Autor Wątek: Zajazd "Pod kroplą krwi"  (Przeczytany 46361 razy)

Offline Karczmarz

• NPC
  • Reputation Power: 1
  • Karczmarz nie ma żadnego wpływu.

Zajazd "Pod kroplą krwi"
« dnia: 22 Maj 2008, 17:29:17 »

W podziemiach, mijając skarbiec można dostać się do jednego z najprzyjemniejszych pomieszczeń w siedzibie. Zapach wina, pieczonego mięsą, krwi. Muzyka grana na lutniach. Ogień palący się w wielkim kominku. Sala ta jest nazywana Miejscem Spotkań. To tu przy butelce piwa, wina, ginu czy lampce krwi można posiedzieć i porozmawiać. Nigdy nie jest pusta, zawsze ktoś się w niej krząta. Po wejściu do niej, można zobaczyć po prawo wielki bar, rozciągający się na całą ścianę. Za ladą baru stoi Barman, a za nim na półkach widnieją butelki i buteleczki trunków. Między jednymi, a drugimi półkami trunków znajduje się potężny rożen i kuchnia. Klimat tego miejsca jest niespotykany. Przyjemy chłód łączy się z ciepłem ognia, a zapach wina mile przenika się z nutą świeżej krwi. Na ścianie, koło baru wisi tablica ogłoszeń na której każdy z Nieśmiertelnych może zamieścić swoje obwieszczenie.

Miejsce Spotkań ma jeszcze jedną nazwę - Zajazd "Pod Kropla Krwi".
« Ostatnia zmiana: 26 Kwiecień 2015, 17:50:27 wysłana przez Isentor »

Offline GunsesAutor wtku

• Arystokrata
  • Reputation Power: 283
  • Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Hrabia Revar - Gunses CadacusBrązowy puchar - za dotacje do 50 złotych.Tarcza lojalności - za 6 lat na forum.II Edycja Gali Statuetek Innosa - za: Najbardziej uczynny user....
Miejsce Spotkań
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Maj 2008, 17:34:19 »
I od razu proszę jeszcze raz zapoznać się z regulaminem i go zaakceptować.

Regulamin:
1. Aktywność i zaangażowanie w sprawy Wampirów
2. Przestrzeganie praw rasowych Wampirów
a) Wrażliwość na światło słoneczne
b) Zasad regeneracji poprzez krew
c) Wampiry nie uznają żadnego z bogów.
d) Wampiry mają przeklętą duszę.
e) Wampiry mogą używać tylko magii z zakresu Magii Wampirycznej, gdyż inne magie są oparte na wierze w bogów.
f) Wampiry są nieśmiertelne, broń zadaje im niewielkie obrażenia, zabić je można tylko całkowitym spaleniem lub odcięciem głowy.
g) Po śmierci Wampira, nie można go wskrzesić gdyż jego dusza jest przeklęta.
3. Szacunek dla Rady oraz wobec innych Braci Krwi.
4. Z każdego zadania oraz wyprawy pobieramy prowizję.
5. Zaangażowanie i aktywność na forum.
6. Każda niesubordynacja, łącznie z odejściem z organizacji, może być obciążona grzywną.
7. Wampir nie może przez pierwsze 5 miesięcy dołączyć do Mrocznego Paktu.

Offline Isentor

• Arystokrata
  • Reputation Power: 557
  • Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Król Valfden - Isentor I AquilaTarcza lojalności - za 6 lat na forum.Zielona mikstura aktywności - za 100 dni online na forum.Order sympatii - za przekroczenie 10000 punktów reputacji....
    • Tawerna Gothic
Miejsce Spotkań
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Maj 2008, 23:01:38 »
Jak na razie tylko ty masz dostęp. Wyślesz komu mam go nadać to nadam. Poza tym zapodać ci wasze drzewo genealogiczne czyli tak zwaną hierarchię przez krew?

Offline GunsesAutor wtku

• Arystokrata
  • Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.Gunses budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Hrabia Revar - Gunses CadacusBrązowy puchar - za dotacje do 50 złotych.Tarcza lojalności - za 6 lat na forum.II Edycja Gali Statuetek Innosa - za: Najbardziej uczynny user....
Miejsce Spotkań
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Maj 2008, 18:05:22 »
Daj mi tą hierarchie na GG, bo nawet nie wiem co to jest. A i jak już jesteś to powiedz no mi i innym Wampirom, które niedługo dostaną dostęp, jak jest postęp z magią wampiryczną?

Offline Anv

• Weteran
  • Reputation Power: 82
  • Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.

• Karta postaci

Miejsce Spotkań
« Odpowiedź #4 dnia: 24 Maj 2008, 21:47:55 »
Do karczmy wszedł Sniver
Hmm. Co za zapachy... Wino, pieczeń. O trzeba znowu zaakceptować regulamin?
A więc dobrze Akceptuję Regulamin. Pasowałoby coś przekąsić. A i jeszcze jedno. Czy nasza organizacja będzie miała swoje Szaty/Zbroje?
« Ostatnia zmiana: 24 Maj 2008, 21:54:24 wysłana przez Hyperion »
Marantowa postać: Faust - Domek
zUo

Gunsesie kupa! - rzekła Joanna w starowampirycznym.
Grzesiak, idź k*rwa spać pojebie!
Julek, do chuja! Znaj swe miejsce!

------ Anvusiowy zestaw tawernowych cytat

Offline GunsesAutor wtku

• Arystokrata

• Karta postaci

• Nagrody:
Miejsce Spotkań
« Odpowiedź #5 dnia: 25 Maj 2008, 00:20:45 »
Oczywiście, że będzie mieć. Jak tylko Is ułoży wytyczne do wykonywania szat/zbroi lub jak otworzy Targ.

Offline Enzo

• Magnat
  • Reputation Power: 0
  • Enzo nie ma żadnego wpływu.

Miejsce Spotkań
« Odpowiedź #6 dnia: 25 Maj 2008, 10:33:53 »
Do karczmy wszedł świeżo przemieniony w Wampira Enzo :
- Witajcie Bracia Krwi, przyszedłem by zakupić 3l krwi. Oto 18szt. złota.

Offline GunsesAutor wtku

• Arystokrata

• Karta postaci

• Nagrody:
Miejsce Spotkań
« Odpowiedź #7 dnia: 25 Maj 2008, 11:06:28 »
// Miałem na myśli 5 naszych miesięcy. Ale co, szybko zleci ;p

Offline Anv

• Weteran
  • Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.

• Karta postaci

Miejsce Spotkań
« Odpowiedź #8 dnia: 25 Maj 2008, 11:46:48 »
A mógłbyś mi jeszcze powiedzieć kiedy będą nadane rangi?. I czego będzie mógł nauczyć nasz nauczyciel?
zUo

Offline GunsesAutor wtku

• Arystokrata

• Karta postaci

• Nagrody:
Miejsce Spotkań
« Odpowiedź #9 dnia: 25 Maj 2008, 14:12:11 »
Po kolei! Najpier chce aby każdy z Wampirów (prócz Enza, Viga, który akceptowali regulamin pisząc podanie i Ciebie) jeszcze raz akceptował regulamin.

Co do rang, wszyscy widzieli jakie są rangi w temacie Hierarchia i teraz niech zgłoszą się ci którzy chcieli by mieć taką rangę ustawioną na swoim profilu.

Co do nauczyciela. Poruszę tą sprawę jak zobaczę, że wszystkie każdy już coś napisał w MS, żebym wiedział, że grają. Jak możecie to pognajcie tych który jeszcze nic nie napisali.

Offline Walar

• Magnat
  • Walar nie ma żadnego wpływu.

Miejsce Spotkań
« Odpowiedź #10 dnia: 25 Maj 2008, 14:18:14 »
Tak więc witam wszystkich, regulamin akceptuję, a co do zadań to obiecuję że wkrótce pojawią się takowe...

Offline Vitnir

• Magnat
  • Reputation Power: 7
  • Vitnir nie ma żadnego wpływu.

Miejsce Spotkań
« Odpowiedź #11 dnia: 25 Maj 2008, 16:03:15 »
Witam Was wszystkich, akceptuje regulamin.

Czy nasza organizacja będzie miała swoje Szaty/Zbroje?
Dajcie mi nowe wytyczne, materiał z którego chcecie wykonać te zbroje, a dobry Aerandir wykuje wam ładne wdzianko  

Offline Vigo

• Magnat
  • Vigo nie ma żadnego wpływu.

• http://gothic.gram.pl/
Miejsce Spotkań
« Odpowiedź #12 dnia: 25 Maj 2008, 16:41:38 »
ÂŻeby nie było akceptuję Regulamin i w ogóle xD

Offline MooN

• Magnat
  • MooN nie ma żadnego wpływu.

Miejsce Spotkań
« Odpowiedź #13 dnia: 25 Maj 2008, 18:18:09 »
Dobrze. Mogę i jeszcze raz zaakceptować regulamin. Zatem - zakceptuję.

Ash nazg durbatulûk, ash nazg gimbatul,
ash nazg thrakatulûk agh burzum-ishi krimpatul.

Offline GunsesAutor wtku

• Arystokrata

• Karta postaci

• Nagrody:
Miejsce Spotkań
« Odpowiedź #14 dnia: 25 Maj 2008, 19:13:33 »
A więc teraz sprawa tych rang. Niech napiszą w tym temacie osoby które chcą dostać rangę przydzieloną im w temacie Hierarchia? Czekam do jutra wieczór.

Co do nauczyciela. Wampiry są organizacją w której specjalizacje, są dość bardzo wymieszane. Jest tu i walka bronią, magia no i różne umiejętności. Ale ja największy nacisk chciałbym postawić na magie. Jako, że nasza magia jest niespotykana i różni się od innych, dlatego chce właśnie aby największy nacisk postawić na magie wampiryczną. Chyba wszyscy należną do przynajmniej jednej innej organizacji, mowa tu o ZÂŚ czy OV, w których nauczyciela umiejętności bojowych już są. Dlatego ja proponuje, aby u nas nauczyciel umiejętności bojowych nauczał najważniejszych rzeczy. Czyli miecz, łuk, kusza, sztylet i szpony (element typowo wampiryczny). Zaoszczędzimy a ten sposób pieniądze na umiejętności magiczne. Kto popiera ten pomysł?

Offline Anv

• Weteran

• Karta postaci

Miejsce Spotkań
« Odpowiedź #15 dnia: 26 Maj 2008, 08:31:00 »
Cytat: Gunses
A więc teraz sprawa tych rang. Niech napiszą w tym temacie osoby które chcą dostać rangę przydzieloną im w temacie Hierarchia? Czekam do jutra wieczór.

Co do nauczyciela. Wampiry są organizacją w której specjalizacje, są dość bardzo wymieszane. Jest tu i walka bronią, magia no i różne umiejętności. Ale ja największy nacisk chciałbym postawić na magie. Jako, że nasza magia jest niespotykana i różni się od innych, dlatego chce właśnie aby największy nacisk postawić na magie wampiryczną. Chyba wszyscy należną do przynajmniej jednej innej organizacji, mowa tu o ZÂŚ czy OV, w których nauczyciela umiejętności bojowych już są. Dlatego ja proponuje, aby u nas nauczyciel umiejętności bojowych nauczał najważniejszych rzeczy. Czyli miecz, łuk, kusza, sztylet i szpony (element typowo wampiryczny). Zaoszczędzimy a ten sposób pieniądze na umiejętności magiczne. Kto popiera ten pomysł?

No ja na pewno chce abyś już nadał mi tą Rnagę "Anioła ÂŚmierci". A twój pomysł z nauczycielem jest bardzo dobry. Wybrałeś prawidłowe umiejętności i zostanie pieniędzy na Magię Wampiryczną

Pzdr. Sniver
zUo

Offline Vitnir

• Magnat
  • Reputation Power: 7
  • Vitnir nie ma żadnego wpływu.

Miejsce Spotkań
« Odpowiedź #16 dnia: 26 Maj 2008, 15:00:42 »
Jak dla mnie wystarczy tylko magia wampiryczna, bo walki mogę się nauczyć w Oterio, a w Zakonie zapewne też mają nauczyciela z tej dziedziny.

Offline Anv

• Weteran

• Karta postaci

Miejsce Spotkań
« Odpowiedź #17 dnia: 26 Maj 2008, 16:05:18 »
Ale te najważniejsze jak miecze, łuki, szpony, kusze, sztylety niech zostaną. Jeszcze nie wiemy przeciez jakie umiejetnosci będzie oferowal nauczyciel w ZÂŚ a do OV niektorzy nie nalezą (np. Ja choćbym bardzo chciał). Ja chciałbym aby dodano jeszcze skradanie (jeżeli to mozliwe). No i chyba najważniejsza będzie magia.
zUo

Offline Vigo

• Magnat
  • Vigo nie ma żadnego wpływu.

• http://gothic.gram.pl/
Miejsce Spotkań
« Odpowiedź #18 dnia: 26 Maj 2008, 20:04:11 »
No w końcu ktoś się umiejętnościami interesuje xD A miałem się pytać czy będzie można się czegoś u Nas nauczyć :P Widać już mie uprzedziliście. Jestem jak najbardziej za i popieram wodza :D

Offline GunsesAutor wtku

• Arystokrata

• Karta postaci

• Nagrody:
Miejsce Spotkań
« Odpowiedź #19 dnia: 26 Maj 2008, 20:59:03 »
No ja na pewno chce abyś już nadał mi tą Rnagę "Anioła ÂŚmierci".
Nie myl mnie z Isem, to on może edytować profile. Niedługo taka ranga zostanie ci nadana.

Ale te najważniejsze jak miecze, łuki, szpony, kusze, sztylety niech zostaną. Jeszcze nie wiemy przeciez jakie umiejetnosci będzie oferowal nauczyciel w ZÂŚ a do OV niektorzy nie nalezą (np. Ja choćbym bardzo chciał). Ja chciałbym aby dodano jeszcze skradanie (jeżeli to mozliwe). No i chyba najważniejsza będzie magia.
Osobny nauczyciel jest dla umiejętności bojowych, osobny dla magii i osobny dla innych umiejętności (np. skradanie), ale Is dał na razie tylko nauczyciela umiejętności bojowych. Ani nauczyciela od magii, ani od np. skradania jeszcze nie ma.

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 
SMF 2.0.15 | SMF © 2017, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzezone.