Autor Wątek: Wóda dla Mojoka  (Przeczytany 3609 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Jardin

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
Wóda dla Mojoka
« dnia: 13 Luty 2008, 17:41:05 »
Witam
 
Mam proplem z zadaniem(jak w temacie)
 
Otóż musze znaleźć 2-3 (nie jestem pewien , treść zadania nie jest jasna) nordmarskiej starki ..

Przejżałem wszystkie tematy dotyczące tego zadania .. Jak i dotyczące produkcji starki ... Udłem się do Tipplera i otrzymałem od niego nordmarską starkę ... Jednak potrzebuje większej ilości ... Gdzie ją znaleźć ? Uprzedzam że nie mam opcji dialogowych dotyczących mnicha związanego z questem artefaktu dla Toma ... słyszałem różnierz ( nie wiem czy to jest prawda ) że mogę dostać nordmarską starkę od postaci którą spotkałem przed Farling i wykonałęm z nią quest dotyczący 3 trolli po czym wojownik zapadł się pod ziemię ( nie ma go przed Faring)... nie mam możliwości zakupu przepisu - w Faring - nie wiem gdzie go zakupić ... a do miast w kolejnej części gry się nie udam ... tak więc ... GDZIE JEST STARKA?  

Z GÓRY DZIÊKUJÊ

JARDIN

Offline Ge3z

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 12
  • Reputacja: 0
Wóda dla Mojoka
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Luty 2008, 17:45:19 »
Mam podobny problem. Tapplir powiedział abym przyniósł mu zioła, a zrobi kolejne Starki. Wałek jest taki, że dostałem listę, ale nie mam jej w ekwipunku. Dałem mu 2 zioła lecznicze i nic. Nie mam już innych opcji dialogu. Starka nie jest potrzebna do przejścia do Nordmaru, ale zawsze warto zaliczyć quest :D

Forum Tawerny Gothic

Wóda dla Mojoka
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Luty 2008, 17:45:19 »

Offline Fatal

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Wóda dla Mojoka
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Luty 2008, 17:57:56 »
Jedną nordmarską starkę otrzymujemy od alchemika nieopodal Faring, a drugą otrzymujemy od łowcy, z którym poprzednio zabijaliśmy trole (o ile dobrze pamiętam, był to Mitch). Po tym jak znika że swojego ogniska, spotkać możemy go w zamku.

Offline Jardin

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
Wóda dla Mojoka
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Luty 2008, 18:48:24 »
Serdecznie dziękuję za profesjonalną odpowiedz .. A jeżeli chodzi o Tipplera to należy zebrać jeszcze 10 alkojagód ...rośnie ich bardzo dużo w pobliżu miejsca gdzie grasują 3 trolle i stado ścierwojadów :p

Offline sosna94

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
Wóda dla Mojoka
« Odpowiedź #4 dnia: 13 Luty 2008, 19:02:12 »
mi tak samo się zrobilo. ja wziolem na mojoka czar TERROR i on uciekl gdzies. przeszedlem normalnie
P.S. nie musisz się bac przejsc bo cie nie zatakuja. to nie dziala jeśli chcesz wejsc do zamku bo wtedy i tak cie w srodku pobija.

Offline Mantos

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2628
  • Reputacja: 294
  • Płeć: Mężczyzna
  • de Freszmejker
    • Karta postaci

Wóda dla Mojoka
« Odpowiedź #5 dnia: 14 Luty 2008, 11:23:51 »
Jedną ma Ingvar i jeśli się nie mylę to jest jeszcze jedna w jednym z grobowców.

Offline Fatal

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 0
Wóda dla Mojoka
« Odpowiedź #6 dnia: 14 Luty 2008, 16:13:01 »
Z tą różnicą, że Jardin potrzebował tej wódki jeszcze przed wejściem do Nordmaru...także fakt posiadania jednej butelki przez Ingvara nic mu nie pomoże...

Offline Jardin

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
Wóda dla Mojoka
« Odpowiedź #7 dnia: 14 Luty 2008, 17:59:37 »
sosna .. co do twojej wypowiedzi .. ciekawy pomysł ale ja jestem pedantem :p i ni potrafiłbym przejść gothica bez zakończenia każdego zadania (zmierzam do klanu ognia i jak do tej pory w każdym mieśce moja reputavja wynosi 100) :p poza tym identyczny stosunek mam do bugów :/ jedyny którego używam to zbieranie przedmiotów w trybie skradania :p (jest o wiele szybciej)

Jeszcze raz wszystkim dziękuję i uważam ten temat za zamknięty :p

Forum Tawerny Gothic

Wóda dla Mojoka
« Odpowiedź #7 dnia: 14 Luty 2008, 17:59:37 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything