Autor Wątek: Człowiek, który zabił Ramireza  (Przeczytany 22503 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bo

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 7
  • Reputacja: 0
Człowiek, który zabił Ramireza
« dnia: 23 Czerwiec 2008, 13:37:14 »
Nie kumam tego zadania:
Ponoc muszę porozmawiac z Ismaelem potem odszukac Hassana, wrócic do Mora Sul i powiedziec o tym temu kolesiowi co stoi koło strażników Gonzalesa jakos na "N" się zaczunało jego imie.
Niestety nie mam żadnego dialogu na temat Hassana ani u niego ani u Ismaela...
Może ktoś wytłumaczyc ?
P.S. Próbowałem z nimi gadac przed i po zabiciu Hassana...

Offline Lucas Paladin

  • Starszy redaktor
  • ***
  • Wiadomości: 2971
  • Reputacja: 2876
  • Płeć: Mężczyzna
  • Believer & Traveler
    • Karta postaci

Odp: Człowiek, który zabił Ramireza
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Czerwiec 2008, 13:42:26 »
Pierwsze co musisz zrobić to przyjąć zadanie od Bandaro i jak dostaniesz się do pałacu Gonzalesa pogadać z Ningalem. Potem w ruinach Mora Sul znaleźć starego Mezira. On Ci pokaże, gdzie znajdziesz Ramireza. Potem wrócić do miasta i pogadać z Ningalem. Odnaleźć Hassana, pogadać z nim i zabić. Wrócić do miasta po nagrodę. Wszystko jasne?

Forum Tawerny Gothic

Odp: Człowiek, który zabił Ramireza
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Czerwiec 2008, 13:42:26 »

Offline Ukulele

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Człowiek, który zabił Ramireza
« Odpowiedź #2 dnia: 29 Czerwiec 2008, 18:30:23 »
Ja też mam problem z tym zadaniem. Gdy odnajduje Hassana nie mogę z nim porozmawiać.. mogę tylko użyć kradzieży kieszonkowej... Wcześniej zrobiłem wszystko po kolei, zadanie od Bernardo, Mezir mnie zaprowadził do Ramireza, poszedłem z powrotem do Bernardo, a potem po to zdanie do Nimbula. Dodam iż nie szukałem Hassana tylko użyłem interaktywnej mapy do Gothica 3 :) czy to jest błąd i dlatego nie mogę wykonać zdania???

Offline Shaol

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Człowiek, który zabił Ramireza
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Czerwiec 2008, 19:56:09 »
A po co masz z nim rozmawiać? Po prostu go zabij ; )

Offline Ukulele

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Człowiek, który zabił Ramireza
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Czerwiec 2008, 20:13:40 »
No ok jak go zabijam Do się wyświetla że ukończyłem 2 zadania pt. "Złodzieje rudy" i "Hassan", a jak wracam do Nimbula to nie ma żadnej opcji dialogu i nie mogę ukończyć questa "Człowiek, który zabił Ramireza", że o nagrodzie nie wspomnę bo powinienem dostać reputacje u Asasynów +15, a tu nic :/ Czy mam jakiegoś buga czy przed pójściem do Hassana muszę z kimś porozmawiać, coś przeczytać itp. ??

Offline Shaol

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Człowiek, który zabił Ramireza
« Odpowiedź #5 dnia: 01 Lipiec 2008, 12:03:02 »
Hmm, dziwna sprawa, a mógłbyś po prostu wczytać wcześniejszy save? Myślę, że rozwiązało by to wszelkie problemy oczywiście pod warunkiem, że będzie robił wszystko po kolei, bez używania żadnych mapek itd. Możliwe też, że masz buga, czego ci nie życzę ;)

Offline Mantos

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2628
  • Reputacja: 294
  • Płeć: Mężczyzna
  • de Freszmejker
    • Karta postaci

Odp: Człowiek, który zabił Ramireza
« Odpowiedź #6 dnia: 01 Lipiec 2008, 17:14:56 »
Kiedy znajdziesz ciało Ramireza, musisz wrócić do Nigal'a powiedzieć mu o twoim odkryciu. Potem musisz popytać ludzi i iść zabić Hassana. Może coś przeoczyłeś.

Offline Ukulele

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Człowiek, który zabił Ramireza
« Odpowiedź #7 dnia: 01 Lipiec 2008, 21:42:04 »
Dzięki panowie za pomoc, ale wydaje mi się, że to niestety bug. Podczas gry instalowałem patcha 1.6 i nie grałem od początku tylko od save'a i to pewnie tego wina. Wszystko robie po kolei. Potem jak trzeba gadać z ludźmi to z Ismaelem gadam normalnie (skąd ma bryłkę rudy), a z tym kupcem obok Hamida (nie pamiętam imienia) jak pytam skąd ma rude to mi się dialog wyłącza, po prostu przestaje z nim rozmawiać i nie mogę do niego już zagadać no i nie ma żadnego wpisu i Nimbal nic mi nie mówi :/ trudno przeżyłem bez tego, zabiłem magów wody i Ishtar już skończyłem. Teraz ruszam z Geldern do Trelis. Pozdro :) Mam nadzieję, że jak zacznę od początku to wszystko będzie ok.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Człowiek, który zabił Ramireza
« Odpowiedź #7 dnia: 01 Lipiec 2008, 21:42:04 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything