Autor Wątek: Wspólne zadanie Canisa, Zhaia, Assasyna, EnzoFerrari, Samuga,  (Przeczytany 4854 razy)

Description:

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Canis

  • Gość
Wspólne zadanie Canisa, Zhaia, Assasyna, EnzoFerrari, Samuga,
« dnia: 12 Grudzień 2007, 08:50:30 »
Nazwa: Górska Jaskinia (**** + ^)
Zleceniodawca/Opiekun: Canis
Opis: Wędrowca mówi, że na szczycie jednej z gór jest jaskinia, a ta z kolei roi się od bestii. Nie było by problemu gdyby było ich mało...
Nagroda: 200 szt. złota (dla każdego), pergamin, 150 szt. złota (do skarbca zakonu)
Wymagania: Walka Bronią III, skradanie II (Każdy)

Lista Obecności: [+ oznacza obecność]
Canis +
Zhai +
Assasyn +
EnzoFerrari +
Samug +

Canis wraz ze zleceniodawcą, Wędrowcem czekał pod bramami zakonu rozmawiając, o celach misjo, czekali na pozostałych członków zadania, by im przekazać dokąłdne informacje. W między czasie powiedział.
- Poczekj chwilę musze wrócić do swego domu po delikatną zmianę ekwipunku.
- Oczywiście - powiedział nadal przestraszony wędrowiec...
Chwilę później Canis zamknął oczy i przeteleportował się do swego domu...

//Prosze o zamieszczenie ekwipunku.

Ekwipunek:

 Bronie:

Nazwa Broni: Kostur Cienia
Typ: Dwuręczny
Rodzaj: Kostur
Jakość Wykonania: Mistrzowskie
Poziom: V
Dodatkowo: Błogosławiony Oręż, Magia ÂŚmierci
Opis: Jest to kostur z osadzoną na szczycie czarnym kryształem, z szarawą smugą idacą przez jądro kryształu.

Nazwa Broni: Cienisty łuk
Strzały: 95
Rodzaj: ÂŁuk
Jakość Wykonania: Mistrzowskie
Poziom: IV
Dodatkowo: Mistrzowski ÂŁuk

Pancerze:

Nazwa: Szata Adepta Nekromantacji
Typ: Szata
Rodzaj: Bawełniano-Lniana
Poziom: III
Wykonanie: Mistrzowskie
Dodatkowo: Umagiczniona Szata, Błogosławiona Szata, Mistrzowska Szata,

Nabyte Zdolności:
Walka Kosturem: V + Odbijanie Zaklęć Kosturem
Walka Bronią Jednoręczną: III
Walka Sztyletem: III
Strzelanie z ÂŁuku: IV
Strzelanie z Kuszy: IV
Skradanie: III (Chód + Bieg + Sprint i skoki) + Akrobatyka
Negocjacje
Zielarstwo
Wytrzymałość na Ból
Zabieranie Trofeów zwierzęcych: Pazury; Trucizna Krwiopijców; Obdzieranie ze skóry; Serca; Zbieranie mięsa I;
Gra Na bębnie
Gra Na lutni

Nauczone Czary:

Starożytna Nekromancja:

- Magia Krwi:
I Poziom Wtajemniczenia: Wysysanie ÂŻycia; Wysysanie Energii Magicznej; Zgubne Uderzenie;
II Poziom Wtajemniczenia: Transfer Energii Magicznej; Dotyk Agonii;
III Poziom Wtajemniczenia: Zniewolenie Duszy; Dotyk ÂŚmierci;

- Magia śmierci:
I Poziom Wtajemniczenia: Mrocznej Aury; Pocisk Zła; Opętanie Złem; Wybuch Cienia; Przyzwanie Zombie;
II Poziom Wtajemniczenia: Aury Nekromanty; Tchnienia ÂŚmierci; Skażenie Złem; Eksplozja Zła; Przyzwanie Demona;
III Poziom Wtajemniczenia: Aura Lisza; Zew Beliara; Zniewolenie; Krzyk Umarłych; Przywołanie Kościanego Smoka;

Umiejetności Dodatkowe:
- Tworzenie Ożywieńca
- Rytualizm
- Spirytyzm
- Metamorfoza
- Projekcja Astralna
- Wskrzeszenie Zmarłego
- Koncentracja
- Teleportacja 3/3

Alchemia:
Mikstura Leczenia Ran (0.3l)
Większa Mikstura Leczenia Ran (0.5l)
Odtrutka (0.3l)
« Ostatnia zmiana: 12 Grudzień 2007, 21:38:58 wysłana przez Canis »

Offline Enzo

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 410
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
Wspólne zadanie Canisa, Zhaia, Assasyna, EnzoFerrari, Samuga,
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Grudzień 2007, 11:22:17 »
Info o zadaniu
Nazwa: Górska Jaskinia (**** + ^)
Zleceniodawca/Opiekun: Canis
Opis: Wędrowca mówi, że na szczycie jednej z gór jest jaskinia, a ta z kolei roi się od bestii. Nie było by problemu gdyby było ich mało...
Nagroda: 200 szt. złota (dla każdego), pergamin, 150 szt. złota (do skarbca zakonu)
Wymagania: Walka Bronią III, skradanie II (Każdy)



Ekwipunek i umiejętności

-Umiejętności(walka w zwarciu)

Broń jednoręczna

- Walka mieczami jednoręcznymi I
- Walka mieczami jednoręcznymi II
- Walka mieczami jednoręcznymi III


Obrona

Obrona Tarczą I
Obrona Tarczą II


Umiejętności(walka na dystans)

- Strzelanie z kuszy I

Umiejętności złodziejskie

- Skradanie się I (chód)
- Skradanie się II(bieg)
- Skradanie się III(sprint i skoki)

- Akrobatyka


Wytrzymałości

- Wytrzymałość na ból

Trofea

- Pozyskiwanie trucizny I (Krwiopijcy)

Handel

- Negocjacje łowcy I (+5% nagrody)
- Negocjacje łowcy II (+15% nagrody)
- Negocjacje łowcy III (+25% nagrody)
 

Broń

Nazwa Broni: Ulepszony Dotyk ÂŚmierci[używane]
Typ: Jednoręczna
Rodzaj: Miecz
Jakość Wykonania: Mistrzowskie
Poziom: III
Dodatkowo: Zatruty Oręż, Błogosławiony Oręż, Mistrzowski Oręż

Nazwa: Tarcza wojownika
Typ: ÂŚrednia
Rodzaj: Metalowa
Wykonanie: Profesjonalne
Poziom: II
Dodatkowo: Błogosławiona




Pancerz

Nazwa: Skórzany Pancerz ÂŁowcy Nagród
Typ: Całościowa
Rodzaj: Skórzana
Poziom: III
Wykonanie: Mistrzowskie
Opis: Ta zbroja zapewnia średnią ochronę przed bronią.
« Ostatnia zmiana: 13 Grudzień 2007, 14:19:01 wysłana przez EnzoFerrari »

Forum Tawerny Gothic

Wspólne zadanie Canisa, Zhaia, Assasyna, EnzoFerrari, Samuga,
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Grudzień 2007, 11:22:17 »

Offline Tidus

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 825
  • Reputacja: -2
  • Płeć: Mężczyzna
  • Per Aspera Ad Astra...
Wspólne zadanie Canisa, Zhaia, Assasyna, EnzoFerrari, Samuga,
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Grudzień 2007, 15:36:27 »
Zhai przybył na miejsce spotkania i czekał na dalsze postępy zadania...

Umiejętności :

Umiejętności bojowe :
- ÂŁuk poziom IV
- Walka mieczami jednoręcznymi III

umiejętności myśliwskie :
- Pozyskiwanie trucizny I (Krwiopijcy)

Ciche Poruszanie Się:
- Skradanie się III

Wytrzymałościowe :
- Wytrzymałość na ból

Handel :
- Negocjacje łowcy II

Ekwipunek :

Używane :

Nazwa: Płocący Feniks
Typ: Duży
Rodzaj: ÂŁuk
Jakość wykonania: Mistrzowskie
Poziom: IV
Dodatkowo: Mistrzowski , Błogosławiony
Opis: Broń doskonale zbalansowana, w kształcie przypominający nieco linię smoka. Bez problemu da się nią zabić nawet obiekt znajdujący się ponad 200 - 250 m.. Aby go używać trzeba nie lada krzepy, precyzja działania, zarezerwowana tylko dla szybkich, cichych zabójców i snajperów. Pokryty czarnymi matowym kolorem, z czerwonymi płomieniami. Mistrzostwo i potęga w wykonaniu, obsłudze i efekcie działania.
Kolczan strzał 120 sztuk

Nazwa Broni - Kordelas
Typ - Jednoręczny
Rodzaj - Miecz
Jakość Wykonania - Mistrzowskie
Poziom - II
Specjalne ----
Opis - Kordelasy to najczęściej używana broń piratów. Kordelasy są zakrzywionymi mieczami. Są przydatne w walce i łatwo nimi walczyć. Są to bardzo dobre bronie w walce - łatwo nimi walczyć, ale są nieporęczne i trudno je schować.
Wymagane Surowce - 2 ÂŻelazo

Nazwa: Skórzany Pancerz ÂŁowcy Nagród
Typ: Całościowa
Rodzaj: Skórzana
Poziom: III
Wykonanie: Mistrzowskie
Opis: Ta zbroja zapewnia średnią ochronę przed bronią.
Materiał: 3 skóry wilka, 2 skóry topielca, 2 rozprówacza 15 pazurów

Macie jeszcze domek, jak by ktoś chciał wiedzieć więcej. Nikomu tu nie wadzi xP

Offline Niro

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 856
  • Reputacja: 1
Wspólne zadanie Canisa, Zhaia, Assasyna, EnzoFerrari, Samuga,
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Grudzień 2007, 15:47:59 »
Assasyn przybył na wyznaczone miejsce. 'Wędrówka w góry o tej porze roku jest samobójstwem... Zresztą co mi tam...' - myślał.
- Cóż, jestem w końcu! - oznajmił Szef Klanu. - Ktoś jeszcze ma przyjść?


Umiejętności:
walka bronią jednoręczną I,
walka dwoma ostrzami IV,
Uniki III*
Pomoc ciałem I**
strzelanie z łuku III,
skradanie III (sprint i skoki),
akrobatyka,
negocjacje,
Otwieranie zamków II

Uniki *
Umiejętność ta polega na wykonywaniu odpowiednich uników przed atakami wroga i przyjmowaniu ciosów. Oczywiście wszystko działa tylko w przypadku lekkich skórzanych pancerzy, zbrój i szat. Przy najwyższym poziomie tej umiejętności w połączeniu z akrobatyką i wyćwiczeniem zdolności złodziejskich (w końcu zwinność i zręczność) takie rozwiązanie jest lepsze niż noszenie ciężkiej zbroi z rudy lub deadru.

Pomoc ciałem **
Dzięki temu osoba może podczas walki pomagać sobie rękoma lub nogami odpychając oponenta, bijąc go czy nawet podkładaniem nóg. Ta umiejętność może w ostatniej chwili odmienić losy walki.

Magia Ogólna:

ÂŚwiatło,
Telekineza,
Sen


Bronie używane:

Nazwa Broni: 2 x Ulepszony Szelest ÂŚmierci (używane)
Typ: Jednoręczny
Rodzaj: Miecz
Jakość Wykonania: Mistrzowskie
Poziom: III
Dodatkowo: Zatruty Oręż, Mistrzowski Oręż, Błogosławiony Oręż


Nazwa: Zbroja Wodza Klanu [używany]
Typ: Całościowa
Rodzaj: Mithrilowa
Poziom: III
Wykonanie: Mistrzowskie
Dodatkowo: Mistrzowska Zbroja, Błogosławiona Zbroja
Opis: Pancerz doskonale przylega do ciała. Jest bardzo lekki i nie krępuje ruchów, tak więc można w niej wykonywać wszelkie czynności jak skakanie, skradanie się. ÂŚwietnie chroni przed bronią białą i pociskami. Dzięki temu mało która broń może przebić się przez warstwę mithrilu. Mimo tego za pieniądze, które dano za to cacko, powinno być one wysadzane klejnotami.

3 mikstury lecznicze, 2 x Runa Ognia, Runa ziemi

Offline Samug

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 234
  • Reputacja: 0
Wspólne zadanie Canisa, Zhaia, Assasyna, EnzoFerrari, Samuga,
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Grudzień 2007, 17:48:06 »
Samug przybył na miejsce spotkania zgłaszając swoją gotowość.

Umiejętności:

Bojowe:
- Walka mieczem jednoręcznym III
- Obrona Tarczą III
- Walka wardyną III
- Strzelanie z kuszy IV

ÂŁowcy:
- Negocjacje łowcy III (+25% nagrody)
- Kondycja łowcy
- Wytrzymałość łowcy
- Szybsze ładowanie kuszy

Złodziejskie:
- Skradanie Się III (Sprint i Skoki)
- Akrobatyka

Myśliwskie:
- Pozyskiwanie trucizny I (Krwiopijcy)

Magia Wampirów:
- Przemiana w Nietoperza
- Pocisk Nienawiści

Pozostałe:
- Wytrzymałość na ból

Ekwipunek:

Bronie:
Nazwa - ÂŁowca Krwi
Typ - Jednoręczny
Rodzaj - Miecz
Wykonanie - Mistrzowskie
Poziom - III
Specjalne - Zatruty Oręż, Błogosławiony Oręż, Mistrzowski Oręż,

Nazwa Broni: Powiew ÂŚmierci
Typ: Duża
Rodzaj: Kusza
Jakość Wykonania: Mistrzowskie
Poziom: IV
Dodatkowo: Błogosławiona, Mistrzowska

Zbroje:
Nazwa Zbroi: Dracoński Pancerz
Typ: Całkowita
Rodzaj: ÂŻelazna
Jakość Wykonania: Mistrzowskie
Poziom: III
Dodatkowo: Błogosławiona Zbroja, Mistrzowska Zbroja
Opis: Zbroja podarowana przez Draconów.

Canis

  • Gość
Wspólne zadanie Canisa, Zhaia, Assasyna, EnzoFerrari, Samuga,
« Odpowiedź #5 dnia: 12 Grudzień 2007, 17:57:31 »
Canis teleportował sie na miejsce chwilę przed Samugiem. gdy samug przybył przemówił Canis.
- Tak wiec towarzaysze, zebraliśmy się tutaj by ruszyć w góry do jaskini, gdzie podobno jest pełno bestii otym opowie nam nasz zleceniodawca, ten oto Wędrowiec i Psionik.
Wszyscy z zaciekawieniem usiedli na trawie wysłuczortąc słów psionika, a Canis zaczął koncentrować swe siły magiczne albowiem juz to słyszał.
- Wiecie. Wędrowałem przez góry perales, pięne góry widoki i miły wiatr. Gdy nagle zaatakowała mnie latająca młoda kobieta, właściwie taka wampirzyca, ludzie mówili że mówie o Harpii ale niewiem nieznam stworzenia tego... atakowało mnie a ja uciekałem przed nimi, po czasie goniło mmnie pare ich, gdy schroniłem się w jaskini, mając nadzieję ze harpie mnie niedopdną gdy uderzyłem głową o jakąś pramę, wielkie drzw z których dobiegały okropne wrzaski. - Powiedział wędowiec bardzo przestraszony napływem smutnych przeżyć. - i wtedy uciekłem stamtą i w lesie tułałem się parę dni kiedy znaleźli mnie kupcy i przyprowadzili do miasta, a potem do Canisa. To wszystko co pamiętam z tego zdarzenia. Proszę was zabijcie stwory, są groźne... - powiedział Wędrowiec padając na ziemię i trzęsąc się.
Canis powst6ał dobra. idziemy, jaieś pytania? znam tę historię, prędzej niewpadł w taką histerię ale szczegół, jakies pytania?

Offline Samug

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 234
  • Reputacja: 0
Wspólne zadanie Canisa, Zhaia, Assasyna, EnzoFerrari, Samuga,
« Odpowiedź #6 dnia: 12 Grudzień 2007, 18:46:37 »
Kiedy ruszyli łowca przywitał się z Ezno, Zhaiem i Assasynem. W czasie podróży Samug pozostawał w cieniu pobliskich drzew. Jako wampir nie znosił światła słonecznego. Po jakimś czasie odezwał się do mistrza zakonu.
- Canisie, co sądzisz o słowach tego człowieka? Wydaje mi się, że atakowały go najzwyklejsze harpie, jednak trochę niepokoją mnie owe drzwi, zza których dobywały się krzyki i wrzaski.


Canis

  • Gość
Wspólne zadanie Canisa, Zhaia, Assasyna, EnzoFerrari, Samuga,
« Odpowiedź #7 dnia: 12 Grudzień 2007, 18:54:30 »
Canis zdiął pelerynkę ze swojej szaty i żucił Samugowi
- masz zakryj se twarz, zaczna sie sciemiać za jakiś czas mi ją oddasz. Z jego opisu wynika ze sa tam drzwi bez niczego bez klamek, nic, same suche drzwi, wiec będziemy albo musieli je rozwalić albo otworzyć za pomocą jakis przycisków czy cos, zadecydujemy na miejscu, ten wędrowiec chyba nierozróżnia bestii, oczywiście zwykłe charpie lecz wygłodniałe zapewne, nikt nieonosił o nich z ostatnich wielu wielu lat wiec niewiem co o tym myslec, choćmy.

Przeszlismy spory kawałek w stronę gór, gdy przechodziliśmy przez lasCanis zatrzymał się a z nim wraz inni. Chwilę później podbiegły do nich trzycieniostwory.
- wiedziałem że nawet miłego spacerku niebędzie - powiedziałem i wyjałem swój kostur, gdy tez inni swe bronie...
« Ostatnia zmiana: 12 Grudzień 2007, 19:00:09 wysłana przez Canis »

Offline Niro

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 856
  • Reputacja: 1
Wspólne zadanie Canisa, Zhaia, Assasyna, EnzoFerrari, Samuga,
« Odpowiedź #8 dnia: 12 Grudzień 2007, 22:03:26 »
'Cholera' - pomyślał Assasyn. Bierząca sytuacja nie była mu na rękę, podobnie jak reszcie uczestników. Teraz mógł jedynie próbować unikać ataków harpii, które nadlatywały. Prawą nogą nadepnął na jeden z kawałków skały. Prawa ręka również powędrowała na wystający kamień. Lewa część ciała powędrowała na podesty, na których wcześniej spoczywała prawa część. Jedna z bestii nadleciała do Szefa Klanu. Ohsiańczyk zaklnął w myślach. Potwór podrapał klanowicza w bok. Mogłaby spowodować jego upadek, jednak ten uderzył ją w twarz łokciem (Pomoc ciałem I). Ranna, odleciała parę metrów dalej. Zaraz później z impetem ruszyła ku przestępcy. Nie było na co czekać, klanowicz szybko złapał się kolejnych kawałków góry, unikając przy tym ataku wroga (Uniki III, Akrobatyka). Upiór uderzył o ścianę i był lekko oszołomiony.
- Zrób coś z tym, do cholery! - krzyknął do Canisa

Canis

  • Gość
Wspólne zadanie Canisa, Zhaia, Assasyna, EnzoFerrari, Samuga,
« Odpowiedź #9 dnia: 12 Grudzień 2007, 22:28:52 »
Canis zdziwił się nieco takim obrotem akcji.
- No towarzysze, myślałem ze droga niebedzie taka kłopotliwa... Ale cóż, wedrowiec mowił że ciężko było, właśnie jak on przezył...
- Canisie! nie czas na wywody, może użył byś z łaski swojej swych zdolności magicznych wkońcu jesteś Nekromantą! - wykrzyczał jeden z Obecnych.
- spokojnie. - powiedziałem i zamknąłem oczy koncentrujac swą energię magiczną w wolnej dłoni.
Canis wykrzyczał formułę zaklęcia przyzwania Kościanego smoka: Iahuxuysh Xuelash Arishesh, Iposh Izilishash Areshisosh, Izanosh Ipash! nieopodal pojawiła się wielka szarawa kula dymówi, z kórej uformował się kmościany smok.

- Bestio ma słuchaj głosu mego, niech twa siła da owoc teraz, niech przyda sie paszcza twa która dla niektórych okaże sie zbawienna. - Powiedziałem i spojrzałem na rycerzy... - więc smocza bestio. Atak na tamtą harpię atakującą assasyna, potem... ratuj tych którzy w awaryjnej sytuacji są, ty assasynie zejdź trochę niżej na półkę skalną i na odległosć na pomagaj, moze jakis czar albo coś, ściągnij do siebie bestie.

Smok ruszył na harpię atakujacą Assasyna. harpia przestraszona wielkością potwora próbowała uciec jednak bez skutku, smoczysko ugodziło smymi kłami harpie, przyczy niestety uderzając lekko o skałę niewtety wada wielkości...

// Jeżeli potrzebujecie skorzystajcie z pomocy smoka, lecz proszę o użewania swej siły i zdolności jeżeli amcie możliwość. Dzięki assasynowi nikt nieginie.//

Offline Niro

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 856
  • Reputacja: 1
Wspólne zadanie Canisa, Zhaia, Assasyna, EnzoFerrari, Samuga,
« Odpowiedź #10 dnia: 13 Grudzień 2007, 14:15:08 »
'ÂŚwietnie' - pomyślał Szef Klanu. Trzymał się mocno wystających kamieni. Spojrzał się w dół. Był na dużej wysokości i nie można było temu zaprzeczyć. Nieostrożny ruch mógł go zabić, a groziło mu to bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. 'Nie pierwszy raz i nie ostatni' - odezwał się znów w myślach do siebie. Jeszcze raz zerknął na dół. Faktycznie, trochę niżej była mała półka skalna. Zaczął schodzić po skałach w kierunku podestu. Starał się uważać na siebie i nie dać się przestraszyć. Dzięki motywacji i przymusowi, że jeśli nie podoła temu zadaniu, może zginąć, zszedł na półkę. Doświadczył niesamowitej ulgi, że mógł normalnie stać na własnych nogach. Wyjął z uchwytu runę ognia i wyciągnął rękę w kierunku jednej latającej harpii.
- Heshar! - rzekł, a z dłoni klanowicza wystrzelił ognisty pocisk. Trafił on w bestię, a jej ciało zajęło się płomieniami. Jako palący się kłębek, wiedźma spadła w górską otchłań...


Jedna martwa

Canis

  • Gość
Wspólne zadanie Canisa, Zhaia, Assasyna, EnzoFerrari, Samuga,
« Odpowiedź #11 dnia: 13 Grudzień 2007, 14:57:16 »
Smok latał koło towarzyszy i przyjmując ataki harpii na siebie dawał czas na myślenie pozostałym, lecz i ci niewiele robili. Smok poharatany zatrzymał się przed swym stwórcą który go stworzył. A jam rzekł.
- Dzięki tobie część żyje, a oni są wdzięczni ci za twe wysiłki. Swym ostatnim wrzaskiem zniszcz dwie bestie, a wtedy zaznaj spokoju. - powiedziałem i wskazałem smokowi dwie harie atakujące towarzyszy. smok poleciał w ich stronę. obie były na wysokości skrzydeł smoka, a własciwie górnych partii kości jego skrzydeł. obie natrafiły na nie i leciały wraz ze smokiem niemogąc powstrzymać nacisku powietrza. smok kierował sie prosto na inną górę. Smok udeżył wnią doszczętnie niszcząc siebię, i skrzydłami na których wisiały harpie również ugodziły z ogromnym impetem o górę łamiąc kręgosłup. troje spadli na ziemię, a smok zmienił się w drobny proszek, który chwilę później rozwiał wiatr...
- No towarzyszy, jeszcze 2 nam zostały! - powiedziałem motywująco dla pozostałych

// było 6, jedną zabił assasyn, 1 smok na początku i teraz dwie, zostają 2, cóż czynicie towarzysze.//

Offline Samug

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 234
  • Reputacja: 0
Wspólne zadanie Canisa, Zhaia, Assasyna, EnzoFerrari, Samuga,
« Odpowiedź #12 dnia: 13 Grudzień 2007, 16:26:48 »
ÂŁowca rozejrzał się dookoła. Sytuacja była nieciekawa. Prawą ręką sięgnął po miecz i silnym szarpnięciem go wydobył. Gdy wampir obejrzał się za siebie spostrzegł jak jedna z harpii zamierza go zaatakować. Samug dwa razy machnął mieczem w jej kierunku jednak oba ciosy chybiły celu. To jednak wystarczyło, aby ta zaniechała kolejnego ataku.
- Dobra. Czas pobawić się magią.
ÂŁowca zaparł się nogą o skałę i odbił od niej skacząc w dół. W locie przemienił się w nietoperza. Wampir zleciał na półkę skalną obok Assasyna i dokonał przemiany w drugą stronę. ÂŚciągając z pleców kuszę oceniał wysokość, na której były harpie. Wyglądało na jakieś osiem do dziewięciu metrów. Myśliwy przyłożył załadowaną kusze do policzka i wymierzył. Bełt wbił się w skrzydło jednej z harpii. Ranna ruszyła w stronę Samuga, który przygotowywał pocisk nienawiści. Czar ugodził nadlatującą harpię w pierś dotkliwie ją raniąc. Stworzenie jednak nie zrezygnowało i nadal zmierzało w stronę kusznika. ÂŁowca niezwykle szybko załadował kuszę (szybkie ładowanie) i posłał kolejny bełt, który trafił w głowę harpii.


Została jedna.

Offline Niro

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 856
  • Reputacja: 1
Wspólne zadanie Canisa, Zhaia, Assasyna, EnzoFerrari, Samuga,
« Odpowiedź #13 dnia: 13 Grudzień 2007, 16:36:58 »
- Całkiem nieźle - rzekł Ohsiańczyk do Samuga. Została już jedna harpia, która nie stanowiła już zbytniego zagrożenia, jednak nadal mogła zrzucić jakiegoś śmiałka na ziemię. Kręciła się tu i ówdzie, szukając jakiejś ofiary. W końcu zleciała na dół i postanowiła zaatakować klanowicza i wampira. Szybowała w ich stronę z dużą prędkością. Assasyn nie chciał marnować kolejnej runy, więc chwycił szybko za miecze. Bestia zbliżyła się do towarzyszy, chcąc zaatakować swymi szponami. Szef Klanu wykonał szybkie cięcie i zranił potwora w nogi. Wiedźma zaczęła przeraźliwie ryczeć, że słychać było trzepotanie skrzydeł wron, uciekających przed wrzaskiem. Klanowicz nie pierwszy raz mógł wykorzystać nieuwagę i słabą stronę upióra.
- Masz, suko! - krzyknął, przebijając skrzydlatego potwora Szelestami ÂŚmierci.


Wszystkie martwe

Canis

  • Gość
Wspólne zadanie Canisa, Zhaia, Assasyna, EnzoFerrari, Samuga,
« Odpowiedź #14 dnia: 13 Grudzień 2007, 17:09:10 »
Canis wspiął sie na małą pułeczkę skalną, i przeteleportowałem sie na szczyt góry który dobrze znałem z opisu wędrowca. teleportowani było dość trudne w tych ekstremalnych warunkach, niemniej jednak udało sie po skupieniu swych sił. Cwilę później doszli i inni. Canis wpatrywał się w drzwi. i inni staneli za mną i jeden z nich przemówił.
- Canis, ale że ja tam sie tam dostaniemy?
- dla waszej wiedzy jest tu rozmieszczone dziewięć przycisków, każdy majacy różną symbolikę i możliwość znaczenia, macie cza na mmyślenie który będzie odpowiedni, szczerze mówiąc trzy z nich według mnie mogą otwierać dzwi, lecz dwa mają dziwne konsekwencje otwarcia zato jeden niemowi o nich więc może błędnie myślę... no nic, przyptrzcie się im i powiedzcie jak sądzicie, tutaj używacie mózgu nie mięśni. Nie na drzwiach Assasynie! tu, na ścianach. - powiedziałem wskazujac dookoła ściany.

1 przełącznik - ozdobny pentagram, w każdym z wolnych miejsc, które niesą okryte pasami widać fragmenty czaszek i szkieletów...

2 przełącznik - wężowe oko z podłużną, jasną żrenicą. wokół czarne ta źrenica jasna, widać jak na ludzkim oku minimalne zmarszczki w lewym jak i prawym rogu...

3 przełącznik - ozdobne drzwiczki(taki rysunek) na których wybite są sylwetki trupów jakgdyby przyczały, wokół nich widać runy.

4 przełącznik - ludzka czaszka(chyba kazdy wie jakwygląda)

5 przełącznik - znana wam sylwetka harpii lecz w znacznym pomiejszeniu.

6 przełącznik - rysunek znanej wam również runy ognia, spojrzcie ak wygląda u runmistrza.

7 przełącznik - miecz, wokół którego widnieje aura przypominajaca ogień...

8 przełącznik - krztałt przypominający sylwetkę człowieka odzianego w szatę, ręka jego wyciągnięta na przód symbolizuję gotowość do ataku...

9 prze3łącznik - odcięta głowa człowieka i wyciekajaca z niej krew.

// to są rysunki na przyciskach, oczekuję opinii co o nich sądzicie co mogą robić i co radzicie wdusić, pierwsze trzy są przez Nekromante sądzone za otwierajace drzwi, lecz i on może się mylić, pamiętajcie o tym.//

Offline Niro

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 856
  • Reputacja: 1
Wspólne zadanie Canisa, Zhaia, Assasyna, EnzoFerrari, Samuga,
« Odpowiedź #15 dnia: 13 Grudzień 2007, 19:47:49 »
Klanowicz przypatrzył się przełącznikom. Analizował i odrzucał kolejne możliwe opcje.
- Ciekawy wybór - rzekł ironicznie - Prawie wszystkie oznaczają tylko śmierć. Jedynie to oko mówi coś więcej... - zamyślił się. Reszta śmiałków siedziała cicho, a więc Ohsiańczyk musiał znowu przejąć inicjatywę i ponieść odpowiedzialność za towarzyszy. Nigdy mu się to nie podobało, ale zawsze miał niewiarygodne szczęście. Tym razem jednak, nie liczyła się szybkość, bezwzględność czy chwila, ale rozwaga.
- Oko to widok - zaczął znów - Zmarszczka to doświadczenie, a reszta to cholera z tym wie. Jak dla mnie to jest chyba najlepsza możliwa alternatywa...

Canis

  • Gość
Wspólne zadanie Canisa, Zhaia, Assasyna, EnzoFerrari, Samuga,
« Odpowiedź #16 dnia: 13 Grudzień 2007, 19:57:52 »
Canis rzekł.
- No i ja tak sądze, oko jest wypukłe więc widokprzez drzwi otwierajace sie by tak wyglądał w oku... również jestem za tym wyborem, a widzę że reszta niezajmuje żadnego stanowiska... Dobra wciskam. - powiedziałem i wziąłem kostór w rękę.
przycisk był akurat na suficie uderzyłem lekko kosturem wciskając przełącznik. drzwi nieco sie zatrzęsły i poczeły otwierać. gdy otwarły całe zaczęły biec w naszą stronę bestie:

9 harpii,
7 zombie,
5 szkielety,
1 ognisty demon

wszyscy wyciagnęli bronie i ruszyli do ataku.

// nieradze sie obijać...//

Offline Niro

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 856
  • Reputacja: 1
Wspólne zadanie Canisa, Zhaia, Assasyna, EnzoFerrari, Samuga,
« Odpowiedź #17 dnia: 13 Grudzień 2007, 21:20:14 »
Dwie harpie podleciały do Assasyna. Człowiek wykonywał szybkie uniki przed ciosami potworów (uniki III). Walczył teraz na stałym terenie, a więc teoretycznie było łatwiej niż wcześniej, gdyby nie duża ilość przeciwników. Ohsiańczyk uciekając przed kolejnym ciosem wiedźmy, zamachnął się mieczem i ugodził ją w plecy. Ta upadła na ziemię i zaczęła zwijać się z bólu. Została jedna, która uderzyła przestępcę w klatkę piersiową. Na szczęśnie, tylko go popchnęła i nie zrobiła mu żadnych ran. Klanowicz oparł się o ścianę, i szybko odsunął się, gdyż harpia z wyciągniętymi pazurami szybowała w jego kierunku. Nie ugodziły złodzieja w porę złodzieja, lecz tylko wbiły się w skałę. Szef Klanu ruszył z impetem na upiora i mocnym cięciem ostrzy pozbawił przeciwniczkę życia.

7 harpii
7 zombie
5 szkieletów
1 ognisty demon

Offline Samug

  • Myśliwy
  • ***
  • Wiadomości: 234
  • Reputacja: 0
Wspólne zadanie Canisa, Zhaia, Assasyna, EnzoFerrari, Samuga,
« Odpowiedź #18 dnia: 14 Grudzień 2007, 15:25:32 »
Demon powoli zbliżał się do łowcy i nekromanty. Samug złapał za kuszę i napiął cięciwę. Starannie ułożył bełt w rowku i wymierzył w głowę. Bełt przeszył powietrze. Wampir zaskoczony patrzył jak demon niemalże bez trudu uniknął pocisku.
- Szybki skubaniec. Canisie ja pomogę innym a ty spróbuj go powstrzymać.
ÂŁowca ruszył w kierunku otoczonego Enzo. Zbliżył się do łucznika, który go atakował i uderzył w niego pociskiem nienawiści. Czar zmiótł mu czaszkę i prawy bark. Dwa szybkie cięcia miecza zniszczyły szkielet. Wampir zauważył kolejnego łucznika, który ostrzeliwał Zhaiego.  Szybko znalazł się tuż za nim wznosząc miecz do ataku. Uderzył skośnie od góry przez plecy. Szkielet obrócił się próbując kontratakować jednak oberwał opancerzoną pięścią w twarz. Kolejne cięcia rozniosły szkielet.


7 harpii
7 zombie
3 szkieletów
1 ognisty demon

Offline Niro

  • Magnat
  • ***
  • Wiadomości: 856
  • Reputacja: 1
Wspólne zadanie Canisa, Zhaia, Assasyna, EnzoFerrari, Samuga,
« Odpowiedź #19 dnia: 14 Grudzień 2007, 15:29:06 »
- Chodźcie, panienki! - powiedział drwiącym głosem Assasyn do zbliżających się zombie. Przeciwnicy przyśpieszyli kroku, jednak Ohsiańczyk był już zaprawiany jeśli chodzi o boje z nimi. Postanowił pierwszy zaatakować. Ruszył i wykonał błyskawiczne cięcie na jednym ożywieńcu. Broń zraniła maszkarę dotkliwie. ÂŻyjąca istota nie przetrwałaby takiego ataku, jednak nieżywi byli bardziej wymagający pod tym względem. Drugi trup rzucił się na klanowicza, ustawiając tak ręce, jakby chciał udusić oponenta. Złodziej szybko odszedł jeden krok w bok i podłożył nogę szarżującemu przeciwnikowi. Potwór upadł, uszkadzając sobie swoje zgniłe i przeżarte już czasem kości. Miał problemy z poruszaniem się, a poprzedni przeciwnik mimo uszkodzonego boku nadal był gotowy do walki. Szef Klanu znów ruszył na umarłego i ciął go w drugi bok. Teraz tułów zombie podtrzymywał tylko rozkładający się kręgosłup. Przestępca złamał go nieboszczykowi, za pomocą szybkiego kopniaka w plecy. Podszedł następnie do drugiego potwora i zakończył jego pobyt na ziemi, miażdżąc mu nogą głowę.

2 zombie nie żyją

Forum Tawerny Gothic

Wspólne zadanie Canisa, Zhaia, Assasyna, EnzoFerrari, Samuga,
« Odpowiedź #19 dnia: 14 Grudzień 2007, 15:29:06 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 
top