Autor Wątek: Pracujące Dziewczyny  (Przeczytany 3335 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Medivth

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 158
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Pracujące Dziewczyny
« dnia: 15 Marzec 2008, 18:43:40 »
Info:
Nazwa: Pracujące Dziewczyny
Opis: Dwoje członków Oterio Vomnen dostaje polecenie rozglądnięcia się po karczmie nieopodal siedziby. Nasi szpiedzy informują nas, że może wydarzyć się tam coś, co może zainteresować naszą organizację.
MG: Dies Irae Vae Victis - jako nie realny MG
Nagroda: 150sztuk złota, do podziału przez MG

----------

Medivth wyszedł z sziedziby organizacji Oterio Vomnen, siadając na jakimś kamieniu w pobliżu. Czekał teraz na Gunses'a, z którym miał udać się do pobliskiej karczmy, tego wymagało ich wspólne zadanie...
----------

Umiejętności:
- Brak

Ekwipunek:
Broń:
Nazwa Broni: Amatorski Miecz Jednoręczny
Rodzaj: Miecz
Użycie: jednorącz
Typ: ÂŻelazo
Jakość Wykonania: Amatorskie
Poziom: 0
Dodatkowo: Brak


Pancerz:
Nazwa: Strój Obywatela Ombros
Rodzaj: Szata
Materiał: 1 KG Bawełny
Typ: Bawełna
Jakość Wykonania: Profesjonalne
Poziom: I
Dodatkowo: ---


Przedmioty:
- Brak

Pozostałe:
- Brak
« Ostatnia zmiana: 26 Marzec 2008, 15:57:23 wysłana przez Medivth »

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Pracujące Dziewczyny
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Marzec 2008, 20:26:58 »
- Witaj Med! - Gunses przybliżył się i uścisnął dłoń przyjacielowi - Więc co dziś mamy w planach? Chyba nie będziemy tak stać, tylko ruszymy w drogę? - Gunses uśmiechnął się.

^^^^^^^^^^^^
Ekwipunek:

95 zwykłych strzał

Nazwa: ÂŚmiertelny cios (używane)
Rodzaj: Miecz
Użycie: Jednoręczny
Typ: Stal
Jakość wykonania: Mistrzowskie
Poziom: III
Dodatkowo: Zatruty (trucizna wielkiego pająka)

Nazwa: Rzeźnik (używane)
Rodzaj: Duża broń strzelecka (łuk)
Użycie: Oburącz
Typ: Drewno
Jakość wykonania: Mistrzowska
Poziom: III
Dodatkowo: ---

Nazwa: Zbroja Zakonnika ÂŚwitu (używane)
Rodzaj: Zbroja
Materiał: ÂŻelazo (180 sztuk żelaza)
Typ: ÂŻelazna
Poziom: III
Wykonanie: Mistrzowskie
Dodatkowo: ---

Umiejętności:

Umiejętności bojowe:

Główne

Walka dwiema brońmi

Walka dużymi brońmi strzeleckimi

Specjalizacje

Walka mieczem - III poziom

Walka łukiem - III poziom

Umiejętności złodziejskie:

Kradzież kieszonkowa - poziom II

Otwieranie zamków - poziom III

Umiejętności myśliwskie

Skradanie się - poziom III (sprint i skoki)

Upuszczanie krwi - poziom I

Upuszczanie krwi - poziom II

Obdzieranie małych zwierząt z futer
Obdzieranie dużych zwierząt z futer

Pozyskiwanie trucizny - poziom II

Inne:

Złodziejski urok - Klanowicz jest o wiele bardziej przekonywający podczas wszelkich rozmów handlowych, dodatkowo wzbudza zaufanie, a więc technika kłamstwa nie ma wielu tajemnic.

Szczęście - w pewien sposób wpływa na wszystko co robi Klanowicz - czy to jest powodzenie w walce, czy powodzenie w czasie wyłamywania zamków czy obrabiania kieszeni.

Magia Wampiryczna:

Przemiana w Nietoperza

Czary:

Sen
Telekineza
ÂŚwiatło

Przedmioty:

* 3x piwo
* 6l ludzkiej krwi

Inne:
« Ostatnia zmiana: 17 Marzec 2008, 14:36:48 wysłana przez ..::Gunses::.. »

Forum Tawerny Gothic

Pracujące Dziewczyny
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Marzec 2008, 20:26:58 »

Offline Medivth

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 158
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Pracujące Dziewczyny
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Marzec 2008, 20:55:15 »
- Ave, Gunses! - Odparł przyjacielowi, wstając z miejsca. - Z tego, co mi wiadomo, mamy udać się do pobliskiej karczmy. ÂŻe niby ma się tam coś wydarzyć, czy coś w tym stylu... - Dodał. - No, nie będziemy tak siedzieć, bo nie dostanę wynagrodzenia. Tak, więc chodźmy... - Rzekł jeszcze, przechodząc obok wampira i kierując się do owej karczmy...
« Ostatnia zmiana: 15 Marzec 2008, 21:19:19 wysłana przez Medivth »

Offline Tidus

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 825
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Per Aspera Ad Astra...
Pracujące Dziewczyny
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Marzec 2008, 21:10:59 »
//W drodze do karczmy, zaczepia was trójka wyglądająca na bandziorów. Podchodząc do Gunsesa opuścili broń. Jeden z nich zwrócił się do dwójki

Witajcie, drodzy koledzy z Oterio, sądzicie, że was nie znamy?. Nie lubię gadać, więc od razu przechodzę do rzeczy, dajecie nam 200 sztuk złota, a my odwdzięczymy się, gdy przyjdzie czas, to jak... dacie kasę, czy nie?."

//Co robicie?

Offline Medivth

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 158
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Pracujące Dziewczyny
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Marzec 2008, 21:30:19 »
Spojrzał dziwnie na owych bandytów. Z jego twarzy nie dało się dostrzec, co w tej chwili czyje, myśli...
- Rzeczywiście, przyjaciele. Powinniśmy sobie pomagać, w dzisiejszych, okrutnych czasach... - Zwrócił się w ich stronę, próbował jakoś przeciągnąć tą sytuację. Sam nie walczył doskonale, Gunses był w tym od niego znacznie lepszy, jednak wrogów była trójka, pewnie doświadczonych w bójkach. - ... jednak nie mamy złota. Na tę wyprawę nie wzięliśmy nic ze sobą, niestety. Ale może?... - Zaczął, udając zamyślonego. - Może damy szanownym panin wtedy, gdy je będziemy mieli? Powinniśmy wkrótce zarobić nieco złota. Nie za dużo, ale zawsze coś...
« Ostatnia zmiana: 15 Marzec 2008, 21:45:23 wysłana przez Medivth »

Offline Tidus

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 825
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Per Aspera Ad Astra...
Pracujące Dziewczyny
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Marzec 2008, 21:52:42 »
//Bandyci spojrzeli na Medivth'a, drugi z nich wyszedł przed swojego kolegę, mówiąc stonowanym głosem

Hmm mamy dziś dobry humor... nie mamy strzał do łuku. Jeżeli nie macie czym zapłacić, oddajcie nam strzały. 25 wystarczy. Ty, drugi, ty masz łuk i strzały. Oddaj nam po prostu 25, a zostawimy was... przynajmniej na razie. Wiem, ze będziecie mieli pieniądze, następnym razem prawda?, bo jak nie to.... daj te strzały, nie chcesz bójki, prawda?.  Co?, hę?, może jednak?. No, szybciej!

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Pracujące Dziewczyny
« Odpowiedź #6 dnia: 16 Marzec 2008, 08:41:24 »
Gunses podszedł do mężczyzn, ustanął bardzo blisko osobnika, który oczekiwał strzał, ale tak aby pozostał dwójka doskonale go widziała i.. przeciągną się otwierając szeroko usta w których błysły potężne 4 kły. gdy tylko mężczyzni zobaczyli jego uzębienie, od razu cofli się do tyłu, poznali z kim mają doczynienie. Gunses podszedł do jednego z nich:
- Chcecie kasy, strzał? I co tak macie zamiar tutaj o to żebrać? Nie zwykłem odmawiać ludziom w potrzebie, ale w waszych słowach nie usłyszałem nawet "proszę"... - Gunses popatrzył po bandytach, zmierzył odległość miedzy pierwszym z nich a sobą, była nie wielka, wręcz niebezpieczna. Gunses odrzucił się przez lewe ramie, spojrzał na stojącego w niewielkiej oddali Med'a, złapał za miecz wiszący u boku i z wielkim impetem wyciągną go z pochwy, trzaskając przy okazji jednego z bandziorów rękojeścią w głowę...

Offline Tidus

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 825
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Per Aspera Ad Astra...
Pracujące Dziewczyny
« Odpowiedź #7 dnia: 16 Marzec 2008, 08:58:16 »
//Ciało pierwszego bandyty spadło na Ziemię z impetem. Duet pozostałych rabusiów widząc siłę wampira postanowili zaatakować jego kolegę. W stronę Medivth'a biegła dwójka zbójów, chcących go zabić. Medivth nieco zaskoczony musiał się bronić...


///Gunses, jesteś zobowiązany do poprawienia umiejętności w pierwszym poście, na zadanie macie tydzień, radzę wykonać. Bez poprawienia w/w posta nie będę zatwierdzał postów


// Statystyki są teraz zgodne z faq, możemy kontynuować
« Ostatnia zmiana: 17 Marzec 2008, 15:09:16 wysłana przez Dies Irae Vae Victis »

Offline Isentor

  • Wielki Lord Elekt
  • ***
  • Wiadomości: 32202
  • Reputacja: 27957
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zbyt pokręcony, by żyć. l zbyt rzadki, by umrzeć.
    • Karta postaci

Pracujące Dziewczyny
« Odpowiedź #8 dnia: 16 Marzec 2008, 09:54:06 »
//Wyprawa nie została zatwierdzona przez mistrza gry. To, że masz ustawiony tutaj dostęp nie daje ci prawa zatwierdzania za mnie zadań. Mistrz zadania zobowiązany jest do zapoznania się z FAQ podpunkt o broniach i umiejętnościach, zadanie zamknięte do odwołania.

Offline Medivth

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 158
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Pracujące Dziewczyny
« Odpowiedź #9 dnia: 17 Marzec 2008, 19:16:12 »
Medivth odruchowo wyjął swoją broń.
- Raz kozie śmierć... - Powiedział tylko. Bandyci podeszli do niego, atakując bez skrupułów. Medivth próbował się bronić, a przy tym cofał się, próbując dojść bliżej Gunsesa. Sam by z nimi nie wygrał, tylko on mógł mi w tym pomóc i zabić wrogów...

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Pracujące Dziewczyny
« Odpowiedź #10 dnia: 17 Marzec 2008, 19:52:14 »
Wampir szybko schował miecz, odwrócił się, spojrzał na Med'a otoczonego bandziorami, gwałtownie złapał i zdjął łuk. Załadował strzałę, napiął cięciwę. Zauważył, że Med skutecznie zasłania swoim ciałem jednego z mężczyzn. "To może być łatwy łup" pomyślał:
- Med! Schyl się! - Gunses nie czekając dłużej wypuścił strzałę widząc już schylającego się Med'a. Med padł na ziemię a strzała pomyła ku niczego nie spodziewającemu się bandycie..

Offline Tidus

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 825
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Per Aspera Ad Astra...
Pracujące Dziewczyny
« Odpowiedź #11 dnia: 17 Marzec 2008, 20:00:13 »
//Gunses, strzała ugodziła bandytę w rękę, raniąc go, ten wypuścił miecz i zawył z bólu. Gdy jeden z bandziorów leżał nieprzytomny, a drugi oszołomiony trafieniem, trzeci stchórzył i uciekł w głąb lasu, zostawiając swoich kolegów na pastwę losu.

//Zróbcie z nimi co chcecie, możecie ich zabić, zostawić.
« Ostatnia zmiana: 17 Marzec 2008, 20:04:18 wysłana przez Dies Irae Vae Victis »

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Pracujące Dziewczyny
« Odpowiedź #12 dnia: 17 Marzec 2008, 21:14:13 »
- No no - powiedział Gunses chowając łuk i podchodząc do mężczyzny ze strzałą w ramieniu. Zobaczył, że to ten sam który żebrał o strzały - I co? Chciałeś strzały to masz, jedną. Może ci wystarczy. Hej co z nimi robimy, decyduj! - powiedział, patrząc się na Med'a

Offline Medivth

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 158
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Pracujące Dziewczyny
« Odpowiedź #13 dnia: 17 Marzec 2008, 21:40:11 »
Szybko wstał, otrzepując się z kurzu. Chwycił za miecz i podszedł do tego samego wroga, nad którym stał Gunses. Przyglądał mu się chwilę, po czym odparł wampirowi:
- Zabić! - Po czym szybkim ruchem wbił swój miecz w ciało rannego bandziora. Następnie przekręcił broń, aby upewnić się, że wróg nie żyję i wyjął ją powoli, bandzior nie żył. Spojrzał na niego jeszcze raz, po czym ponownie zwrócił się do Gunsesa. - Chcesz zabić drugiego? - Odwrócił się w stronę lasu, gdzie przed chwilą pognał jeden z nich, pokiwał zrezygnowany głową, chowając miecz...
« Ostatnia zmiana: 17 Marzec 2008, 21:47:47 wysłana przez Medivth »

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Pracujące Dziewczyny
« Odpowiedź #14 dnia: 17 Marzec 2008, 22:15:49 »
Gunses podszedł do wciąż nieprzytomnego mężczyzny, spojrzał w stronę Med'a:
- Ja nie chce mieć jego krwi na rękach. Proponuję go zostawić, obudzi się zobaczy, że jego kompan leży martwy, przestraszy się i zwieje, ale jak ty chcesz zakończyć jego życie, to już twoje sumienie - rzekł Gunses, spluwając na ziemię obok ciała mężczyzny - Zrób więc co uważasz za słuszne, ja zmierzam w kierunku karczmy, dogonisz mnie!

Offline Medivth

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 158
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Pracujące Dziewczyny
« Odpowiedź #15 dnia: 17 Marzec 2008, 22:23:18 »
Spojrzał na Gunsesa, który już udał się do karczmy. Następnie wzrokiem znalazł na ziemi nieprzytomnego, bandziora i podszedł do niego.
- Masz pecha... - Powiedział tylko, znów robiąc użytek ze swojego miecza i wbijają go w serce człowieka. Po chwili wyjął już broń i schował ją z powrotem do pochwy. Nie mówiąc nic więcej, ruszył w stronę karczmy. Gunses nie odszedł jeszcze daleko, po chwili go dogonił, idąc już razem...

Offline Tidus

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 825
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Per Aspera Ad Astra...
Pracujące Dziewczyny
« Odpowiedź #16 dnia: 17 Marzec 2008, 22:30:53 »
Droga do karczmy przebiegła spokojnie i bezpiecznie, gdy tylko pojawiliście się w karczmie i usiedliście do baru, zaczepił was mężczyzna, przedstawił się on jako Glind...

- Witajcie panowie, miałem okazje widzieć waszą ostatnią walkę, nie najgorzej sobie radzicie, może usiądziemy i porozmawiamy?

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Pracujące Dziewczyny
« Odpowiedź #17 dnia: 17 Marzec 2008, 22:37:03 »
- Widziałeś powiadasz? Czyżbyś nas śledził? A może masz tak dobry wzrok lub... dobre źródła? - na ustach Gunsesa pojawiał się uśmiech - Jasne! Usiądźmy... - Gunses spojrzał na stojącego obok Med'a. Skierowali się do stojącego na uboczu stolika, tam usiedli - Tu nam nikt nie będzie przeszkadzał, więc... o czym będziemy rozmawiać? - Gunses spytał badając sytuacje i nastawienie Glind'a

Offline Tidus

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 825
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Per Aspera Ad Astra...
Pracujące Dziewczyny
« Odpowiedź #18 dnia: 17 Marzec 2008, 22:47:05 »
"Otóż drodzy panowie... zajmuję się prostytucją, ostatnio mojemu rywalowi zaczyna się układać zbyt dobrze. Zaczynam być za nim, a to nie wróży mi niczego dobrego. Mam namiary na jego współpracowników, podobno mają jakąś obstawę. Dowiedzcie się dla mnie, gdzie znajduje się ich przywódca, mój wróg. Dostarczcie mi informację, okażę swoją wdzięczność, wierzcie mi. Kryjówka jego kumpli jest jakieś 800 metrów od tego miejsca, przy wzniesieniu. Jest tam jaskinia... mogę na was liczyć?"


//Dwie sprawy, nie edytujcie postów bez mojej wiedzy, zatwierdzam post, który dostanę na początku, jeżeli go edytujecie, zmieniacie treść tego, co zatwierdziłem. Jeżeli bardzo was boli brak przecinka, najpierw mi to zgłoście, potem poprawiajcie. Druga sprawa, jeżeli pytacie się mnie, a ja wam odpowiadam, że możecie z edytować poprzedniego posta to nie pisać mi nowego, tylko edytować...
« Ostatnia zmiana: 17 Marzec 2008, 22:54:46 wysłana przez Dies Irae Vae Victis »

Offline Medivth

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 158
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Pracujące Dziewczyny
« Odpowiedź #19 dnia: 18 Marzec 2008, 18:40:10 »
Medivth przerwał kilku minutowe milczenie, które zapadło po skończeniu wypowiedzi Glinda:
- Dobra, podejmiemy się tego, ale chcemy, aby ta cała wdzięczność była namacalna, a najlepiej żeby brzdękała. – Medivth wstał od stołu, popatrzył po Glindalu i wampirze. – Gunses! Idziesz czy nie?... - Zapadła chwila milczenia…
- Ta, idziemy... - powiedział Gunses, nie odrywając oczu od widoku płomienia zapalonych święc... – Idziemy… -  Wstał i razem z Medivth'em opuścili Karczmę, kierując się w wyznaczoną przez Glinda stronę.

Forum Tawerny Gothic

Pracujące Dziewczyny
« Odpowiedź #19 dnia: 18 Marzec 2008, 18:40:10 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything