Autor Wątek: plemiona  (Przeczytany 3161 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

yankus97

  • Gość
plemiona
« dnia: 17 Lipiec 2008, 16:13:11 »
www.plemiona.pl
kto jeszcze gra w plemiona
ja gram na 11 swiecie pod nickiem yankus
w tej grze chodzi o to  zeby wybudowac wioski i przejmować inne

Offline Eregrin

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1008
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • ÂŻycie jest jak komputer - do zabawy i do konkretów
Odp: plemiona
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Lipiec 2008, 16:21:50 »
Kiedyś w to grałem, lecz szybko mi sie to znudziło. Takie gry, jak plemiona czy ikariam, albo knightfight czy bightfight, nie mają po prostu sensu. Zwykłe marnotrawienie czasu, który można by spędzić, choćby na czytaniu jakiejś ciekawej książki, bądź też grając w naprawdę dobre gry. To jest na zasadach, że Ci, co mają premium, mają lepiej od tych, co go nie posiadają. Jest to zwykłe klikanie dla 10-cio latków, które niczego nie uczy.
« Ostatnia zmiana: 17 Lipiec 2008, 16:22:48 wysłana przez Lord Arthas »

Forum Tawerny Gothic

Odp: plemiona
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Lipiec 2008, 16:21:50 »

Offline Doman

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: plemiona
« Odpowiedź #2 dnia: 17 Lipiec 2008, 16:44:10 »
Ja tam grałem kiedyś, na 8 świecie, miałem ponad 400.000 pkt. ale uznałem że to strata czasu i że wolę wyjść sobie na dwór, a nie wysyłać wojo na farmy, czy szukać wioski do przejęcia, bo się szlachta marnuje.

Cytuj
bightfight
Chyba bitefight - gram w to i nie siedzę na tym godzinami. Najwyżej 30 minut dziennie się tym zajmuje.
« Ostatnia zmiana: 17 Lipiec 2008, 16:44:48 wysłana przez Domandxd »

Offline Kapii

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 199
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Everybody Lies - House M.D.
Odp: plemiona
« Odpowiedź #3 dnia: 17 Lipiec 2008, 17:27:34 »
Ja kiedyś grałem i... TO STRATA CZASU! Wręcz się uzależniłem. Siedziałem tam po 12 godzin dziennie. Te gry są dla tych, co nie widzą świata poza komputerem. Ja zamiast grać w takie gry wolę pograć z kumplami w nogę, lub pograć. Oczywiście nie chciałem urazić tych, co w to grają.

Offline Leon91

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 158
  • Reputacja: 0
Odp: plemiona
« Odpowiedź #4 dnia: 24 Lipiec 2008, 23:30:01 »
www.plemiona.pl
kto jeszcze gra w plemiona
ja gram na 11 swiecie pod nickiem yankus
w tej grze chodzi o to  zeby wybudowac wioski i przejmować inne

ÂŁadnie streściłeś o co chodzi w tej grze xD
ÂŻeby nie było offtopu:Nie gram w plemiona,chociaż grałem troche w gry podobne do tej np. "Battleknight" czy jakoś tam...

Offline stefan666

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1504
  • Reputacja: 1328
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: plemiona
« Odpowiedź #5 dnia: 25 Lipiec 2008, 16:26:55 »
W Plemiona grałem na świecie 18 grałem nie całe 2,5 tygodnia miałem 996 punktów, ale gra zaczęła mnie nudzić wkurzało mnie ciągłe czekanie i czekanie i czekanie żadnej akcji zero nic. Nie poświęcałem na nią dużo może 10 minut na moją wioskę a pozostałe 20 minut na forum mojego plemienia. Zaletą gry jest to że trzeba w niej myśleć, można ująć że to taka jak by strategia choć nie do końca. Kolejny plus tej gry to niski poziom noob-ów nie  jak np. i tu przepraszam że piszę tą nazwę W Tibi ( aż sam sie jej boję) podsumowując gra zrobiła na mnie duże wrażenie, ale przestałem grać bo mnie nudziła.

Pozdrawiam Pienik

Offline Asgarhan

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 79
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Ganar en el Nou Camp no es posible..." - Schuster
Odp: plemiona
« Odpowiedź #6 dnia: 25 Lipiec 2008, 20:43:28 »
Eee tam, te gry są bez sensu. Wszelkie, nic nie wnoszące klikanie typu: plemiona, wspomniane Bitefight, Knights, MetalDamage, Arena Albionu, Gladiatus czy Pokemon Crater... Zawsze ta gra wciąga mnie na dwa, góra trzy dni i nudzi mi się totalnie. TO nie lepiej pograć w porządne MMO? Lineage II chociażby, Metin II, Guild Wars, no w krytycznej sytuacji WoW? Tak w Tibię nie można grać nawet, jeśli by od tego zależało życie, chyba lepiej umrzeć...

Offline L@res

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 66
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • L@res
Odp: plemiona
« Odpowiedź #7 dnia: 01 Sierpień 2008, 19:05:37 »
W plemiona gram na świecie 14 maja nazwa to Ateny 7 . Jakby ktoś chciał surowce lub wsparcie to piszcie .

Forum Tawerny Gothic

Odp: plemiona
« Odpowiedź #7 dnia: 01 Sierpień 2008, 19:05:37 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything