Ankieta

O mundurkach

JESTEM ZA
12 (19%)
JESTEM PRZEcIW
51 (81%)

Głosów w sumie: 61

Autor Wątek: CO sądziscie o mundurkach  (Przeczytany 14398 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Anmarius

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 646
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kanter Strajk
CO sądziscie o mundurkach
« Odpowiedź #20 dnia: 19 Luty 2008, 22:18:39 »
Cytat: Subotai
Do Travisa :



Wiesz co to pozbawienie wolności ?

Tak, ale nie o to mi chodziło, w dosłownym tego słowa znaczeniu.

Jeśli nie ma takiego nakazu to o czym jest ten temat hmm ?

Nie wiem, powiedz mi, ja jestem za głupi, aby to zrozumieć, dlatego piszę jak debil, co o nich sądzę.




I tak jest prawidłowo. Grunt to bunt hę ? Radze przeczytaj swojego posta od góry do dołu i zobacz jakie bzdety tam napisałeś.

Może i bzdety, ale mam to gdzieś, czy ty się tym przejmujesz, czy nie. Bunt, czy nie bunt, mi się to nie podoba, tyle. Nie chce mi się go czytać od góry do dołu.



A ty to nosisz ! Higiena, higiena kolego...  

Hmm...

Pozdrawiam wszystkich gówniarzy myślących tak jak ten pan wyżej i życze, aby to sobie przemyśleli...

Gówniarz? Może i jestem gówniarzem, ale nie dla ciebie, jeżeli masz 18 lat, może i tak, ale przy mnie tak do mnie nie mów 'pedale, debilu, cioto' (?)

Edit. Oczywiście ja też jestem na nie...

Oj, źle napisałem, przepraszam, kochany :(

Offline Tiw

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 313
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • We Can't Stop Here, This Is Bat Country!
CO sądziscie o mundurkach
« Odpowiedź #21 dnia: 20 Luty 2008, 15:17:00 »
W mojej szkole mundurki (ciemno niebieska [daremna] kamizelka) większość uczniów nosi pod bluzą, odpięte, w plecaku, albo wcale ich nie nosi, więc nie wiem po co taki bez sens za 70 zł został wprowadzony. Sam nie nosiłem mundurka do póki nie dostałem 4 uwag za jego brak (od 5 zachowanie idzie w dół).

Forum Tawerny Gothic

CO sądziscie o mundurkach
« Odpowiedź #21 dnia: 20 Luty 2008, 15:17:00 »

Offline Pan Mroku

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 119
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
CO sądziscie o mundurkach
« Odpowiedź #22 dnia: 19 Kwiecień 2008, 16:37:52 »
ech polacy
widzicie wy patrzycie na mundurki tak:
to byl pomysl giertycha
teraz nie chodze w czym chce
i przez to jestescie na ,,nie,, ale nie sadze ze jestescie tak tepi by nie zauwazyc ze mundurki maja wyznaczony cel?
może to giertychowi bylo niedobrze na widok dziewczyn z golym pepkiem,lancuszkow i innych rzeczy

to dobry pomysl by byly przynajmniej polska nie stanie się zgraja barbarzyncow i chuliganow

SPOJRZCIE NA WIELKA BRYTANIE ONI MAJA OD DAWNA MUNDURKI W WIEKSZOSCI SKZOL I NIE IDA NA PSY WRECZ PRZECIWNIE IDA DO RPZODU I CZEMU WTEDY TYLU POLAKOW JEST TAM?
moim zdaniem nie chce by ich dzieci w wieku 11 lat uprawialy sex,pily,palily i byli chluganami te stroje to tez maja do tego!

Offline Sado

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 5477
  • Reputacja: 2172
  • Płeć: Mężczyzna
  • So long, gay boys.
CO sądziscie o mundurkach
« Odpowiedź #23 dnia: 19 Kwiecień 2008, 16:56:38 »
Cytuj
może to giertychowi bylo niedobrze na widok dziewczyn z golym pepkiem,lancuszkow i innych rzeczy
 

I co mondurki z tym zrobią?

Cytuj
to dobry pomysl by byly przynajmniej polska nie stanie się zgraja barbarzyncow i chuliganow

j/w

Cytuj
SPOJRZCIE NA WIELKA BRYTANIE ONI MAJA OD  DAWNA MUNDURKI W WIEKSZOSCI SKZOL I NIE IDA NA PSY WRECZ PRZECIWNIE IDA  DO RPZODU I CZEMU WTEDY TYLU POLAKOW JEST TAM?

No i oczywiście, to dzięki mundurkom to wszystko się stało.

Cytuj
moim zdaniem nie chce by ich dzieci w wieku 11 lat uprawialy sex,pily,palily i byli chluganami te stroje to tez maja do tego!

Powiedz mi... jak mundurki mają pomoc w zwalczeniu seksu u nieletnich, piciu czy paleniu?

Zapewne mieszkasz za granicą, (takie moje podejrzenia), więc nie wiesz, jakie mamy "mundurki". Prosze bardzo:


To są te mundurki. (Akurat w mojej szkole, tylko że bez tych czerwonych wzorków. Zwykły granatowy bezrękawnik) Mój znajomy miał ponoć takie mundurki, jak kamizelki policyjne (tj podobne) z dziesiątkami kieszeń.

A jak dla mnie mundurki... nie są dobrym pomysłem. Ale nosić, noszę, bo takie prawo. Nie przeszkadza mi mi takie coś, na mojej koszuli czy bluzie, ba nawet przyzwyczaiłem się do nich tak bardzo, że zazwyczaj zdejmuje je dopiero przed spaniem. Jednak, pomysł z mundurkami był po prostu bezsensowny. Gdyby to jeszcze były jakieś ładniejsze rzeczy, a nei takie szmatki, które kosztują 5 razy więcej niż są warte.

PS. Nie wiem gdzie Ty żyjesz, ale ja jakoś nie spotkałem się z uprawiającymi seks 11 latkami. Co nie oznacza, ze nie istnieją, ale to cholernie rzadkie wydarzenie. Co do palenia i picia... wiesz co to ludzka ciekawość? Dzieciak z samej ciekawości zapali czy się napije. Nie mów, że nigdy jak byłeś młody nie spróbowałeś tego czy tamtego. A to, że robi to dla szpanu, to świadczy tylko o jego głupocie. Nie stanie się też nic, jak zapali czy wypije z dwa razy na miesiąc, prawda?
« Ostatnia zmiana: 19 Kwiecień 2008, 17:07:11 wysłana przez Lord Sado »

Offline nowy xard

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
CO sądziscie o mundurkach
« Odpowiedź #24 dnia: 01 Maj 2008, 09:55:49 »
Ten pomysł z mundurkami jest totalnie debilny jak i sam Giertych.My nosimy mundurki takie:wyglądające jak szmaty niebieskie kamizelki,z dwoma kieszeniami na guziki i dwoma bez suwaków ani guzików.Te szmaty krępują ruchy i na dodatek ÂŚMIERDZÂĄ!Nadają się do wykorzystywania ich jako ścierek do podłogi(raz czy dwa tak zrobiłem  )lub wykorzystywania kieszeni jako koszy na śmieci.Jestem zdecydowanie na nie.A tak w ogóle super by było jakby zlikwidowano mundurki.

Offline Angarix

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 54
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
CO sądziscie o mundurkach
« Odpowiedź #25 dnia: 10 Maj 2008, 14:12:09 »
JESTEM PRZECIW bo ludzie kto chce nosic "struj jednolity" ? bo co? niektore dzieci nie maja kasy na fajne ciuchy wiedz teraz i bogaci i biedni będą ubierac się tak samo? To popi******ne jak sam pan Roman G. Jak komus się nie podoba jak się biedni lub bogaci ubieraja to spierda*** ale dobijajace jest to ze to spleczenstwo wybralo pana Romka i ze to prze nas trzeba teraz nosic te szmaty....        

Offline Ingmar

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 90
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
CO sądziscie o mundurkach
« Odpowiedź #26 dnia: 10 Maj 2008, 17:27:20 »
ee tam...mi to obojętnie, bo i tak nasz mundurek wygląda jak dzinsowy kaftan, a jeśli chodzi o to kto ma jakie ubrania czy co, to i tak się u nas w szkole smieją z ubrań innych, bo przecież i tak widac co jest pod mundurkiem -.-, więc co to za roznica?

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: CO sądziscie o mundurkach
« Odpowiedź #27 dnia: 10 Czerwiec 2008, 22:53:45 »
Ja na szczęście tych szmat nie musiałem nosić :P. Widziałem te mundurki i według mnie, wyglądają jak najzwyklejsze ciuchy (jakaś kamizeleczka z napisem szkoły - żenujące hahaha ;D). Niewiem poco Giertych wpadł na tak idiotyczny pomysł ale czego innego, można się spodziewać po politykach?
« Ostatnia zmiana: 10 Czerwiec 2008, 22:54:51 wysłana przez Roben »

Offline Foltest

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 838
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chaos rodzi więcej chaosu.
Odp: CO sądziscie o mundurkach
« Odpowiedź #28 dnia: 10 Czerwiec 2008, 22:59:44 »
Zwykła kamizelka, wielkie mecyje. Ale ogólnie zły pomysł, jednolity strój, u nas w szkole chłopaki nie chodzą i jakoś ni nam nie jest. Pomysł do bani jak i ten co to wymyślił.

Offline Airyx

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 362
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • D'hara!
Odp: CO sądziscie o mundurkach
« Odpowiedź #29 dnia: 11 Czerwiec 2008, 20:51:07 »
Całe szczęście, że już koniec roku i już nie muszę nosić mundurka. Fart, że nosiłem go tylko przez pół roku, od września idę do liceum, a tam już nie trzeba. ??? Ale ogólnie to nie było tak źle, mi tam wcale mundurek nie przeszkadzał i nie rozumiem ludzi, którzy tak zawzięcie przeciwko nim protestowali. Zadawał im ból niczym Koszula Dejaniry, czy co?  :o

Offline Patty

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 7406
  • Reputacja: 7093
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wszechwiedzy nie mam, lecz wiem różne rzeczy
    • Karta postaci

Odp: CO sądziscie o mundurkach
« Odpowiedź #30 dnia: 11 Czerwiec 2008, 21:02:02 »
No, jak ktoś nie pierze swojego mundurka, to rzeczywiście może śmierdzieć. Osobiście nie mam nic przeciwko mundurkom. Jedna szara kamizelka z logo szkoły. Trzeba tylko nosić ją codziennie i po kłopocie. Wszystko jest w porządku. Sama kamizelka jest całkiem ładna. Ma też swoje plusy. Jak ktoś zafajdał sobie t-shirt na plecach, to zakłada mundurek i nie ma problemu.

Offline Rakbar Nasard

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4493
  • Reputacja: 4124
  • Płeć: Mężczyzna
  • I will find you anywhere you go.
    • Karta postaci

Odp: CO sądziscie o mundurkach
« Odpowiedź #31 dnia: 11 Czerwiec 2008, 22:04:33 »
Wydawało się, że ten rok (szkolny) będę musiał przechodzić w mundurku, ale tak się nie stało. Była gadanina, i na tym się zakończyło. W mojej szkole, ba, w mojej okolicy żadna szkoła nie nakazuje noszenia mundurków. Zresztą, nawet jakby nakazali to by się nikt do tego niestosował (może pojedyncze jednostki). Dlaczego? Bo uwaga w dzienniczku nie robi uczniowi wielkiej 'krzywdy' co ocena. Przykładem tego są moi koledzy z klasy co w dzienniczku uwag nie mam już miejsca na uwagi (zapełnione 2 kartki po brzegi). Wstawiają teraz u innych, z tym że piszą "do numeru 17". A uczeń ten i tak będzie miał zachowanie dobre na koniec ;d.

U nas w szkole miały byś trochę luźniejsze mundurki: jeansy i polar. Srututu, od września się w moro chodziło. Nikt nawet nie powiedział: 'mundurek obowiązuje'. Mundurek dla mnie był, jest i będzie absurdem.


Offline Demites

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 53
  • Reputacja: -2
Odp: CO sądziscie o mundurkach
« Odpowiedź #32 dnia: 11 Czerwiec 2008, 22:33:48 »
Ja jestem przeciw. Tym razem mamy płacić (mundurki kosztują, trochę bo trochę, ale kosztują) za głupotę Giertycha. Szczyt wszystkiego. Poza tym jak się zapomni to już się ma uwagę, "nadzór" czy ktoś przyniósł, czy nie, na domiar wszystkiego pełni dwóch największych dupków w klasie, którzy spisują tym, którzy im podpadną, niezależnie od tego, czy mają mundurek x_x
Na szczęście od paru miesięcy już przestaliśmy nosić. Nie wiem, co się stało, bo tak... nagle. Przyszedłem pewnego dnia do szkoły, a tu jestem jedyną osobą w mundurku xD Następnego dnia nie przyniosłem i tak do teraz. Nie ma już żadnych uwag ani spisywania. A najdziwniejsze że nauczyciele nic o tym nie mówili.

Respev

  • Gość
Odp: CO sądziscie o mundurkach
« Odpowiedź #33 dnia: 11 Czerwiec 2008, 22:38:16 »
Może ktoś nie zauważył, ale Roman G. nie jest już ministrem edukacji a pomysł jest nieaktualny. Zamykam.

Forum Tawerny Gothic

Odp: CO sądziscie o mundurkach
« Odpowiedź #33 dnia: 11 Czerwiec 2008, 22:38:16 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top