Autor Wątek: Czy pomogliście Lee?  (Przeczytany 48444 razy)

Description:

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline .:KERTH:.

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 478
  • Reputacja: -2
Czy pomogliście Lee?
« Odpowiedź #20 dnia: 26 Lipiec 2007, 17:55:18 »
ja za każdym razem pomogłem lee w zemscie na królu  .z oczywistych powodów:to przecież rhobar wsadził nas za bariere,a lee to nasz odwieczny przyjaciel  ale bardzo trudno z lee wyrżnąć całe miasto  no cóż ale przyjaciołom się UFO  


pozdrowienia .:KERTH:.
« Ostatnia zmiana: 26 Lipiec 2007, 20:11:41 wysłana przez DODO »

Offline Leonidas

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 25
  • Reputacja: 0
Czy pomogliście Lee?
« Odpowiedź #21 dnia: 27 Lipiec 2007, 12:40:40 »
Pomogłem mu ale tak pod koniec gry ! I powiem że było to bardzo trudne zadanie ale rozróba niezła  ;D

Forum Tawerny Gothic

Czy pomogliście Lee?
« Odpowiedź #21 dnia: 27 Lipiec 2007, 12:40:40 »

Offline bezimieny

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
Czy pomogliście Lee?
« Odpowiedź #22 dnia: 27 Lipiec 2007, 13:18:28 »
ja pomogłem lee  bo itak grałem po stronie Adanosa a samemu mi się nie chciało go zabijać więc on bił się z królem a ja paliłem czarnego robara i piłem piwo

Offline mefiperes

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Czy pomogliście Lee?
« Odpowiedź #23 dnia: 28 Lipiec 2007, 12:11:49 »
Nie zabiłem króla Rhobara, czyli tym samym nie pomogłem Lee. Wybrałem ÂŚcieżkę Innosa, a więc czułbym się źle z plamą krwi władcy na swoim mieczu.
 Lee to dobry przyjaciel, to prawda, ale zemsta niczego nie załatwi. Jeżeli wybrałbym ścieżkę Beliara, lub Adanosa, to pewnie pomógłbym Lee zabić króla, ale skoro podążam ścieżką Innosa, to nawet nie mam co słuchać szczegółów tego planu.
Cieszę się z jednego: W zakończeniu gry, jeżeli zostało się wybrańcem Innosa, Lee ponownie zostaje generałem, a Bezimienny zasiada na tronie jako nowy król. :)

Nie czytajcie ostatniego zdania, jeżeli jeszcze nie przeszliście Gothica 3, zostając wybrańcem Innosa. :)

Offline Thorbjørn

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 251
  • Reputacja: 32
  • Płeć: Mężczyzna
    • Karta postaci

Czy pomogliście Lee?
« Odpowiedź #24 dnia: 09 Październik 2007, 20:50:23 »
Ja też pomogłem Lee zabić Rhobara , ponieważ podzielam zdanie Lee na temat Rhobara . Chociaż gdy się go nie zabije to daje ci zadanie by szpiegować Xardasa nie? Nawet nie chciałem go słuchać , krew się rozbryzła.
Zawsze we wszystkich częściach pomagałem Leemu.

Offline Kirgo32

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 312
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • "Nawet piekło ma swoich bohaterów."
Czy pomogliście Lee?
« Odpowiedź #25 dnia: 10 Październik 2007, 15:36:34 »
To zależy. Ponieważ gdy gram drogą Innosa to mu pomagam , ale jak gram gram ścieżką Adanosa lub  Beliara to nie. Nieprzepadam za królem, ale nie chcem go zabijać gdy służe Innosowi, ale jak służę Beliarowi to naprawdę biję go z wielką chęcią.

Offline Nero

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 133
  • Reputacja: 0
Czy pomogliście Lee?
« Odpowiedź #26 dnia: 10 Październik 2007, 15:51:53 »
 . Ja pomogłem Lee, ponieważ sądze, że jego sprawa była słuszna. Mugłby w prawdzie zabić tego co go wrobił, ale jednak to Rhobar wtrącił go do kolonii. Osobiście nie przepadam za Rhobarem i tymi odzywkami palladynów typu: "Za Króla", "Niech żyje Król" i dlatego zawsze zabijam Rhobara z uśmiechem na ustach i zimną krwią w żyłach.

PzDr

Offline Wutras

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 16
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Czy pomogliście Lee?
« Odpowiedź #27 dnia: 14 Październik 2007, 19:58:08 »
Jasne że pomogłem Lee z 2 powodów: Po pierwsze Lee to nasz kumpel i dużo razy nam pomagał , a po 2 król to taki bufon , i te gadki palladynów jakby był nie wiadomo kim , dla mnie to cienias

Offline Grigorian

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Reputacja: 0
Czy pomogliście Lee?
« Odpowiedź #28 dnia: 18 Październik 2007, 18:14:44 »
Pomogłem Lee bo to król wsadził Beziego za Barierę ( wszystkich tam wsadzał ).      
Mam nadzieję , że inni popierają moje zdanie na temat zabica króla.

Offline Adanos92

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 54
  • Reputacja: 0
Czy pomogliście Lee?
« Odpowiedź #29 dnia: 26 Październik 2007, 15:13:06 »
Jak grałem u znajomych to gre przechodziłem ścieżka innosa i nie miałem okazji zabic króla. Lubie Lee bo to najlepszy kumpel ,który towarzyszy na od początku gry,jak będe grał np. droga adanosa czy beliara to na pewno go zabije  hehe
Chociaż mi bardzo podoba sie zakonczenie gdy bezimienny zostaje królem myrtany.
PzDr!!!Bezi rządzi!!!

Offline Srilten

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
Czy pomogliście Lee?
« Odpowiedź #30 dnia: 01 Listopad 2007, 22:22:19 »
Jak grałem po stronie Adanosa - pomogłem. Jak po Innosa - nie. Gdybym miał wybierać tylko raz, to bym mu nie pomógł. Zabicie przywódcy ludzi w tak trudnym dla nich momencie jest wymierzone w ich wszystkich...

Offline Vacuum

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 20
  • Reputacja: 0
Czy pomogliście Lee?
« Odpowiedź #31 dnia: 07 Listopad 2007, 14:33:53 »
Ja raz pomogłem Lee (jak grałem po stronie Adanosa), ale on nie bardzo mi pomógł. Próbowałem razem z nim zgładzić króla, ale Lee padł martwy w wirze walki. Więc sam rozwaliłem króla i innych, a potem przyprowadziłem tam Lee.  .
Gdy grałem po stronie Innosa nie pomogłem Lee, bo chciałęm być konsekwentny i jakoś nie w smak mi było zabijać króla, któremu lojalnie służyłem. Poza tym Lee mi się nie podoba. Pała żądzą zemsty za dawne czasy, zamiast dać sobie spokój i zapomnieć. W końcu król działał w dobrej wierze.

Offline Russel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 195
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Mężczyzna
  • mody.gryinfo.com
Czy pomogliście Lee?
« Odpowiedź #32 dnia: 22 Styczeń 2008, 18:14:59 »
Jak pewnie wiecie Lee spotykamy w Gothic 3 w nordmarze ( niepamietam w kturym klanie ) siedzi i ostrzy sobie miecz ( wiadomo nakogo xD ) i możemu mu pomuc zabić króla Rhobara 2

dawno grałem w Gothic 3 , ale zaczynam grać od początku , i ztego co wiem chyba dajemy mu jednom rune teleportacyjnom do Vengardu ( z tego co pamientam są trz , do świątyni , do zamku , do sali tronowej , ale nie pamiętam ) i możemy pomuc mu zabić rhobara , chce się was zapytac czy pomogliście Lee czy woliliscie  zostawić Rhobara w spokoju , ja mianowicie zostawiłem Rhobara i nie pomogłem Lee , ale treraz przechodze Gothic 3 od poczatku , i tym razem pomoge Rhobarowi  zpełnić jego marzenie o wąchaniu kwiatków od dołu......a wy jak robiliscie

P.S jeśli był już taki temat to przepraszam , szukałem ale nie zanalazłem

PozDRo Russel

Coś nie szukałeś zbyt dokładnie...///Crisis
« Ostatnia zmiana: 22 Styczeń 2008, 18:57:10 wysłana przez Crisis »

Offline krassus

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 171
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • na pochybel!!!
Czy pomogliście Lee?
« Odpowiedź #33 dnia: 22 Styczeń 2008, 18:52:12 »
Ja pomagam Lee. Mam do niego sentyment jeszcze z GII gdy wstąpiłem do najemników. Poza tym ciężko nie pomóc Lee  wiedząc jak został zdradzony przez króla i jego świtę!  

Offline Rhobar I

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Reputacja: 0
Czy pomogliście Lee?
« Odpowiedź #34 dnia: 22 Styczeń 2008, 19:45:24 »
Ja pomogłem Lee bo nienawidze tej świni króla. "Moi strażnicy tylko lekko popchneli cie we wskazanym kierunku(czy jakoś tak)" idiota, bufon i cham. A Lee jest moją ulubioną osobą jeszcze z gothica 1.

Offline bezi111

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
Czy pomogliście Lee?
« Odpowiedź #35 dnia: 29 Styczeń 2008, 16:36:41 »
Ja pomogłem Lee.   Jest to jedna z moich ulubionych postaci, już od "jedynki". Ma ciekawą historię. Po za tym ludzie nie zaskługują na takiego króla co ucieka z bitwy. Tak było, serio, musiałem go ganiać po całym Vengardzie, ale wreszcie go zabiłem.

Offline jureus

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 145
  • Reputacja: 0
Czy pomogliście Lee?
« Odpowiedź #36 dnia: 29 Styczeń 2008, 16:41:35 »
ja zawsze pomagam w gothic 1 byłem w NO w gothic 2 byłem najemnikiem a w gothic 3 mu pomagam to jest super facet i dobry wierny przyjaciel
 

Offline diego16

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 152
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Czy pomogliście Lee?
« Odpowiedź #37 dnia: 29 Styczeń 2008, 16:51:14 »
Cytat: Cronnoss
CZY POMOGLI¦CIE LEE GDY POPROSI£ WAS O POMOC W ZABICIU KRÓLA?
Lee spotkamy w Klanie Ognia poprosi nas o danie mu kamiena teleportacyjnego do Vengradu
sirdziby króla Robhara II.Spotykamy się w świątyni Innosa a rószamy na króla i jego strażników. :)


Czy wykonaliście to zadanie?
Odpowiadajcie.
Pozdro dla wszystkich Cronnoss


Ja osobiście niepomogłem Lee, pomagałem mu zawsze czy to w koloni czy poza nią, ale w Gothica III grałem ściezką buntwników a to trochę niewypada zabić osobe dla której się walczy hehe, i jeszcze jedno gdyby nie Robhar II to pewnie niebyło by nas w Koloni Górniczej, niebylibyśmy bohaterami Khorinis i nieodbilibyśmy całej Myrtany spod władzy orków.
Gdyby nie Robhar niebyło by GOTHICA !!!, że tak powiem:)

Offline Rodney164

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 130
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Czy pomogliście Lee?
« Odpowiedź #38 dnia: 29 Styczeń 2008, 17:40:22 »
Tak, tylko wtedy gdy obieram ścieżkę Beliara lub Adanosa. Pomagam mu praktycznie we wszystkich częściach i chamstwem by było nagle odmówić mu pomocy tym bardziej, że to przez Rhobara ryzykowaliśmy życie za barierą, pokonanie ÂŚniącego oraz walkę ze smokami, a Lee zawsze traktował nas z szacunkiem i służył pomocą. Normalnie zabił bym Rhobara gdy tylko go spotykam w GIII, ale ma pewną rzecz bez której nie da się ukończyć gry. Zanim podejmę decyzję zapisuję grę by nie musieć przechodzić gry od nowa, tak więc zawsze mogę jeszcze obrać drogę Innosa i wyuczyć się od Rhobara ciekawych umiejętności, ale to tyle jeśli chodzi o zalety Rhobara. Po rozważeniu wszystkich za i przeciw uważam, że lepiej jest pomóc Lee i zabić tego p******
Rhobara  .

Offline Gunses

  • Arystokrata
  • ***
  • Wiadomości: 15010
  • Reputacja: 14198
  • Płeć: Mężczyzna
  • jak z debilem.
    • Karta postaci

Czy pomogliście Lee?
« Odpowiedź #39 dnia: 29 Styczeń 2008, 18:16:53 »
Cytuj
że to przez Rhobara ryzykowaliśmy życie za barierą, pokonanie ÂŚniącego oraz walkę ze smokami,

Tak, masz racje... ale gdyby Rhobar nie wrzucił nas za Barierę to nie było by Gothic'a...;p - po pierwsze, po drugie - musieliśmy coś przeskrobać, że trafiliśmy do Koloni (z niewinności tam nie trafiliśmy). A co do tematu, ja nie pomogłem Lee, zawsze opowiadałem się po stronie Innosa, a Rhobar jest tak samo jego wybrańcem jak i Bezimienny (Rhobar jest królem Myrtany - ma pewnie błogosławieństwo Innosa). Lee jest przyjacielem Bezia, ale nigdy się do niego nie przyłączyłem.. tak więc i teraz mu nie byłem pomocny!

PzDr

Forum Tawerny Gothic

Czy pomogliście Lee?
« Odpowiedź #39 dnia: 29 Styczeń 2008, 18:16:53 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top