Autor Wątek: Arcania: Gothic 4 - Fakty/Informacje  (Przeczytany 65377 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Azariel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 170
  • Reputacja: -4
  • Płeć: Mężczyzna
  • cudów nie ma, wszystko ściema
Odp: Gothic IV - Fakty
« Odpowiedź #60 dnia: 22 Luty 2009, 14:25:42 »
Zauważyłem że fabuła wygląda niemal identycznie jak w Robin Hoodzie. Robin Hood musi powstrzymać zastępce króla szeryfa który jest tyranem. A Gothic 4? Nowy bezimienny również musi powstrzymać króla tyrana. No sory ale taka fabuła nie dość że jest zgapiona to jeszcze nudna i na kolana nie powala. Czyli będą kopiować swojego Robin Hooda pod Gothica. Tak to widze.
No i może jeszcze będzie,że ten "tyran"zabije ojca nowego beziego,bo jak tak to będzie kopiowanie  i porażka.

McSloniu

  • Gość
Odp: Gothic IV - Fakty
« Odpowiedź #61 dnia: 01 Marzec 2009, 12:40:48 »
Sądzę iż twórcy wiedzą co robią. Na pewno pod tym będzie się coś kryć. 2 dno. Fabuła która jest napisana na pudełku - to zazwyczaj jest banalna. Ta która odkrywamy sami nawet nieświadomie jest najlepsza.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Gothic IV - Fakty
« Odpowiedź #61 dnia: 01 Marzec 2009, 12:40:48 »

Offline Anmarius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 646
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kanter Strajk
Odp: Gothic IV - Fakty
« Odpowiedź #62 dnia: 03 Marzec 2009, 21:47:09 »
Ja mam nadzieję, że system walki zostanie zupełnie ulepszony. W Gothic III to jest tragedia, monotonne, nudne ruchy.
Liczę, że zrobią coś na styl gry Age of Conan, w której żeby naprawdę dobrze walczyć, jest potrzebne odpowiednie naciskanie klawiszy w odpowiednim momencie, dzięki czemu wychodzą różne kombosy o różnych działaniach.

Liczę też, że świat będzie wszechstronny, ładny i zróżnicowany, a inteligencja przeciwników będzie większa.

Liczę na dobrą fabułę, nareszcie coś nowego, będzie to odświeżenie, bo ile razy można grać tą samą postacią?

Liczę na ładną grafikę, naturalne ruchy roślin, tworzące się lustra na tafli wody, dobrze wyglądające pory dnia i nocy oraz nieograniczona eksploracja terenu.

Po screenach widzę, że może to być ładna gra, jeżeli twórcy się postarają :).

Offline stefan666

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1504
  • Reputacja: 1328
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Gothic IV - Fakty
« Odpowiedź #63 dnia: 04 Marzec 2009, 06:30:21 »
Cytuj
Ja mam nadzieję, że system walki zostanie zupełnie ulepszony. W Gothic III to jest tragedia, monotonne, nudne ruchy.
Liczę, że zrobią coś na styl gry Age of Conan, w której żeby naprawdę dobrze walczyć, jest potrzebne odpowiednie naciskanie klawiszy w odpowiednim momencie, dzięki czemu wychodzą różne kombosy o różnych działaniach.

Liczę też, że świat będzie wszechstronny, ładny i zróżnicowany, a inteligencja przeciwników będzie większa.

Liczę na dobrą fabułę, nareszcie coś nowego, będzie to odświeżenie, bo ile razy można grać tą samą postacią?

Liczę na ładną grafikę, naturalne ruchy roślin, tworzące się lustra na tafli wody, dobrze wyglądające pory dnia i nocy oraz nieograniczona eksploracja terenu.

Po screenach widzę, że może to być ładna gra, jeżeli twórcy się postarają Uśmiech.

Pewna osoba nauczyła mnie żebym nic sobie nie wyobrażał bo się na pewno zawiodę. Wracając do tego na co liczysz, Fabuła ymm jeżeli 3 ZB to jest wprowadzenie w Arcanie to ja się boje czym będzie Arcania, Fabuła naciągana bo pomysłów brak.  Grafika niby fajna tylko co z grafiki jak gra będzie nudna, Co do AI przeciwników rynek teraz jest robiony pod 10 latków więc nie licz na super ciężkie walki, zwłaszcza że Arcania ma iść do USA, pewnie będzie coś na kształt G3 tzn. Jeden czlowiek zabije calu pluton orków i zużywa 2 mikstury.

McSloniu

  • Gość
Odp: Gothic IV - Fakty
« Odpowiedź #64 dnia: 11 Marzec 2009, 21:08:39 »
To, że Gothic 3 Zmierzch Bogów jest wprowadzeniem do Arcani to wymyślili fani. A nie twórcy gry. Oczywiście chodzi tylko o to że G4 będzie opierało się ''w niedużym stopniu'' na fabule poprzedników, no w końcu to GOTHIC a nie nowa gra! Ale zawsze jest tak, w G4 chodzi o to że w G3ZB zostajemy królem, co rozpoczyna jeden z wątków Arcani. Ale prawdziwa fabuła będzie na pewno czymś innym, tylko trochę powiązana z Gothiciem 3 Zmierzch Bogów.

Offline Ci@cho

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 246
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Gothic IV - Fakty
« Odpowiedź #65 dnia: 11 Marzec 2009, 21:41:22 »
Cytuj
no w końcu to GOTHIC a nie nowa gra!
A nie przypadkiem Arcania?
Cytuj
zwłaszcza że Arcania ma iść do USA
Właśnie dlatego myśle że fabuła będzie do dupy. Jak wspomniał Pienik rozwal batalion orków na dwóch miksturach. Pewnie też nie będzie żadnych nawiązań do poprzedniczek oprócz postaci.
Cytuj
To, że Gothic 3 Zmierzch Bogów jest wprowadzeniem do Arcani to wymyślili fani
Eee co? A nie przypadkiem Spellbound?
Ogólnie cały ten pomysł z Gothic 4 mi się nie podoba i zdania nie zmienie.

Respev

  • Gość
Odp: Gothic IV - Fakty
« Odpowiedź #66 dnia: 13 Marzec 2009, 18:31:58 »
Cytuj
Pewnie też nie będzie żadnych nawiązań do poprzedniczek oprócz postaci.
To po co robili dodatek "Zmierzch Bogów", który miał pomóc w płynnym przejściu pomiędzy wydarzeniami z trójki a Arcanią?

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Gothic IV - Fakty
« Odpowiedź #67 dnia: 27 Marzec 2009, 16:58:16 »
To juz nie bedzie Gothic, to bedzie calkiem nowa gra, niektorzy uwazaja ze potrzeba w niej swiezosci, ale dla mnie, frajda jest przechodzic II 50 razy bo jest ciekawa, ma wiele rozwiazan na wiele sposobow mozna ja przejsc, a to co teraz stworza, to bedzie po prostu gra od Spellbounda, nie Gothic.
Oszukujesz samego siebie. Chcąc nie chcąc, to będzie Gothic, choćby i tylko z nazwy. Poza tym, nie wiem czemu niektórzy są tak pesymistycznie nastawieni na ,,czwórkę''. Z przedstawionych dotychczas informacji nie wynika, żeby Gothic 4 miał być niewypałem. Fakt, Zmierzch Bogów nie wypalił, ale to nie oznacza, że ,,czwórka'' będzie taka sama ;).

Offline Ci@cho

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 246
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Gothic IV - Fakty
« Odpowiedź #68 dnia: 27 Marzec 2009, 18:12:55 »
Cytuj
Z przedstawionych dotychczas informacji nie wynika, żeby Gothic 4 miał być niewypałem.
Tak, a jak było z G3? Tam też nic w zapowiedziach nie wynikało że to będzie niewypał a jak wyszło wszyscy dobrze wiemy.

Offline Crono

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
Odp: Gothic IV - Fakty
« Odpowiedź #69 dnia: 28 Marzec 2009, 00:56:18 »
Głównie chodzi o wcześniejsze zainteresowania Spellbounda, to były tylko strategie :) :)
Poczekamy az EDL odpisze mi w English Zone i dopiero bedzie o czym rozmawiac :)
Ale na razie wole nie wywolywac klotni ;)

Offline koleus123

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 0
Odp: Gothic IV - Fakty
« Odpowiedź #70 dnia: 04 Maj 2009, 12:51:48 »
Zacytuję pewną wiadomość wyciągniętą z Gry-online.

Cytuj
W grze wcielimy się w rolę Bezimiennego, który powracając z ciężkiej wyprawy widzi, jak potężne zło dosłownie zrównuje z ziemią osady mieszkańców wyspy Feshyr, położonej na Południowych Morzach. Nasz protagonista podejmie wówczas jedyną słuszną decyzję – postanowi wyruszyć za oprawcami, by ich dopaść i odpowiednio ukarać. Jego krokami pokieruje oczywiście gracz.

Wygląda że znów będziemy grać naszym bezim.

Cieszmy się!!!

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Gothic IV - Fakty
« Odpowiedź #71 dnia: 04 Maj 2009, 13:35:19 »
Zacytuję pewną wiadomość wyciągniętą z Gry-online.

Wygląda że znów będziemy grać naszym bezim.

Cieszmy się!!!
GOL piszę jak zwykle wiedząc tyle na dany temat co nic. Chodzi tutaj o nowego bezimiennego bohatera. Stary, znany bezimienny przyjął imię Rhobara III i został królem.

Offline Sajan

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 177
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Gothic IV - Fakty
« Odpowiedź #72 dnia: 19 Maj 2009, 19:23:58 »
A tak ogólnie podobają się Wam nowe screeny?Dla mnie mogą w sumie być,chociaż szału na mnie nie zrobiły(chodzi o grafikę) :) Tylko nie podoba mi się w lewym dolnym rogu aktualnie używany oręż :)

@edit:
uff, na szczęście to są przedwczesne screeny i obecnie poziom graficzny jest lepszy :)
« Ostatnia zmiana: 19 Maj 2009, 20:10:44 wysłana przez Sajan »

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Gothic IV - Fakty
« Odpowiedź #73 dnia: 19 Maj 2009, 20:17:14 »
A tak ogólnie podobają się Wam nowe screeny?Dla mnie mogą w sumie być,chociaż szału na mnie nie zrobiły(chodzi o grafikę) :) Tylko nie podoba mi się w lewym dolnym rogu aktualnie używany oręż :)
Na mnie też :mellow:. Ale to są screeny z wczesnej wersji konsolowej, więc nic w tym dziwnego. Na screenach widać chyba to całe bagno, o którym była mowa. A interfejs jest nawet dobry, tylko że trochę ciulowo ustawiony (lepiej by wyglądał, jakby był podobny, jak ten w G3). Ale graficznie na tych screenach gra prezentuje się rzeczywiście słabo.
« Ostatnia zmiana: 23 Maj 2009, 11:47:49 wysłana przez Robben »

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Gothic IV - Fakty
« Odpowiedź #74 dnia: 04 Czerwiec 2009, 01:18:27 »
Na stronie CD-Action pojawiły się najnowsze screeny: http://www.cdaction.pl/galeria-1658/arcania-a-gothic-tale-gothic-4-arcania.html.

I co? Jak się Wam podobają? Pierwsze co powiem, to mi ta gra bardzo przypomina Obliviona, albo Two Worlds (świat i główny bohater). Nie wiem, czy to dobrze, czy źle (w końcu Oblivion dobra gra), ale w każdym razie podobieństwo jest (a może to tylko moje wrażenie?). Jeśli chodzi o grafikę, to śmiem twierdzić, że jest świetna (otoczenie, tekstury i efekty pogodowe prezentują się bez zarzutu). Tak więc jeśli chodzi o grafikę, to nie ma się co martwić. Jednak irytuje mnie jedna rzecz, a właściwie to dwie... Wydaje mi się, że animacje są trochę sztywne. Odniosłem wrażenie, że trochę dziwnie porusza się główny bohater, choć po screenach trudno to ocenić. Druga rzecz, to potwory. Jakieś takie dziwne mi się wydają. Nie wiadomo, czy to zwierzę na pierwszym screenie to wilk, czy coś innego. Te bestyjki w trawie też jakieś śmieszne. Ale golem nawet nieźle wygląda i te gobliny. No, cóż, screeny nie zrobiły na mnie złego wrażenia, ale mam nadzieję, że fabuła będzie wciągająca.

Ja to widzę tak. Arcania to będzie lepsza gra niż G3, ale gorsza od poprzednich części. Tak pośrodku. Choć chciałbym, żeby to była najlepsza część. Poza tym, niebawem powinien pojawić się jakiś trailer.

EDIT: Na stronie IGN można znaleźć kilka nowych.
« Ostatnia zmiana: 09 Sierpień 2009, 18:27:50 wysłana przez Robben »

Oktawian August

  • Gość
Odp: Gothic IV - Fakty
« Odpowiedź #75 dnia: 04 Czerwiec 2009, 14:53:45 »
Oglądałem sceny i muszę stwierdzić że Arcania: A Gothic Tale będzie najlepszą częścią Gothica jak na razie które wyszły.W końcu Gobliny wyglądają tak jak powinny wyglądać.Grafika jest piękna,myślę że fabuła będzie bardzo dobra.
« Ostatnia zmiana: 06 Czerwiec 2009, 09:16:49 wysłana przez Proglan »

Offline Sajan

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 177
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Gothic IV - Fakty
« Odpowiedź #76 dnia: 04 Czerwiec 2009, 17:31:44 »
Nono, grafika powala :) Ale żeby nie spieprzyli(że tak powiem) fabuły..Fabuła ważniejsza niż grafika, ale niestety o fabule dowiemy się dopiero jak zagramy :) Tymczasem możemy oglądać screeny z gry i domyślać się, czy wszystkie ss ulepszają :>.Chociaż ciekawe, czy grafika w dzień premiery będzie jak na tych screenach :> Trailer-fakt przydał by się. Gameplay może nie teraz, ale gdzieś na początku roku szkolnego :P
« Ostatnia zmiana: 04 Czerwiec 2009, 17:34:37 wysłana przez Sajan »

Offline bemol05

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 132
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Gothic IV - Fakty
« Odpowiedź #77 dnia: 22 Sierpień 2009, 10:36:51 »
ÂŻal mi tego Spellbound. Jak można nazwać nowego bohatera imieniem jednego z najlepszych kumpli poprzedniego?! Ciekawe co będzie jak się spotka ze starym Diego? Pewnie dialog zacznie się tak:
Stary Diego - Witaj, jestem Diego
Nowy Diego - A wiesz, że ja też. :)
Autorom chyba naprawdę brakowało pomysłów, bo z tysięcy imion do wymyślenia dali właśnie te. Równie dobrze mogli go nazwać Xardas, Gorn, Milten albo Lester.

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Odp: Gothic IV - Fakty
« Odpowiedź #78 dnia: 22 Sierpień 2009, 11:26:19 »

Offline Capo

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 46
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Capo di tutti capi.
Odp: Gothic IV - Fakty
« Odpowiedź #79 dnia: 22 Sierpień 2009, 14:45:16 »
Tylko jedna wyspa !!!??? :( przecież są to południowe wyspy czyli powinno byc ich kilka. Kiedyś czytałem że mają byc 4 wysepki różniące się klimatem nawet ich nazwy były podane.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Gothic IV - Fakty
« Odpowiedź #79 dnia: 22 Sierpień 2009, 14:45:16 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top