Autor Wątek: II Zadanie Forneas'a  (Przeczytany 1254 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Forneas

  • Gość
II Zadanie Forneas'a
« dnia: 16 Styczeń 2008, 13:06:10 »
Cytuj
Nazwa: Błyski światła
Zleceniodawca/Opiekun: Melitele
Opis: Wykonujący ma za zadanie udać się do okolicznego lasu i dowiedzieć się czemu podczas nocy widać na horyzoncie zielone snopy światła lecące w górę i nagle znikające.
Nagroda: 140 szt. złota;
Wymagania: Walka Bronią II

Forneus wziął kolejne zadanie z Zakonu Mroku i czym prędzej udał się w drogę do lasu zająć się problemem...

---
Ekwipunek:

Nazwa Broni: Amatorski Miecz Jednoręczny
Typ: Jednoręczny
Rodzaj: Miecz
Jakość Wykonania: Amatorskie
Poziom: 0
Dodatkowo: brak

Nazwa: Skórzany Pancerz ÂŁowcy Nagród
Typ: Całościowa
Rodzaj: Skórzana
Poziom: III
Jakość Wykonania: Mistrzowskie
Materiał: 3 skóry wilka, 2 skóry topielca, 2 zębacza 15 pazurów

Umiejętności:

Walka Bronią Jednoręczną: II
Strzelanie z ÂŁuku: II
Skradanie: II (Chód + Bieg)
Pozyskiwanie Trucizny z Krwiopijców
« Ostatnia zmiana: 16 Styczeń 2008, 13:34:10 wysłana przez Forneas »

Offline Melitele

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 365
  • Reputacja: 11
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

II Zadanie Forneas'a
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Styczeń 2008, 15:39:57 »
Droga przebiegała spokojnie. Panowała idealna cisza, którą nagle przerwał jakiś dziwny odgłos jakby łamanych kości. Poszedłeś w stronę skąd dochodził podejżany dźwięk. Ostrożnie wychyliłeś się zza drzewa. Spostrzegłeś cieniostora obżerającego najprawdopodobniej ludzką kość, a za nim sporej wielkości jaskinie.

Forum Tawerny Gothic

II Zadanie Forneas'a
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Styczeń 2008, 15:39:57 »

Forneas

  • Gość
II Zadanie Forneas'a
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Styczeń 2008, 15:45:49 »
Forneas wyciągnął miecz i wyszedł z za drzewa. Cieniostwór zoriętował się że Forneas przy nim jest i również wstał i począł pędzić na Forneasa z otwartą PASZCZÂĄ I OBNAÂŻONYMI ZÊBAMI. I cANIS POCZÂĄÂŁ BIEC, W OSTATNIEJ CHWILI USKOCZYÂŁ NA BOK I WBIÂŁ SWÓJ MARNY MIECZ W CIELSKO CIENIOSTWORA A TEN RANNY W TU£ÓW POCZÂĄÂŁ SKaMLEÆ NO  i oczywiście krwawić. Forneas od razu wyprowadził kolejny atak, cięcie z tej samej strony lecz tym razem w gardziel bestii. gardło było na tyle miękie i delikatne że po tym ciosie bestia była juz wykrwawiona. na koniec żuciła się całym cielskiem na mnie przy ym łapą mnie raniąc w nogę. Na szczęście było to jedynie leke zadrapanie, wszedłem do wielkiej jaskini...

//sorki za caps locka w jednym momencie ale... //

Offline Melitele

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 365
  • Reputacja: 11
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

II Zadanie Forneas'a
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Styczeń 2008, 19:47:04 »
W jaskini spostrzegłeś drugiego cieniostwora, a koło niego leżące ciało jakiegoś człowieka. Było całe we krwi jednym słowem był to nieciekawy widok. W głębi jaskini ujrzałeś przejście. Cieniostwór po chwili zauważył cię i zaczął biec w twoją stronę...

Forneas

  • Gość
II Zadanie Forneas'a
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Styczeń 2008, 19:53:57 »
Forneas z wyjęcym mieczem również skierował się w stronę besti gdy był juz blisko zamachnął się ostrzem a górnego lewego w dolny prawy róg ostrzem charatajac przytym paszczę stwora. bestia zaatakowała swoimi dwoma łapami, a wtem pod napotem ataków cofnąłem się i kontratakowałem raniąc obie łapy./ bestia zaczęła ponownie swym rannym pyskiem atakować. wtem Forneas uskoczył na bok, a bestia z całym impetem uderzyła pyskiem w ścianę, po chwili padła dysząc i skręcajac się z bólu. Canis dokończył jej żywot przebijając szyję an wylot. Przeszukałem zakrwawione ciało Meżczyzny... Poczym poszedłem w kierunku przejścia czy korytaża czy jak to nazwać...

Forneas

  • Gość
II Zadanie Forneas'a
« Odpowiedź #5 dnia: 17 Styczeń 2008, 11:35:35 »
Forneas dobył miecza w swą dłoń (prawą jakby trzeba wiedzieć), i zacząłem biec w stronę człowieka. jeden ze śledzących miał już się zamachnąć by ciąć mi przez klatkę piersiową, lecz uskoczyłem w bog od razu raniąc ostrzem miecza lewą stronę tułowia, głęboko raniąc. Człowiek padł zwijając się z bulu w konsekwencji umierajac, albowiem zostały ranionejeg płuca... Wtem obaj pozostali żucili się na mnie. Jeden szybciej dobiegł od drugiego i zaatakował mnie swoim mieczem. zostałem raniony w lewe ramie gdy to uskakiwałem przed ostrzem. lecz tym samym raniłem jego lewe udo, a człek padł na ziemię poczym wstał. Forneas zakońćzył jego żywot cięciem gardła. Trzeci już był niemalże przymnie gdy to potknął się o kamień, a ja spuściłe miecz który wbił się mu w włoń, którą się gał po swoj miecz ktory mu wypadł. Forneas sięgnął po ostrze przeciwnika i wiedział ze było lepsze od tego co on dzierżył. Forneas dokońćzył żywot nieszczęśnia wbijając miecz w kręgosłup i zabierając swój, wtem ruszył do zakonu ciesząc się z pokonania bandytow.

Offline Melitele

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 365
  • Reputacja: 11
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

II Zadanie Forneas'a
« Odpowiedź #6 dnia: 17 Styczeń 2008, 11:40:23 »
Przedtem przeszukałeś jeszcze ciała bandytów. W jednym z ciał znalazłeś 40 sztuk złota. Udałeś się dalej w drogę powrotną do zakonu. Bezpiecznie dotarłeś na miejsce, żeby poinforomować o wykonanym zadaniu.

Zadanie Wykonane!

Nagroda:

- Forneas 140 sztuk złota

Forum Tawerny Gothic

II Zadanie Forneas'a
« Odpowiedź #6 dnia: 17 Styczeń 2008, 11:40:23 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything