy nim wysiada ::).

Offline Rysownik

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 164
  • Reputacja: 0
  • Veni, vidi fugi
Odp: Czarne Charaktery
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Wrzesień 2008, 12:20:11 »
Smok-Ożywieniec. Reszta może mnie w wiadomo co pocałować.
A co do tego pytania... Ja to zrozumiałem, że Smok-Ożywieniec i Bezimienny są swoimi odbiciami, jednością, yin i yang i tego typu bzdury, a Xardas mówił, że jest wybrańcem, a nie jedną stroną boskiej interwencji.

Offline Kirgo32

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 312
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Nawet piekło ma swoich bohaterów."
Odp: Czarne Charaktery
« Odpowiedź #5 dnia: 19 Wrzesień 2008, 16:01:30 »
Smok Ożywieniec. Dlaczego ? A co tu dużo mówić....rządzi wszystkimi poszukiwaczami, czarnymi magami, smokami, orkami itp. Jest także z nich wszystkich najpotężniejszy. To główny wróg w Gothic 2. Aby do niego się dostać musimy się przedrzeć przez bandy orków, poszukiwaczy, szkieletów itp., co mówi samo za siebie.

PS. Zapomniałeś o Panu Cienia -  Inubisie. ;)

McSloniu

  • Gość
Odp: Czarne Charaktery
« Odpowiedź #6 dnia: 20 Wrzesień 2008, 10:36:39 »
No chyba oczywiste że SMOK ozywieniec, ''bos'' gry. Ale  Mroczni Paldyni i Archol, Inubis też są potężni. Co to smoków są mocne ale czy mroczne...? No smok napewno jest lepszy od jakiegos tam orka. Ale moim zdaniem najlepszy jest Smok Ozywieniec.

Offline Uhzonks

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 56
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Homm, Gothic, Archlord
Odp: Czarne Charaktery
« Odpowiedź #7 dnia: 20 Wrzesień 2008, 23:41:05 »
Zaznaczyłem wszystkie smoki oprócz bagiennego - przy nim do pomocy jest także dwóch najemników a i bez tego jest banał. Orkowie? Zanim podejdzie do takiego Maga Ognia lvl 25+ z czarem przynajmniej kula ognia nie stanowi żadnego zagrożenia. Poszukiwacz i Czarny Mag? Cóż jedyna ich zaleta to szybki wyrzut pocisków i nieograniczona mana, jednakowoż brakuje im celności. Przed Mrocznym Magiem zapiszcie sobie grę i <chociaż to oszustwo i noobowanie którego nie znoszę> przestudiujcie konsolę na przynajmniej 10 MM unikając Zewów ÂŚmierci...
W każdym razie - pytanie powinno brzmieć : Jaki czarny charakter sprawiał Wam najwięcej problemów, ale to już inna historia i się nie mieszam, dobrze jest.
Pisałem to w oparciu o NK, rozdzielenie działów jest całkiem niepotrzebne moim zdaniem...

Offline L@res

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 66
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • L@res
Odp: Czarne Charaktery
« Odpowiedź #8 dnia: 29 Wrzesień 2008, 19:59:56 »
Ja natomiast wybrałem:
- Poszukiwacza za to że opętuję mieszkańców miasta .
- Smoka ożywieńca ponieważ jest silny i najpotężniejszy ze wszystkich smoków.
- Czarnego maga ponieważ jest dobry w sztukach magicznych i ma dobre czary.

Offline Deniho

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
Odp: Czarne Charaktery
« Odpowiedź #9 dnia: 30 Wrzesień 2008, 16:52:37 »
Moim zdaniem najsilniejsi są
Czarny Mag
 Archol
 Smok Ożywieniec
 Herszt Orków

Offline jf

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 85
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Czarne Charaktery
« Odpowiedź #10 dnia: 02 Styczeń 2009, 17:18:35 »
Według mnie to najstraszniejsi są Mroczni Paladyni. Najpierw służyli Innosowi, a gdy zostali zabici i wskrzeszeni służą Beliarowi! Mają straszny wygłąd i dużo im daje ta zaśniedziała zbroja.

Offline Enzo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 410
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Czarne Charaktery
« Odpowiedź #11 dnia: 03 Styczeń 2009, 14:10:43 »
A według mnie to będzie Czarny Mag. Ta jego gadka przed walką ze smokiem ożywieńcem jest naprawdę przerażająca. Oprócz tego są jeszcze poszukiwacze, lepiej omijać.

Offline Vender

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 220
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Gdy jesteś sam nikt cię nie zdradzi...
Odp: Czarne Charaktery
« Odpowiedź #12 dnia: 11 Styczeń 2009, 10:57:36 »
ja tak smok ożywieniec i mag
a tak w ogóle to ten mroczny paladyn,ork ożywieniec

Offline Jaff

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Czarne Charaktery
« Odpowiedź #13 dnia: 21 Luty 2009, 21:13:22 »
Ork ożywieniec - potrafi sprawić duużo problemów, nie lubię walk z nimi.
Lodowy smok - trzeba się przebijać do niego, ogólnie mocny ;)
Archol - ma niezłą obstawę. Sam w sobie silny.
Wojowik cienia - tak samo jak ork ożywieniec, po prostu sprawia mi problemy.

Offline Ferdynand Kiepski

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • A ROBIÆ NIMA KOMU.
Odp: Czarne Charaktery
« Odpowiedź #14 dnia: 18 Marzec 2009, 11:47:16 »
Jak  dla mnie zagłosowałem na poszukiwacza poniewarz maja fajny głos i sieją niezłe zniszczenie swoimi czarami i maja fajne płaszcze.

Belgarath

  • Gość
Odp: Czarne Charaktery
« Odpowiedź #15 dnia: 20 Marzec 2009, 09:50:22 »
Według mnie najsilniejszymi przeciwnikami są poszukiwacze... Smok ożywieniec też jest silny, ale jak na poziom i umiejętności bohatera podczas pierwszego spotkania odpowiednio z poszukiwaczami i smokiem to jednak poszukiwacze są silniejsi. Oczywiście ta cała gra jest prosta i nie wymaga raczej skomplikowanych umiejętności dlatego ciężko mi ocenić kto jest najpotężniejszy, ale postawię na poszukiwaczy. No i oni mają takie fajne głosiki ;D

Offline Pawlas

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Czarne Charaktery
« Odpowiedź #16 dnia: 20 Marzec 2009, 21:50:28 »
Czarny Mag. Dziwnie to zrobili, ale naprawdę sługa smoka ożywieńca jest silniejszy od samego smoka ożywieńca. Gdy pierwszy raz grałem w dodatek, to mi "szczena opadła", bo ja 32 lvl mag zostałem załatwiony w 3 sek. krzykiem umarłych, które przenika przez kolumny...  Nawet 2 demony naraz jest w stanie nim rozwalić...

I jeszcze ten mana drain po rozmowie...  W całej grze chyba tylko on taką umiejętność posiada... W G2 był potężny, ale nie aż tak, jak w NK.

Nie wiem za bardzo jakich jeszcze czarów używa (zawsze walczył ze mną krzykiem), wydaje mi się, że raz gdy go biłem świętym pociskiem, to chyba deszcz ognia wyjął, ale moge się mylić, gdyż dawno magiem nie grałem... Mimo co, łatwo mu uciec i na dystans, gdy nas nie widzi wykończyć magią, ale jakiego stwora magią na dystans jest trudno wykończyć?

Czarny Mag moim zdaniem ma najlepszy głos, szczególnie gdy wypowiada swoją ostatnią kwestię  ;D.
« Ostatnia zmiana: 20 Marzec 2009, 21:55:31 wysłana przez Pawlas »

Offline Guy

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Czarne Charaktery
« Odpowiedź #17 dnia: 19 Lipiec 2009, 20:08:37 »
Ja dałem na smoka kamiennego.

Ponieważ grałem łowcą smoków i miałem orkową zgubę ale pokonałem go dopiero z magicznym ostrzem bojowym więc sporo przygotowań do tej walki było. Miałem też lekką zbroję łowcy smoków bo do średniej potrzeba łusek z 2 smoków. Do tego był w fajnym miejscu i miałem nieco zabawy z dotarciem do niego (i nabijania expa :)) I były to chwile które najbardziej zapamiętałem w grze.

Offline BógKamil

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 9
  • Reputacja: 9
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bóg jest tylko jeden
Odp: Czarne Charaktery
« Odpowiedź #18 dnia: 24 Czerwiec 2012, 18:45:41 »
nienawidzę poszukiwacza ponieważ wyskakuje mi i  opętanie które mie wkurza bo coś mi gada jakieś bzdury i czaruje mie

Offline Diego4001

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 107
  • Reputacja: 114
  • Płeć: Mężczyzna
  • Znowu jedna z tych głupich bestii !
Odp: Czarne Charaktery
« Odpowiedź #19 dnia: 30 Listopad 2013, 22:21:27 »
Nienawidzę :
Poszukiwacz:
-opętuje mnie
-dość mocne dmg

Forum Tawerny Gothic

Odp: Czarne Charaktery
« Odpowiedź #19 dnia: 30 Listopad 2013, 22:21:27 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything