Ankieta

Który rozdział lubisz najbardziej?

rozdział pierwszy
24 (14.9%)
rozdział drugi
28 (17.4%)
rozdział trzeci
24 (14.9%)
rozdział czwarty
40 (24.8%)
rozdział piąty
34 (21.1%)
rozdział szósty
11 (6.8%)

Głosów w sumie: 154

Autor Wątek: Rozdziały w Gothic II - który najlepszy, a który najgorszy?  (Przeczytany 25109 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Neroalex

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 81
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
KOTRY Z ROZDZIAÂŁOW NAJGORSZY A KTORY NAJLEPSZY KOTRY PRZYJEMNY A KOTRY NUDNY

GLOSUJCIE I POSTUJCIE [ uzasadnienie ]
« Ostatnia zmiana: 23 Styczeń 2010, 18:39:09 wysłana przez Robben »

Offline Vatar

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 73
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
SONDA - RODZIALY W GOTHIC II KOTRY NAJLEPSZY A KOTRY NAJGORSZY
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Styczeń 2008, 22:20:47 »
Najbardziej podobal mi się V rozdzial poniewaz postac jest juz bardzo rozwinięta i możesz lazic gdzie chcesz nie obawiając się niczego.Najmniej natomiast podobal mi się ostatni rozdzial dlatego ze jest bardzo duzo zagadek.

Forum Tawerny Gothic

SONDA - RODZIALY W GOTHIC II KOTRY NAJLEPSZY A KOTRY NAJGORSZY
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Styczeń 2008, 22:20:47 »

Offline Ankh-Morpork

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 183
  • Reputacja: -2
SONDA - RODZIALY W GOTHIC II KOTRY NAJLEPSZY A KOTRY NAJGORSZY
« Odpowiedź #2 dnia: 30 Styczeń 2008, 22:54:10 »
Mi najbardziej podobał się rozdział " Powrót do kolonii", gdyż górnicza dolina to moja ulubiona lokacja w Gothic 2.
Natomiast najbardziej nie lubię rozdziału " Oko Innosa" z tego powodu, gdyż trzeba się za tym okiem sporo nałazić, co mnie wnerwia.

pzdr.-Ankh

Offline Russel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 195
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • mody.gryinfo.com
SONDA - RODZIALY W GOTHIC II KOTRY NAJLEPSZY A KOTRY NAJGORSZY
« Odpowiedź #3 dnia: 31 Styczeń 2008, 06:59:52 »
Ja najbardziej lubie rozdzial 5 ''rozstanie'' bo postać jest rozwinieta , i można zrobić wiele fajnych zadań , a nielubie rozdzialu 3 bo jest wtedy już dużo poszukiwaczy i grożnych besti , noi się trzeba nachodzić

PozDRo Russel

Offline Nero

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 133
  • Reputacja: 0
SONDA - RODZIALY W GOTHIC II KOTRY NAJLEPSZY A KOTRY NAJGORSZY
« Odpowiedź #4 dnia: 31 Styczeń 2008, 09:34:43 »
Najbardziej podobał mi się rodział V- Rozstanie. Akcja trochę zwalnia, zbieramy ekipe do rejsu do Dworu Irdorath i ogólnie ten rozdział jest najlepszy wg. mnie.

Najbardziej nie podobał mi się rozdział II- Powrót do Kolonii. W kolonii jest zupełnie inny klimat, nie czuje się tam zbyt dobrze, a także jest zbyt niebezpieczna jak na II rozdział.

PzDr i szacuneczek  

Offline Dennis Guilder

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 64
  • Reputacja: 0
SONDA - RODZIALY W GOTHIC II KOTRY NAJLEPSZY A KOTRY NAJGORSZY
« Odpowiedź #5 dnia: 02 Luty 2008, 12:10:41 »
Lubiłem Dwór Irdorath, ale jeszcze bardziej podobał mi się drugi rozdział. Szczególnie początek, skradanie się w nocy do zamku, a po dotarciu spostrzeżenie, że ludzie tu ledwo żyją, i że sytuacja jest kryzysowa. Bajer.
A najmniej lubiłem pierwszy rozdział. Nigdy nie lubiłem początków, gdy trzeba było zapisywać grę na wszelki wypadek, gdyby mnie topielec ubił.

Offline Chimera

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 10
  • Reputacja: 0
SONDA - RODZIALY W GOTHIC II KOTRY NAJLEPSZY A KOTRY NAJGORSZY
« Odpowiedź #6 dnia: 02 Luty 2008, 14:46:33 »
Najbardziej lubię rozdział II powrót do koloni.  ponieważ jest tam najwięcej akcji i
fajny filmik pokazują za to nie lubię rozdziału III oko inosa bo trzeba się dużo nachodzić.  
V rozdział też mi się podoba.

Offline Dennis Guilder

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 64
  • Reputacja: 0
SONDA - RODZIALY W GOTHIC II KOTRY NAJLEPSZY A KOTRY NAJGORSZY
« Odpowiedź #7 dnia: 02 Luty 2008, 22:27:17 »
Generalnie piąty rozdział to tak naprawdę przygotowania do szóstego. Dla mnie był on nie tyle najciekawszym, co najdłuższym, bo chcąc naexpić ile się da obszedłem chyba cały świat Gothica II. Ale się opłacało, bo Bezimienny był wówczas naprawdę silny.

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

SONDA - RODZIALY W GOTHIC II KOTRY NAJLEPSZY A KOTRY NAJGORSZY
« Odpowiedź #8 dnia: 02 Luty 2008, 22:49:04 »
Najbardziej podoba mi się pierwszy rozdział. Spytacie czemu? Odpowiedz jest jasna, Gothic wypada najlepiej w pierwszym rozdziale. Poznajemy świat rozgrywki, poznajemy środowisko, otoczenie, nowe postacie. Czyż nie pięknie było pierwszy raz zejść drogą do farmy Lobarta? Czyż nie wspaniałe było pierwsze wkroczenie do miasta Khorinis, poznanie ulic, mieszkańców. W tym że rozdziale wszystko toczy się wolno, czyż nie fajnie było iść do latarni Jacka? Czy nie fajnie było przestąpić pierwszy raz progi gospody Orlana? Dla mnie pierwszy rozdział w Gothic 2 jest najlepszy

A nie podoba mi się rozdział szósty. Bo odczuwam brak wyspy na której rozegrały się dwie pierwsze części Gothic'a. Wiem, że już na nią nie wrócę i  to jest przytłaczające... Do tego jesteśmy już na tyle dobrzy by wszystkich przeciwników pokonać, że trochę mało mamy tej radości z gry. Na dodatek, nie podoba mi się w ogóle sceneria ostatniego rozdziału. Ogólnie mówiąc, szósty rozdział Gothic 2, wypadł w moich oczach negatywnie.

PzDr

Offline jureus

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 145
  • Reputacja: 0
SONDA - RODZIALY W GOTHIC II KOTRY NAJLEPSZY A KOTRY NAJGORSZY
« Odpowiedź #9 dnia: 02 Luty 2008, 23:21:31 »
ja najbardziej lubie polowanie na smoki a najbardziej nie lubie rozdzału ROZDZIAÂŁ 6 - Dwór Idorath

Offline PLShayloPL

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 307
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
SONDA - RODZIALY W GOTHIC II KOTRY NAJLEPSZY A KOTRY NAJGORSZY
« Odpowiedź #10 dnia: 03 Luty 2008, 08:36:05 »
I znowu to samo sondy, sondy i jeszcze raz sondy. I nie pisz dużymi literami jak byś był niewidomy albo do innych żeby to zrozumieli nikt tu nie jest głupi prócz ciebie. Wracając do tematu to lubie rozdział IV ponieważ walczy się ze smokami i orkami naraz no i jaszczuroczłekami (czy jakoś tak). A który nie lubię to rozdział III - Oko Innosa ponieważ trzeba biegać za okiem naprawiać itp. i jeszcze przy końcu rozdziału znowu biec do kręgu słonecznego.
« Ostatnia zmiana: 03 Luty 2008, 08:39:47 wysłana przez mt17 »

Offline Enzo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 410
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
SONDA - RODZIALY W GOTHIC II KOTRY NAJLEPSZY A KOTRY NAJGORSZY
« Odpowiedź #11 dnia: 03 Luty 2008, 09:22:57 »
Ja zawsze grając w GII najbardziej koncentrowałem się na drugim rozdziale, ponieważ wydaję mi się, iż ten rozdział jest jednym z trudniejszych oprócz Polowania na smoki(moim skromnym zdaniem ;p). Trzeba się nieźle nastarać, żeby go przejść, załatwić sobie dobry ekwipunek nabić exp. etcetera. Co do najgorszych to z pewnością Oko Innosa. Ile trzeba się nalatać za tym, żeby sprowadzić magów, znaleźć słoneczny krąg itd.  To tyle z mojej strony.

pZdR Enzo

Offline korpysz 9

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 87
  • Reputacja: 0
SONDA - RODZIALY W GOTHIC II KOTRY NAJLEPSZY A KOTRY NAJGORSZY
« Odpowiedź #12 dnia: 03 Luty 2008, 09:53:35 »
ja nie lubie rozdziału 1 zagrożenie trzeba co 10 min. zapisywać bo może cie byle wilk rozszarpać

a lubie rozdział 4 polowanie na smoki  dużo akcji i wogle fajnie pójśc ze starymi przyjaciółmi z Gothic 1

Offline Mr.Snaki

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 38
  • Reputacja: 0
SONDA - RODZIALY W GOTHIC II KOTRY NAJLEPSZY A KOTRY NAJGORSZY
« Odpowiedź #13 dnia: 03 Luty 2008, 10:00:56 »
Moim zdaniem 3 jest najgorszy i najlepszy ponieważ: NAJGORSZE JEST TO ÂŻE SÂĄ POSZUKIWACZE ! a najlepsze jest to że poznaje się nowe krainy i bronie. Pozdrawwka

Offline Vesten_123

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 27
  • Reputacja: 0
SONDA - RODZIALY W GOTHIC II KOTRY NAJLEPSZY A KOTRY NAJGORSZY
« Odpowiedź #14 dnia: 03 Luty 2008, 11:31:08 »
Ja może ułożę rozdziały wg kolejności jak je lubię.
1. Rozstanie - tu już bezio jest świetnie rozwinięty, można wszędzie chodzić bez strachu, ciekawa akcja w podziemiach...
2. Zagrożenie - Tu można poznać cały świat Gothica 2... Piękny świeat. I czy nie piękne jest rozwijanie bohatera od podstaw?
3. Dwór Irdorath - Ciekawe zagatki, zaułki, bestie itp.
4. Oko Innosa - To chodzenie do magów i gdzie indziej wcale nie jest złe, a poszukiwacze dodają grze emocji.
5. Polowanie na smoki - Nie lubię Górniczej doliny, ale zabijanie smoków i ich sług jest nawet OK
6. Powrót do kolonii - Najgorszy rozdział. Najpierw chodzenie po okolicach Khorinis i nabijanie doświadczenia, a potem na koniec (tak to jest końcówka, a nie początek) skradanie się po GD, wiedząc, że jeśli spotkamy się z orkiem - elitą lub większą liszbą orków - wojowników to będziemy martwi. Beznadziejna klapa! (Nie jest aż tak zły, gdy gra się magiem ognia)

Offline Kinra

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 42
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
SONDA - RODZIALY W GOTHIC II KOTRY NAJLEPSZY A KOTRY NAJGORSZY
« Odpowiedź #15 dnia: 08 Luty 2008, 11:35:10 »
Dlamnie najfajnieszym rozdziałem jest rozdział 1 gdyż wtedy mamy wiele ciekawych misji, zastanawiamy się do której grypy się dołączyć i na co mamy isć(na jaką specjalizację).

 

Najnudniejszy wydaje mi się ostani akt z powodu wielokrotnego przejscia gothica, poprostu znudził mi się.  
 

Offline Randall

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 170
  • Reputacja: 0
SONDA - RODZIALY W GOTHIC II KOTRY NAJLEPSZY A KOTRY NAJGORSZY
« Odpowiedź #16 dnia: 18 Luty 2008, 02:24:57 »
Dla mnie najlepszy rozdział to 2 rozdział Powrót Do Kolonii bo spotyka się stare tereny z Gothic1 . A najbardziej nie lubię 6 Rozdział Dwór Ihrdorad bo jest tam mało ludzi do pogadania jest tam mroczno i w cale nie jest taki trudny do przejścia  

Offline ROAREKODWIERTAREK

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 75
  • Reputacja: 0
SONDA - RODZIALY W GOTHIC II KOTRY NAJLEPSZY A KOTRY NAJGORSZY
« Odpowiedź #17 dnia: 22 Luty 2008, 20:20:29 »
Najbardziej nielubie pierwszego rozdziału. Jest trudny, wiele się trzeba napocić by nieco rozwinąc postać a także by dołączyc do jakiejs gildii.
Mój ulubiony rozdział to czwarty. Polowanie na smoki - to chyba najfajniejsza przygoda, jaka nas spotyka w gothicu .
Patrząc na wyniki ankiety powiem: trzeci rozdział nie jest wcale taki zły ...






[div class=\'codetop\']CODE[div class=\'codemain\' style=\'height:200px;white-space:pre;overflow:auto\']
... Niech Innos da nam siłę !

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: SONDA - RODZIALY W GOTHIC II KOTRY NAJLEPSZY A KOTRY NAJGORSZY
« Odpowiedź #18 dnia: 19 Czerwiec 2008, 12:29:24 »
    Za najlepszy rozdział uważam 4 ,,Polowanie Na Smoki'', (ciekawe - w Gothicu I też mi się 4 rozdział podobał najbardziej i się domyślam, który najbardziej będzie mi się podobał w Gothicu 4 ;)) dlatego że od początku dołżymy do spotkania z tymi bestiami, spotykamy je w końcu, a walka z nimi jest niezwykle emocjonująca i ciekawa ;D. Poza tym, w tym rozdziale jesteśmy potężną postacią, zdobywamy mnóstwo doświadczenia (nie tylko na smokach), pojawiają się ÂŁowcy smoków i nasz stary przyjaciel UR-Shak, oraz w ogóle jest wtedy fajnie.
    Drugi bardzo dobry rozdział, to 2 ,,Powrót do Koloni'', ponieważ jak pierwszy raz tam poszedłem, to na pierwszy rzut oka niewiedziałem gdzie się znajduję i dopiero jak się porozglądałem po otoczeniu, wiedziałem że to już stara kolonia, więc zrobiło to na mnie niesamowite wrażenie i dlatego ten rozdział bardzo lubię.
    Trzeci, równierz bardzo dobry rozdział to 1 ,,Zagrożenie'', gdyż wiadomo - pierwszy raz jak gramy jest niesamowite wrażenie i nasza przygoda dopiero się zaczyna. Ale przedewszystkim, mamy słabą postać, trzeba uważać z kim zadzieramy, jakie umiejętności i atrybuty rozwijać i do jakiej gildi dołączyć. Oprócz tego, spotykamy starych znajomych, nowych ludzi, odwiedzamy mnóstwo miejsc i wykonujemy wiele misji.
    Czwartym, także bardzo dobrym rozdziałem jest 3 ,,Oko Innosa'', bo gra zaczyna się robić emocjonująca 8).
Pojawiają się poszukiwacze, Lothar zostaje zabity, Bennet siedzi w więzieniu, Oko Innosa zostaje skradzione, awansujemy w szeregach gildi i bardzo się cieszę jak widzę Pyrokara, Vatrasa i Xardasa, jak naprawiają razem Oko Innosa ;D.
    Kolejnym już piątym znakomitym rozdziałem, jest 6 ,,Dwór Irdorath''. Mamy niezwykle potężną postać, ekwipunek jak marzenie, znajomych do pomocy, spotykamy najlepszych przeciwników w grze, a spotkanie ze Smokiem-Ożywieńcem jest niezwykle ciekawe. Potem już następuje koniec. Nasi wypływają na kontynent, Xardas nas chwilowo zdradza i zło zostaje pokonane, ale czy w Khorinis w tym czasie jest wszystko w porządku? - tego niewiadomo.
    Ostatnim rozdziałem, który też jest bardzo dobry - choć nic się w nim ciekawego nie dzieje - to rozdział 5 ,,Rozstanie''. Należy zdecydować kogo wziąść na wyspę Irdorah i wykorzystać dobrze nasze ostatnie chwile w Khorinis :-\.

Wymieniłem rozdziały od tego, który mi się najbardziej podoba, do tego, który mi się najmniej podoba, ale tylko z przymusu, bo każdy rozdział w Gothicu II, jest tak samo świetny jak inne.
   
« Ostatnia zmiana: 19 Czerwiec 2008, 12:31:05 wysłana przez Roben »

Offline Doman

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 364
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: SONDA - RODZIALY W GOTHIC II KOTRY NAJLEPSZY A KOTRY NAJGORSZY
« Odpowiedź #19 dnia: 19 Czerwiec 2008, 13:00:55 »
Najbardziej nie podobał mi się rozdział 6 - Dwór Idorath, ponieważ musiałem zabijać pełno stworzeń beliara (mojego ulubionego boga), chętnie bym się zakolegował z czarnym magiem i smokiem ożywieńcem, a tu muszę ich zabić :| najbardziej podoba mi się rozdział I - zagrożenie, jest pełno qestów i decyduje do której gildii chce iść, decyduje również u którego czeladnika mam mieć pracę. W ogóle panuje wtedy taka fajna atmosfera. 

Forum Tawerny Gothic

Odp: SONDA - RODZIALY W GOTHIC II KOTRY NAJLEPSZY A KOTRY NAJGORSZY
« Odpowiedź #19 dnia: 19 Czerwiec 2008, 13:00:55 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything