Autor Wątek: Mędrzec Assort [NPC] (pomoc)  (Przeczytany 6228 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Assort

• Obywatel
  • Reputacja: 0
  • Assort nie ma żadnego wpływu.

Mędrzec Assort [NPC] (pomoc)
« dnia: 11 Lipiec 2008, 23:17:14 »
- Witaj, nazywam się Assort. Jestem już starym i niedołężnym mędrcem. Lecz, gdy jeszcze mogłem podróżowałem po znanych ci lądach poznając kulturę innych narodowości. Studiowałem wiele pism na temat wielu rzeczy. Jeśli jest kwestia, która cię trapi podziel się nią ze mną...

//Assort jest mędrcem, który za darmo opowiada o nurtujących graczy wątkach. Można pytać o wszystko co związane z fabularną częścią gry.
« Ostatnia zmiana: 15 Marzec 2015, 20:54:46 wysłana przez Isentor »

Canis

• Gość
Odp: Mędrzec Assort [NPC] (pomoc)
« Odpowiedź #101 dnia: 15 Marzec 2015, 21:39:30 »
- Mam namyśli istnienia, które już tego dokonały, ocaliły nasze państwo, a mimo tego, nadal muszą skrywać swe istnienie przez ich własne przekleństwo. Nie wiem przed kim nas ocaliły, może przed nami samymi, może przed obcymi, właśnie dlatego przyszedłem. Czy są takie istnienia, tu u nas, które pasowały by do tego co ci już powiedziałem w historii naszego państwa?

Offline Assort

• Obywatel
  • Reputacja: 0
  • Assort nie ma żadnego wpływu.

Odp: Mędrzec Assort [NPC] (pomoc)
« Odpowiedź #102 dnia: 15 Marzec 2015, 21:44:40 »
- Nie sposób zaprzeczyć, że są wśród nas tacy ludzie. Niestety nie dane mi było poznać naszych obrońców osobiście.

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 
SMF 2.0.15 | SMF © 2011, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzeżone.