Autor Wątek: Broń jednoręczna  (Przeczytany 7087 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bezimienna_

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 53
  • Reputacja: 0
Broń jednoręczna
« dnia: 27 Styczeń 2008, 17:47:49 »
Ostatnio przyuważyłam, że pod względem obrażeń, broń jednoręczna w ogóle nie dorównuje broni dwuręcznej. Bynajmniej ta, którą widziałam. na razie najlepszą jest Wrzask Berkserkera (66 obr.), ale niektóre b. dwuręczne mają po 100 obr. a ja dwuręcznej nie lubię i nie wyszkoliłam Bezima w jej używaniu. wie może ktoś, gdzie mogę znaleźć/kupić jakąś lepszą b. jednoręczną?

dzięki i pozdro ;)

Offline Bandito

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 77
  • Reputacja: 0
Broń jednoręczna
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Styczeń 2008, 18:07:10 »
Z tego co pamiętam to najlepszym mieczem jednoręcznym w gothic I jest miecz Blizny. Blizna to gość w zbroi magnata, najczęściej przebywa w głównej sali zamku w starym obozie. Miecz zdobędziesz pokonując Bliznę.

Forum Tawerny Gothic

Broń jednoręczna
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Styczeń 2008, 18:07:10 »

Offline stefan666

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1504
  • Reputacja: 1328
  • Płeć: Mężczyzna
Broń jednoręczna
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Styczeń 2008, 18:12:15 »
Taa tylko zanim ty zrobisz zamach bronia 2 reczna  to ja zrobie 3 jednoreczna i teź zależy jaką masz broni .. Ale masz racje bo akurat Gothic 1 broni jednoreczna zadko kiedy się sprawdza w trudnych sytacjach np Troll lub Ozywieniec typu ork szaman w światyni sniacego

Offline Bezimienna_

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 53
  • Reputacja: 0
Broń jednoręczna
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Styczeń 2008, 18:14:22 »
hehehe może spróbuję się dostać do SO jakoś, wyjść będzie trudniej :D dzieki ;)

ach, myślicie, że zabicie (prawie) wszystkich w SO nie bedzie miało pozniejszych konsekwencji? xD (jestem na etapie, kiedy SO jest pozamykany)
« Ostatnia zmiana: 27 Styczeń 2008, 19:24:34 wysłana przez Crisis »

Offline franki

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 0
Broń jednoręczna
« Odpowiedź #4 dnia: 27 Styczeń 2008, 19:01:24 »
Cytat: Bezimienna_
hehehe może spróbuję się dostać do SO jakoś, wyjść będzie trudniej :D dzieki ;)
Przepraszam,że nie na temat,ale zarejestrowałem się właśnie pierwszy raz w życiu na jakimś forum i-głupio przyznać się-nie mam pojęcia,jak poruszyć problem,który mnie nurtuje.Gdzie zacząć nowy temat?na razie wiem tylko,jak odpowiedzieć komuś innemu.Nie śmiejcie się,tylko pomóżcie.

Offline Bezimienna_

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 53
  • Reputacja: 0
Broń jednoręczna
« Odpowiedź #5 dnia: 27 Styczeń 2008, 19:08:14 »
zjeżdżasz na sam dół "Problemów" i masz "add topic" czy jakoś tak. nawet na górze to masz, taką zakładkę. klikasz i masz xD prosze:P

Offline franki

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 14
  • Reputacja: 0
Broń jednoręczna
« Odpowiedź #6 dnia: 27 Styczeń 2008, 19:20:25 »
dzięki,Bezimienna

Offline Baś-ka

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 706
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • No justice, no peace, fuck the police!
Broń jednoręczna
« Odpowiedź #7 dnia: 27 Styczeń 2008, 19:25:23 »
Cięzko jest dostać dobry miecz jednoręczny i sprawdza się on tylko na początku gry. Radziłbym Ci wyszkolić się w walce bronią dwuręczną bo z jednoręczną długo nie pociągniesz w świątyni śniącego. Wiem co mówie bo dosłownie 5 min temu skończyłem gothica.

Offline Dennis Guilder

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 64
  • Reputacja: 0
Broń jednoręczna
« Odpowiedź #8 dnia: 02 Luty 2008, 11:42:41 »
Cytat: Pienik
Taa tylko zanim ty zrobisz zamach bronia 2 reczna  to ja zrobie 3 jednoreczna i teź zależy jaką masz broni .. (...)
Niekoniecznie. Ja akurat świetnym graczem nie jestem, ale spotkałbyś kogoś, kto ma mistrza dwuręcznej, i wówczas wystarczy po ciosie na chwilkę ctrl puścić, i można bardzo szybko drugi cios wyprowadzić. Wówczas broń jednoręczne się chowa, a jej posiadacz leży i kwiczy. :)

Offline KAT

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 80
  • Reputacja: 0
Broń jednoręczna
« Odpowiedź #9 dnia: 15 Luty 2008, 17:00:01 »
Ja w pierwszym rozdziale miałem już topór laresa i wystarczał do 3 rozdziału, a potem miałem miecz blizny w 4 rozdziale. Potem inwestowałem już w broń dwuręczną, bo jak mi się wydaje uriziel jest dwuręczny (ja tylko taki miałem)

Offline Vassili

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 294
  • Reputacja: 1
  • Płeć: Mężczyzna
Broń jednoręczna
« Odpowiedź #10 dnia: 15 Luty 2008, 18:05:36 »
uriziel jest dwuręczny. Naucz się jednoka chyba lee uczy (mogę się mylić bo dawno nie grałem). Grę kończy się bronią dwuręczną więc lepiej się naucz. No chyba że jestes magiem to wtedy masz rune na koniec ;]

Offline Bezimienna_

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 53
  • Reputacja: 0
Broń jednoręczna
« Odpowiedź #11 dnia: 15 Luty 2008, 21:45:21 »
jakoś udało mi się przejść, weszłam na 1 poziom w broni dwuręcznej. teraz, przechodząc drugi raz, wyszkoliłam się w obu tych rodzajach broni i jest dużo łatwiej, muszę powiedziec :) a jak się jest na 2 poziomie b. dwuręcznej to nie jest ona dużo wolniejsza od jednoręcznej...
pozdrawiam :)

Offline Randall

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 170
  • Reputacja: 0
Broń jednoręczna
« Odpowiedź #12 dnia: 17 Luty 2008, 01:35:47 »
Pobij magnata blizne wyleci z niego najlepszy miecz jednoręczny który ma chyba 80 obr nalepszy w grze z jednoręcznych  

Forum Tawerny Gothic

Broń jednoręczna
« Odpowiedź #12 dnia: 17 Luty 2008, 01:35:47 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything