Autor Wątek: piedestały  (Przeczytany 13013 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Matti12xd

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 0
piedestały
« dnia: 17 Luty 2008, 22:44:35 »
Witam. Jeżeli był taki temat (jakby co wykasować) to przepraszam ale nie znalazłem. Mianowicie, chodzi mi o to zadanie:

Cytuję:

Misja : Kamienie ogniskujące
Pracodawca : Merdarion
Opis: Od jednego z magów wody dowiadujemy się, o aktywacji piedestałów teleportacyjnych. Mówi nam że trzeba spróbować je aktywować. Daje nam jeden kamień i najlepiej iść z powrotem do komnaty gdzie się pojawiamy po wejściu przez portal do nowego świata. Tam zobaczymy piedestał na kamień kładziemy go na nim a teleport się aktywuje. Wracamy tak do tego maga i po kolei daje nam 5 kamieni ogniskujących.

Ode mnie:

Link do mapy, na której można zaznaczyć dokładne położenie piedestałów: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/...0ddee2d404.html

Miejsca gdzie mniej więcej można znaleźć piedestały (ja szukałem i nic, ale może wam się uda):
 

• ÂŚwiątynia na środku mapy
• Kanion - w jaskini
• Bagna
• Obóz bandytów (wyższa część)
• Południowe zbocza (Tun)

Tyle ode mnie. Pozdrawiam i dziękuję za przyszłe odpowiedzi (o ile będą)


Matti12xd  








rafalos890

  • Gość
piedestały
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Luty 2008, 19:38:54 »
Taaak. Miejsca się mniej więcej zgadzają. Dziwi mnie, że nie znalazłeś ÂŻADNEGO piedestału oprócz tego w świątyni (z tego co napisałeś tak wynika). I:

1. Teleport w obozie bandytów: z tym jest najmniej problemów, bo widać go od razu. Gdzie się znajduje? Przed świątynią kruka.
2. Teleport w kanionie, w jaskini: dokładnie teleport nie znajduje się w kanionie tylko przed wejściem do kanionu. ÂŁatwy do znalezienia - znajduje się koło strumyka. Pilnuje go kilka bagiennych szczurów (sam kanion jest niedaleko obozu piratów).
3. Teleport na bagnach - tutaj trudno dokładnie jest mi określić gdzie go znaleźć. Musisz pomyszkować po bagnach.
4. Teleport w świątyni na środku mapy - ten teleport opisałeś. To właśnie ten co znajduje się koło przejścia między Khorinis, a Jarkendarem.
5. Teleport na południowych zboczach - teleprt koło Eremity. Po wyjściu ze świątyni idziesz w prawo aż dojdziesz do Jacka Alligatora. Nie idziesz do niego tylko skręcasz w lewo. Idziesz dalej aż dojdziesz do rozdroża na którym skręcasz w prawo. Niestety przed Eremitą są 2 orkowie. Najlepiej jest ich załatwić demonem  

Pozdrawiam,. Rafalos890.    
« Ostatnia zmiana: 18 Luty 2008, 19:40:18 wysłana przez rafalos890 »

Forum Tawerny Gothic

piedestały
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Luty 2008, 19:38:54 »

Offline Ponurak

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1408
  • Reputacja: 1170
  • Płeć: Mężczyzna
  • Podaj sobie...
piedestały
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Luty 2008, 21:51:16 »
Ale żeś wybitnie mądry. Kamienie razem z piedestałami są zaznaczone na mapie tymi niebieskimi kwadracikami. Proste nie? Logika panowie logika ^^

Offline Matti12xd

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 0
piedestały
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Luty 2008, 22:56:47 »
Naprawdę wielkie dzięki za udzieloną pomoc, faktycznie są zaznaczone niebieskimi kwadracikami. Muszę iść do okulisty  . Zamykam temat

Forum Tawerny Gothic

piedestały
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Luty 2008, 22:56:47 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top