Ankieta

Jak często używasz kodów?

zawsze
12 (5.3%)
często
19 (8.3%)
w wyjątkowych sytuacjach
58 (25.4%)
nigdy
46 (20.2%)
najpierw chcę przejść grę z użyciem kodów
10 (4.4%)
unikam używania kodów
32 (14%)
rzadko
26 (11.4%)
inne (napisz w poście)
25 (11%)

Głosów w sumie: 157

Autor Wątek: Jak często używasz kodów?  (Przeczytany 43559 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Diegos6

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 30
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jak często używasz kodów?
« Odpowiedź #60 dnia: 09 Sierpień 2008, 16:20:50 »
Ja używam kodów gdy mnie coś zabije wtedy wpisuje b marvin i F8

Offline Reyden

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 34
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jak często używasz kodów?
« Odpowiedź #61 dnia: 12 Sierpień 2008, 15:22:17 »
Według mnie używanie kodów do gothic to torturowanie samego siebie tą gre powinno się przechodzić z przyjemnościa i satysfakcją.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Jak często używasz kodów?
« Odpowiedź #61 dnia: 12 Sierpień 2008, 15:22:17 »

Offline Grad

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jak często używasz kodów?
« Odpowiedź #62 dnia: 13 Sierpień 2008, 11:37:10 »
Nigdy!!! To bezsensowne!!! Przyjemność gry zepsuta przez to coś!!! ja na to oddalem glos bo co uzywac kodow jak mozna sie troche pomeczyc i bez kodow przejsc gre :)

Offline Rysownik

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 164
  • Reputacja: 0
  • Veni, vidi fugi
Odp: Kto najbardziej oszukuje ?
« Odpowiedź #63 dnia: 22 Sierpień 2008, 15:45:21 »
Nikt. Oszukuje ten kto jest piratem. Posłuchaj By Sleaper. Kody nie równa się oszustwo. Ja gram na kodach i co? Jestem gorszym fanem? Nie. Oszukuję? Nie.

Offline Serail

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 2637
  • Reputacja: -231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wyczesana opowieść, wodzu
Odp: Kto najbardziej oszukuje ?
« Odpowiedź #64 dnia: 22 Sierpień 2008, 16:36:55 »
Ano nie wyjeżdżajcie mi tutaj z ideologią, że fanem jest ten kto ma oryginalne wszystkie części gry, nie gra na kodach, ma w pokoju plakat bezimiennego, czy też zna znaki zodiaku wszystkich ludzi z Piranhi.
Definicja Fana:
Cytuj
Fan - osoba podziwiająca człowieka, grupę ludzi, dzieło sztuki, bądź ideę. Jest to skrót od słowa fanatyk, jednak ma mniej pejoratywny, a nawet pozytywny wydźwięk. Fani określonego zjawiska często organizują się, tworząc tzw. fankluby, lub organizują imprezy z tym związane.
ÂŹródło Wikipedia.
Czyli osoba podziwiająca gothica jest fanem, a nie ktoś kto po zagraniu w grę mówi "Za  Innosa" zamiast "dzień dobry".
A wracając do tematu, "cheater" znaczy oszust, więc nie mówcie mi, że ktoś kto gra na kodach nie oszukuje...
« Ostatnia zmiana: 22 Sierpień 2008, 16:38:11 wysłana przez Serail »

Offline Rysownik

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 164
  • Reputacja: 0
  • Veni, vidi fugi
Odp: Kto najbardziej oszukuje ?
« Odpowiedź #65 dnia: 22 Sierpień 2008, 18:20:08 »
Drogi Serailu, ja nie używam słów "cheat" i "cheater", tylko "kod" "używający kodów", więc nie jestem w swoim mniemaniu "oszustem", bo używam kodów.

Offline Rodney164

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 130
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kto najbardziej oszukuje ?
« Odpowiedź #66 dnia: 22 Sierpień 2008, 19:26:36 »
Cytuj
Drogi Serailu, ja nie używam słów "cheat" i "cheater", tylko "kod" "używający kodów", więc nie jestem w swoim mniemaniu "oszustem", bo używam kodów.
No tak bo przecież to różnica kiedy się używa kodów, a kiedy się używa cheatów. Kody nie są złe i nie są same w sobie oszustwem dopóki osoba która ich używa nie chwali sie swymi osiągnięciami bez podawania faktu użycia kodu. Ja sam także gram czasami na kodach. Najczęściej najpierw przechodzę grę z ich pomocą, a potem przechodzę grę bez nich i mam czyste sumienie bo nikt nie może mi zarzucić , że grę przeszedłem tylko dzięki kodom. Są one dobre, gdyż po przejściu całej gry można mieć jeszcze trochę zabawy.

Offline Robben

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1143
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jak często używasz kodów?
« Odpowiedź #67 dnia: 27 Sierpień 2008, 13:34:34 »
Kodów używam tylko wtedy, jak mi się nudzi. Przejmuję kontrolę nad inną postacią, przywołuję jakieś bestie, itp i robię zadymę na jakiejś farmie albo w mieście. Jeśli zdarzy się jakiś bug, to jeśli kod ma go naprawić, to lepiej go wpisać, niż zaczynać grę od nowa. Jednak ja jeszcze w żadnym Gothicu nie miałem buga, przez którego musiałbym użyć kodów.

yankus97

  • Gość
Odp: Jak często używasz kodów?
« Odpowiedź #68 dnia: 27 Sierpień 2008, 19:33:14 »
często gram z kodami bo gothic to gra trudna ale używam ich tylko do robienia zadym i niesmiertelności

Offline Pawel Najemnik z Farmy

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 389
  • Reputacja: -6
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jak często używasz kodów?
« Odpowiedź #69 dnia: 27 Sierpień 2008, 20:43:15 »
Ja używam je w krytycznych sytuacjach i gdy nie chce się przechodzić fabuły NK. Np. wtedy kiedy było potrzeba było zdobyć pieprz.

Offline user no. 11627

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 401
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Formula one fan
Odp: Jak często używasz kodów?
« Odpowiedź #70 dnia: 27 Sierpień 2008, 21:16:42 »
Już gdzieś o tym pisałem, ale co tam napisze jeszcze raz. Kodów używam głównie z ciekawości albo żeby coś przetestować. Zdarzają się też sytuacje kiedy to bez kodów się nie da grać - mowa tu o bugach. Ogólnie to wychodzę z założenia, że każdą grę po raz pierwszy należy przechodzić bez kodów. Ale za kolejnym razem to se już można poszaleć...:D . Takie jest moje zdanie

Chojrash

  • Gość
Odp: Jak często używasz kodów?
« Odpowiedź #71 dnia: 29 Sierpień 2008, 15:43:38 »
Ja za pierwszym razem nie używałem kodów, ale gdy po raz kolejny przechodze NK i jestem lekko znudzony to zapisuje grę. Potem wpisuje marvin i się bawię :). Robię jakąś rozróba w Khorinis albo wchodzę w jakąś postać.

Offline Eskel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 121
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Najlepszą obroną jest atak!
Odp: Jak często używasz kodów?
« Odpowiedź #72 dnia: 29 Wrzesień 2008, 20:29:38 »
Ja uzywam kodu ( no moze F8 to nie kod ) wtedy gdy nie moge przejsc a nie chce mi sie ladowc gry to wtedy uzywam F8 do wskrzeszenia. I chce przejsc gre na wszystkie mozliwe sposoby. Kazdą gre tak przechodze.

Offline Eskel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 121
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Najlepszą obroną jest atak!
Odp: Jak często używasz kodów?
« Odpowiedź #73 dnia: 29 Wrzesień 2008, 20:34:49 »
Kto chce kod na ognisty pancerz? Oto kod : insert itar_firearmor_addon
Jeszcze mam kod na ksiege Francisa: insert itrw_addon_fr
                                                          (lub itar)
A na przyzwanie Quahodrona jest nie potrzebny bo mozecie sami zrobic ( tzn magowie wody uloza formułe ).

Offline Anv

  • Weteran
  • ****
  • Wiadomości: 4006
  • Reputacja: 4143
  • Płeć: Mężczyzna
  • I am Iron man.
    • Karta postaci

Odp: Jak często używasz kodów?
« Odpowiedź #74 dnia: 30 Wrzesień 2008, 09:53:22 »
Osobiście Gothic I, II, przeszedłem wiele razy na wiele sposobów, więc później tylko dla zabawy lecz i tak żadko. Gdy przeszedłem Gothic 3 bodajże dwoma ścieżkami, chciałem spróbować kodów lecz jakoś nie działały. Może to i dobrze. Jeśli chodzi o pozostałe gry to nie używam kodów. Lubię mieć z czegoś frajdę.

Offline Crayer

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 51
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jak często używasz kodów?
« Odpowiedź #75 dnia: 14 Październik 2008, 09:45:39 »
Kodów prawie nigdy nie używam. Kiedy np. muszę zabić jeszcze dwa smoki żeby posunąć fabułę, to czasem używam jakiegoś kodu żeby było zabawnie (wtedy nie zapisuję). Grałem kiedyś z nieśmiertelnością i to był wielki błąd. Nawet na pierwszym poziomie nie obawiałem się Cieniostwora. A teraz bez kodów mogę poczuć dreszcz niepewności idąc w nocy na odległej ścieżce z wysokim poziomem.

McSloniu

  • Gość
Odp: Jak często używasz kodów?
« Odpowiedź #76 dnia: 14 Październik 2008, 11:54:35 »
Gra na kodach (przynajmniej dla mnie) odbiera przyjemnośc z całej zabawy. Bardzo rzadko używam kodów, tylko dla zabawy ;]. Nie dla przejścia gry.

Offline Eskel

  • Kopacz
  • **
  • Wiadomości: 121
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Najlepszą obroną jest atak!
Odp: Kto najbardziej oszukuje ?
« Odpowiedź #77 dnia: 02 Listopad 2008, 15:13:23 »
Ja uzywam kodów wtedy kiedy przeszedlem gre ilubie sie pobawic. Lub przed przechodzeniem gry: by poznac sie z gra, zasadami tam panujacymi, swiatem, fabuła, itp rzeczami zeby w przyszłosci gdy bede gral bez kodów nie popelniac bledów.

Offline diego123

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 91
  • Reputacja: 10
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Kto najbardziej oszukuje ?
« Odpowiedź #78 dnia: 02 Styczeń 2009, 13:55:43 »
MJa używam kodów b. rzadko, głównie dla zabawy. Mam kolegę, który nigdy nie przeszedł Gothica bez kodów.

Oktawian August

  • Gość
Odp: Jak często używasz kodów?
« Odpowiedź #79 dnia: 22 Styczeń 2009, 15:39:11 »
Nigdy nie gram z kodami dlatego że odbierają całą przyjemność z gry.

Forum Tawerny Gothic

Odp: Jak często używasz kodów?
« Odpowiedź #79 dnia: 22 Styczeń 2009, 15:39:11 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything