Autor Wątek: Nowicjusz Dyrian  (Przeczytany 2506 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Eomer Syn Króla

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 58
  • Reputacja: 0
Nowicjusz Dyrian
« dnia: 23 Luty 2008, 17:13:11 »
1)Posłuchajcie dołączyłem do klasztoru i przeszedłem próbę ognia. Zostałem magiem i zażyczyłem  sobie aby Babo uprawiał klasztorne ogrody. No i wychodzę z kościoła a w klasztorze nie ma Dyriana. On mówił coś, że zostanie wyrzucony z klasztoru bo popełnił wykroczenie przeciwko Najwyższej Radzie. I w związku z tym nie wiecie czasem gdzie później można znaleźć nowicjusza  Dyriana?. Bo ja szukałem i nic
2)Nie wiecie czasem gdzie można znaleźć jakieś niezapisane runy?

Offline Dariufu

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Reputacja: 0
Nowicjusz Dyrian
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Luty 2008, 17:35:26 »
1) Dyrian po wyrzuceniu z klasztoru stoi ook gospody "Martwa Harpia" i pije piwo. Jeśli obiecałeś mu, że pozwolisz mu zustać w klasztorze, a niedotrzymałeś obietnicy to cię zaatakuje.
2) Chodzi ci o puste runy? Możesz je kupić u Goraxa jeśli się nie mylę lub znaleźć w skrzyniach. Trzeba szukać.

Forum Tawerny Gothic

Nowicjusz Dyrian
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Luty 2008, 17:35:26 »

Offline Vatar

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 73
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Nowicjusz Dyrian
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Luty 2008, 17:48:21 »
1)jezeli zarzczyles sobie coś innego niz żeby dyrian pozostal w klasztorze to go wyrzucą i raczej go już nie znajdziesz
2)Jedną od fernando za wykonanie zadania,drugą od takiego kupca w górnym miescie co sprzedaje rzadkie przedmioty(niepamietam imienia) za przyniesienie pazurów przywódcy zębaczy,od miltena w 2 rozdziale,od parlana po przylonczeniu się do magów ognia,reszte od goraxa(co rozdzial ma nowe runy)

Offline Vatar

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 73
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Nowicjusz Dyrian
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Luty 2008, 17:48:29 »
1)jezeli zarzczyles sobie coś innego niz żeby dyrian pozostal w klasztorze to go wyrzucą i raczej go już nie znajdziesz
2)Jedną od fernando za wykonanie zadania,drugą od takiego kupca w górnym miescie co sprzedaje rzadkie przedmioty(niepamietam imienia) za przyniesienie pazurów przywódcy zębaczy,od miltena w 2 rozdziale,od parlana po przylonczeniu się do magów ognia,reszte od goraxa(co rozdzial ma nowe runy)

Offline Vatar

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 73
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Nowicjusz Dyrian
« Odpowiedź #4 dnia: 23 Luty 2008, 17:49:47 »
1)jezeli zarzczyles sobie coś innego niz żeby dyrian pozostal w klasztorze to go wyrzucą i raczej go już nie znajdziesz
2)Jedną od fernando za wykonanie zadania,drugą od takiego kupca w górnym miescie co sprzedaje rzadkie przedmioty(niepamietam imienia) za przyniesienie pazurów przywódcy zębaczy,od miltena w 2 rozdziale,od parlana po przylonczeniu się do magów ognia,reszte od goraxa(co rozdzial ma nowe runy)
Sorki za 3 posty ale mi się strasznie internet tnie i jeśli się da to prosze o usuniencie 2 niepotrzebnych.
« Ostatnia zmiana: 23 Luty 2008, 18:00:25 wysłana przez Vatar »

Offline DJEndriu

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 59
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Nowicjusz Dyrian
« Odpowiedź #5 dnia: 23 Luty 2008, 18:35:31 »
po pieruna 3 takie same posty pod rząd ?

1.) Dyrian jest przy gospodzie, ale zdecydowanie najlepiej jest wybrac jego prosbe ;]

2.) można kupić od Goraxa, dostac 1 od Miltena na zamku w GD. Dostac od Fernando za misje itd...... xD

Offline L@res

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 66
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • L@res
Nowicjusz Dyrian
« Odpowiedź #6 dnia: 18 Kwiecień 2008, 21:02:20 »
Dyrian po wywaleniu z klasztoru magów ognia znajduje się przed gospodą  "pod martwą harpią" A runę może Gorax ma jakąś.                                            Najemnik Lares
« Ostatnia zmiana: 18 Kwiecień 2008, 21:03:56 wysłana przez L@res »

Forum Tawerny Gothic

Nowicjusz Dyrian
« Odpowiedź #6 dnia: 18 Kwiecień 2008, 21:02:20 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top