Autor Wątek: III Zadanie Forneas'a  (Przeczytany 1364 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Forneas

  • Gość
III Zadanie Forneas'a
« dnia: 20 Styczeń 2008, 19:28:58 »
Cytuj
Nazwa: Tajemnicza skrzynka
Opiekun/zleceniodawca: Melitele
Nagroda: 100 sztuk z
Wymagania: Walka II, skradanie się II
Opis: Magowi została skradziona skrzynka z cenną zawartością. Wykonujący ma za zadanie odnaleźć skradziony przedmiot i dostarczyć go właścicielowi na czas.

Canis wział zadanie z murów zakonu mroku i ruszył we wskazane mu miejsce do maga...

Ekwipunek:

Nazwa Broni: Amatorski Miecz Jednoręczny
Typ: Jednoręczny
Rodzaj: Miecz
Jakość Wykonania: Amatorskie
Poziom: 0
Dodatkowo: brak

Nazwa: Szata Rycerza Mroku
Typ: Szata
Rodzaj: Gelrothowa
Poziom: II
Jakoś Wykonanie: Profesjonalne
Dodatkowo: ---
Materiał: 2 KG Gelrothu

Umiejętności:

Walka Bronią Jednoręczną: II
Strzelanie z ÂŁuku: II
Skradanie: II (Chód + Bieg)
Pozyskiwanie Trucizny z Krwiopijców

Przedmioty:

Kryształ z Dodatkiem do Magii Iluzjii
Notatki Canisa (projekty bzakęć i ogólna jego wiedza na ten temat)

Offline Melitele

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 365
  • Reputacja: 11
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

III Zadanie Forneas'a
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Styczeń 2008, 21:20:20 »
W oddali było widać sporej wielkości dom. Znajdowałeś się już blisko celu swojej drogi. Nagle na twojej drodze pojawiły się cztery gobliny. Nie czekając długo wyjąłeś miecz i rozpocząłeś z nimi walkę...

Forum Tawerny Gothic

III Zadanie Forneas'a
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Styczeń 2008, 21:20:20 »

Forneas

  • Gość
III Zadanie Forneas'a
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Styczeń 2008, 22:25:49 »
Zadziwiające z nich stworzenia potrafią przenosić pałki a ich twarze przyprawiają o sporą dawkę śmiechu...
Forneas dobywszy mieczapoczął biec do jednego z nich. biegł gdy to dobiegł zamachnął się energicznie przecinając pierś stwora, z której krew poczęła płynąc... W konsekwencji stwór zginął. To dwa cieniostwory jenocześnie poczęły mnie atakować. stwory biegały wokół mnie, a ja unikałem i kijów. Forneas skoczył na jednego z nich wbijając ostrze w czaszkę stwora uśmiercając go w efekcie. i drugi był tużobok przymierzał się do ataku gdy wykonałem energiczne pchnięcie, wbijając ostrze w stworzenie jak w masło. odepchnąłem stworzenie które padło w efekcie ginąc. I ostatni stwór stał za mną końcowo. udeżył mnie swą pałką w plecy w efekcie przewrociłem się. Błyskawicznie wstalem i doskoczyłem do stworzenia wbijając mu w klatkę biersiową ponownie miecz. bestia padła martwa. A Forneas szedł dalej w kierunku posiadłości...

Offline Melitele

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 365
  • Reputacja: 11
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

III Zadanie Forneas'a
« Odpowiedź #3 dnia: 21 Styczeń 2008, 09:07:06 »
Po zabiciu goblinów dotarłeś już bez żadnych problemów do domu maga. Zapukałeś do drzwi od razu ktoś ci je otworzył, a był nim dość stary mag z siwą brodą. Zaprosił cię do środka i wskazał ci miejsce na kanapie. Sam również usiadł i zaczął mówić :
- Więc kilka godzin temu, gdy wracałem z miasta po drodze ktoś na mnie napadł. Broniłem się i raniłem złodzieja w nogę. Gdyby nie to, że uderzył mnie czymś ciężkim w głowę i straciłem przytomność to nie dałbym mu uciec bowiem z tą raną, którą mu zadałem nie byłoby to takie proste. Nie mógł uciec daleko mógł się jedynie gdzieś "dowlec" kulejąc. Bardzo zależy mi na odzyskaniu zguby, a jest nią pozłacana skrzyneczka z charakterystycznymi wzorami. Zależy mi również bardzo na czasie ponieważ zguba nie należy do mnie dostałem ją tylko na przechowanie a zawartość jest dość cenna. Teraz zaprowadzę cię na miejsce całego zajścia. Mag wstał ty również, wyszliście z jego posiadłości. Kilka minut szliście. Nagle dotarliście do wąskiej dróżki nieopodal chaty maga. Wtedy on zatrzymał się, zamyślił się chwilę lecz po chwili dalej zaczął mówić :
- To tutaj to wszystko się wydarzyło. Zobacz widać nawet ślady na śniegu i krew, może doprowadzą cię do niego. Miałem nadzieję, że będą jeszcze jakieś poszlaki bowiem to wszystko stało się kilka godzin temu.
Mag złapał się ręką za głowę, chwilę stał w miejscu lecz za chwilę powędrował już do swojego domu. Ty zaś przyglądałeś się śladom na śniegu. Zacząłeś iść tam gdzie one prowadziły lecz nagle na twojej drodze pojawiły się dwa cieniostwory...

Forneas

  • Gość
III Zadanie Forneas'a
« Odpowiedź #4 dnia: 21 Styczeń 2008, 12:06:34 »
Forneas dobł miecza i zaszarżował w stronę jednego z nich (cieniostworów). Bestia się zamachnęła, a ja w tym samym czasie próbowałem zadać pchnięcie bestii. ÂŁapa natrafiła na ostrze raniac się dotkliwie. Bestia zaryczała przeraźliwie, a Forneas błyskawicznie wyprowadził cios w gardło froga uśmiercając go. Już druga bestia była przy mnie i zamachnęła się raniąc mnie niecio w bok (łapą). Forneas wstał i zaatakował Cieniostwora ostrzemw kończyny, jednak niecelnie. Forneas odskoczył błyskawicznie wiedząc że bestia zaatakuje i szczęśliwie to uczynił, Forneas podbiegł do boku stworzeia i wbił całą siłą weń ostrze przebijając ważne organy wewnętrzne. Bestia padła martwa... A Forneas ruszył dalej za śladami...

Offline Melitele

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 365
  • Reputacja: 11
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

III Zadanie Forneas'a
« Odpowiedź #5 dnia: 21 Styczeń 2008, 12:39:08 »
ÂŚlady urywały się tuż koło pewnej starej opuszczonej chaty. Nie wyglądała ona ładnie widać też było, że nikt jej nie zamieszkuje swym wyglądam odstraszała wszystkich. Rozglądnąłeś się, gdy podszedłeś bliżej usłyszałeś jakby ktoś w środku przesuwał jakiś mebel. Ostrożnie uchyliłeś drzwi od chaty. One głośno zaskrzypiały, wszedłeś do środka. Przebywał tam jakiś człowiek, który był ranny. W oczy " rzuciło " ci się też pozłacane pudełeczko, które leżało na zakurzonym stole...

Forneas

  • Gość
III Zadanie Forneas'a
« Odpowiedź #6 dnia: 21 Styczeń 2008, 12:45:07 »
Forneas od razu wyją miecz i podbiegł do rannego, który ranny był w nogę i próbował ustać i wyciągnął również broń. Złodziej ledwie trzymał się na nogach. podbiegłem do niego i błyskawicznie zadałem mocne cięcie, które próbował zatrzymać złodziej. przewrócił się od nacisku broni. A Forneas wbił mu miecz w bebechy zabijając człowieka. z ust zaczeła ciec mu krew, probował coś powiedzieć. Forneas niezwracał na to uwagi, wziął pudełko i wyszedł z chty... kierując się do domu magusa...

Offline Melitele

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 365
  • Reputacja: 11
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

III Zadanie Forneas'a
« Odpowiedź #7 dnia: 21 Styczeń 2008, 12:47:49 »
Jak na złość jeszcze na swojej drodze spotkałeś trzy wilki. Stworzenia od razu cię zauważyły i wszystkie zaczęły biec w twym kierunku...

Forneas

  • Gość
III Zadanie Forneas'a
« Odpowiedź #8 dnia: 21 Styczeń 2008, 12:56:26 »
Forneas wyjął ostrze i zaatakował najbliższe mus astworzenie. Wilk próbował skoczyć na Nowicjusza lecz nieszczęśliwie dla niego, w odpowiednim momencie zadałem cięcie raniac mu pysk. Bestia spadła na śnieg przy okazji skręcajac sobie łapę. jak najszybciej dokończyłem jej żywot zadając cios w szyję. Druga bestia była już przy mnie i aakowała swoją paszczą. Forneas odskoczył od stworzenia, przez przypadek naskakując na trzeciego wilka. przewrociłem się na niego, a że ciężki jestem połamałem mu żebra. wilk jęczał z bólu, a ja błyskawicznie wstałem zadając cios temu drugiemu wilkowi. bestia została raniona w gardło. a z niej poczęła błyskawicznie sączyć się krew, po chwili bestia padła amrtwa. trzeci ranny wilk nedwie trzymał się na nogach z połamanymi żebrami dzięki którym odczuwał ogromny ból atakował mnie. Forneas czyli ja, zaatakowałem mieczem w stworzenie błyskawicznie wbijając ostrze w bok stworzenia, poic zym padło amrtwe, i zdechło w męczarniach... ruszyłem w dalszą drogę do domku magusa...

Offline Melitele

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 365
  • Reputacja: 11
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

III Zadanie Forneas'a
« Odpowiedź #9 dnia: 21 Styczeń 2008, 13:02:12 »
W końcu po długiej drodze dotarłeś do domu maga. Wręczyłeś mu skrzynkę. Ten bardzo uradował się, że odzyskałeś tą cenną zgubę na czas. Mag podszedł do kufra, który stał w drugiej części jego domu i wyjął skórzany mieszek. Podszedł do ciebie i dał ci go za dobrze wykonane zadanie.


ZADANIE WYKONANE!

Forneas: 100 sztuk złota

Forum Tawerny Gothic

III Zadanie Forneas'a
« Odpowiedź #9 dnia: 21 Styczeń 2008, 13:02:12 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top