Autor Wątek: II zadanie Quinuir'a  (Przeczytany 1511 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Quinuir

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Reputacja: 0
II zadanie Quinuir'a
« dnia: 22 Grudzień 2007, 12:07:05 »
Nazwa: Pojedynek Magów
Opiekun: Bela
Zleceniodawca: Elrath
Wymagania: Walka kosturem II, posiadanie kostura podczas zadania
Nagroda: 2 punkty reputacji, 100 sztuk złota + kostur maga
Opis: Pewien mag ukrywa się w jaskini jawnie występując przeciwko bogom, ustąpi dopiero wtedy, gdy ktoś pokona go w pojedynku na kostury.
----------
Quinuir podszedł do zleceniodawcy tego zadania.
- Witaj! Wiem, co mam zrobić, nie wiem tylko, gdzie znajdę te jaskinię, w której ukrywa się ten Mag, którego mam pokonać. Wiesz i czy powiesz mi gdzie? - Zapytał.
----------
Umiejętności:

Walka w zwarciu:
- Walka mieczem - amator

- Walka Kosturem Poziom I
- Walka Kosturem Poziom II
- Walka Kosturem Poziom III

Umiejętności myśliwskie:
Skradanie się: I


Ekwipunek:

Bronie:
Nazwa broni: Zjawa Zmierzchu
Rodzaj: Kostur
Typ: Dwuręczny
Wykonanie: Mistrzowskie
Poziom: III
Specjalne: Błogosławiony Oręż, Magia Krwi

Runy:
Heshar - Runa Ognia,
Elshru - Runa Wody,
Eshanish - Runa Ziemi,
Huxuesh - Runa Powietrza.

Zbroje:
Nazwa: Szata Nowicjusza Wody
Typ: Szata
Rodzaj: Bawełniano-Lniana
Poziom: I
Wykonanie: Zaawansowane
Dodatkowo: ---
Opis: Szata koloru niebieskiego. Wykonywana z średnią dokładnością. Jest to strój robiony dla nowicjuszy wody.
Materiał: 1 Kg Bawełny + 1 Kg Lnu

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
II zadanie Quinuir'a
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Grudzień 2007, 14:39:27 »
- Hm.. Jaskinie mówisz - pomyślał Bela - z tego co wiem to powinna najdować się gdzieś w lasach na zachód od Ombros.. Wyjdź bramą i kieruj się gościńcem w tamtą stronę, popytaj przechodzniów. Wierzę że jakośÂ sobie poradzisz.
- No dobra, skoro nie ma innego wyjścia - powiedział Quinquir i poszedł w stronę bramy.

Forum Tawerny Gothic

II zadanie Quinuir'a
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Grudzień 2007, 14:39:27 »

Offline Quinuir

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Reputacja: 0
II zadanie Quinuir'a
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Grudzień 2007, 14:55:32 »
Quinuir doszedł do bramy.
Przeszedł przez nią, a następnie kierował się zgodnie ze wskazówkami. Kierował się gościńcem w „tamtą” stronę, aż spotkał na swojej drodze jakiegoś przechodnia.
- Witaj! – Człowiek spojrzał na Quinuir’a z niezbyt miłym wzrokiem. – Poszukuję pewnego Maga, podobnież kryje się w jakiejś jaskini. – Człowiek zastanowił się chwilę, poczym odpowiedział.
- Hmm… Podobno widziano jakiegoś Maga, właśnie w jakiejś jaskini, w lasach na zachód od Ombros, to wszystko? – Zapytał.
- Tak, możesz już iść. – Człowiek odszedł, ze złością. – Uff… chyba nie przepada za rozmowami z nieznajomymi, Hmm… Właściwie niczego nowego się nie dowiedziałem, tylko to w lasach na zachód od Ombros. Widocznie niczego więcej się nie dowiem, musze tam iść. – Tak, więc Quinuir wykorzystując poznane mu informację, ruszył do lasy, który znajdował się na zachód od Ombros, z nadzieją, że nie będzie musiał długo szukać Maga…

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
II zadanie Quinuir'a
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Grudzień 2007, 23:29:54 »
Quinquir ruszył lasem.. Uszedł ścieżką może 10 minut, gdy zza krzaków zaczęła kulawym krokiem posuwać się powoli poraniona postać. Z bliższa okazało się że to wrak człowieka, który podpierał się kosturem magicznym.
- Hej ty! - krzyknął Quinquir
- Co ch.. chce.szzzz - wysapał poraniony człowiek
- Widze że stoczyłeś nie lada bój.. Magiczny zapewne - powiedz mi gdzie się ukrywa
- Ktoo? Jakkki b. bój? - wystękał człowiek udając że nic nie wie
- GADAJ! - wrzasnął Quinquir wyciągając kostur i celując w człowieka i niebezpiecznie się do niego przybliżył. Człowiek wskazał tylko palcem na gęstwiny nieopodal wystających z ziemi skałek

Offline Quinuir

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Reputacja: 0
II zadanie Quinuir'a
« Odpowiedź #4 dnia: 23 Grudzień 2007, 11:09:08 »
Quinuir spojrzał na gęstwiny, a następnie na człowieka.
Widać było, że ten Mag, który ukrywa się w jaskini, jest naprawdę dobry we władaniu kosturem.
- Dziękuje, idź już. - Powiedział do człowieka, który ledwo mógł chodzić. Ten nic już nie odpowiedział, tylko począł "włóczyć" się do miasta Ombros. - Cholera, może być gorąco. - Powiedział do siebie z niepokojem Quinuir i przeszedł przez gęstwiny.
Za nimi zobaczył jaskinie, nie wahając się dłużej wszedł do środka, aby stoczyć bój na kostury. Quinuir, jeżeli chodzi o walkę nimi, był nawet dobry, ale cały czas zdawał sobie sprawę, że może sobie nie poradzić. Jednak nie stchórzył, i podążał dalej wzdłuż jaskini.

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
II zadanie Quinuir'a
« Odpowiedź #5 dnia: 23 Grudzień 2007, 12:34:29 »
Quinquir przemirzał korytarz jaskini.. Na końcu znajdowało się okrągłe pomieszczenie przypominające niecomałą arenę. Pod ścianami jaskini stało łóżko, mały stolik jakaś szafa z książkami i kufer. Reszta była zupełnie pusta, przygotowana do pojedynków.
- To ty jesteś magiem występującym przeciw bogom i świętym prawom magii?
- Jam jest - rzekł dumnie mag - i ie zamierzam spocząć dopóki ktoś mnie nie pokona!
- Jam jest Quinquir, przybywam z polecenia najwyższgeo maga Ombros, przysyła mnie zakon magii, bym raz na zawsze przywołał cie do porządku i wymierzył ci zasłużoną karę!
- Tfu! - splunął mu pod nogi mag - kolejny sługus arcypierdków zaknu! Możesz mi na bryndzel naskoczyć o! Broń się! - krzyknął furiat i rzucił się w kierunku quinquira z kosturem przed sobą..

Offline Quinuir

  • Kret
  • *
  • Wiadomości: 47
  • Reputacja: 0
II zadanie Quinuir'a
« Odpowiedź #6 dnia: 23 Grudzień 2007, 12:49:11 »
...Quinuir na szczęście szybko zrobił unik, aby Mag go nie do sięgnął, następnie wyjął swój kostur, zza pleców. Wróg natychmiast po nieudanym ataku, wziął się za drugi. Podszedł do Quinuir'a i wprowadził cios z góry, lecz Nowicjusz sparował atak. Następnie próbował kontratakować, ale nie było to łatwe, gdyż mag był zaprawdę dobrym przeciwnikiem.
- Nigdy, nikt mnie nie pokona! - Krzyknął Mag, wprowadzając koleiny cios, który Quinuir znowu sparował. Następnie Nowicjusz sam zaatakował Maga, który zrobił unik, a potem sam zaatakował. Quinuir'owi udało się uniknąć uderzenie, ale potknął się i przewrócił. - Będziesz kolejnym człowiekiem, który przegra ze mną pojedynek. - Mag wyciągnął już kostur ku górze, z zamiarem ataku, ale Quinuir szybko zaplątał swój kostur w nogach Maga, czego skutkiem było potknięcie się i przewrócenie Maga.
- Nie ma mowy, ze mną przegrasz. - Rzekł Quinuir chcąc wprowadzić ostatni cios...

Offline Bela

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 1237
  • Reputacja: 14
  • Płeć: Mężczyzna
  • where my bitches?
II zadanie Quinuir'a
« Odpowiedź #7 dnia: 25 Grudzień 2007, 11:42:26 »
- Nie zabijaj mnie! - krzyknął mag
- Musisz ponieść konsekwencje swoich poczynań - powiedział Quinquir przykładając kostur do szyi leżącego
- Błagam ukarz mnie w inny sposób! Tylko mnie nie zabijaj!
- Iny sposób mówisz? dobrze - dla pewności, że już nie zaatakujesz nikogo zabiorę na pamiątkę twój kostur..
- NIE! Nie mój kostur!
- Tak, właśne twój kostur, będziesz miał nauczkę..

ZADANIE WYKONANE!

Nagrody:

2 pkt reputacji
100 sztuk złota
Kostur

Nazwa: Różdżka Chaosu
Rodzaj - kostur
Typ - dwuręczny
poziom - II
Wykonanie - profesjonalne
Dodatkowo - brak

Forum Tawerny Gothic

II zadanie Quinuir'a
« Odpowiedź #7 dnia: 25 Grudzień 2007, 11:42:26 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top
anything