Autor Wątek: IV zadanie Walara  (Przeczytany 1170 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Walar

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 472
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Live together, die alone.
IV zadanie Walara
« dnia: 30 Grudzień 2007, 21:49:49 »
Nazwa: Banalny problem(*)
Zleceniodawca/ opiekun: Melitele
Nagroda: 70 szt. złota
Wymagania: Walka bronią II
Opis: Jeden z ludzi mieszkający na skraju miasta zwrócił się do nas z prośbą o pomoc. Ponoć gdy przechadzał się po lesie widział jakiś cień istoty. Gdy podszedł bliżej usłyszał jakieś pojękiwania i dziwne odgłosy. Trzeba sprawdzić i zabić to co znajduje się w jaskini w lesie.

Walar zabrał swoje wyposażenie i udał się na miejsce spotkania z opiekunką zadania - Melitele.

-----------------------------------------------------------------------
WYPOSAÂŻENIE:

STATYSTYKI BRONI BIAÂŁEJ
Nazwa: Cienista Klinga
Typ: Jednoręczny
Rodzaj: Miecz
Wykonanie: Mistrzowskie
Poziom: III
Specjalne: Zatruty Oręż, Błogosławiony Oręż, Mistrzowski Oręż

STATYSTYKI BRONI PALNEJ
Nazwa: Ramię Baobabu
Rodzaj: ÂŁuk
Typ: ÂŚredni
Jakość wykonania: mistrzowska
Poziom: III
Opis: Broń doskonale zbalansowana. Bez problemu da się nią zabić nawet obiekt znajdujący się ponad 200 m. od strzelającego. W długim procesie formowania, po misternym i symetrycznym ociosaniu drewna powstaje łuk niemal doskonały zwany Ramieniem Baobabu.
Dodatkowo: Błogosławiony łuk
85 strzał

STATYSTYKI ZBROI
Nazwa: Szata Klanu Ohsi
Typ: Szata
Rodzaj: Len
Poziom: II
Wykonanie: Profesjonalne
Dodatkowo: ---
Opis: Szata szarego koloru. Robiona jedynie na specjalne zlecenie Klanu Ohsi. Nosić ją mogą jedynie członkowie klanu. Jest ona bardzo dobrym rozwiązaniem dla osób, które władaja dwoma ostrzami, albowiem niekrępuje ona ruchów uzytkującego
Materiał: 2 Kg Lnu

2xHeshar - runa ognia


UMIEJÊTNO¦CI
walka bronią jednoręczną - poziom I
walka bronią jednoręczną - poziom II
walka bronią jednoręczną - poziom III

strzelanie z łuku - poziom I
strzelanie z łuku - poziom II
strzelanie z łuku - poziom III

otwieranie zamków - poziom I

kradzież kieszonkowa - poziom I

skradanie się - poziom I

Offline Melitele

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 365
  • Reputacja: 11
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

IV zadanie Walara
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Grudzień 2007, 08:42:52 »
Walar czekał już jakiś czas na Melitele w końcu zjawiła się i rzekła :
- Witaj Walarze, twoje zadanie wiesz na czym polega jedyne co ci powiem to, to gdzie musisz się teraz udać by spotkać tą osobę która była u nas już wcześniej. Więc ten mężczyzna chciał się z Tobą spotkać w karczmie tej samej co byłeś i na poprzednim zadaniu, udaj się tam więc i pomóż mu.
Melitele pożegnała się z Walarem i udała się do swojego domu.
« Ostatnia zmiana: 31 Grudzień 2007, 08:43:46 wysłana przez Melitele »

Forum Tawerny Gothic

IV zadanie Walara
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Grudzień 2007, 08:42:52 »

Offline Walar

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 472
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Live together, die alone.
IV zadanie Walara
« Odpowiedź #2 dnia: 31 Grudzień 2007, 11:05:16 »
Walar udał się więc do karczmy. Gdy wszedł podszedł do karczmarza i spytał się, który z jego gości miał się z nim spotkać. Ten wskazał mu mężczyznę siedzącego przy stoliku w głębi pomieszczenia. Walar podszedł do stolika i zapytał się:
- Czy mogę się przysiąść?
- Jasne, siadaj - odrzekł mężczyzna - to ty miałeś mi pomóc tak?
- Tak, więc opowiadaj o co chodzi.

Offline Melitele

  • Obywatel
  • ***
  • Wiadomości: 365
  • Reputacja: 11
  • Płeć: Kobieta
    • Karta postaci

IV zadanie Walara
« Odpowiedź #3 dnia: 31 Grudzień 2007, 11:39:10 »
- No! spodziewałem się, że ktoś przyjdzie... może coś do picia ?
- Nie dziękuje, opowiadaj...
- No więc wieczorkiem zawsze lubi przejść się na mały spacerek po lesie. I to było kilka dni temu jak zawsze przechadzałem się dróżką i usłyszałem jakieś dziwne odgłosy przestraszyłem się, ale poszedłem sprawdzić co to. Gdy podeszłem bliżej ujżałem wielki cień jakiegoś stwora i głośne dziwne ogłosy i jaby dźwięk łamanych kości przerażony uciekłem - widać było, że mężczyzna nawet gdy opowiada tą historię jest strasznie przerażon. Jednak zaprowadze Cię tam...
- Dobrze więc chodźmy...
Oboje wyszliście z karczmy kierując się w stronę gdzie znajduje się owa jaskinia. Nagle zza krzaków wybiegły cztery wilki...

Offline Walar

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 472
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Live together, die alone.
IV zadanie Walara
« Odpowiedź #4 dnia: 31 Grudzień 2007, 12:00:29 »
Rycerz Mroku zdjął swój nowy łuk z pleców i wystrzelił w jednego z wilków. Strzała pomknęła w stronę zwierza i wbiła się mu prosto w szyję. Wilk padł i więcej się nie podniósł. W tymczasie kolejna strzała była już na cięciwie. Walar rozluźnił palce na cięciwie i strzała poleciała w stronę drugiego wilka. Tym razem wbiła mu się prosto między ślepia. Zostały dwa wilki, lecz były już zbyt blisko. Walar włożył łuk spowrotem na plecy i wyciągnął swój nowy, wspaniały miecz. Jeden z wilków skoczył na Walara, a ten nastawił miecz na sztorc. Wilk z cichym jęknięciem nabił się na ostrze. W tymczasie ostatni wilk atakował towarzysza Walara. Gdy ten tylko to zobaczył podbiegł od tyłu do wilka i szybkim cięciem odciął zwierzęciu ogon. Wilk zawył z bólu i natychmiast odwrócił się do Walara. Ten odrazu to wykorzystał i potężnym zamachem odrąbał wilkowi łeb.
- Nic ci nie jest? - Walar zapytał się mężczyzny.
- Nie, nic mi nie zrobił, za to dostał pożądnego kopniaka w nos. - odparł z śmiejąc się lekko pod nosem.
- W takim razie chodźmy dalej. - rzekł Walar

Forum Tawerny Gothic

IV zadanie Walara
« Odpowiedź #4 dnia: 31 Grudzień 2007, 12:00:29 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top