Autor Wątek: Dziedziniec świątyni  (Przeczytany 12183 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Elsh Alash

• NPC
  • Reputacja: 0
  • Elsh Alash nie ma żadnego wpływu.

Dziedziniec świątyni
« dnia: 09 Kwiecień 2008, 16:37:16 »
Starożytny Dracon
- Jeśli masz jakaś sprawę do mnie, proszę możesz porozmawiać ze mną w tym miejscu.
« Ostatnia zmiana: 27 Kwiecień 2015, 00:13:22 wysłana przez Isentor »

Offline Sado

• Weteran
  • Reputacja: 43
  • Sado zasłużył na uznanie.Sado zasłużył na uznanie.Sado zasłużył na uznanie.Sado zasłużył na uznanie.Sado zasłużył na uznanie.

• Manga Soul Eater
Obszar przed Statkiem
« Odpowiedź #1 dnia: 09 Kwiecień 2008, 16:57:05 »
Literówka w temacie

--

Do Dracona podeszła postać w ciemnym płaszczu. Zdjeła kaptur i pokazała istocie swoje oblicze, które takze należało do Dracona.
- Ash Vagresh, nieznajomy. Me imię brzmi Sado. Kim jesteś i skąd przybyłeś?

"Kłopot z życiem polega na tym, że nie ma okazji go przećwiczyć i od razu robi się to na poważnie." - Terry Pratchett

Offline IsentorAutor wątku

• Arystokrata
  • Reputacja: 553
  • Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.

• Nagrody:
    Król Valfden - Isentor I AquilaTarcza lojalności - za 6 lat na forum.Zielona mikstura aktywności - za 100 dni online na forum.Order sympatii - za przekroczenie 10000 punktów reputacji....
    • Tawerna Gothic
Obszar przed Statkiem
« Odpowiedź #2 dnia: 09 Kwiecień 2008, 19:27:40 »
- Jestem jak mnie nazwaliście starożytnym draconem. Mógłbym podawać wiele miejsc lecz ostatecznie przybyłem z Ignis Terra, gdzie twoi rodacy zaleźli mój zagrzebany w ziemi statek.

Offline Sado

• Weteran
  • Sado zasłużył na uznanie.Sado zasłużył na uznanie.Sado zasłużył na uznanie.Sado zasłużył na uznanie.Sado zasłużył na uznanie.

• Manga Soul Eater
Obszar przed Statkiem
« Odpowiedź #3 dnia: 09 Kwiecień 2008, 19:31:53 »
- Niesamowite! Czy moja rasa wywodzi się z Twojej? Gdzie mieszkałeś poprzednio? Mógłbyś mnie czegoś nauczyć... albo coś sprzedać?

"Kłopot z życiem polega na tym, że nie ma okazji go przećwiczyć i od razu robi się to na poważnie." - Terry Pratchett

• Arystokrata
  • Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.Isentor budzi postrach.

• Nagrody:
    Król Valfden - Isentor I AquilaTarcza lojalności - za 6 lat na forum.Zielona mikstura aktywności - za 100 dni online na forum.Order sympatii - za przekroczenie 10000 punktów reputacji....
    • Tawerna Gothic
Obszar przed Statkiem
« Odpowiedź #4 dnia: 09 Kwiecień 2008, 19:45:20 »
Cytat: Lord Sado
- Niesamowite! Czy moja rasa wywodzi się z Twojej?
Jesteście naszymi potomkami. Część z moich rodaków osiedliła się na tej planecie miliony lat temu. Zmieszali się z miejscowymi gatunkami i tak oto powstała twoja rasa. Odwiedzaliśmy was i przekazywaliśmy swoją wiedzę przez pewien okres czasu.

Gdzie mieszkałeś poprzednio? Mógłbyś mnie czegoś nauczyć... albo coś sprzedać?
Na mojej rodzimej planecie o ile akurat lądowałem. Przeważnie większość czasu spędzałem w moim statku transportowym. Nie jestem pewny co mam rozumieć przez te słowa.

Offline Sado

• Weteran

• Manga Soul Eater
Obszar przed Statkiem
« Odpowiedź #5 dnia: 09 Kwiecień 2008, 19:50:44 »
- na pewno przewyższaliście nas techniką o parę tysięcy lat. Co do nauki, sam nie wiem. Byłbyś skory podzielić się ze mną wiedzą o waszej magii czy alchemii? Bardzo mnie interesuje. Co do sprzedaży... nie posiadaliście broni? Albo jakiś lekkich i mocnych stopów metali? Magiczne przedmioty? Jestem bardzo zainteresowany tym wszystkim i możliwe, że chciałbym wykorzystać w praktyce.

• Arystokrata

• Nagrody:
    • Tawerna Gothic
Obszar przed Statkiem
« Odpowiedź #6 dnia: 09 Kwiecień 2008, 20:13:50 »
- na pewno przewyższaliście nas techniką o parę tysięcy lat. Co do nauki, sam nie wiem. Byłbyś skory podzielić się ze mną wiedzą o waszej magii czy alchemii? Bardzo mnie interesuje.
Jetem zwykłym pilotem znam tylko to czego nauczyłem się z biblioteki siedząc i nudząc się w statku. A wierz mi ie jest tego dużo.

Co do sprzedaży... nie posiadaliście broni? Albo jakiś lekkich i mocnych stopów metali? Magiczne przedmioty? Jestem bardzo zainteresowany tym wszystkim i możliwe, że chciałbym wykorzystać w praktyce.
Posiadamy, każda planeta ma swoje minerały. Ale nie jestem geologiem by znać wszystkie z nich.

Offline Sado

• Weteran

• Manga Soul Eater
Obszar przed Statkiem
« Odpowiedź #7 dnia: 09 Kwiecień 2008, 20:29:58 »
Wielka szkoda... a co do Twych minerałów, użyczyłbym mi je? Ewentualnie mogę także zapłacić.

• Arystokrata

• Nagrody:
    • Tawerna Gothic
Obszar przed Statkiem
« Odpowiedź #8 dnia: 09 Kwiecień 2008, 20:56:33 »
Gdy wszystko skataloguje otworze mały sklepik.

Offline Darkon

• Magnat
  • Darkon nie ma żadnego wpływu.

Obszar przed Statkiem
« Odpowiedź #9 dnia: 11 Kwiecień 2008, 13:30:29 »
- Czy w twojej bibliotece jest co nieco o wampirach? Jestem przywódcą tutejszego zgromadzenia, więc interesuje się tym tematem. A może a nusz znajdę tu coś, czego jeszcze nie wiedzieliśmy.

Offline Eregrin

• Magnat
  • Eregrin nie ma żadnego wpływu.

• Mój mały gramsajt :P
Odp: Obszar przed Statkiem
« Odpowiedź #10 dnia: 21 Czerwiec 2008, 21:47:34 »
- witaj Starożytnyt Draconie! Nazywam się Arthas. Chciałbym skierowac do ciebie takie pytanie: Czy wiesz coś moze, o wilkołakach?
My GramSajt | My Last.fm

• Arystokrata

• Nagrody:
    • Tawerna Gothic
« Odpowiedź #11 dnia: 22 Czerwiec 2008, 13:46:41 »
- Nie znam takich istot.

Offline Anv

• Weteran
  • Reputacja: 82
  • Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.

• Karta postaci

« Odpowiedź #12 dnia: 01 Lipiec 2008, 07:32:00 »
 Aj a wciąż nie uzyskałem odpowiedzi na moje pyatnia:

Czy twoja rasa jest jakoś powiązana z nami tj. wampirami? Wiecie może o naszej rasie coś więcej? Czy istniała ona na twojej planecie? I ostatnie jakie są wady lub zalety bycia Draconem. Nas wampirów można zabic tylko ciosem w serce albo odcieciem glowy(jestesmy niesmiertelni) ale po smierci nie można nas wskrzesic. Jak jest z Wami? Uff to chyba tyle pytań.....
Marantowa postać: Faust - Domek
zUo

Gunsesie kupa! - rzekła Joanna w starowampirycznym.
Grzesiak, idź k*rwa spać pojebie!
Julek, do chuja! Znaj swe miejsce!

------ Anvusiowy zestaw tawernowych cytat

• Arystokrata

• Nagrody:
    • Tawerna Gothic
« Odpowiedź #13 dnia: 01 Lipiec 2008, 11:53:20 »
Czy twoja rasa jest jakoś powiązana z nami tj. wampirami? Wiecie może o naszej rasie coś więcej?
Jesteście wynaturzeniem, mutacją powstała w wyniku klątwy i ewolucji. Powstaliście w tym świecie z dzieci naszych dzieci.

Czy istniała ona na twojej planecie? I ostatnie jakie są wady lub zalety bycia Draconem. Nas wampirów można zabic tylko ciosem w serce albo odcieciem glowy(jestesmy niesmiertelni) ale po smierci nie można nas wskrzesic. Jak jest z Wami? Uff to chyba tyle pytań.....
Nie istniała jak już mówiłem. Można was również spalić posiekać srebrnym ostrzem, wystawić na oddziaływanie światła słonecznego. No i zapomniałeś o tym, że jeśli nie pijecie krwi stajecie się słabsi, bledsi i lepiej można zauważyć waszą prawdziwą naturę. Nie leczycie się również niczym bogowie. Bez nowej, świeżej krwi wasze rany nie regenerują się.

Nie mam zamiaru opowiadać ci o moich słabych stronach. Jestem z natury bardzo podobny do draconów mieszkających w twoim mieście. Jestem po prostu nieco innej budowy i nie posiadam skrzydeł.
« Ostatnia zmiana: 01 Lipiec 2008, 11:54:09 wysłana przez IsentoR »

Offline Anv

• Weteran
  • Reputacja: 82
  • Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.Anv oczarowuje swoją aurą.

• Karta postaci

« Odpowiedź #14 dnia: 01 Lipiec 2008, 13:16:43 »
Dzieki to mi wystarczy.

Powstaliście w tym świecie z dzieci naszych dzieci.
Ciekawa perspektywa.
« Ostatnia zmiana: 01 Lipiec 2008, 13:17:06 wysłana przez Anvarunis »
Marantowa postać: Faust - Domek
zUo

Gunsesie kupa! - rzekła Joanna w starowampirycznym.
Grzesiak, idź k*rwa spać pojebie!
Julek, do chuja! Znaj swe miejsce!

------ Anvusiowy zestaw tawernowych cytat

Offline Elrond Ñoldor

• Weteran
  • Reputacja: 299
  • Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.Elrond Ñoldor budzi postrach.

• Karta postaci

• Nagrody:
    Baron Zarkos - Elrond Ñoldor z ElanoiSzlachcic Leamis - Elrond Ñoldor z ElanoiWilk MorskiNajlepszy avatar - zwycięzca VII edycji....
« Odpowiedź #15 dnia: 04 Lipiec 2008, 17:39:37 »
Elf z nudów zaszedł pod statek. Przyglądał się tej niezwykłej technologii i po krótkim namyśle stwierdził że woli pozostać na ziemi niż szybować pomiędzy gwiazdami. Podszedł do Dracona.
- Witaj Panie. Jestem uczniem i kształcę się na maga, nekromantę. Mam pytanie, czy może prośbę. Czy mógłbyś mi przedstawić, może na pergaminie, spis i ewentualnie krótki opis czarów jakie poznała albo wytworzyła wasza rasa? Bo wydaje mi się że odkąd zostawiliście tu  grupę waszej rasy wraz ze swoją magią i odlecieliście, wasza wiedza od tego czasu musiała się powiększyć...

• Arystokrata

• Nagrody:
    • Tawerna Gothic
« Odpowiedź #16 dnia: 05 Lipiec 2008, 10:14:48 »
- Witaj Panie. Jestem uczniem i kształcę się na maga, nekromantę. Mam pytanie, czy może prośbę. Czy mógłbyś mi przedstawić, może na pergaminie, spis i ewentualnie krótki opis czarów jakie poznała albo wytworzyła wasza rasa? Bo wydaje mi się że odkąd zostawiliście tu  grupę waszej rasy wraz ze swoją magią i odlecieliście, wasza wiedza od tego czasu musiała się powiększyć...
Nie jestem magiem jak już wspominałem. My zostawiliśmy jedynie naszym potomkom wiedzę. Widocznie oni wykorzystali ją w taki sposób jak opisałeś.

• Arystokrata

• Nagrody:
    • Tawerna Gothic
« Odpowiedź #17 dnia: 12 Wrzesień 2009, 20:03:48 »
- Witaj stary przyjacielu.
- Mentos jesteś?

Offline Mantos

• Weteran
  • Reputacja: 5
  • Mantos nie ma żadnego wpływu.

• Karta postaci

« Odpowiedź #18 dnia: 12 Wrzesień 2009, 20:05:41 »
- Mantos kurwa, co to wogle jest mentos?

Offline Elsh Alash

• NPC
  • Elsh Alash nie ma żadnego wpływu.

« Odpowiedź #19 dnia: 12 Wrzesień 2009, 20:07:17 »
- Witaj Isentorze. Co cię do mnie sprowadza? I co to za dziwny człowiek z tobą?

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 
SMF 2.0.15 | SMF © 2011, Simple Machines
Enotify by CreateAForum.com

DarkBreak by DzinerStudio
Copyright 2005-2014 Tawerna Gothic - Oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszelkie prawa zastrzeżone.